search result placeholder

SsangYong

Aracınızı ilk günkü performansıyla kullanabilme olanağı veren yedek parçalar, yıpranan ve deforme olan birçok aksamı yenileyebilme imkânı tanıyor. SsangYong otomobil modellerine özel olarak üretilen pek çok ürün, bakım ve onarım işlemlerini kolaylaştırarak aracınızın ömrünü artırıyor. Hava filtrelerinden amortisörlere, ayna camlarından salıncaklara kadar çeşitli alternatiflere sahip olan ürünler, teknik aksamda yer alan diğer parçaların deforme olmasını engelliyor. Böylece yüksek maliyetli hasarların oluşumu engellenmiş oluyor. SsangYong araç modellerine uygun olarak kullanıma sunulan parçalar, sürüş deneyiminizi artırırken kaza durumunda önceden tedbir almanıza yardımcı oluyor. Paslanma, aşınma ve oksitlenme gibi korozyonlar karşısında zarar gören parçaları da değiştirme imkânı sunarak yolculuklarınızı güvenli bir hale getiriyor. Hem otomobil modeline hem de üretim tarihine göre sınıflandırılan pek çok SsangYong yedek parça modeli, aradığınız ürünü daha kolay bulabilmenize yardımcı oluyor. Sürüş sırasında karşılaşabileceğiniz problemler için önlem alabilmenizi sağlayan ürünler, çeşitli aksesuar parçalarıyla da arabanızı istediğiniz şekilde tasarlayabilme imkânı sunuyor. Performans ve verimlilik açısından önemli bir yere sahip olan birçok parça, araç kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda üretiliyor. Fonksiyonel olarak sürüş konforunuzu artıran ürünler, sizin ve trafikte yer alan diğer sürücülerin güvenliği için önemli bir rol oynuyor.

Birbirinden Farklı Özellikleriyle SsangYong Yedek Parça Modelleri

SsangYong araç modellerinin iç ve dış bölümleri için hazırlanan yedek parçalar, geniş ürün yelpazesiyle pek çok teknik sorunu çözebilmenize yardımcı oluyor. Fren takımı, jant, filtre, motor parçaları, elektrik aksamı gibi çeşitli alanlara özel olarak üretilen ürünler, aracınızın bakım ve korunma işlemlerini kolaylaştırıyor. Belirli bir kilometreden ve kullanım süresinden sonra deforme olan parçaları da değiştirebilme imkânı sunan birçok SsangYong parça, alternatif modelleriyle aradığınız ürünü daha rahat bulabilmenize yardımcı oluyor. Aracınızı ilk günkü verimliliğiyle kullanabilmenizi sağlayan ürünler, kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla sürüş deneyiminizi artırıyor. Pek çok parça, işlevini yitiren aksamları daha büyük komplikasyonlara yol açamadan yenileyebilme olanağı tanıyor. Sürüş güvenliği için önemli bir yere sahip olan fren takımlarının da aralarında bulunduğu ürünler, zengin çeşitliliğiyle seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Araç modelinize özel olarak üretilen lastik ve SsangYong jant takımları, daha iyi bir yol performansı elde edebilmenize yardımcı oluyor. Buji ve bobin gibi motordaki bazı ana parçaların da yer aldığı ürünler, iç aksamınızı yenileme imkânı veriyor. Far, stop lambası, sinyal lambası gibi iç ve dış aydınlatmaları da tamir edebilme fırsatı tanıyarak aracınızın sorunsuz bir şekilde yola çıkabilmesini sağlıyor. Yan basamak, paspas, plakalık ve tavan çıtası gibi çeşitli aksesuarlar, otomobilinizin parçalarını yenilerken dış görünüşünü kendi tarzınızla dekore edebilme olanağı veriyor.

