Soley Nevresim Takımı

299 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa
DSACategoryId/94/104442/1123

Soley Nevresim Takımı

Şık ve Gösterişli Soley Nevresim Takımı Modelleri

Ev dekorasyonu yaparken bütün unsurlar arasındaki bağı sağlamak için tekstil ürünleri sıkça kullanılır. Bunlar mutfak, salon, balkon, yatak odası, banyo gibi evin her alanında yer alarak hem şık hem de kullanışlı ürünler olarak görev yapar. Tekstil ürünlerinin en fazla yer aldığı alan ise yatak odalarıdır. Günün büyük bir bölümünün uykuda geçtiği düşünüldüğünde hem cilt ve solunum sistemi için zararsız hem de şık parçalar olan nevresim takımları büyük önem arz eder. Kullanıcılar yapımında kullanılan materyallere, boyutlarına ve tasarım unsurlarına oldukça dikkat ederek yataklarını süsleyen bu parçaları seçer. Soley nevresim takımı konusunda neredeyse her kullanıcısından tam not alan, modern ve sağlıklı tasarımlarda bulunan markalar arasında yer alır. Uyku anı kişilerin dışarıdan gelebilecek birçok tehlikeye açık olduğu zamanlardan biridir. Bu sırada havada dolaşan parçacıklar kadar uyku tekstili de kişilerin cilt ve solunum sağlığını etkileyebilir, uzun vadede can sıkıcı rahatsızlıklara yol açabilir. Bu nedenle kullanılan yastık kılıfı, çarşaf ve yorgan yüzünün parçacık salınımına izin vermeyen, hassas ciltler için bile yumuşak bir dokunuşa sahip olan ürünlerden seçilmesi gerekir. Soley nevresim takımı modelleri farklı tasarımlarıyla her kesimin beğenisine hitap ederken cilt için tehlike yaratmayan dokusuyla da oldukça tercih edilir. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler arasında ilk sıralarda yer alarak kişilerin yatak odalarında da tarzını yansıtabilmesini sağlar. Sık dokuma yapısı, dolgu malzemelerinin dışarı çıkmasını yüksek oranda engeller. Yüzlerce yıkamaya rağmen uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Tekstil ürünlerinde kişilerin oldukça şikayetçi olduğu yıkama sonrası çabuk eskime ve formunu kaybetme gibi dezavantajları bulundurmayacak şekilde tasarlanır. Soley ranforce nevresim takımı seçenekleri günlük kullanım için hem şık hem spor tasarımlarıyla oldukça beğeni kazanır. Ranforce seçenekler temel olarak santimetre karesi 57 tel iplikten oluşan kumaş yapısından meydana gelir. Sık dokuma, uzun ömürlü olmasını ve üzerindeki tüm desenlerin daha net ve canlı görünmesini sağlar. Yatak örtüsü kullanılsa da kullanılmasa da odanızın dekorasyonunu bir bütün haline getirir. Markanın sık dokumalı tekstil ürünlerinin tamamına Trendyol sayfalarından hemen ulaşabilirsiniz. 

