Strmax

55 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

strmax

Hem profesyonel hem kişisel kullanıma uygun Strmax aletleri, alet çantalarının temel taşlarını oluşturur. Matkaplar, akülü tornavidalar, zincirli ağaç kesme makineleri, polisaj ve ahşap veya metal profil kesme makineleri sayesinde delik açma, vidalama, farklı ve sert malzemeleri kesme onarım veya yapı işlerinizi ustalıkla tamamlamanızı sağlar. Üstün teknik özellikleri ile kullanım kolaylıkları sunan Strmax iş aletleri, aynı zamanda güvenli ve konforlu bir çalışma ortamınızı destekleyen ürünler arasında yer alır.

Bir çekiçleme hareketi oluşturan darbe mekanizmasına sahip döner matkap türündeki kırıcı ve deliciler, darbeli mekanizmaları sayesinde daha az çabayla daha hızlı delme imkanı sağlar. Delinecek malzemeyi toz haline getirmek üzere ardı ardına hızlı çekiç darbeleri üreten kırıcı, delici aletler işinizin kısa sürede tamamlamasına yardım eder. Strmax’ın sunduğu profesyonel kırıcı delici ve kırıcı ekipman, hem sert hem yumuşak zeminlerde demir civatalar, beton vidalar ve dübeller için gereken delikleri açmanızı sağlar. 

Darbeli matkap aletleri darbe mekanizmalarını devre dışı bırakarak takım vidalama gibi görevleri yerine getirebilir veya geleneksel bir matkap olarak kullanmaya imkan sağlayabilir. Profesyonel veya amatör kullanımlarınız için Trendyol’da ihtiyacınızı karşılamak üzere yer alan her türlü kırıcı, delici, kesici aleti Strmax fiyat avantajıyla beklemeden temin edebilirsiniz.

Akülü Vidalama İşlevi Bulunan Darbeli Matkaplar

Darbeli matkap ve vidalama aletleri geleneksel matkaplardan daha maliyetli ve ağır olsa da delinecek malzemenin tam olarak ne olduğunun kestirilemediği uygulamalar için de rahatlıkla kullanılabildiği için tercih edilen aletlerdir. Örneğin, bir elektrik kutusunu duvara monte eden bir elektrikçi, duvarın beton kısımlarında darbe özelliğini aktif hale getirerek, ahşap kısımlarında ise darbe özelliğini devre dışı bırakmak suretiyle karma malzemeden oluşan çalışma alanında tek bir Strmax elektrikli alet ile çalışabilir. 

Mükemmel dönme ve darbe hızı sayesinde yüksek verimlilik sağlayan darbeli matkaplar farklı yüzey ve materyal üzerinde değişik çaplarda delik açmaya ve kırmaya yardımcı olur. Tetiği üzerinden ayarlanabilen elektronik hız özellikleri, iş üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmayı sağlar. Hız sabitleme düğmesi bulunan geniş elektronik şalteri gibi teknik detayları sayesinde aleti sürekli çalışmasının gerekli olduğu durumlarda kullanım kolaylıkları sunar. 

Uzun süreli kullanımlar sırasında kolunuzun titreşimden etkilenmesini önleyen titreşim emici kauçuk kaplı kabzası rahatlık sunar. Kompakt tasarımı sayesinde tek elle de kullanılabilen kırıcı delici aletler dar alanlara erişiminizi kolaylaştırır. Yan tutma kolu ile farklı açılardan çalışma olanağı sunan darbeli kırıcı delici aletlerde bulunan derinlik çubuğu ise istediğiniz derinlikte delik açmanıza yardım eder. İş sahasında güvenli depolama sağlayan ağır hizmet tipi çantası kullanım sonrası güvenli taşıma ve koruma sağlar. 

Kırıcı ve Delici Aletlerin Üstün Teknik Özellikleri

Yalıtımlı Pnömatik mekanizmaları sayesinde çalışma esnasında ortaya çıkan tozun darbe mekanizmasına girmesini önleyen darbeli matkaplar, uzun süreli çalışmalarınız boyunca yüksek performansını korumasını sağlar. Yüksek döndürme kuvvetleri sayesinde emniyet debriyajı uç sıkışmasında ortaya çıkabilecek olası sekmeler yaşanmaz. 

Beton ve taşta 28 mm çapa kadar dübel ve bağlantı delikleri delmek için uygun özel dişli mekanizmasına sahip olan Strmax kırıcı delici aletler tüm profesyonel uygulamalar için kırma, darbeli ve darbesiz delme olmak üzere üç farklı çalışma moduna sahiptir. 22 mm çapında geniş darbe mekanizması, parçalar üzerindeki yükü azalarak matkabın yüksek performansını destekler. Darbe özelliği taş, tuğla, seramik ve betonda profesyonel düzeyde delici ve kırıcı çalışmalar için kullanıma uygundur. 

