Spor Aletleri

29228 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Spor aletleri

Kilo vermek ya da form kaybetmemek isteyen pek çok kişi Trendyol’a başvurur. Spor aletleri, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla herkesin kendine göre parçalar bulabileceği koleksiyonu oluşturur. Kadın, erkek; yaşlı, genç fark etmeden her yaşa hitap eden spor aleti, cepleri de fazla yormaz. Böylece spor aletleri fiyatları, herkesin bu ürünlerden yararlanmasına imkan tanır. Evde, ofiste ya da kullanmak istediğiniz herhangi bir yere kurabilmeniz için spor aletleri çeşitleri bulunur. Bu nedenle fazla yer kaplamayacak, pratik kullanımlı tasarımlarla hayatınızın köşelerini süsler.

Spor Aletleri İsimleri

Vücut şekillendiren ve göbek eriten spor aletleri, fitness ürünlerinin büyük çoğunluğunu oluşturan parçalardandır ve pek çok farklı ürün türüne sahiptir. Koşu bandı, kondisyon bisikleti ve pilates için gerekli malzemelerden olan pilates matı, pilates topu, direnç bandı başlıca spor aletleri isimleri olarak sayılabilir. Pilates minderi ve pilates bantları gibi evde spor aletleri kullanımına uygun ürünler, fitness ürünleri kategorisinde bulunan spor aleti çeşitlerindendir. Gerekli tüm ürünleri set halinde alabileceğiniz gibi ayrı ayrı ihtiyacınız olan malzemeleri de alabilirsiniz. El yayları ve dambıl setleri de fitness ürünleri içerisinde yer alır. El kaslarını çalıştırmayı ve ağırlık çalışmayı sevenlerin en çok tercih ettiği ürünler bu ürünlerdir. Küçük boyutlarıyla bu ürünleri istediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz. Karın mekik aleti, göğüs yayları, vücut egzersiz setleri ve atlama ipleri gibi spor aletleri seti, istediğiniz zaman ve sıklıkta kullanılabilir. Böylece sizi fazla yormayacak aynı zamanda vücudunuzda değişiklikler yaratacak aktivitelerden biri haline gelir.

Tasarım Sporcu Raketleri, Bisiklet ve Spor Eldivenleri

Spor yapmayı seven kişilere yönelik hazırlanan spor malzemeleri, sizlerin beğenisine sunulan ürünlerdendir. Spor salonu kurmak ya da evinde küçük bir spor salonuna sahip olmak isteyen pek çok kişinin tercihi spor salonu aletleri, kaliteleriyle dikkat çeker. Bu sayede uzun yıllar boyunca sağlamlığını ve yeniymiş gibi olan görüntüsünü yitirmeden kullanabilirsiniz. Bisiklet spor aleti, salonlarında sıkça gördüğümüz bir üründür, dayanıklı yapısı sebebiyle siz de bu üründen faydalanabilirsiniz. Birçok spor türünde gerekli olan malzemeler sporcuların sıkça tercih ettiği ürünler arasındadır. Tenis raketleri ve toplarıyla tenis malzemeleri, yağmur botları ve kar eldivenleriyle kayak malzemeleri, boks eldivenleri ve boks torbalarıyla boks malzemeleri gibi seçeneklerle istediğiniz sporu güvenilir ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca su sporları aksesuarları ve voleybol ekipmanlarının şıklığı ve konforlu yapısı nedeniyle bu ürünlere sahip olmak isteyebilirsiniz.

Spor Esnasında Dahi Tarzınızı Gösterecek Saç Bantları ve Bileklikler

Spor aletleri kadar spor yapan kişilerin kullandığı kıyafetler ve aksesuarlar, spor ve outdoor kategorisinde kendine geniş bir yer bulur. Bu ürünlerle spor yaparken dahi stilinizi konuşturabilir, rahatlığı ve şıklığı aynı anda üzerinizde taşıyabilirsiniz. Sportif bireylerin sıkça tercih ettiği bileklikler, değişik renkleri ve farklı tasarımlarıyla her tür kombininize uyum sağlar, sportif görünümüzle bütünleşerek göz alır. Bunun yanı sıra futbol sporunda kullanılan malzemeler yine herkesin beğenisini kazanır. Kalecilere özel parçalardan olan kaleci eldivenleri ve diğer futbolcuların da kullanabileceği tekmelik ve dizlikler, kaliteli yapıları sayesinde vücudunuzun spor sırasında zarar görme ihtimalini minimuma düşürür. Saçlarınızın spor aktivitenizi bölmemesi için tasarlanan saç bantları, kadın ve erkek alıcıların ortak tercihlerden olur. Böylece daha az terlersiniz ve saçlarınızdan rahatlık hissetmezsiniz. Ayrıca spor yaparken ailesiyle ya da iş arkadaşlarıyla iletişimi koparmak istemeyen kişiler için kol bandı telefon kılıfları, koleksiyondaki en sıra dışı ürünlerden biridir. Bu kılıflarla hem telefonunuzu koruyabilir hem dış dünyayla bağlantınızı devam ettirebilirsiniz. Spor aletleri çeşitleri ve fiyatları ile internetten alışveriş yapan kişiler, Trendyol’u sıkça kullanır. Tek bir koleksiyonda onlarca ürünü birleştiren Trendyol’dan siz de istediğiniz ürünleri güvenle sipariş edebilirsiniz.