Şık ve Gösterişli Soley Nevresim Takımı Modelleri

Nevresim takımları gece boyunca kullanıcıların cildine pamuksu bir dokunuşla ferah ve yumuşak bir uyku alanı sağlar. Uyku dışında da mobilyalarla bir bütün halinde uyum sağlayarak yatak örtüsü kullanılmasa dahi şık bir görünüm yaratır. Bu nedenle Soley hem dokuma tarzı hem de estetik olarak farklı tasarım anlayışlarıyla kullanıcılarına yüzlerce ürün seçeneği sunar. Soley nevresim takımı çift kişilik ya da tek kişilik seçenekleriyle kullanıcıların tarzını yansıtırken gece boyu konforlu olmasını sağlar. Çift kişilik olanlar genellikle 1 adet 200x220 cm yorgan kılıfı, 1 adet 240x260 cm çarşaf ve 2 adet de 50x70 cm yastık kılıfı içerir. Bu boyutlar standart çift kişilik yataklar ve yorganlar için uygun olur. Ancak kimi zaman kişiler daha büyük boyutlarda yatak ve yorgan kullanmayı tercih edebilir. Bu durumda hem daha estetik bir görünüm yaratması hem de daha kullanışlı olması için king size olarak nitelendirilen takımları kullanmaları doğru olur. Çift kişilik takımlar ranforce, saten ve çeyizlik gibi birçok tasarımla kullanıcılara sunulur. Ranforce olanlar günlük kullanım için ideal, yumuşak ve şık ürünlerdir. Diğerleri daha şık ve gösterişli setler olarak çoğunlukla çeyizlerde yer alır. Kişiler kendi tarzlarını bu süslü takımlarla yatak odalarında dahi yansıtmayı tercih edebilir. Örneğin Soley saten nevresim takımı çeşitleri, kumaşın asil ve göz alıcı duruşuyla tarz sahibi kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Geçmiş zamanlardan bu yana asaletin ve zenginliğin göstergesi olarak her alanda kullanılan saten, günümüzde daha uygun fiyatlarla yaygınlık kazanır. Saten, yapısı gereği ışık ve ortam koşullarına göre farklı açılardan çeşitli parlaklıklara veya renk geçişlerine sahiptir. Bu sayede göz alıcı bir hava yaratır. Marka çiçekli desenleri bulunan saten takımların yanında jakar saten kategorisi altında düz ve çizgili ürünlerini de kullanıcıların beğenisine sunar. Soley dantelli nevresim takımı seçenekleri hem tek hem de aynı desenleri taşıyan yatak örtüleriyle kullanıcılara sunulur. Bunlar özellikle çeyiz setleri içerisinde yer alarak yeni evlenen çiftlerin yatak odalarını şık bir şekilde tamamlar. Bu ürünler Soley güpürlü nevresim takımı olarak da kullanıcılarıyla buluşur. Genellikle düz renk kaliteli kumaşlar üzerine özenle tasarlanan nakışların, güpürlerin, dantellerin işlenmesiyle meydana gelir. Güpürlü ya da dantelli setlerin çarşafları kullanıcının konforlu bir gece geçirmesi için düz renkler ya da desenlerde olur. Yastık ve yorgan kılıflarında ise güpürler genellikle dış yüzde, kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırılır. Soley incili nevresim takımı çeşitleri, gösterişli ve benzersiz olmak isteyenlere hitap eder. İncinin asil ve benzersiz havasıyla birleşen kumaş kalitesi, zengin ve göz alıcı bir hava oluşturur. Siz de yatak odanızı hoş tekstil ürünleriyle benzersiz kılmak istiyorsanız Trendyol’un bir araya getirdiği yüzlerce seçeneğe hemen göz gezdirebilirsiniz. 

