Sleepy Bebek Bezi

872 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Sleepy Bebek Bezi

Bebek bezi sektöründe, sağlıklı ve kaliteli ürünleri ile yer alan Sleepy, 2004 yılından bu yana öncü bir roldedir. Kuruluşunun ilk yıllarında yalnızca bebek bezi üretimine yoğunlaşan marka, ilerleyen dönemlerde gelişmiş teknolojik araçları ve tecrübeli kadrosuyla birlikte üretim faaliyetlerine yenilikler ekleyerek gelişmiştir. 2004’ten bu yana temiz içerik yaklaşımından ödün vermeden kullanıcılarını memnun eden marka, kullanıcı ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak, çalışmalarına devam eder. 2004’ten bu yana ürünlerini çeşitlendirerek günümüzün ihtiyaçlarına cevap verir. Sleepy, kuruluşunun 6. yılında bebek bezlerinin yanı sıra ıslak havlu, yetişkin hasta bezi ve cep mendili kategorisinde ürünler sunarak, çalışma alanını genişletmiştir. Alanında başarı kazanan ve giderek adından daha fazla söz ettiren marka, 2013 yılında hasta altı örtüsü, 2017 yılında ise kadın pedi üretimine başlayarak sektörde varlığını sürdürmüştür. Marka ürünleri ulusal ölçüde büyük beğeni toplarken uluslararası alanda da kendini gösterir. Ülkemizde yaygın üretim ve dağıtım kapasitesi olan marka, yaklaşık 70’e yakın ülkeye de ihracat yapar. Sleepy, kuruluşundan bu yana politikasını değiştirmeden tüketici ihtiyaçlarını ve memnuniyetini göz önünde bulundurarak ürünlerini geliştirir ve çeşitlendirir. Türkiye’nin ilk ve tek saf su ile dokunmuş, doğal içerikli, hassas ciltlere özel geliştirilen Sleepy bebek bezi kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür. Ürün üretiminde kullanılan özel bambu lifler, organik pamuk, saf su ile dokunmuş kumaşlarıyla kullanıcısını özel hissettirir. Bebek bakımının vazgeçilmez ürünü olan bebek bezleri, özenle üretilip tasarlanır. Markanın natural bebek bezleri içeriklerinin doğal olmasının yanı sıra muhteşem konfor ve hareket kabiliyetini kısıtlamayan tasarımları ile bebeğinize daha önce yaşamadığı bir deneyim sunar. Ultra emici iç yüzeyi, esneklik sağlayan yan bantları ve tekstil dokulu ön bantları, ıslaklık göstergeleriyle teknolojiye ayak uydurmanın yanı sıra çocuğunuzun sağlıklı gelişimine katkı sağlar. Birbirinden farklı alternatifleri ve özel dizaynları ile sizi ve çocuğunuzu mutlu edecek ürüne uygun fiyatları sayesinde ulaşmak çok kolaydır. Siz de kaliteyi ve sağlığı bebeğinize yaşatmak için Sleepy 60’lı bebek bezi paketini tercih edebilirsiniz. 

