Delonghi Soba Isıtıcı

34 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Delonghi Isıtıcı

Soğuk kış mevsiminde mekânlarınızı Delonghi ısıtıcı ürünleriyle konforlu ve hijyenik bir biçimde ısıtabilirsiniz. Kurma ve kaldırma sorunu olmayan, kokusuz, dumansız, atıksız ve aynı zamanda can güvenliğinizi ve sağlığınızı tehdit etmeyen ısıtıcı cihazlar, sağlıklı ve güvenli bir ısınma avantajı sunar. Bir tuşa basarak çalıştırabileceğiniz ısıtıcı modelleri, birçok ürün seçeneği sunar. Bu seçenekler; ısıtıcı fan, soba, yağlı radyatör ve seramik ısıtıcılar olmak üzere çeşitlere ayrılır. Her biri, ihtiyacınıza uygun farklı bir ısınma çözümü sunmak üzere tasarlanmış olan yüksek performanslı ısıtıcı sistemleridir.

Delonghi Yağlı Radyatör 

Markanın sunduğu yağlı radyatörler, kalorifer peteği görünümüne sahiptir ancak kaloriferden farklı olarak içinde ısıtılmış suyun yerine yağ dolaşır. Yağlı radyatörün içerisinde, ısıtılmış yağları aktaran bir radyatör sistemi bulunur. Geleneksel ısıtıcılardan farklı olarak havayı kurutmayan yağlı radyatörler, tüm noktaların eşit ısınması için homojen bir ısı dağılımı sağlar. 360 derece döner tekerlekleri olan yağlı radyatörler, bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilir. Seyyar bir üründür ve dikey pozisyonda kullanılır. Duvara monte edilebilme veya zeminde kullanabilme olanağı sunar. Ortalama, 2000 ile 2500 W güç ile çalışan yağlı radyatörler, ortamdaki ısı dalgalanmalarının önüne geçmek ve ısıyı stabil bir seviyede tutmak üzere termostat veya dijital termostat özelliğine sahiptir. Bu termostatların haricinde herhangi bir tehlike durumunda elektriği kesen güvenlik termostatları da bulunur. 9-10 ve 12 dilim sayısına sahip radyatör modellerinde; 3 adet ısı kademesi, dijital zamanlayıcı, programlanabilir kapanma, anti-frost özelliği, güç gösterge ışığı, gücü devre dışı bırakan termostat ayarı, aşırı ısınma emniyeti gibi özellikler bulunur. Dilim sayısına göre ortalama 20 metrekarelik bir alanı ısıtabilen yağlı radyatörlerle güvenli ve homojen bir ısınma konforu elde edebilirsiniz. Şık ve estetik görünümleriyle evinize yakışan yağlı radyatörleri, kullanmadığınız zamanlarda kablosunu kablo sarma yuvasında toplayarak muhafaza edebilirsiniz. 

Delonghi Seramik Isıtıcı

Seramik ısıtıcı modelleri, kış mevsiminde ısınmak için seçebileceğiniz ısıtma alternatiflerinden biridir. Kendinden regüle ısı çıkış mekanizması ile hızlı ve aynı zamanda güçlü spot ısı veren seramik ısıtıcı modelleri, gelişmiş bir eko-enerji sistemi ile çalışır. Seramik ısıtıcıları, farklı ısı kademeleri sayesinde kontrollü bir biçimde kullanabilirsiniz. Uzaktan kumanda ile de yönetebileceğiniz seramik ısıtıcılar, güvenli ve ekonomik bir ısınma konforu sunar. Can güvenliğiniz için çeşitli emniyet sistemleri ile donatılan seramik ısıtıcılarda bir tehlike anında aşırı ısınma emniyeti ve devrilme emniyeti devreye girerek gücü keser. Seramik ısıtıcı özellikleri arasında ekonomik mod, fan sistemi, salınım özelliği, sessiz çalışma, dijital ekran, seramik teknolojisi, dijital zamanlayıcı, toz filtresi, ortam sıcaklığı göstergesi, hassas oda sıcaklığı kontrolü, anti-friz fonksiyonu ve zaman ayarı gibi zengin ve işlevsel özellikler yer alır. Ortalama 20 metrekarelik bir etki alanına sahip olan seramik ısıtıcı modellerinin kullanım pozisyonu dikeydir ve zeminde konumlandırarak kullanılır. 3 adet ısı kademesinden birini seçerek ısıtma yapabilirsiniz. Isıtıcıların maksimum ısıtma gücü 2000 ile 2400 W arasında, minimum ısıtma gücü ise 1200 W civarındadır. Modern ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken ısıtıcılar, evinizin veya iş yerinizin dekoruyla da uyum sağlar. 

Delonghi Isıtıcı Fan 

Isıtıcı fanlarda bulunan fan, içeri giren soğuk havayı ısınan rezistansın üstünden geçirerek ısıtır ve odaya üfler. Üfleme ısıtıcısı olarak da adlandırılan ısıtıcı fanlar; kişisel bir ısıtıcı türüne ihtiyaç duyanlar veya  orta ve küçük ölçekli alanları ısıtmak isteyenler için idealdir.  Hızlı ve ekonomik bir ısınma sağlayan ısıtıcı fanlar; ortalama 20 metrekarelik bir alanda etkili olabilir. IP21 korumalı, vantilatör olarak çalışma, anti-frost özelliği gibi özelliklerle donatılan modellerin kontrol şekli termostattır. Kullanım pozisyonları dikey, ısıtıcı konumları zemin üzerindedir. Ortalama 6 kg ağırlığa sahip olan ısıtıcılar, kolayca bir yerden başka bir yere taşınır. 2 adet ısıtma kademesi sunar. Minimum ısıtma gücü 1100 W, maksimum ısıtma gücü ise 2000 W civarındadır. 

Markanın bütün ürünleri, Trendyol aracılığı ve güvencesiyle beğeninize sunuluyor. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme avantajlarıyla siz de kolayca sahip olabilirsiniz.