search result placeholder

Slazenger

Slazenger ile Birbirinden Şık Aksesuar Modelleri

Slazenger tarafından size sunulan pek çok giyim ve aksesuar ürünü bulunmaktadır. Birbirinden farklı tasarımları ile ön plana çıkan ürünler, kalitesiyle de dikkat çekmektedir. Giyim, aksesuar için ihtiyacınız olan ve modaya uyum sağlayan pek çok seçenek bulunmaktadır. Şık bir kombin için gerekli olan ürünler size sunulmaktadır. Uyumlu bir kombin yaptığınızda, kombinizi tamamlamak için oldukça şık bir saatte ihtiyacınız vardır. Slazenger saat modelleri ile tarzınıza uygun bir saat modelini oldukça rahat bulabilir ve bu sayede yapacağınız kombinlerde ortak kullanabilirsiniz. Saat modelleri, kaliteli yapısı sayesinde, kolay bozulma ya da su geçirme gibi sorunlar yaratmamaktadır. Su geçirmeme özelliği belli bir seviyeye kadar aktiftir. Kombin yapmak, şık bir görünüm için oldukça önemlidir. Giymiş olduğunuz kıyafetlerin yanı sıra, sizi daha şık ve zarif yansıtacak bir parfüme de ihtiyacınız vardır. Bu noktada, Slazenger parfüm ürünleri, sizin beğeninize sunulmaktadır. Birbirinden farklı koku özleri ile hazırlanmış birçok koku çeşidi bulunmaktadır. Parfümlerin kokuları da oldukça kalıcı bir özelliğe sahiptir. Parfüm içerisinde kullanılan maddelerde, doğal yapımdan oluşmaktadır. Bu sayede, insan sağlığını tehdit edici bir unsur içermez. Size sunulan ürünler parfümlerle sınırlı değil, aynı zamanda Slazenger ayakkabı modelleriyle de size sunulan farklı ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Ayakkabı modelleri tasarım açısından oldukça başarılı olmanın yanında, aynı zamanda oldukça konforlu ve ayakları ağrıtmayan bir tabana da sahiptir. Kadın ve erkekler için farklı ayakkabı modelleri üretilmektedir. Bu sayede, oldukça fazla seçenek sizi beklemektedir. Saat modelleri, hazırlanmış tasarımları ile oldukça şık bir izlenim bırakmaktadır. Slazenger saat erkek modelleri, erkeklerin en sık tercih ettiği tasarımlar üzerinden birçok seçenek sunmaktadır. Erkek saat modelleri, erkeklerin kombin özelliklerine uyum sağlayacak tasarımlardadır. Saat modellerinde, farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Şık bir saat modeline eşlik edebilecek en önemli bir diğer aksesuar ise güneş gözlükleridir. Slazenger gözlük modelleri, en popüler tasarımları ile sizlere sunuluyor. UV ışınlarını yüksek ölçüde engeller ve gözlerinizi zararlı diğer ışınlardan korur. Bu sayede hem çok şık hem de sağlıklı bir kombin yapmış olursunuz. Size sunulan ayakkabı modelleri içerisinde, özellikle yaz aylarında yoğunlukla spor ayakkabı modelleri tercih edilmektedir. Slazenger spor ayakkabı modelleri, oldukça sağlam yapısı ile sizlere uzun zaman eşlik edecek şekilde hazırlanmaktadır. Aynı zamanda, spor ayakkabı modelleri hava alıp veren bir yapıya sahip oldukları için de ayaklarda terleme ya da koku gibi sorunların oluşmasını engeller.