Sleepy ile Doğal İçerikli Bebek Bezleri

Dünya’nın ilk ve tek 3’ü bir arada bebek bezleri, saf su ile dokunmuş, doğal ve organik içeriklere sahiptir. Markanın geliştirdiği ürünlerle bebeğinizin sağlığı ve güvenliği kontrol altındadır. Sleepy, kurulduğunu günden bu yana bebeğinizin sağlığı ve konforuna yönelik ürünlerini geliştirir veya üretir. Bebeklerin hassas ciltlerine özel üretilen bebek bezleri, bebeğinizin cildinde tahriş veya kızarıklığa yer vermez. Günümüz dünyasında çocuklar zararlı birçok etkiye açık hale gelmiştir. Sleepy bebek bezi çeşitleri, fazlasıyla hassas bünyeye sahip olan bebekleri, yaşadıkları çevrenin zararlı etkilerine karşı korumayı görev edinir. Bebeğin sağlıklı gelişimine katkı sağlayarak ebeveynlere destek olur. Sağlıklı ve doğal malzemeler konusunda hassas olan marka, bu yönüyle bebeğinizin güvenilir ellerde olduğundan emin olmanızı sağlar. Paraben, parfüm veya renklendirici gibi zararlı malzemeler içermeden üretilen ürünleri sayesinde sağlıklı nesillerin gelişimine katkı sağlar. Çeşitli testlerden başarıyla geçerek alerjik reaksiyonlara neden olmadığını kanıtlayan bezler sayesinde, bebeğiniz artık daha güvendedir. Bebek bezi üretiminde kullanılan saf su, aktif karbon filtreleri ve UV lamba filtreleri kullanılarak ayrıştırılmış olup, su içerisinde bulunan zararlı mikroorganizmalar yok edilir. Bakteri ve organik maddelerden, ağır metallerden, zararlı kimyasallardan arındırılmış saf su ile dokunmuş üst yüzeyi sayesinde bebeğiniz daha önce tatmadığı yumuşaklığı tadar. Tamamen saf su ile dokunan üst yüzey oldukça fazla sayıdaki kesik lif parçalarının yan yana konularak milyonlarca su parçacığının üzerine damlatılması sonucu birbirine yapışır. Bu sayede başta kesik olarak bulunan bu lifler su parçacıkları ile yıkanarak ultra yumuşak ve ultra hacimli bir kumaş halini alır. Doğal bambudan elde edilen lifler sayesinde üretilen bezler gelişmiş emici güce sahiptir. Ultra yumuşak ve yüksek emici gücüyle bebeğiniz daha uzun süre konforlu ve güvenli bir tecrübe yaşar. Tüm bu doğal içeriklerinin yanında kullanılan organik pamuk özü lifleri sayesinde mükemmel yumuşaklığın yanında, kuruluk sağlayıcı bölge geliştirilmiştir. Bu bölge, ıslanmış olan bölümde kuru bir hissiyat vererek konforlu ve cildi rahatsız etmeyecek biçimde tasarlanır. 

Sleepy Bebek Bezi Çeşitleri

Doğallığı ve konforu bir arada bulunduran Sleepy külot bebek bezi çeşitleri, bebeklerin hareket özgürlüğünü kısıtlamadan onların güvende olmasını sağlar. Ciltte tahrişe veya kızarıklığa neden olmayan bezler, hava akışı sağlayan esnek yan bant kısımlarıyla bebeklerimizin ciltlerinin nefes alması sağlayarak onları rahatsız etmez. Tekstil dokulu ön bantlar ise, oldukça yumuşak tasarlanmış olup bebeğin karın kısmına batmayacak hareket konforunu sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Özenle üretilen bebek bezlerinde bulunan emici tanecikler, ayrılmaya ve dağılmaya müsaade etmeyecek biçimde bir uçtan diğer uca sarılı kumaş yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Bu yapısı sayesinde ufalanmaların bebeğin cildine verdiği rahatsızlık tamamen yok olur. Bebek bezleri içerisinde parfüm olmadan da kokuyu hapsetmeyi başarır. Bebekler ihtiyaçlarını gidermeniz gerektiğini size çeşitli yollarla anlatmaya çalışırlar. Bezi dolmuş bir bebeğin rahatça hareket etmesi söz konusu değildir. Bebeğiniz ağlamaya başlamadan ya da bunu farklı biçimde ifade etmeye çalışmaya başlamadan önce altının yeterinde dolduğunu anlamak mümkündür. Markanın bezlerinde bulunan Islaklık Göstergesi, bezin ne kadar dolduğunu renk değiştirerek size anlatır. Bu sayede bezin ne derece dolu olduğunu bebeğinizin altını açmadan anlamanızı sağlar. Tüm bu özellikleri içerisinde barından, bebeğinizi önemseyerek ihtiyaçlarınıza cevap arayan Sleepy ürünleri sektördeki yerini almış ve oldukça cep dostudur, ulaşılması da kolaydır.