Fren Takımlarıyla İyi Bir Durma Performansı

Hızınızı istediğiniz şekilde optimize ederken daha güvenli yolculuk yapabilme imkânı veren fren takımları, uzun süreli kullanımlarda aşınma ve benzeri problemlerle işlevini yitirebiliyor. Bu tür durumlar için üretilen fren yedek parçaları SsangYong araçlar için pek çok seçenek sunuyor. Her türlü yol koşulunda durma gücünüzü artıran ürünler, olası kazalarla karşılaşma riskinizi en aza indiriyor. Disk, fren balatası, kampana ve hidrolik yağ gibi çeşitli alternatiflere sahip olan birçok parça, farklı araç modelleri için özel olarak üretiliyor. Aracın hızını azaltmak ve durdurmak için geliştirilen ürünler, trafik güvenliğini sağlayarak hem sürücülerin hem de yayaların zarar görmesini önlüyor. Fren balataları, bu ekipmanlar arasında en önemli parçalardan biri olarak yer alıyor. SsangYong araçlar için üretilen ürünler, fren pedalına basıldığında tekerleği durdurma görevi üstleniyor. Farklı malzemelerin birleşiminden oluşan birçok SsangYong fren balatası, aşınma ve paslanma gibi korozyonlara uğrayan parçalarınızı yenileyebilmenizi sağlıyor. Belirli aralıklarla kontrol edip değiştirmeniz geren bu ürünler, ısınma ve benzeri sorunlara karşı geliştirilen modelleriyle iyi bir performans sergiliyor. El frenleri için geliştirilen birçok SsangYong el fren balatası ise park ettikten sonra aracınızın hareket etmesini engelleyerek olası kazaların önüne geçebilme imkânı tanıyor. Tekerleklerin düzgün yavaşlayabilmesini sağlayan diskler, balatalara sürtünerek çalıştığı için zamanla yıpranabiliyor. Aşınan diskler aracın sağa sola kaymasına neden olabiliyor. Bu tür durumlar için geliştirilen yedek parçalar, aracınızın performansını korurken daha güvenli seyahat edebilmenize yardımcı oluyor.

Ssangyong Araç Modellerine Göre Üretilen Filtre Çeşitleri

Otomobillerin dış etkenlere karşı farklı koruma mekanizmaları bulunuyor. Bu sistemler arasında yer alan filtreler, SsangYong araçlara göre üretilen modelleriyle temizlik ve bakım işlemlerini kolaylaştırıyor. Daha iyi bir motor performansı için belirli aralıklarla değiştirilmesi gereken ürünler; hava, polen, yağ ve yakıt olmak üzere dört çeşide ayrılıyor. Farklı boyutlardaki kir, tortu ve tozların hem araç içine hem de motor sistemine girmesini engelleyen pek çok filtre, sürüş konforunuzu artırıyor, çeşitli arızaların önüne geçiyor. SsangYong otomobillere özel olarak geliştirilen polen filtreleri, tıkanan parçaları değiştirebilmenizi sağlayarak kabin içine polen, toz ve toprakların geçişini önlüyor. Araç içi ferahlığınızı artıran ürünler, koku ve dumana karşı da etkin bir koruma performansı sergiliyor. Motorun problemsiz bir şekilde çalışması için geliştirilen birçok SsangYong hava filtresi, bir ara parça olarak yakıtı tepkimeye sokmak için gerekli olan oksijenin temizliğini sağlıyor. Araçların çekiş gücünü etkileyen bu parçaları belirli bir kilometre aralığında değiştirmeniz gerekiyor. Motora ulaşan yağların temizliği sağlayan yağ filtreleri, birbirinden farklı bileşenleriyle aradığınız ürünü daha kolay bulabilmenize yardımcı oluyor. Tıkandığı zaman yenilenmesi gereken bu filtreler, teknik aksamda bulunan parçaların zarar görmesine engel olarak büyük sorunların önüne geçiyor. Benzinli ve dizel dahil pek çok SsangYong araç modeline göre üretilen yakıt filtreleri, zararlı partikülleri dışarıda tutarak kirli yakıtın motorun içeride dolaşmasını engelliyor. Gereksiz yakıt tüketimini önleyen parçaları belirli aralıklarla kontrol edip yenileyerek aracınızın verimliliğini artırabilir, iyi bir performans elde edebilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Farklı Seçenekler Sunan Motor Parçaları