En Kaliteli Ayakkabı Modelleri Slazenger ile Sizinle

Slazenger bot modelleri, kış aylarında ayaklarınızı sıcak tutabilmeniz için kaliteli bir şekilde üretilmiştir. Bot modellerinde, su çekme oranı oldukça düşüktür, bu sayede gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz. Bot modelleri, farklı renklerde ve tasarımlarda sizlere seçenek olarak sunulmaktadır. Erkek ve kadın için farklı modeller sizi bekliyor. Sizlere birçok farklı kategoride ürünler sunan marka, pek çok ihtiyacınızı tek noktadan karşılama imkânı veriyor. Size sunulan ürün kategorileri arasında çanta modelleri de bulunmaktadır. Çanta modelleri içerisinde yer alan Slazenger okul çantası modelleri ile çocuklarınızın okul çanta ihtiyacını da karşılayabilirsiniz. Oldukça sağlam olan okul çanta modelleri arasında seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek vardır. Size sunulan ayakkabı modelleri içerisinde, Slazenger erkek ayakkabı modelleri erkek giyim alanında modaya uygun modeller ile size sunuluyor. Ayakkabı modelleri, birinci kaliteyle üretilmekte ve size sunulmaktadır. Ayakkabı modelleri içerisinde, yazlık ve kışlık gibi farklı mevsimler için özel tasarımlar da bulunmaktadır. Ayakkabınıza uyum sağlayabilmesi için size sunulan Slazenger çanta modelleri arasında da kolaylıkla seçim yapma şansınız bulunmaktadır. Çantalarda, kullanıcı hatasına bağlı sorunların dışında, herhangi bir sorun yaşamazsınız. Seçmiş olduğunuz çanta modellerinde, farklı özellikleri ön plana çıkmaktadır. Sizler de bu özelliklere göre ihtiyacınıza için daha kolay seçim yapmış olursunuz. Ayakkabı modelleri içerisinde yer alan spor ayakkabı modelleri, kadın ve erkek için ayrı tasarımlar sunmaktadır. Slazenger erkek spor ayakkabı modelleri, erkek giyim kombin seçeneklerine ve modaya uygun tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Spor ayakkabı modelleri oldukça kaliteli ve konforlu oldukları için de gün içerisinde saatlerce giyebilirsiniz. Buna bağlı olarak, herhangi bir koku ya da ter sorunu yaratmaz. Sizin güzel kokmanız ve özellikle koltukaltınızda kullanabilmeniz için size Slazenger deodorant ürünleri sunulmaktadır. Deodorant ürünleri, özellikle yaz aylarında terlemenizi ciddi oranda engeller ve kokusu da uzun süre sizinle kalır. Deodorant ürünleri için faklı koku seçenekleri bulunmaktadır. Size pek çok ürün sunulmakta ve hemen hemen her yaş grubuna uygun modeller bulunmaktadır. Bunlardan biri de ayakkabı ürünlerindedir. Slazenger çocuk ayakkabı modelleri, farklı yaş grupları için ayrı modeller sunmaktadır. Aynı zamanda ayakkabıların tasarımı da çocuk gelişimi göz önünde tutularak yapılmaktadır. Bu sayede, çocuklarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