Sleepy Bebek Bezi Bedenleri

Sleppy markası, bünyesinde birçok farklı ürün çeşidine yer verir. Üretimden dağıtıma kadar olan her noktayı dikkatle inceleyen deneyimli ekibi sayesinde pek çok isteğe cevap veren ürünler geliştirilir ve yenileri üretilir. Ürünler kullanıcı ihtiyacına yönelik birçok farkı boyut ve tasarımla kullanıcı beğenisine sunulur. Markanın geniş ürün gamı her ihtiyacınıza karşılık verecektir. Bebeğinize en uygun bebek bezini bulmak için, Trendyol’da yer alan Sleepy bebek bezi yorumlarını inceleyerek, kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. İçerik doğallığının yanı sıra tasarıma da önem gösteren marka, ambalaj içeriklerini de olabildiği kadar doğal tutmaya çalışır. Bazı bez tasarımlarını keyifli kılmak amacıyla çeşitli çizgi film kahramanlarına yer verildiğini görülür. Bu sayede eğlenceli hale gelen bezleri çocuklarınız için de keyif vericidir. Marka, külot bebek bezi çeşitleri yanı sıra mayo bez çeşitlerine de yer vermiştir. Sleepy mayo bebek bezi, yaz tatillerinde deniz veya havuzda vakit geçirecek bebeklere özel olarak tasarlanmıştır. Suda şişmeyen iç yüzeyi ve uzun süre dayanıklı olması sayesinde tatil keyfinizin bölünmemesine katkı sağlar. Temiz içerik politikası her üründe olduğu gibi mayo bezlerde de göz ardı edilmez. Ürünlerinde paraben, parfüm, renklendirici kullanmayan marka, sağlıklı nesillerin gelişimine katkı sağlar. Dünyanın ilk ve tek saf suyla üretilen, bambu lifleri ile birlikte organik pamuk ile üretilen bebek bezi markası Sleepy, aşırı duyarlı ve hassas ciltlere özel olarak Sleepy sensitive bebek bezini üretmiştir. Bu bezde esnek yan bantlar ve tekstil dokulu ön bantların yanında ultra yumuşak iç yüzey tasarlanmıştır. Doğal bambu lifleri ile üretilen iç yüzey ve organik pamuk dokusu sayesinde ultra yumuşak ve ultra emicidir. Bu bez, çok hassas cilde sahip olan bebekler için tercih edilmelidir. Bebek bezleri çoklu paketler halinde satışa sunulabilir. Örneğin; markanın 60’lı bebek bezi alınabildiği gibi 200’lük paket fiyat açısından daha avantajlı hale gelebilir. Çocuklar göz açıp kapayıncaya kadar hızla gelişir ve büyürler. Daha önce almış olduğunuz küçük bedene sahip olan bez çocuğunuzu rahatsız edecektir. Bebek bezleri bebeklerin kilosuna uygun olarak farklı boyutlarda üretilir. Sleepy yenidoğan bebek bezi, bebeğinizi henüz yeni elinize aldığınız andan itibaren kullanılabilir. Prematüre doğan bebekleri ihmal etmeyen marka, onlar için de özel olarak bez üretir. Diğerlerine oranla zayıf bebekler için kullanılacak bu bez prematüre bebeklerin oldukça güç olan bakımını kolaylaştırır. Bebeğiniz zamanla geliştikçe bebek bezinizi bir üst numaraya taşıyabilirsiniz. Türkiye’de ilk defa 7 numaralı bebek bezi üreten marka, boyutlarını 0’dan 7’ye kadar numaralandırılmıştır. 

