search result placeholder

Smeg

Smeg ile Kaliteyi Keşfedin

Smeg, kaliteli ve işlevsel yapısı sayesinde pratik bir kullanım sağlamakta olup, geniş ürün skalası ile de müşterilerine konforlu bir ürün kullanımı sunmaktadır. Bu kapsamda birden fazla ürün çeşidine sahip olmakla birlikte, pek çok kişinin de tercih ettiği önde gelen elektronik markaları arasında yer alır. Smeg bünyesinde elektronik küçük ev aletleri, beyaz eşya ve diğer teknolojik ürünler bulunmaktadır. Çeşitli işlevsel özellikler ile donatılmış ürünler arasından kişilerin istedikleri ürüne ulaşmaları daha kolay hale gelmektedir. Fonksiyonel yapısı sayesinde konforlu bir kullanıma olanak verir. Beyaz eşya seçenekleri ile de ön plana çıkan markanın buzdolabı tasarımları, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Smeg buzdolabı tasarımları, nostaljik bir yapıya sahip olup, dekoratif bir görünüme de olanak vermektedir. Farklı renkler kullanılarak teknoloji ile harmanlanan bu vintage ürünler, pek çok kişinin ilgi alanına girmekle beraber, farklı bir ürün seçimi yapmalarına da olanak vermektedir. Renkli tasarımlar arasında pek çok özgün ve donanımlı buzdolabı modeli bulunur. Kişiler bu tasarımlar arasından istedikleri renkte seçimler yapabilirler. Kırmızı, turuncu, fıstık yeşili, gri, siyah, antrasit, krem, mint yeşili gibi birden fazla renk kullanılarak sunulan buzdolabı modellerinin farklı boyutları da mevcuttur. Böylece, kullanım sağlanacak alana göre uygun boyutlar seçilmesine de olanak verir. Buzdolaplarının dış tasarımı gibi iç tasarımları da kişilere konforlu bir deneyim sunmaktadır. Bu kapsamda tek kapaklı olarak tasarlanmış modellerinin yanı sıra çift kapaklı olarak da farklı tasarımları bulmak mümkündür. Üst kısmı dondurucu olarak tasarlanmakta olan iki kapaklı modellerin alt kısmı ise soğutucu özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra tam tersi olarak tasarlanmış buzdolabı modellerini de bulabilmek mümkündür. Altı kısmı sürgülü bir şekilde tasarlanmakta olan modellerin üst kısmı ise soğutucu özelliğe sahiptir. Bu seçenek, daha sık kullanım sağlanan günlük gıdalara daha kolay ve pratik bir şekilde ulaşılmasına olanak verir. Çift kapılı olarak tasarlanmış olan buzdolabı modelleri ise, iç hacmi daha da geniş bir yapıya sahip ürünlerdir. Bu tasarımlar ile daha fazla kullanılacak alan bulunabilmesi mümkündür. Buzdolabı modeline karar vermeden önce kişilerin beklentilerini karşılayacak bir tasarıma karar vermeleri ve bu tasarımı konumlandırmak için de uygun bir yer belirlemeleri gerekir. Smeg buzdolabı fiyatları, seçilecek olan ürünün modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Smeg ile Rahat Kullanım