En Şık Tasarımlar Slazenger Ürünlerinde

Slazenger terlik modelleri, size sunulan ürünler arasında yer almaktadır. Terlik modellerinde kullanılan tasarımlar, son yılların en popüler tasarımlarından bir araya gelmektedir. Yaz aylarında, günlük kombin için de kullanabilirsiniz. Oldukça şık ve gösterişli terlik modellerinin yanı sıra, aynı zamanda sade ve zarif modeller de size sunulmaktadır. Yaz ayları için size sunulan ürünlerin yanı sıra, kış ayları için de pek çok ürün size sunulmaktadır. Bu ürünlerden biri olan Slazenger mont modelleri, kış aylarına kolay kombin şansı da vermektedir. Farklı renk ve tasarımlara sahip olan mont modelleri, sizleri kış aylarında oldukça sıcak tutacak şekilde hazırlanmıştır. Koku ürünleri ile de ön plana çıkan marka, size kadın ve erkek olmak üzere ayrı koku seçenekleri sunmaktadır. Slazenger erkek parfüm ürünleri, oldukça kaliteli ve kalıcı özelliğe sahiptir. Erkek parfümlerinde, en sık yapılan hatalardan biri ağır ve yoğun koku özlerinin kullanılmasıdır. Size sunulan bu erkek parfüm seçeneklerinde, bu durum söz konusu değildir. Oldukça kalıcı bir özelliğe sahiptir, kolay bir şekilde uçmaz. Sizler tek bir sefer sıkarak, koşu yapmaya çıksanız dahi koku sizinle kalır. Koşu yapanlar için de ayrıca, Slazenger koşu ayakkabısı modelleri de bulunmaktadır. Kolay bir koşu yapabilmeniz için ayağınızın şeklini alan ve oldukça hafif özelliğe sahip olan koşu ayakkabı modellerinde, seçebileceğiniz pek çok seçenek yer almaktadır. Siz koşu yaparken, ayaklarınızı yormaz ve ayaklarda herhangi bir ağrıya neden olmaz. Çanta modellerinde, sizlere farklı özelliklerde pek çok çanta modeli sunulmaktadır. Slazenger sırt çantası modelleri, kolay taşınır ve omuzlarda ağrı yapmayan bir özelliğe sahiptir. Sırt çantası modellerinde, farklı özellikler ön plana çıkarılmakta olduğu için herkesin ihtiyaç duyabileceği bir model kolaylıkla bulunur durumdadır. Sırt çanta modellerinde ve diğer çanta modellerinde, farklı kumaş seçenekleri de bulunmaktadır. Çanta modellerinin yanı sıra, saat modelleri de oldukça beğenilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle de Slazenger saat fiyatları çoğu kişi tarafından merak edilmektedir. Bu ürünler, her saat modeline göre değişik rakamlar ile fiyatlandırılmaktadır. Saat modelleri ve çanta modellerinin dışında, sizlere ayakkabı modellerini de sunan markanın, bot modelleri oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Slazenger erkek bot modelleri, dayanıklı ve kış aylarında sıcak tutma özelliği sayesinde, oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Bot modelleri, erkek giyimi için özel tasarlanmaktadır.

Giyim Aksesuarında En Şık Tasarımlarla Tanışın

Slazenger kadın saat modelleri, farklı tasarımlar ile size sunuluyor. Kadın saat modelleri, taşlı modeller, altın kaplama ya da bronz kaplama gibi pek çok farklı modelleri bir arada sunmaktadır. Aynı zamanda, spor tarza uyum sağlayan da pek çok model bulunmaktadır. Saat modelleri, uzun ömürlüdür. Renklerinde ya da kaplamalarında soyulma ya da dökülme yaşanmaz. Aynı zamanda, kordon yapısı da oldukça sağlam ve kalitedir. Aynı zamanda, Slazenger erkek kol saati ürünlerinde de aynı kalite ve özellikler bulunmaktadır. Erkek saat modellerinde, kullanılan tasarımlar popüler olan modellerden yola çıkılarak özgün bir şekilde tasarlanmıştır. Saat modellerinde en sık merak edilen ve dikkat edilen nokta kordon kısımlarıdır. Slazenger saat kordonu oldukça kalitedir. Kolay kolay kopma yaşanmaz ve metal olan kordonlarda cildi tahriş etmez. Kordon seçeneklerinde, pek çok farklı tasarım bulunmaktadır. Deri, metal gibi pek çok farklı tasarım kordon modellerinde yer almaktadır. Marka tarafından size sunulan pek çok aksesuar gibi gözlük modelleri de sunulmaktadır. Aynı zamanda sizin için ayrı gözlük çerçeveleri de bulunmaktadır. Slazenger gözlük çerçevesi modelleri, farklı kesim tasarımları ile sizlere sunuluyor. Kemik çerçeve gözlüklerin popüler olduğu her tasarım, sizlere sunulmakla birlikte aynı zamanda, son zamanların en çok kullanılan modeli yuvarlak tasarımlar da bulunmaktadır. Gözlük çerçevesi modellerini inceleyerek, tarzınıza ve modaya uygun bir model bulabilirsiniz. Daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi parfüm ürünleri de size sunulmaktadır. Oldukça kalıcı ve çekici kokan parfümlerin aynı zamanda setleri de size sunuluyor. Slazenger parfüm seti modellerinde, kendinize ve tarzınıza uygun kokuyu seçerek, bir setini alabilirsiniz. Pek çok farklı koku için özellikle en çok tercih edilen kokular için sizlere setleri de sunulmaktadır. Evinizde, spor yaparken ya da koşu sırasında eşofmanlar oldukça rahat olacaktır. Slazenger eşofman altı ürünleri ile sizlere bu rahat ve konforlu eşofman altları sunulmaktadır. Oldukça rahat ve şık modellere sahip olan eşofman alt ürünleri, oldukça kullanışlı ve kullanım alanı geniş olan ürünlerdir. Eşofman ya da eşofman altı için sizlere pek çok model sunuluyor. Konu rahatlık olunca akla gelen bir diğer ürün ise Slazenger arasta modelleridir. Arasta modelleri, koşu için ya da spor yaparken kolaylıkla kullanabileceğiniz spor ayakkabı serisini size sunuyor. Oldukça kaliteli olan seri modelleri, kesinlikle kayma yapmaz ve oldukça şık tasarımlara sahiptir.