Sleepy Bebek Bezi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok ürün çeşidi arasından bebeğinize en uygun beze karar vermek zorlaşır. Bebek bezi seçimleri bebeğin doğumuna yaklaşıldığı anlardan itibaren düşünülmeye, hatta stok yapılmaya başlanır. Her şeyden önce bebeklerin cilt hassasiyetleri ve sağlıkları göz önünde bulundurularak tercih yapılmalıdır. Markanın bebek bezleri bebeklerin ultra hassas ciltlerine özel olarak üretilir. Doğal bambu lifleri, organik pamuk ve saf su ile dokunan bezler temiz içeriği ve hareketi engellemeyen tasarımlarıyla konforlu ve güvenli bir deneyim sağlar. Bebeğinizin cildine nefes aldıran onları rahatsız etmeyecek biçimde tasarlanan esnek yan ve tekstil dokuma ön bantlarına sahip, bebek bezini tercih edebilirsiniz. İçeriğinin yanında tasarım konusunda da farklılık gösteren bezler vardır. Her ne kadar bebek bezi seçerken cinsiyet önem taşımıyor gibi görünse de oldukça önemlidir. Ultra emici iç yüzeyi oluşturan bölge erkek çocukları için tasarlanan bezlerde ön kısımda bulunur. Kız çocuklarına özel üretilen bezlerde ise ultra emici iç yüzey orta kısmına yerleştirilir. Bu özel tasarımı sayesinde uzun süreli dayanıklılık ve kuruluk sağlayan iç yüzeylerin konumu hareket özgürlüğü açısından da oldukça önem taşır. Hareketi kısıtlamayan ve kullanım kolaylığı sağlayan esnek yan bantlar oldukça güçlü ve cildin hava almasını sağlayacak biçimdedir. Bezlerin ön kısımlarında bulunan tekstil dokulu ön bantlar ise, bebeğin göbek kısmını rahatsız etmez ve cildin hava almasını sağlar. Bebek bezi seçiminde göz önünde bulundurulması gereken önemli detaylardan biriside boyut konusudur. Bebek bezinin, bebeğin üzerine tam oturması boşluk kalmaması veya onu sıkıştırmaması gerekir. Bebeğinize uygun bezi bulmak için onun kaç aylık olduğuna göre değil de, kilosuna göre seçim yapmalısınız. İlk aylarda bebeğin hızlı geliştiğinden Sleepy 90 lı bebek bezi tercih edebilirsiniz. Yeni doğmuş veya doğacak bebekler için Sleepy 1 numara bebek bezini kullanabilirsiniz. Yenidoğan bebek bezi olarak bilinen bez, 2-5 kilo arası olan bebekler için idealdir. Prematüre doğan bebekler için üretilen bezle 0 numara olarak bilinirler. Prematüre bebekler diğerlerine göre daha erken doğduğundan onlara oranla daha zayıf olurlar. Diğer bebeklerden daha hassas ve bakımı konusunda özen gösterilmesi gereken bu bebekler için Sleepy prematüre bebek bezi kullanılabilir. 1’den 7’ye kadar numaralandırılan paketlerin üzerinde bulunan kilo aralıkları sayesinde bebeğinize en uygun bezi bulmak kolaylaşır. Örneğin; bebeğin kilosu arttığında Sleepy mini bebek bezine geçiş yapılabilir. Sleepy 2 numara bebek bezi olarak bilinen bu bez bebeğin kilosu 3-6 arasında değiştiğinde kullanılmalıdır. Sleepy 3 numara bebek bezi 4-9 kilo arası bebekler için uygundur. Kilosu 5-10 aralıklarında değişen bebekler için Sleepy 4 numaralı  bebek bezi kullanılması uygun olur. Sleepy 5 numaralı bebek bezi ise 11-18 kilo aralığında bulunan bebekler için de kullanılmalıdır. 

