Solante

35 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Solante Güneş Kremi

Güneş kremi deyince akla ilk gelen markalardan biri olan İsveç markası Solante, geliştirdiği güneş kremleri ile zararlı güneş ışınlarına karşı cildi korurken, başlıca cilt sorunlarından kızarıklığa, atopiye, lekeye, sivilceye eğilim gösteren hassas ciltlerin de kullanabileceği doğal ürünler sunmaktadır. Yaşlılık etkisini azaltmak için içerisinde ki doğal minereller ile kırışıklığa karşı bakım yapar. Güneş sonrası bakımınız da kuruyan cildinize beslerken ışıldayan bir görünüm sunmaktadır. Laboratuvarlarda doğal ürünlerle özel olarak üretilen ve cilde yararlı formüllere sahip Solante ürünlerini kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Solante markası; Pigmenta, İmmuna, Pregna, Telerubor, Atopica, Acnes, Gold, Acnitica gibi ürünleriyle küçükten büyüğe her yaş aralığında ki kullanıcılarına özel geliştirdiği güneş ürünleri ile güneşten korunmak isteyen herkese hitap etmektedir.

Solante Güneş Kremi Özellikleri

Zararlı güneş ışınlarının, cildinize direk temasından dolayısıyla cildinizde oluşabilecek yanma, kızarıklık ve leke oluşumu gibi birçok sorun ortaya çıkabiliyor. Bu sorunlar cildinizin yaşlanma sürecini hızlandırması, kırışıklık görünümünü artırması, cildi kuru görüntüye çabuk ulaştırması ve cildin elastikiyet seviyesinin azalmasına sebep oluyor. Cildinizde oluşabilecek tüm bu olumsuz etkileri azaltmak ve cildinizi korumak için bütün kullanıcılarına uygun olarak geliştirilmiştir. Kullanıcısının cilt sorunlarına bireysel olarak çözüm bulmasına yardımcı olmakla birlikte Solante güneş kremleri ile içerdiği besleyici özellikleriyle cildinizi korurken sahip olduğunuz cilt sorunlarınıza bakım yapma imkanı sunuyor. Solante güneş koruyucu özelliği güneşten gelen zararlı ışınlardan cildinizi korurken, Solante hassas ve kızarık ciltler için besleyici yapısı sayesinde cilt sorunlarını besleyici etkisiyle bakım ve oluşabilecek sorunlarda koruma sağlıyor. Son derece kaliteli içeriklerle geliştirilmiş doğal yapısı, cildinizde direk etki etmesi sayesinde koruma ve bakım imkanı sunuyor. Cildine düşkün bakım yapmayı sevindirecek bir diğer özelliği ise içerdiği besleyici bileşenleri sayesinde birçok cilt ürünü kullanmak zorunda kalmıyor tek ürün ile cildinizi beslemenize olanak sağlıyor. Kadınlara özel düşünülmüş renkli formları da bulunan güneş kremi ürünleri yazın daha eğlenceli ve renkli geçirmenize olanak sağlıyor. Çocuklar için de özel geliştirdiği güneş kremi ürünleri ile seçenekleri çocuklarıyla birlikte tatil yapan ailelerin yüzünü güldürüyor.

Cildiniz İçin Doğru Güneş Kremi Seçimi

Yanlış bakım ürünü kullanarak cildinize zarar verebilir. Hassas ciltlerde kızarma, yanma ve akne oluşumuna sebebiyet verebilir. pH’ına uygun olmayan ürün kullanmak ise cilt kuruluğuna sebebiyet verebilir. Özellikle güneş ürünleri cilt sağlığı için önem vermesi gereken başlıca dermokozmetik ürünlerden biridir. Solante ürünleri bu konuda her kullanıcısının kullanabileceği zararlı güneş ışınlardan korurken diğer yandan cildinizi besleyebilen ürünler sunmaktadır. Solante güneş kremi serisinde hassas tenli kullanıcıları için Telerubor ürünü tercih ediliyor. Renkli formuyla cilt kusurlarınızı da kamufle edebilecek yapıya sahip ürünler kadınlar için kendini daha iyi hissetmesini ve tatilinin keyfini çıkarmasına olanak sunuyor. Solante hassas ve kızarık ciltler için güneş kremi ile içerdiği bileşenler sayesinde kızarıklık sorununuza kapsamlı bir bakım imkanı sunuyor. Güneş ışınlarının olumsuz bir yanı da ciltte leke oluşumuna yol açmasıdır. Leke oluşum sorunları olan hassas tenli kullanıcılarına özel Pigmenta serisiyle oluşabilecek leke riskini önlerken, cildinizde var olan lekelere de bakım yapma olanağı sunuyor.Solante lekeli ciltler için güneş koruyucu losyon özelliği sayesinde Pigmenta serisini sadece leke sorunu olan değil tüm kullanıcılarının cildinde kullanım imkanı vermektedir. Solante yaşlanma karşıtı güneş kremi ile doğal yaşlanma etkisine karşı anti aging bakımı sunarken, cildi elastik bir yapıya ulaştırıp yumuşak bir görünüme ulaştırmaktadır. Her kullanıcının kendi cilt sorununa karşı özel ürettiği Solante serisiyle cildini önemseyen tüm kullanıcılarının tercih sebebi oluyor.

Doğal Solante Güneş Kremleri

Solante güneş ürünlerinin içeriğinde antioksidanlar ve cilt için besleyici doğal formüller bulunur. Dermatolojik testlerden geçerek piyasaya sunulan Solante güneş kremleri farklı cilt sorunlarına sahip kullanıcılarının sorunlarına ayrı serileriyle özel üretilmektedir. Marka, besleyici bir güneş kremi arayan kullanıcılarına özel Solante mineralli güneş kremi sunar. Cildinizi, güneş ışınlarının içerdiği özel formülü Solante pigmenta tinted özelliğiyle korurken, sunduğu özel serilerinde cilt sorunlarına bakım sunmaktadır. Solante ürünleri özellikleri, üretiminde kullanılan doğal bileşenleri sayesinde tüm kullanıcılar tarafından gönül rahatlığıyla kullanımına imkan sunuyor.

Sizlerde sevdiklerinizle tatilinizi rahat ve eğlenceli geçirmek isterseniz, güneşin zararlı ışınlarının sağladığı cilt sorunlarıyla uğraşmamak için cildinize uygun Solante güneş kreminizi seçerek, kolayca satın alabilirsiniz.