So Chic

2063 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

So CHIC

So CHIC

Geleneksel gümüş işçiliğine farklı ve modern bir bakış açısı getirerek gümüş takılara yepyeni bir boyut kazandıran So CHIC, özgün koleksiyonları ile her zevk ve beğeniden insana hitap ediyor. Tasarım alanında uzman isimlerin her sezon geliştirdiği birbirinden ışıltılı yüzlerce yeni model ile sürekli kendini yenileyen marka, ürün yelpazesinde bulunan modellerin çeşitliliği ve kalitesi ile göz dolduruyor. Dünyadaki en son trendleri, asla modası geçmeyen stilleri yeni bakış açıları ile yorumlayan So CHIC tasarım ürünleri, giderek özel bir ekol oluşturuyor. Her yeni sezonla büyük ölçüde yenilenen ve geliştirilen koleksiyonlar, özellikle çağdaş çizgiler ve modern motifler taşıyan ürünleri tercih eden kadın ve erkek kullanıcıları hedefliyor. 50 binden fazla modeli bünyesinde bulunduran So CHIC ürünleri, sadece Türkiye değil, başta Azerbaycan, Suudi Arabistan, Katar gibi ülkeler olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde kullanıcılarla buluşuyor.

So CHIC kampanya ve indirim dönemlerinde Türkiye genelindeki kullanıcılar için oldukça uygun koşullar sunabiliyor. So CHIC fiyat ve satın alma koşulları açısından oldukça cazip fırsatlar sağladığından, bu gibi dönemlerde tek tek takılar ya da setler halinde avantajlı olarak satın alınıyor ve daha sonra özel günlerde hediye ediliyor.

Doğadan İlham Alan Özel Koleksiyonlar

Markanın zengin ayrıntılarla kendini gösteren zarif ürünleri, hareketli yaşayan ve şıklığından taviz vermeyen büyük şehir kadınları arasında oldukça popüler bir konumda bulunuyor. So CHIC pırlanta etkisi sağlayan Creative Diamond Koleksiyonu ile nanoteknoloji ile üretilmiş özel parçaları ışıltılı tasarımlarda buluşturuyor. Elmas ve pırlantanın eşsiz parıltısından esinlenen bu özel koleksiyon, özel günlerde başvurulan So CHIC hediye çeşitleri arasında yer alıyor. So CHIC yeni yıla özel tasarımlar geliştirerek yılbaşı kutlamalarından başlayarak yıl içindeki tüm özel günlerde hediyelik takı çeşitleri sunuyor. Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü gibi genel günlerin yanı sıra kişisel özel günler olan evlilik yıl dönümü, doğum günleri, tanışma yıl dönümleri gibi günlerde de So CHIC yeni yıla özel tasarımlar arasından en uygun hediyeyi seçmek mümkün olabiliyor.

Elmasın doğal oluşum koşullarına benzetilen ortamda üretilen So CHIC Pırlanta Etkisi ürünleri, elmasın eşsiz asaleti ile titiz işçiliği bir araya getiriyor. Yeni sezonda eklenen siyah taşlarla şıklığı daha da üst noktalara taşınan koleksiyon, herkes için cazip modeller içeriyor. Marka doğadaki canlı ve eşsiz renkleri taşıyan özel taşları koleksiyonlarında özel olarak değerlendiriyor ve göz alıcı tasarımlara imza atıyor. Minimalist çizgideki tasarımlarıyla doğadaki değerli taşlara yeniden hayat veren So CHIC ürünleri, doğallığı önemseyenlere özel alternatif tasarımlar da sunuyor.

Taşıyan kişiyi canlandırdığına inanılan ametist So CHIC modelleri, mor rengi ve enerjisi ile oldukça popüler ürünler arasında yer alıyor. Aynı zamanda bereket taşı olarak da adlandırılan ametist So CHIC tarafından kolye, yüzük, küpe ve daha pek çok takı tasarımında başarıyla kullanılıyor. Masmavi rengi ile bilinen Lapis taşından esinlenen Allure Koleksiyonu, özellikle günlük kullanım için sevilen modelleri bir araya getiriyor. Doğadaki enerji kavramından ilham alan Aura Koleksiyonu ise Brezilya Akik taşının kusursuz renklerini, eşsiz tasarımlarla buluşturuyor. Adı dinginlik ve hoşgörü ile birlikte anılan Tourmaline de özel koleksiyonu bulunan değerli taşlar arasında yer alıyor. Doğal taşlardan hazırlanan koleksiyonların bazılarında gümüş madeni üzerine gold ya da rodyum kaplama seçeneği de buluyor. So CHIC Ay kuşağı Koleksiyonu şans taşı olarak da bilinen Oniks taşının siyah rengi ile rose gold kaplı gümüşün eşsiz uyumunu sunuyor. Oldukça şık bir model olarak beğeni toplayan So CHIC Ay kuşağı Koleksiyonu zarafeti ve asaleti önemseyen kadınlara özel modeller sunuyor.