Smeg fırın tasarımları, farklı fonksiyonlar ile geliştirilmiş olup, vintage ürünleri ile kişilere hem konforlu hem de nostaljik bir kullanım sunmaktadır. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile teknolojinin harmanlanarak oluşturulduğu kullanışlı fırınlar, kendi aralarında da farklı özelliklere sahiptir. En çok tercih edilen fırın modelli arasında ankastre fırınlar yer almaktadır. Bunun yanı sıra kuzineli fırınlar, elektrik enerjisi ile çalışan fırınlar, mikrodalga fırınlar gibi birden fazla seçenek bulunur. Kişiler kendi isteklerine göre seçimler yapabilmektedir. Fırın seçiminde ürünün konumlanacağı alanın belirlenmesi oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra seçilen modelin, beklentiyi karşılayacak özelliklere de sahip olması gerekir. Bu kapsamda fırın modelleri, eşit bir şekilde ısıyı dağıtacak iç donanıma sahip yüksek kalite sunan tasarımlara sahiptir. Kaliteli yapısı, sağlam materyallerden oluşturulmaktadır. Fırın seçiminde ev tipi fırınlar olabileceği gibi daha profesyonel kullanımlar için işletmelerin tercih edebileceği fırın seçenekleri de bulunmaktadır. Dekoratif bir görünümü olan fırınlar, kişilerin dekorasyonlarına uygun seçimler yapmalarına da olanak vermektedir. Fırınlar ankastre olarak tasarlandığı gibi, ocaklı fırın olarak da tasarlanmaktadır. Kişiler tek olarak ankastre fırınları tercih edebilecekleri gibi, ocaklı fırın seçeneklerini de tercih edebilirler. Smeg ankastre model tasarımlar arasında ocak, fırın, mikrodalga ve davlumbaz seçenekler yer alır. Gömmeli bir yapıya sahip olan ankastre ürünler, pek çok kişinin tercih ettiği tasarımlar arasında bulunmaktadır. Bu kapsamda ankastre bir fırın seçimi yapılması durumunda, ocak modelinin de ankastre olarak tercih edilmesi, yaratılacak kombinasyon için önemlidir. Smeg ocak tasarımları, işlevse bir yapıya sahiptir. Farklı renkleri bulunan ocak modelleri arasından kişiler seçtikleri fırın modeline uygun olacak bir tasarım tercih edebilirler. Ocak seçimleri, fırınların ankastre dışında seçilmesi durumunda da farklı olarak tercih edilebilmektedir. Bu kapsamda set üstü ocaklar genellikle beş gözlü olarak tasarlanmıştır. Dört tane ocak gözü fırının köşelerine doğru konumlanmış olup, bir tane de orta kısmında ocak gözü bulunmaktadır. Ürünler tek tek tercih edilebileceği gibi set halinde de seçilebilmektedir. Boyut olarak konumlanacak alana göre bir tercih yapılması gerekir. Bunun sebebi ise, standart ölçülerin dışında bir seçim yapılması durumunda, konumlanacak yere uygun olmayan ölçüler ile herhangi bir problem yaşama olasılığının ortadan kaldırılmasıdır. Bu sebepten dolayı da kişilerin seçecekleri ürünlerin boyutuna dikkat etmeleri gerekir. Orantılı bir seçim yapılmaması durumunda ürün, konumlanacağı alana uygun olamayacağı için çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir.

Smeg ile Kendinize Zaman Ayırın

Küçük ev aletleri ile de ön plana çıkan Smeg, özgün tasarımları ile yaşam alanlarına daha renkli bir hava katmaktadır. Hem teknolojik hem de dekoratif bir görünüm sunan elektronik mutfak aletleri ile kişiler istedikleri renk ve tasarımı seçerek farklılık yaratabilirler. Bu kapsamda Smeg kettle modelleri, mutfaklarda en çok tercih edilen küçük ev aletleri arasında yer almaktadır. Beyaz eşya tasarımlarında olduğu gibi küçük ev aletlerinde de farklı renk seçenekleri mevcuttur. Dış tasarımı oldukça modern çizgilere sahip olan su ısıtıcılarının iç donanımı da konforlu bir kullanım vaat etmektedir. Yedi farklı ısıtma ayarı bulunan su ısıtıcıları, kişilere bu konuda işlevsel bir deneyim sunmaktadır. En düşük 50 derece olarak ayarlanabilen ısı ölçüsü ile 60 derece, 70 derece, 80 derece, 90 derece, 95 derece ve en yüksek olarak 100 dereceye kadar ısı ayarı yapılabilmektedir. 1,7 Litre su kapasitesine sahip olan su ısıtıcıları, otomatik kapanma özelliği ile de güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Gövde materyali paslanmaz çelik olarak tasarlanmış olup, kişilere sağlıklı bir kullanım sunar. 1 metre kordon uzunluğuna sahip olan su ısıtıcılarının gücü 2400 Watt olarak tasarlanmaktadır. Ergonomik yapısı, kolay kavranabilir bir kulp sistemi sunmaktadır. Siyah, kırmızı, mint yeşili, açık pembe gibi birden fazla ve farklı olan renk seçenekleri arasından kişiler mutfak dekorasyonlarına seçimler yapabilir. Su ısıtıcılarının yanı sıra Smeg kahve makinesi tasarımları da pek çok kişinin tercih ettiği elektronik mutfak ürünleri arasında yer almaktadır. Gizli rezistans sistemi ile donatılmış kahve makineleri konforlu ve estetik bir kullanıma olanak verecek şekilde tasarlanmaktadır. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olmakla birlikte cam sürahisi ile sağlıklı bir kullanıma olanak verir. Aynı zamanda 10 fincan kahve kapasitesi sayesinde uzun süre kahve temin edebilmek mümkündür. Termostatlı olması sebebi ile kahveler her zaman sıcak olarak tüketilebilmektedir. Zamandan ve elektrik enerjisinden de tasarruf sağlanmasına olanak veren kahve makineleri, kolay temizlenebilir cam haznesi sayesinde kişilere pratik bir kullanım sunmaktadır. Dijital LED gösterge, saat ve su seviyesinin de gözlemlenebileceği donanımlara sahiptir. Damlama önleyici sistemi sayesinde konforlu bir kullanım sağlar. Kahvelerin aroma yoğunluğunun ayarlanabilmesine de olanak veren kahve makineleri, çok fonksiyonlu bir kullanım sunar. Diğer bir özelliği ise kireç temizleme zamanı için uyarı veren ışıklı sensörüdür. Kaydırmaz tabana sahip olarak tasarlanan kahve makinesi güvenli bir kullanım sağar. Ölçü kaşığı ve su sertlik ayarı da bulunan kahve makinesi, kişilere daha konforlu bir kahve deneyimi sunmaktadır. Kahve makineleri arasında Smeg filtre kahve makinesi tasarımlarını da bulabilmek mümkündür.