Motor aksamında yer alan pek çok mekanizmayı da yenileme imkânı sunan SsangYong parçaları hem güvenlik hem de performans açısından sürüş deneyiminizi artırıyor. Piston, krank mili, eksantrik mili, silindir kapağı ve triger kayışı gibi çeşitlere sahip olan ürünler, her ihtiyaca uygun alternatifleriyle seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Tekerleklerin devir hızını artırabilmenizi sağlayan SsangYong otomatik şanzıman parçalarının da aralarında bulunduğu ekipmanlar, farklı araç modellerine uygun olarak üretiliyor. Motor gücünü janta ileten dişlileri değiştirebilme imkânı sunan bu ürünler, vites sistemini hareket ettirebilme olanağı tanıyarak daha iyi bir sürüş performansı elde edebilmenize yardımcı oluyor. SsangYong çıkma motor bloklarını da yenileme fırsatı veren parçalar, sürüş sırasında oluşabilecek problemlerin önüne geçerek otomobilinizin kullanım ömrünü artırıyor. Enerjiyi krank miline aktaran pistonları da değiştirebilme imkânı sunarak aracınızın teknik aksamının daha iyi çalışmasına yardımcı oluyor. Motor bloğunun alt kısmında yer alan krank milleri, SsangYong araç modellerine özel tasarımlarıyla aradığınız ürünü bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Farklı boyutlara göre üretilen yedek silindir kapakları, egzoz geçitlerini kontrol eden mekanizmalarıyla otomobilinizi ilk günkü performansında kullanabilmenize yardımcı oluyor. Valfler, itme çubukları, eksantrik milleri, kaldırıcılar ve külbütörler gibi pek çok ekipmanı içinde bulunduran silindir kapaklarını deforme olduğu zaman değiştirerek temel aksamın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip yedek parçalar arasından ihtiyacınız olan ürünü Trendyol'a göz atarak bulabilir, alışverişinizi güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İşlevsel Özellikleriyle Öne Çıkan Mekanik Parçalar

Salıncak, amortisör, rotil ve debriyaj bilyesi gibi mekanik aksamları da yenileme imkânı sunan araç parçaları, birbirinden farklı özellikleriyle yıpranan ekipmanlarınızı değiştirme olanağı tanıyor. Yol tutuş performansı ve çekiş gücü için önemli bir işleve sahip olan pek çok ürün, güç kaybının önüne geçerek otomobilinizin kullanım ömrünü artırıyor. SsangYong araç sürücülerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretilen parçalar, bileşenlerin daha iyi çalışmasını sağlayarak istediğiniz performansı elde edebilmenize yardımcı oluyor. Bir süspansiyon parçası olan salıncaklar, arabaların bir çukur veya kasis üzerinden hızlı bir şekilde geçmesiyle kırılabiliyor. Bu tür durumlar için üretilen yedek salıncaklar, deforme olan ürünleri değiştirme imkânı sunarak aracınızı eski haline getirebilmenizi sağlıyor. Yoldaki engebeleri yumuşatarak sürüş deneyiminizi artıran amortisörler, SsangYong marka otomobillerin modellerine ve üretim tarihlerine göre pek çok seçenek sunuyor. Amortisör sistemini birbirine adapte eden rotiller, zamanla aşınarak korozyona uğrayabiliyor. Önemli bir pozisyonda yer alan bu parçaların deforme olması durumunda yenisi ile değiştirerek yolculuklarınızı daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Debriyaj bilyeleri, aracı boşa çıkarmak için kullanılan bileşenler arasında bulunuyor. Belirli aralıklarda yenilenmesi gereken bu parçalar uzun süre değiştirilmediği zaman debriyaj ve şanzıman parçalarının arızalanmasına neden olabiliyor. İşlevsel özellikleriyle sarsılma, tekleme titreme ve benzeri sorunların önüne geçen pek çok yedek parça, çeşitli arızalara karşı önlem alabilmenizi sağlayarak daha iyi bir performans elde etmenize yardımcı oluyor.