Işıltılı ve Gösterişli So CHIC Koleksiyonları

Marka, So CHIC Noir Koleksiyonu ile 925 ayar gümüş üzerine rose gold kaplama modeller tasarlıyor. Noir ışıltısı ile geleneksel gümüş şıklığını buluşturan So CHIC Noir Koleksiyonu, kentli kadınlar için yepyeni bir stil oluşturuyor. Yeryüzündeki en eski doğal taşlar arasında bulunan Brezilya Akik taşı yeşil, mavi ve pembe renkleriyle muhteşem tasarımlara imkan veriyor. Siyahın sadeliğini ve şıklığını arayanlar için ise zirkon taşı ve rodyum kaplama ürünlerin yer aldığı özel seçenekler bulunabiliyor. İncinin beyazlığından ve doğallığından vazgeçemeyenler ise Barok inci serisiyle çok özel So CHIC kolye, yüzük ve küpeleri tercih edebiliyor. Oldukça gösterişli bir tarzı olan bu koleksiyon, tarihin ihtişamlı günlerini anımsatıyor. So CHIC geleneksel motifleri de ihmal etmiyor ve Osmanlı döneminden ilham alan Yadigar Koleksiyonu ile Topkapı Sarayı’nın en nadide parçalarının ruhunu yaşatıyor. So CHIC online alışveriş seçenekleri ile pek çok koleksiyonun farklı ürünleri detaylı biçimde incelenebiliyor ve istenirse anında Trendyol’dan satın alınabiliyor. Aynı biçimde So CHIC reklam ürünleri ve diğer popüler modellere ulaşmak da mümkün olabiliyor.

Markanın özel olarak tasarladığı yüzük modelleri, çağdaş çizgileri ile kusursuz bir estetik ve şık bir görünüm sunuyor. Baget yüzüklerden tektaş yüzüklere, farklı renklerdeki değerli taşların yer aldığı özel tasarım yüzüklerden beş taş yüzüklere kadar yüzlerce yüzük seçeneği sunan marka, ellerin zarafetini ortaya çıkaran şık modelleri ile dikkat çekiyor. En yenilikçi trendleri taşıyan ve takı alanında yeni trendler yaratan marka, değerli taşlar ile süslenen tasarımlarıyla hem gündelik yaşam hem de özel davet ve yemekler için uygun ürünler sunuyor. Özel günlerde kullanılabilecek özel tasarım takılar kişilerin stillerini yansıtıyor ve anlamlı figürlerle pozitif mesajlar veriyor. Dünya Kadınlar Günü için özel olarak tasarlanan Bambu Koleksiyonu ürünleri ise enerjisini doğadan alan ışıltılı tasarımlar içeriyor. Kadınların gücüne ve kudretine dikkat çeken, dünyadaki kadın yükselişini simgeleyen motifler içeren koleksiyon, esin kaynağını her türlü zorluğa rağmen hızla büyüyen bambu bitkisinden alıyor. Kadınların büyük ilgi gösterdiği koleksiyondaki takı çeşitleri şans, umut, huzur gibi simgesel anlamlar da içeriyor. İlham kaynağı Napoli Körfezi’ndeki unutulmaz bir aşk öyküsü olan Cameo Italiano Koleksiyonu ise deniz kabuklarının muhteşem güzelliğinden izler taşıyor. Deniz kabuklarını kusursuz bir ince işçilik ile mücevherlere dönüştüren bu çok özel koleksiyon, İtalyanların artık ölmekte olan eşsiz bir sanatına da yeniden can veriyor. Yüzlerce yıllık geçmişe sahip olan bu sanat, deniz kabuğunun üst kısmının kesilmesi ve yavaş yavaş oyularak çok özel formlara ulaşılmasıyla icra ediliyor.

Özel Günler İçin Özel So CHIC Modelleri

So CHIC koleksiyon alternatifleri arasında özel günler için hazırlanan modellerin yer aldığı seriler önemli bir yer tutuyor. So CHIC Yılbaşı Koleksiyonu, zirkon madeni ile rose gold ile kaplanmış 925 ayar gümüşü buluşturarak çok özel figürlerle bir araya getiriyor. Şans Güneşi, Aşk Yıldızı, Başarı Yıldızı, Dilek Güneşi gibi derin anlamlar içeren motiflerin de yer aldığı So CHIC Yılbaşı Koleksiyonu, günlük kullanım için ideal ürünler içeriyor. Sevgililer Günü için özel olarak tasarlanan So CHIC Tutulma Koleksiyonu da zirkon ve gümüş ağırlıklı ürünlere yer veriyor. Aşkın en doğal hallerine yer veren ve ruhunu arayan bu eşsiz koleksiyonda, So CHIC hediye almayı planlayanlar için sayısız seçenek bulunuyor. So CHIC Tutulma Koleksiyonu, hem günlük hayatta hem davetlerde kullanılabilecek modern tasarımıyla tercihe göre rodyum ve rose gold kaplama seçenekleri sunuyor.