Küçükler İçin Eğlenceli Uyku Tekstili Seçenekleri

Küçükler İçin Eğlenceli Uyku Tekstili Seçenekleri

Anne babalar çocuklarının her an güvende ve konforlu olmasını ister. Eve yeni gelecek bir bebek için çevredeki tüm unsurlar yeniden düzenlenir ve daha güvenli hale getirilir. Bebeklerin günün büyük bir kısmını uykuda geçirdiği düşünüldüğünde yatakları, yastıkları ve nevresimleri seçilirken oldukça dikkat gerekir. Soley bebek nevresim takımı çeşitleri küçük kullanıcılar için daha konforlu ve eğlenceli tasarım unsurlarıyla bezenir. Tüm tehlikelere açık oldukları uyku sırasında hassas ciltlerini tahriş etmeyecek yumuşak bir dokuya sahip olur. Ayrıca solunum kalitesini düşürmemesi için daha sık dokuma yapısıyla parçacık geçirmeyecek hale getirilir. Bunlar çocuğun uyku boyunca üşüme veya terlemeyle uyanmasını ve rahatsız olmasını engellemek amacıyla hava geçirgenliği sağlar. Soley filli nevresim takımı seçenekleri, konforlu bir uykunun yanında eğlenceli tasarımıyla minik kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bunlar özellikle uyumamakta direnen çocukların yatağa alışmasını ve nevresim üzerindeki görsellerle ilgilenirken daha kolay uykuya dalmasını da sağlar. 100x150 cm yorgan kılıfı, 110x160 cm çarşaf ve 35x45 cm olmak üzere iki adet yastık kılıfından oluşur. Marka bebek ürünlerinin yanında çocuk ve genç takımlarını da özel desenlerle kullanıcılara sunar. Soley Unicorn nevresim takımı, özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken sevimli boynuzlu at figürleriyle ve canlı renklerle tasarlanır. 180x230 cm yorgan kılıfı, 160x240 cm çarşaf, 50x70 cm yastık kılıfından oluşan setler ve çocuklar için tasarlanan tüm ürünler %100 pamuk materyalden üretilir. Farklı hayali kahramanlar, hayvanlar ve süslerle tasarlanan genç ürünleri, uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım vadeder. Soley tek kişilik nevresim takımı çeşitleri, gençlerin beğenisini kazanacak sportif ve şık tasarımlara sahiptir. Tek kişilik ürünler misafirler için de şık ve konforlu setler olarak tercih edilebilir. Bunlar genellikle birer adet 160x220 cm nevresim, 160x240 cm çarşaf ve 50x70 cm yastık kılıfından oluşur. Her yaştan kullanıcının beğenisini kazanan tek kişilik setler, geometrik desenlerden çiçek bahçelerini andıran tasarımlara kadar geniş seçeneklerle sunulur. Kendiniz, çocuğunuz veya misafirleriniz için farklı boyutlardaki nevresimlere Trendyol sayfalarından uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 

Soley Nevresim Takımı Yorum ve Puanlarıyla Doğru Alışveriş

Soley Nevresim Takımı Yorum ve Puanlarıyla Doğru Alışveriş

Soley, kullanıcıların uyku sırasında konforlu olması ve günlük hayatta da dekorasyonlarına kendi tarzlarıyla katkı sağlaması için yüzlerce nevresim modeli ortaya çıkarır. Bunlar çift kişilik, tek kişilik, king size ya da bebek yatağı boyutlarıyla tüm aile bireylerine hitap eder. Soley nevresim takımı yorum ve puanları, daha önce alışveriş yaparak markanın ürünlerini deneyimleyen kişilerin düşüncelerini içerir. Bu sayede araştırma içinde olan diğer kullanıcılar, ürünlerin aldığı puanlar ve memnuniyeti göz önüne alarak daha sağlıklı bir alışveriş yapabilir. Yorumlar, markanın uygun fiyatlarına rağmen yüksek performans sağladığını gözler önüne serer. Kişiler yorumlarında sıklıkla dokuma kalitesinden ve renk eşitliğinden söz eder. Çoğu üründe olduğu gibi farklı renkler yerine birebir canlı ve doğru renklerde ürünlerini teslim aldığını belirtir. Çoğu kullanıcı marka kalitesine güvenerek tüm aile bireyleri için şık nevresimler edindiğinden bahseder. Kullanıcılar, talimatlara uygun yıkama sayesinde ürünlerin ilk günkü kalitesini ve güzelliğini koruduğunu söyler. Aynı zamanda yorgan, yastık ve yatak standartlarına uygun ebatlar sayesinde düzgün ve şık bir görünüm yaratılır. Ürünlerin kaliteli ve sağlam kumaşlarla üretilmesi ömrünü de artırır. Özellikle yıkama ardından çekme, solma ve benzeri tahribatların yaşanmaması kullanıcıların memnuniyetini artırır. Soley nevresim takımı kullananlar yorumlarında marka kalitesine güvenerek gönül rahatlığıyla alışveriş yapılabileceğinden bahseder. Kimileri daha önce alıp kullandığı bir setin başka bir rengini daha sipariş ettiğini ve aynı kaliteyle ürünlerini teslim aldıklarını ifade eder. Siz de siparişinizi onaylamadan önce beğendiğiniz ürünlerin yorumlarını ve puanlarını inceleyerek daha doğru bir alışveriş yapabilirsiniz. Trendyol üzerinden sunulan ürünleri puanlarına göre sıralayarak yüksek memnuniyeti kazananları hemen inceleyebilirsiniz. 