Elektrik Tesisatı ve Silecek Ürünleriyle İyi Bir Deneyim

Çalıştırma ve aydınlatma gibi pek çok özelliği kullanabilmenizi sağlayan elektrik tesisatlarının da aralarında bulunduğu SsangYong araç parçaları, onarım işlemlerini kolaylaştırarak sürüş konforunuzu artırıyor. Hem iç hem de dış aydınlatma için çeşitli alternatifler sunan ışıklandırma sistemleri, her araç modeline uygun tasarımlarıyla ihtiyacınız olan ürüne daha rahat ulaşabilmenizi sağlıyor. Hafif çarpma ve benzeri durumlarda zarar gören far, sinyal ve stop lambalarını değiştirebilme imkânı veren ürünler, görüş açınızı koruyarak güvenli bir sürüş için gereken koşulları elde etmenize yardımcı oluyor. Özel olarak tasarlanan pek çok SsangYong far modeli, ışığın yetersiz olduğu alanlarda fark edilebilir olmanızı sağlıyor. Aralarında bagaj ve kabin aydınlatmalarının da yer aldığı ürünler, karanlık alanlarda araç içerisinde daha rahat hareket edebilme fırsatı tanıyor. Kullanım alanlarına ve özelliklerine göre birçok çeşide sahip olan elektrik tesisatları, özel olarak tasarlanan silecek sistemleriyle de cam üzerinde biriken kiri, suyu ve çamuru temizleyebilme imkânı sunuyor. Elektrik aksamının en önemli parçaları arasında yer alan sigortalar, kaçak ve benzeri problemler karşısında tesisatınızı koruyucu bir görev üstleniyor. Aşırı yük bindiği durumlarda bozulan ekipmanlar, küçük boyutlu yapılarıyla birkaç adımda değiştirilebiliyor. Enerjiyi aküden alarak araç içine yayan bu ürünler, teknik aksamın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan parçalara Trendyol ile göz atabilir, ihtiyacınız olan ekipmanı avantajlı fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımlarıyla Aksesuar Parçaları

Geniş aksesuar seçeneği ile sürüş deneyiminizi artıran pek çok parça, aracınızın bakım ve korunma işlemlerini kolaylaştırıyor. Birbirinden farklı modelleriyle otomobilinizi istediğiniz şekilde tasarlayabilmenizi sağlayan ürünler, fonksiyonel kullanım özellikleriyle ön plana çıkıyor. Plakalık, yan basamak, bagaj kabini, paspas ve benzeri çeşitli ekipmanlara sahip olan aksesuarlar, aracınızın kendine has duruşunu desteklerken daha estetik görünmesine yardımcı oluyor. Belirli bir süre zarfında yıpranan ya da küçük bir kaza sonucunda zarar gören parçaları değiştirme imkânı sunan ürünler, otomobilinize hem görsel hem de fonksiyonel olarak katkı sağlıyor. Aracın üst kısmına ve kasa bölümüne özel tasarlanan pek çok SsangYong bagaj kabini, portatif yapılarıyla kolaylıkla takılıp çıkartılabiliyor. Çeki demirleri, birtakım olumsuz durumlar karşısında yolda kalan otomobillerinizi çalışan ve hareket eden başka bir araca bağlayarak hareket ettirebilmenizi sağlıyor. Boyutlarına göre çeşitli alternatiflere sahip olan ürünler, arabanızı güvenli bir bölgeye taşıyabilmenize yardımcı oluyor. Portatif özellikleriyle iyi bir deneyim sunan birçok SsangYong çeki demiri, karavan ve tekne gibi araçları da otomobilinize bağlayabilme olanağı tanıyor. Farklı modellere özel olarak üretilen paspaslar, araç zemininde toz, çamur ve kum gibi kirlerin birikmesini engelleyerek aracınızı temiz tutabilmenizi sağlıyor. SsangYong lastik, jant, SsangYong jant göbeği ve kapağı gibi çeşitli parçalarında aralarında bulunduğu pek çok ürün, her ihtiyaca uygun çözümler sunarak daha büyük sorunların ve maliyetlerin önüne geçiyor.