Darbeli matkaplar, sadece matkap ucunu döndürmekle kalmaz, aynı zamanda ucunun ekseni boyunca içeriye ve dışarıya doğru delik açmayı sağlayan özel olarak tasarlanan bir kavramaya da sahiptirler. Her darbede nispeten düşük bir kuvvet uygulansa dahi yaklaşık bir dakika kadar bir süre uygulandığında binlerce darbeye dönüşen bu darbe kuvveti, beton veya tuğlayı kırmak için oldukça yeterli olur. Duvar delme ucunun karbür kaması ile spiral olukların hareketi sayesinde darbeli bir matkap, beton veya tuğla yüzeylerde geleneksel bir matkaptan çok daha hızlı biçimde bir delik oluşturabilir. 

Strmax Geleneksel Matkap ve Akülü Tornavidalar

Sert malzemelerde delme için kullanılan bir elektrikli alet olan darbeli matkaplar bazen betona, bir duvara veya taşa delik açılması için beton duvar formlarını ya da duvar çerçevesini sabitlemek üzere beton zeminlerde delik açmak için de kullanılabilir. Darbe özelliğini kilitleyen ve aleti ahşap veya metal işleri için geleneksel bir matkap haline getiren bir kaldıracı veya anahtarı bulunur. 

Strmax matkaplar kablosuz teknolojileri sayesinde giderek daha fazla güç ve kolaylık sunar. Led aydınlatmaları sayesinde düşük enerjili kullanım kolaylıkları sunar. Vidalama fonksiyonları da olan normal matkap modelleri yarım saate kadar şarj olabilir. 18 kademe devir ayarına sahip, çift yöne dönebilen darbesiz matkap aletleri ergonomik tasarımları sayesinde kolayca ve yumuşak biçimde kavrama sunar. 

Akülü tornavidalar, vidaları takmak ve çıkarmak için tasarlanmış elektrikli el aletidir. Strmax akülü vidalama aletlerinden bazıları aynı zamanda yüzeyde delik açmak için matkap olarak da kullanılabilir. Çift yöne dönebilen akülü tornavida aletleri şarj edilebilir pille çalışır, bu nedenle güç kablosuna gerek duymazlar. 32 V ya da 24 V gibi düşük enerjiyle çalışan akülü vidalama aletleri 13 mm mandren çapına sahiptir. Akülü vidalama aletlerinin  vitesli modelleri farklı devirlerde çalışma kapasitesi sunarak hız ve güç ayarlaması üzerinde kontrol sağlar.

Strmax Ağaç ve Metal Kesme Makineleri 

Strmax metal profil kesim makinaları 2500 W güç ile çalışarak geniş bir kesme kapasitesi sunar. Emniyetli ve kolay kullanım özellikleri taşıyan makineler profesyonellerin ilk tercihleri arasında yer alır. Taşsız ağırlığı yaklaşık 10 kg olan Strmax ahşap ve metal kesme makineleri, taşla birlikte yaklaşık 11 kg ağırlıkları ile hafif makineler kategorisine girer. 355 mm’lik bıçaklarının 2500 W yüksek devir gücü ile döndüğü profil kesme aletleri metal ve ahşap malzemeleri kolaylıkla kesmek üzere tasarlanır. Mengenesinin profili iyi kavradığı ahşap ve metal kesim makineleri üretildikleri sağlam ve dayanıklı malzeme sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma sahiptirler. 

Strmax tam profesyonel ağaç motoru modelleri geniş silindir hacimleri ve 9600 RPM gibi yüksek devirli çalışması sayesinde profesyonel ağaç işlerinin yerine getirilmesine yardım eder. Kaliteli malzeme ile üretilen zincirli ağaç kesme aletleri 3 / 25 - 36 zincir boyları ile benzerlerinden ayrılır. Pala boyu 48 cm ile profesyonel kullanıma hitap eden ağaç motoru makineleri hem motorlu pala hem de testere görevi görür. Ağaç kesim işleri için uygun ve güvenli çalışma ortamı sağlayan zincirli ağaç kesme aletleri gerektiğinde faydalanabileceğiniz Strmax yedek parça tedarik hizmeti de sunar. 

Strmax devir ayarlı koltuk yıkama polisaj zımpara makinaları 1800 W güç ile koltuk yıkama ve temizlemede en büyük yardımcılardan biri haline gelir. Yanmaya karşı elektronik kart koruması ve suya karşı koruma sistemi bulunan polisaj zımpara makinesi güvenli kullanım sunar. Strmax polisaj makinesi ürünleri yüzeye yapılacak uygulamanın doğru olmasını sağlar. Destek kolu ile rahat ve konforlu kullanım imkanı sunan polisaj aletlerinin 180 mm çapları kullanım yüzeyine uygun genişliğe sahiptir.

Trendyol aracılığıyla dilediğiniz Strmax online, 3 tekerli ürünlere ulaşabilir, Türkiye’nin her yerine ulaşan hızlı hizmetten siz de yararlanabilirsiniz.