So CHIC koleksiyon seçenekleri arasında bulunan Sevimli Dostlar Koleksiyonu köpekler, kediler ve diğer sevimli hayvanların özel figürleri neşeli ve sempatik takı tasarımlarında yerini alıyor. Derin anlamlar taşıyan kolyeler ve değerli taşlar arasında sonsuz aşktan berekete, sonsuzluktan dostluğa, şans getiren taşlardan uğur taşlarına pek çok farklı kolye modeli bulunabiliyor. Burçları içeren koleksiyonlarda hem kolye uçları hem yüzükler hem de diğer takı çeşitleri bulunabiliyor. So CHIC gümüş takı çeşitleri arasında astrolojik dünyanın simgeleri ile birlikte gökyüzünün esrarengiz yıldızları da yerini alıyor. Deniz ve okyanuslardan ilham alan kolye, bileklik ve küpe çeşitleri arasında deniz kabuğu detaylarından farklı deniz canlılarına pek çok ilginç model bulunuyor. Popüler koleksiyonlar arasında bulunan trend serilerden biri de Fil Koleksiyonu olarak öne çıkıyor. Evcil hayvan koleksiyonları gibi oldukça sempatik figürlerin yer aldığı kolyelerin bulunduğu bu koleksiyonun yanı sıra Damla ve Turkuaz koleksiyonları da dinamik ve neşeli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Harf Koleksiyonu, oldukça özgün tasarımlarıyla sevdiğimiz kişinin baş harfini kolye olarak kullanma olanağı sağlıyor.

So CHIC Kolye ve Küpe Modelleri

Gümüş ve değerli taşların eşsiz buluşmasıyla çağdaş çizgide kusursuz takılar tasarlayan So CHIC, günlük hayatta ve davetlerde tercih edilen takıları kullanıcılarla buluşturuyor. Her beğeniye uygun, farklı stillere hitap eden So CHIC gümüş kolye modelleri, zarafeti ve şıklığı ile dikkat çekiyor. Gösteriş ve abartıdan uzak, günlük hayat ve iş kıyafetleriyle mükemmel uyum gösteren gümüş takı modelleri, kadınlara ve erkeklere kendi stillerini oluşturma fırsatı veriyor. Yüzüklerden saatlere, kolyelerden küpelere pek çok takı çeşidini kullanıcıların beğenisine sunan marka, değişik motifler ve figürlerin yer aldığı kolye ve küpe çeşitlerini derin anlamlar taşıyan değerli ve renkli taşlar ile buluşturuyor. Geleneksel motifler, çiçek desenleri, geometrik şekiller, çağdaş figürler ve daha pek çok özel tasarım So CHIC gümüş kolye çeşitleri arasında yer alıyor. Fatma Ana Eli gibi çok özel simgesel anlamlar taşıyan kolye tasarımları da pek çok çeşidiyle popüler ürünler arasında bulunuyor. Doğa temalı kolye modelleri ise kimi zaman sadece gümüş, rose gold kaplama gümüşten yapılabildiği gibi, kimi zaman da ametist, zirkon gibi değerli taşları içerecek biçimde tasarlanıyor.

So CHIC küpe çeşitleri de kolye ve yüzük modelleri ile set oluşturabilecek şekilde tasarlanıyor, farklı koleksiyonlardaki ürünler üçlü ya da tekli olarak satın alınabiliyor. Gümüş takı deyince ilk akla gelen çeşitlerden olan So CHIC bileklik çeşitleri, hem günlük kullanım hem de özel günlerde hediyelik olarak büyük rağbet görüyor. Bilekliklerde kadın ve erkek modelleri farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanıyor. So CHIC gümüş ürünleri arasında erkeklerin özel günleri için deri ya da doğal taşlarla süslenen özel gümüş bileklikler de bulunuyor. Özellikle gençlerin daha yoğun biçimde tercih ettiği neşeli ve canlı kolye modellerine de yer veren marka, küpe ve yüzük versiyonları ile birlikte oldukça eğlenceli tasarımlar sunuyor. Bahar ve yaz aylarında renkli kıyafetler ile birlikte çok özel kombinler oluşturma fırsatı sunan bu modellerde pek çok değerli taş da bulunuyor. Şarkılara, türkülere konu olmuş geleneksel halhal modelleri de markanın tasarımlarıyla yeniden hayat buluyor. Ayak bileklerinin zarafetini ortaya çıkaran halhal çeşitleri küçük figürlerle süsleniyor ve farklı değerli taşlar kullanılarak eşsiz tasarımlara dönüşüyor. Bir başka geleneksel takı çeşidi olan şahmeran ise yenilikçi tasarımlarıyla elleri süslemeye devam ediyor. Bileği ve parmakları kapsayacak şekilde kullanılan şahmeran modelleri, gümüş ile birlikte değerli taşlardan oluşan kombinasyonlarla kusursuz mücevherlere dönüşüyor. Kadın ve erkek saatleri konusunda da oldukça iddialı olan markanın güneş gözlüğü modelleri de yaz aylarında tatil hazırlığı yapanların tercih listelerinde yerini alıyor.