Sleepy Bebek Bezi Fiyatları

2004 yılından bu yana kullanıcı memnuniyetini öncelik olarak ele alan marka, deneyimli ekibi ve gelişmiş teknolojik faaliyetleriyle hizmetini sürdürür. Üretime başladığı ilk günden bu yana çizgisini bozmayan yerli marka bebek sağlığına ve konforuna önem vermiş, ürünlerini buna uygun olarak geliştirilir ve üretilir. Oldukça fazla seçeneğe sahip olan bebek bezi kategorisi ihtiyaçlara yönelik olarak çeşitlenmiştir. Sleepy bebek bezi fiyatları içerisinde barındırdığı özelliklere göre değişiklik gösterir. Sleepy çoklu paketleri, örneğin 200’lü paketi, Sleepy 80’li bebek bezi fiyatıyla aynı değildir. Bezler yüksek emici gücü, hareket kabiliyetini engellememesi, ıslaklık göstergeleri gibi özellikleri içerisinde barındırırlar. Markanın bebek bezleri, farklı boyutlardaki bebekler için aynı temiz içeriklerle üretilir. Türkiye’de ve dünya’da ilk olma özelliği taşıyan saf su ile dokuma organik bambu lifleri ve pamuk ile üretilen ürünleri bebeğinizin sağlığı için özel olarak tasarlanmıştır. Trendyol üzerinden markanın bebek bezi çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilir, uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. İsterseniz filtreleme seçenekleri ile ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak, bütçeniz sarsmadan bebek bezlerini alabilirsiniz. Tüm ebeveynler bebekleri için en iyisini arzular ve bunun için çabalar. Yalnızca, çoğunluğun aklında en iyisi olsun derken cep yakmayan seçenekler öne çıkar. Sleepy, çocuğunuzu en az sizin kadar düşünür ve ihtiyaçlarınıza cevap verir. Bebek bezi üretiminden dağıtımına uzman kadrosuyla özenle çalışan marka, gün geçtikçe kendini daha da geliştirir. Markanın bezlerine daha da uygun fiyata ulaşmak için Trendyol’u takip edebilir, indirim ve kampanyalarda çoklu paketleri tercih ederek, alışverişinizi daha da uygun fiyatlı hale getirebilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezleri Trendyol’da

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan Trendyol, bebek bezi sektöründe temiz içerikleriyle öne çıkan marka, natural bebek bezi çeşitlerine de yer verir. Sleepy, 2004 yılından bu yana gelişen teknolojiyi yakından takip eder ve ürünlerini çeşitlendirir. Yaratıcı uzman kadrosu tarafından özenle üretilen bebek bezleri, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap verir.Türkiye’nin ilk ve tek saf su ile dokunmuş bebek bezleri, performans açısından yüksek bir deneyim sunar. Bebek bezi üretiminde kullanılan bambu lifleri ve organik pamuk ile tamamen doğal ve özenle üretilir. Bebeğinizin hassas cildine özel olarak üretilen bebek bezleri rahatlığı ve konforu ön plana alır. Esnek yan ve ön bantları ile içeriğinde kullanılan ürünlerin ultra yumuşak yapısı sayesinde hareket kabiliyetini kısıtlamaz. Uzun süre koruma sağlayan doğal ve yumuşak yapısı sayesinde bebeklerinizi rahat hissettirir. Her kiloya uygun olarak geliştirilen doğal içerikli bebek bezleriyle bebeğinizin sağlığı ve güvenliği emin ellerdedir. Sleepy Natural bebek bezi çeşitlerine Trendyol’da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Külot bezlerinden mayo bezlerine, en zayıf bebekten en kilosuna, her kiloya uygun bebek bezi Trendyol’da yer alır. Bebeğiniz için en uygun bebek bezini Trendyol’dan temin edebilirsiniz. Ürün özelliklerini kolayca inceleyebilir, ihtiyacınızı kısa sürede seçebilirsiniz. Gerektiğinde Trendyol kullanıcı hizmetleri ile irtibata geçebilir, olası sorularınıza kısaca cevap alabilirsiniz. Ürünleri favorilerinize ekleyebilir, kampanya ve indirimlerden haberdar, Sleepy indirimli bebek bezini alabilir, bebeğinize konforlu bir kullanım sunabilirsiniz. Online alışverişin güvenilir adresi Trendyol’da, uygun ödeme koşulları ve iade seçenekleri ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.