Sofra

119181 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Sofra

Her evde bulunması gereken mutfak ekipmanlarından olan sofra gereçleri, kahvaltı takımlarından sunum tabaklarına kadar birçok ürünü kapsar. Tabaklar, çatal-bıçak ve kaşık setleri, fincanlar, bardaklar, kaseler ve daha birçok ürün sofra ve mutfak kategorisi altında alıcıya sunulur.

Temel Sofra Gereçleri

Kahvaltıda, akşam yemeğinde, gün ortası atıştırmalıklarında itinayla kurulan sofralar için gerekli olan tüm ürünleri sofra gereçleri arasından temin edebilirsiniz. Temel gereçler arasında kahvaltı takımı ve yemek takımı, çatal-bıçak setleri, fincan ve bardaklar ile birlikte birçok ürün yer alır. Kahvaltı takımı çeşitleri arasında 32 parçalık, 27 parçalık veya 15 parçalık setler bulunur. Yemek takımlarında ise 4 kişilik, 6 kişilik veya 12 kişilik takımlara ulaşabilir, kalabalık bir aileye sahipseniz, 24 kişilik yemek takımı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Yemek takımları ile uyumlu kullanabileceğiniz çatal-bıçak takımları, günlük takımlar ve şık masalara eşlik eden özel takımlar olarak değişir. Özel takımlar arasında 60 parçalık veya 52 parçalık büyük setler, ihtiyaç duyacağınız birçok farklı ürünü kapsarken günlük setler ise daha sade tasarımları ile öne çıkar. Çatal-bıçak setlerinin yanında kesici mutfak gereçlerine bıçak modelleri arasından erişilebilir. Yemek yaparken ihtiyaç duyacağınız birçok kesici aleti bıçak kategorisinden inceleyebilirsiniz. Sofra gereçleri arasındaki servis sunum ürünleri ise farklı ihtiyaçlara cevap veren modellerden oluşur. Kaseler, tabaklar ve sofra için dekoratif parçalar ürünler arasında yer alır. Bardak çeşitleri arasında ise kupa ve kupa seti modelleri öne çıkarken her evde bulunması gereken 6’lı su ve meşrubat bardağı modellerine de erişebilirsiniz. Bardaklar arasında kadeh setlerini de bulabilir, şık desenleri ile öne çıkan ürünler ile mutfağınıza renk katabilirsiniz.

Eksiksiz Masalar için Sunum Gereçleri

Sofra gereçleri arasında eksiksiz bir masa kurmanıza imkan veren sunum gereçleri ve yardımcı ürünler bulunur. Servis sunum ürünleri, meyve sepetinden bambu gereçlere kadar birçok ürünü kapsar. Bambu stantlar arasında peynir sunumu için kullanılan döner stantlar ilgi görür. Sağlıklı kullanımı ile özellikle tercih edilen bambu ürünler; reçel standı, kahve takımı, sosluk ve daha birçok ürünü kapsar. Akşam yemeklerinde ve misafir sunumlarında kullanılan servis tabakları arasında ise kayık tabaklar, dikdörtgen tabaklar ve dekoratif tabaklar bulunur. Özellikle dekoratif tabaklar şık tasarımları ile sofrada en dikkat çeken ekipmanlardan biri olur. Tabakların yanı sıra servis gereçleri içinde pasta spatulası ve kepçe, maşa gibi parçaları içeren yardımcı setleri bulabilirsiniz.

Önemli Mutfak Ekipmanları

Her evde bulunması gereken tabak, sürahi, pasta tabağı, kase, tepsi ve French press gibi parçalar eksikliği hissedilen önemli mutfak ekipmanlarındandır. Kahvaltı takımlarına alternatif olarak kullanılan dikdörtgen tabaklar, küçük kaseler ve reçel kaselerini tekli parçalar ve 6’lı setler halinde bulabilirsiniz. Pasta tabakları arasında ise dekoratif seramik tabaklar dikkat çeker ve sunum için özel tabak modelleri de ürünler arasında yerini alır. Sürahi modellerinde, özel davetlerde masalarınızı süsleyecek karaf şişelerden günlük meşrubat sürahilerine kadar farklı ihtiyaçlara cevap veren yüzlerce ürün bulunur. Lüks sürahiler modern mutfaklara uyum sağlarken bardak seti ile birlikte satılan fonksiyonel setler, uyumlu parçalardan hoşlananlar için ideal bir seçimdir. Tepsi modelleri arasında ise gümüş aynalı tepsilerden günlük kullanıma uygun tepsilere kadar birçok ürün yerini alır. Kullanım şekline göre ebatları değişen tepsiler içinde küçük ürünleri ve büyük tepsi modellerini bulabilirsiniz. Frenc press çeşitleri arasında kalitesi ve modeli değişen ürünler yer alır. Ebatları değişen ürünler arasında kahve tutkunları için profesyonel kullanıma hitap eden ürünler dikkat çeker. French press'ten yemek takımlarına kadar ihtiyaç duyacağınız tüm sofra gereçlerini Trendyol’un sofra kategorisinden temin edebilirsiniz.