Smeg ile Tasarruf Edin

Smeg Türkiye ürünleri arasında birden fazla ürünü bulabilmek mümkündür. Su ısıtıcı, kahve makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi geniş ürün skalasına sahiptir. Bu kapsamda kişiler, teknoloji ile harmanlanmış vintage tasarımları kolaylıkla bulabilirler. Beyaz eşya taşırmalarında buzdolabı modelleri renkli tasarımlar ile ön plana çıkmaktadır. Buzdolabı rengine uygun bir seçim yaparak beyaz eşya kombinasyonu yakalanabilir. Bu uyumu yakalamak için de Smeg bulaşık makinesi modelleri tercih edilmektedir. Solo veya ankastre olarak tasarlanmış bulaşık makinesi modelleri arasından kişiler istedikleri renkte ve tasarımda seçimler yapabilir. Tam entegre veya Retro seçenekleri mevcut olan bulaşık makinesi tasarımlarının farklı özellikleri ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Program sayısının da oldukça fazla olarak tasarlanması sebebi ile kişiler kullanım kolaylığı elde edebilmektedir. Bu kapsamda gri, siyah, metalik gri gibi renk seçenekleri ankastre ve entegre kullanımlar için uygun olarak tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra Retro ürünler arasında ise, mavi, turuncu, pembe, kırmızı, beyaz ve krem renkte tasarlanmış bulaşık makinelerini bulabilmek mümkündür. Yuvarlak köşe hatlarına sahip olan Retro modeller, özel donanımlar ile daha da konforlu hale getirilmektedir. Kişilerin her türlü beklentisini karşılayacak donanıma sahip olarak tasarlanan bulaşık makineleri arasından istenilen seçim yapılabilmektedir. Diğer bir beyaz eşya kategorisinde bulunan ürün ise çamaşır makinesi modelleridir. Smeg çamaşır makinesi modelleri farklı tasarımları ve kendine özgü yapıları ile kişilere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi çamaşır makinelerinde de hem entegre hem de Retro tasarımlar bulunur. Retro ürünler kapsamında pembe, mavi ve krem renkte tasarımları bulabilmek mümkündür. 15 farklı yıkama programı sayesinde kişilere detaylı bir temizlik deneyimi sunmaktadır. Sağlam yapısı ve kolay kullanımı ile daha konforlu bir şekilde çamaşırların yıkanabilmesi mümkündür. Çamaşır makinesi seçimi yaparken program fazlalığına dikkat etmenin yanında, çamaşır kilo kapasitesini de ön planda tutmak gerekir. 9 kilo seçeneği ile kişilere rahat bir kullanım sağlayan Smeg tasarımları, aynı zamanda elektrik ve sudan da tasarruf edilmesine olanak verir. A++ yapısı sayesinde az enerji tüketen bu tasarımlar ile çevre dostu bir kullanım sağlamak mümkündür. Makinelerin kurutma programı olan tasarımları da mevcuttur. İki teknolojiyi aynı anda sunması ile alan tasarrufu da sağlanabilmektedir.