Markanın kadınlara yönelik zincir modelleri sadece kolye uçlarının takıldığı zincirlerle sınırlı kalmıyor. Oldukça şık tasarımlarla şık ve gösterişli takılara dönüşen gümüş zincir modelleri kadınların özel günlerde tercih ettiği takılar arasında yer alıyor. Tektaş çeşitleri ise sadece parmaklarda değil, kolye uçlarında da yerini alıyor. Pırlanta etkisi veren tektaş kolye uçları, gümüş ile değerli taşların eşsiz uyumunu yansıtıyor. Başta siyah zirkon olmak üzere pek çok değerli taş ile pırlanta etkisi veren taşlar buluşuyor ve göz alıcı takılara dönüşüyor.

So CHIC Modelleri Yorumları ve Fırsatları

Markanın erkekler için olan ürünleri aras��nda yüzüklerden kolyelere, kol düğmesi modemlerinden saatlere pek çok ürün bulunabiliyor. Modern tasarımları ile kentli erkeklerin beğeniyle kullanabildiği ürünler arasında farklı malzemelerden üretilmiş özel tasarım bileklikler ve tespihler de yer alıyor. Kadim Koleksiyonu, erkekler için yüzüklerden kolyelere pek çok seçenek sunuyor. Tarihi figürlerin yer aldığı gösterişli tasarımlarıyla öne çıkan bu modeller, zirkon madeninin siyah dokusu ile şıklık, tarihi motiflerin estetiği ile özel bir ihtişam sağlıyor. Erkeklere yönelik tespih çeşitleri arasında gümüş imame ile farklı değerli taşlardan oluşan tanelerin bulunduğu tespihler öne çıkıyor. Akik, labradorit, agate, ametrin, kalsit, onix, mercan ve daha pek çok değerli ve renkli taş markanın tespihlerinde yerini alıyor. Ayrıca tercih eden erkekler için imamesi ve taneleri tamamen gümüşten yapılan gümüş tespihler de bulunuyor. Erkek kullanıcıların özel davetlerde şık kıyafetleri ile birlikte kullandığı kol düğmeleri için de birbirinden şık tasarımlar bulunuyor. Markanın çelikten ürettiği kol düğmeleri başta zirkon olmak üzere değerli taşlarla estetize ediliyor ve çoğunda sarmal, tiyatro maskeleri, futbol topları, tenis raketleri gibi figürlerin yer aldığı özel tasarımlara dönüşüyor.

So CHIC özel tasarım ürünlerinin şıklığı ve zarif görünümü pek çok kişinin kafasını karıştırabiliyor. So CHIC yorumlar ve görüşler içeren sayfalarda sık sık konu ediliyor ve "So CHIC ürünleri altın mı?" diye soranlara rastlanabiliyor. 925 ayar gümüşün rodyum ya da rose gold gibi özel alaşımlarla kaplanmasıyla üretilen So CHIC özel tasarım modelleri, yüksek kaliteleri ile kusursuz ve ışıltılı bir görsellik sunuyor. Markanın ürünlerini inceleyenlerin çoğu, bu nedenle gümüş ile beyaz altın ya da rose gold kaplamalar arasında kararsız kalabiliyor.

Farklı nedenlerle internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih edenler için So CHIC online olarak Trendyol aracılığıyla kolayca satın alınabiliyor. Trendyol’da ürünleri incelerken kullanılan malzemelerin detaylarına da ulaşılabiliyor. So CHIC reklam ürünleri başta olmak üzere markanın pek çok ürününü So CHIC online alışveriş fırsatları ile daha uygun koşullarla satın almak mümkün olabiliyor. So CHIC indirim dönemlerinde ya da So CHIC outlet ürünlerde çok daha uygun So CHIC fiyat seçenekleri bulunabiliyor ve koleksiyon ürünleri ya da setler için uygun satın alma koşulları oluşabiliyor. So CHIC outlet fırsatları dışında So CHIC kampanya fırsatları da oldukça yüksek indirim oranları ve satın alma koşulları sağlayabiliyor. Markanın ürünleri Trendyol’dan satın alındığında da kayda değer indirim şartlarından yararlanılabiliyor.