Tüm Bütçelere Uygun Soley Nevresim Takımı Fiyatları

Tüm Bütçelere Uygun Soley Nevresim Takımı Fiyatları

Nevresim takımları farklı renkleri ve desenleriyle yatak odası mobilyalarını şık bir şekilde tamamlar. Beyaz, gri, siyah ya da ahşap mobilyalar kullanıcıların beğenilerine uygun nevresimlerle bütünleşir. Bu nedenle marka düz ya da kapitoneli birçok seti farklı tasarımlarla buluşturur. Kimi modeller üzerinde yatak örtüsü kullanılsa da kullanılmasa da şık bir görünüm yaratır. Kapitoneli olanlar ise direkt bir yatak örtüsü gibi düzgün ve özenli bir şekilde yatağınızı tamamlar. Soley Melisa nevresim takımı gibi şık ve renkli ürünler, neredeyse her beğeniye uygun seçenekler olur. Üzerindeki orantılı desenler ve renkler sayesinde odanızın havasını değiştirir. Doğal, ferah ve iç açıcı bir görünümle beğeni kazanır. Bunun gibi birçok takımın çift kişilik ve tek kişilik seçeneklerinin bulunması kişilerin ihtiyaçları olan boyutlara kendi tarzlarına uygun desenlerle sahip olabilmesini sağlar. Marka, günlük kullanımda renkli ve iç açıcı tasarım anlayışıyla özellikle genç ve dinamik kullanıcıların beğenilerini kazanır. Fakat daha sakin bir tarza sahip olanlar için kumaş kalitesinin öne çıktığı sade tasarımlar da bulunur. Ürünlerin kumaş içerikleri, desenleri ve renkleri fiyat aralıklarını belirleyen unsurların başında gelir. Soley nevresim takımı fiyatları farklı bütçelere sahip herkesin yüksek kaliteyi cebini zorlamadan edinebilmesini sağlar. Kullanıcılar, bazı dönemlerde yapılan Trendyol kampanyaları sayesinde bir setin fiyatına birden fazla kaliteli sete sahip olabilir. Yorumlarla da öne çıkan kalite ve fiyat performans oranı kişilerin bütçelerini aşmadan uzun ömürlü tekstil ürünleri satın alabilmesini sağlar. Siz de hem cebinize hem de tarzınıza uygun setler edinebilmek için Trendyol üzerinden inceleme yapabilirsiniz. Filtreleme ya da sıralama yöntemiyle yatak odası tekstiline ayırdığınız bütçeye uygun, tarzınızı doğru yansıtan setleri satın alabilirsiniz. 