SsangYong Araç Parçaları Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

SsangYong araçlara özel olarak üretilen ürünler arasından seçim yaparken otomobilinizin hem modelini hem de üretim tarihini dikkate almanız gerekiyor. Motor parçaları arasından seçim yaparken birbirine uyumlu ekipmanları tercih ederek düzgün çalı��an teknik aksamın zarar görmesine engel olabilirsiniz. Doğru ürünü bulabilmek için aracınızın kılavuzunda yer alan bilgilerden de faydalanabilirsiniz. SsangYong Türkiye distribütörlüğünde kullanıma sunulan parçalarla arac��nızdaki eksiklikleri tamamlayabilirsiniz. Otomobil modelinize uygun ölçülerde üretilen yağ ve hava filtrelerini seçerek motor sisteminin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Koku, duman ve gazları absorbe eden polen filtreleri arasından aracınıza uyumlu ürünü tercih ederek kabin içini daha ferah bir hale getirebilir, konforunuzu artırabilirsiniz. Yakıt filtreleri arasından seçim yaparken otomobilinizin yakıt tipini dikkate alarak aşınma ve tıkanma gibi pek çok problemi engelleyebilirsiniz. Aracınıza özel olarak geliştirilen fren takımını tercih ederek olası kazalarla karşılaşma riskinizi en aza indirebilirsiniz. Elektrik tesisatlarının da aralarında yer aldığı ürünler, her modele uygun boyutlarda üretilen sigortalarla çeşitli arızaların önüne geçerek daha iyi bir performans elde edebilmenize yardımcı oluyor. SsangYong araçlara özel olarak geliştirilen aksesuarlar arasından seçim yaparken otomobilinizin tasarımını dikkate alarak doğru ekipmanı seçebilirsiniz. Pek çok alternatif parçaya sahip olan aksesuar modelleri ile arabanızı spor veya klasik bir şekilde dizayn edebilirsiniz. SsangYong yorumları ve önerileri doğrultusunda aracınıza uygun ürünü bulabilir, sürüş deneyiminizi artırabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Yedek Parça SsangYong Fiyatları

Birbirinden farklı seçeneklere sahip olan SsangYong fiyat listesi, doğru parçayı seçebilmenizi kolaylaştırıyor. Pek çok araç modelinin özellikleri dikkate alınarak kullanıma sunulan ürünler, bakım ve onarım işlemlerini pratik bir şekilde halledebilmenize yardımcı oluyor. Her bütçeye hitap eden SsangYong fiyatları, parçaların işlevine ve materyaline değişiyor. Kullanım alanına göre farklı seçenekler sunan ürünler, bütçenize en uygun ekipmanı bulabilmenize yardımcı oluyor. Fiyat farklılığının temelinde boyut ve dayanıklılık gibi kriterler de yer alıyor. Zengin çeşitliliğiyle doğru parçayı seçebilme imkânı veren birçok ürün, zamanla yıpranan aksamları değiştirebilme olanağı tanıyor. Motor aksamlarının fiyatları diğerlerine oranla biraz daha yüksek olabiliyor. Aksesuar çeşitleriyle de pek çok seçeneği beraberinde getiren ekipmanlar, uygun fiyat aralıklarıyla seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. SsangYong otomobil modellerine göre üretilen ürünler, ekonomik ve pratik çözümler sunarak deneyiminizi artırıyor. Siz de aracınızı ilk günkü performansıyla kullanmak istiyorsanız Trendyol'da yer alan yedek parçalara göz atabilirsiniz. Özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri sunan ekipmanlar arasından ihtiyacınız olan ürünü seçerek birkaç adımda sipariş verebilirsiniz. Trendyol'un birbirinden avantajlı fırsatlarından yaralanarak her türlü yedek parça, ekipman ve aksesuar modeline rahatça ulaşabilir, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

search result placeholder