Smeg ile Tarzınızı Yansıtın

Smeg beyaz eşya tasarımlarının yanı sıra küçük ev aletleri de kişilerin konforlu bir kullanım sağlaması amacı ile geliştirilmiş ürünler arasında yer alır. Birbirinden farklı renklere sahip olan mutfak için tasarlanmış olan küçük ev aletleri arasından seçimler yapılabilmektedir. Bu kapsamda en çok tercih edilen tasarımlar arasında blender tasarımları yer alır. Blenderlar, mutfakta yemek yapmak için yeterli donanıma sahip olan küçük yardımcılardır. Çok fonksiyonlu olarak tasarlanmakta olan blenderlar, kullanıcılarına hızlı ve kaliteli bir yemek deneyimi sunmaktadır. El blenderlarının farklı renk seçenekleri mevcuttur. Mavi, krem ve siyah renk tasarımları arasından, mutfak dekorasyonuna uygun bir seçim yapılabilmektedir. Retro tasarımları ile pek çok kişinin tercihleri arasında yer alan blender setleri, ergonomik yapılarıyla da kişilere konforlu bir kullanım sağlamaktadır. 700 Watt gücü sayesinde hızlı bir kullanıma olanak verir. Paslanmaz çelikten yapılmış gövdesi sayesinde sıcak yemekler için de sağlıklı bir şekilde kullanım sağlanabilmektedir. Gövdenin çelik olması, çalışma esnasında plastik gövdeler gibi koku oluşumuna olanak vermemektedir. Plastik gövdeye sahip blenderlar, plastik kokusunun yemeğe sinmesine sebep olur. Flowblend sistem ile donatılmış çift yönlü paslanmaz çelik bıçaklara sahip olması, hız ayarının düşük olması durumunda da kolay parçalanmaya olanak verir. Turbo hız butonu sayesinde en sert gıdaları bile parçalayabilmek mümkündür. Ürünün parçalayıcı, ezici, çırpıcı ve karıştırıcı olmak üzere dört farklı kullanım için tasarlanmış başlıkları bulunmaktadır. Ayrıca şeffaf tasarıma sahip karıştırma haznesi sayesinde mutfak tezgahının kirlenmesi de önlenebilmektedir. Smeg küçük ev aletleri kapsamında Retro tasarıma sahip ekmek kızartma makinelerini de bulabilmek mümkündür. Dört adet ekmek dilimini aynı anda kızartabilecek donanıma sahip olmakla birlikte, 6 kızarma seviyesi ile kişilerin istedikleri yoğunlukta ekmek kızartabilmelerine olanak verir. Tekrar ısıtma, defrost ve simit için özel olarak tasarlanmış fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Otomatik merkezleme rafları sayesinde ekmeklerin eşit bir şekilde kızarmasına olanak verir. İki adet paslanmaz çelik tasarıma sahip kırıntı tepsisi ile uzun süre kullanım sağlar. Kırıntı tepsisi kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilmektedir. Beyaz, kırmızı, siyah, açık pembe, açık mavi ve mint yeşili olarak farklı renkleri bulunmaktadır.

Smeg Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Smeg ev aletleri, kişilere konforlu bir kullanım sunmakla beraber, özgün tasarımları sayesinde de farklı bir ambiyans oluşturulmasına olanak vermektedir. Retro çizgilere sahip olan ürünler arasından seçimler yapılarak, daha nostaljik bir görünüm elde edilebilir. Beyaz eşya tasarımları da oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olup, son teknoloji ile donatılarak kullanıcılara sunulmaktadır. Renk seçeneklerinin farklılığı kadar, işlevsel özellikleri arasında da farklılıklar bulunur. Kişiler, beklentilerini karşılayacak seçimler yaparak daha üst seviyede bir memnuniyet elde edebilirler. Ürünlerin, kullanım alanlarına göre seçilmesi önem teşkil etmektedir. Ankastre ürün seçimi yapılması durumunda, ürünlerin konumlanacağı alanın uygun olması gerekir. Entegre ürünlerin seçilmesi durumunda da kullanım alanının boyutları belli olmalıdır. Böylece daha rahat bir kullanım elde edilebilmek mümkündür. Smeg ürünleri estetik görünümünün yanında kaliteli yapısı ile kişilere uzun süre bir kullanım olanağı verir. Bunun yanı sıra herhangi bir deformasyon olması durumunda ya da ürünlerin bir sebepten dolayı kullanımının sağlanamaması durumunda ise markaya özel yetkili servisin çağırılması gerekir. Her elektronik ürünün aksamı farklı olduğu için alanında uzman olan kişilerin ürünleri incelemesi gerekmektedir. Kısa sürede işlem yapılabilmesi için de Smeg servis hizmetinin alınması gerekir. Ürünlerde herhangi bir sorun olması durumunda kişiler, ürünler ile ilgili işlem yapmamalıdır. Ürünün iç teçhizatının bilinmemesi ve sorunun ne olduğunun tam olarak anlaşılmaması durumlarında da yetkililerin beklenilmesi gerekir. Smeg bünyesindeki ürünler uzun süre kullanım sağlaması için özel olarak geliştirilmektedir. Alanında uzman kişilerin teknolojik yenilikler ile donatmış olduğu ürünler, müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile titiz çalışmalar onucu elde edilmektedir. Müşterilerin kaliteli ve konforlu bir kullanım sağlaması için gerekli olan donanımlar ürünlerde bulunmakta olup, farklı özellikler ile de zenginleştirilerek kişilere sunulmaktadır. Bu kapsamda uyumlu bir kullanım sağlamak amacı ile ürünlerin kombinasyonuna dikkat edilerek seçimler yapılabilmektedir. Böylece daha estetik bir görünüm elde edebilmek mümkündür. Smeg fiyat farklılığı seçilecek olan ürünlerin özelliklerine ve modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Markanın tüm ürünlerinin modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilmek mümkün olmakla beraber, kolaylıkla satın alma işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir.

search result placeholder