Soley Nevresim Takımı İndirimleriyle Evinizi Baştan Yaratın

Soley Nevresim Takımı İndirimleriyle Evinizi Baştan Yaratın

Nevresim takımları uyku kalitesini artırmak için farklı kumaş yapılarıyla tasarlanır. Kimileri %100 pamuk ya da saten kimileri de çeşitli kumaş karışımlarından oluşur. Üretimde kullanılan kumaşlar uyku sırasında kullanıcının hem cildini koruması hem solunum sistemini rahatsız etmemesi hem de yumuşak bir zemin sunması açısından önem kazanır. Ancak materyallerin yanında desen ve baskı kaliteleri de seçimleri oldukça etkileyen unsurlar olur. Materyal, baskı kalitesi ve estetik yönüyle doğru orantılı olarak fiyatlar da artar ya da azalır. Dolayısıyla kişiler yatak odalarını tamamlayacak şık tekstil ürünleri arayışına girdiğinde yüzlerce seçenekle ve geniş fiyat aralıklarıyla karşılaşır. Marka kalitesi de eklendiğinde kişilerin bütçelerini oldukça zorlayacak seçenekler ortaya çıkar. Ancak Soley, tüm bütçeler için kaliteli ve uygun ürünler sunma anlayışıyla alanında ilk tercih edilenlerden biri olur. Soley nevresim takımı indirim ve kampanyaları halihazırda uygun fiyatlı olan ürünleri daha düşük ücretler karşılığında satın alabilmenizi sağlar. Kişiler bu sayede kalite beklentilerini düşürmek zorunda kalmadan bütçelerine uygun alışveriş yapabilir. Yılın özel günlerinde, haftalarında ya da markanın kendi satış anlayışına göre belirlediği özel günlerde yapılan indirimleri takip ederek siz de kendiniz, çocuğunuz veya misafirleriniz için kaliteli uyku tekstili ürünleri edinebilirsiniz. Soley Home Story nevresim takımı serisini inceleyerek evdeki tüm bireyler için uyumlu tekstil ürünleri temin edebilirsiniz. Marka, bazı serilerinde yer alan desenli ürünlerinde çoğunlukla çiçekleri kullanarak tüm evde bahar havası yaratmak isteyenler için özel seçenekler oluşturur. Bu modeller genel olarak %70 pamuk, %30 polyester olanların yanında %100 pamuk seçenekleriyle farklı konfor arayışlarına da hizmet eder. Home Story serisinin tamamına ve diğer ürünlere Trendyol sayfalarından uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 

Kaliteli Soley Nevresimler Trendyol’da

Kaliteli Soley Nevresimler Trendyol’da

İnsanların yaşadığı yerde kendi beğenilerine göre estetik unsurlar görmesi, ortamı daha çabuk benimsemesini ve daha çok beğenmesini sağlar. Bu nedenle yaş ve cinsiyet fark etmeksizin özellikle fazla zaman geçirilen yatak odalarının kişilerin beğenilerine de hitap etmesi gerekir. Dolayısıyla Soley de her yeni sezonda, farklı beğenilere ve yaş aralıklarına hitap edebilecek yatak odası tekstil ürünlerini ortaya koyar. Nevresim takımları, battaniyeler, yatak örtüleri ya da pikeler uyku kalitesini artırmanın yanı sıra kişilerin beğenilerine hitap ederek odaların günlük hayatta da şık ve düzenli olmasını sağlar. Bunlar tek tek satın alınabileceği gibi birbirine uyumlu setler halinde de edinilebilir. Soley battaniyeli nevresim takımı içinde yer alan ürünler özellikle soğuk mevsimlerde birlikte kullanılabileceği gibi uyku saatleri dışında da yatağınızı şık bir şekilde süsler. Farklı dokuma tipleriyle oluşturulan battaniyeler, soğuk akşamlarda TV keyfi yaparken de size eşlik edebilir. Battaniyeler nevresimle aynı desende, benzer ya da tamamen düz olabilir. Şık tasarımlarıyla yatak örtüsü olarak da kullanılabilir. Battaniyeli olanlar özellikle soğuk mevsimler için kurtarıcı ürünler olur. Soley pikeli nevresim takımı seçenekleri ise beğendiğiniz desenleri her mevsim kullanabilmenizi sağlar. İçeriğinde çoğunlukla birer adet yorgan kılıfı, çarşaf, pike ve kişi sayısına göre de yastık kılıfı bulunur. Soğuk mevsimlerde aynı yastık kılıfı ve çarşaf tek nevresimle kullanılırken yaz aylarında ise pikeyle eşleştirilerek kullanılabilir. Pikeler aynı zamanda yatak örtüsü olarak her mevsim yatağınızı düzenli ve şık gösterir. Bunlar hem sıcak hem de soğuk mevsimlerde kullanılabilmesi sayesinde karlı ve dayanıklı seçenekler olur. Dilerseniz pikenize uyumlu çarşaf ve yastık kılıfları edinerek setinizi genişletebilir, bu sayede takımları daha uzun süre kullanabilirsiniz. Eviniz ya da çeyiziniz için bu kullanışlı setlere Trendyol üzerinden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.