Slazenger Modelleriyle Konforlu Ayakkabıları Deneyimleyin

Slazenger general serisi, oldukça şık ve konforlu bir tasarı ile hazırlanmıştır. Bağcıklı özelliği sayesinde, spor ayakkabı modeli kolaylıkla ayağınıza göre ayarlanabilir. Oldukça hafif bir yapıya sahiptir, bu sayede ayakları yormaz. Koyu renklerin ağrılıkta olduğu seri ürünleri, oldukça kalitedir. Herhangi bir nedenden dolayı, ayakkabı yüzeyinde leke oluşmaz. Size sunulan seri ayakkabı modellerinden biri de Slazenger Fossil serisidir. Bot özelliğine sahip olan bu ayakkabı modelleri, özellikle kışın daha çok tercih edilmektedir. Ayakkabı, ayaklarınızı oldukça sıcak tutar ve bu sayede, ayaklarınız çok fazla üşümez. Aynı zamanda, ayaklarınızı sıcak tutarken de terleme gibi sorunlara neden olmaz. Oldukça kullanışlı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Taban kısmı ise yüksek bir yapıya sahiptir. Size sunulan spor ayakkabı modelleri arasında, en sık tercih edilen serilerden biri olan Slazenger Zafira serisi, konforlu ve hafif yapısı nedeni ile genellikle spor ve koşu için kullanılmaktadır. Yaygın olarak, siyah, beyaz ve lacivert renkleri tercih edilmektedir. Her model için ayrı bir tasarım kullanılmıştır. Bu sayede seçim şansı da artmaktadır. Slazenger Bishop serisi koşu ya da yürüyüş için uygun olsa da günlük kullanımda spor kombin yapmak için de kullanılmaktadır. Farklı renk seçenekleri bulunur ve kadın ile erkek için benzer tasarımlar kullanılmıştır. En çok tercih edilen renk seçimi ise son zamanlarda, beyaz rengi olmuştur. Spor ayakkabı modellerinde, son zamanlarda kalın taban modelleri oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Size sunulan Slazenger vandal serisinde kullanılan modeller de genellikle kalın taban şeklinde tasarlanmıştır. Ayakkabı modelleri, tek renk üzerinden ve farklı renk uyumu ile pek çok farklı tasarım ile tasarlanmıştır. Spor ayakkabı modellerinin dışında, son yıllarda moda olan bot modelleri de size bir seri olarak sunulmaktadır. Slazenger daytona serisi içerisinde yer alan bot modelleri, bağcıklı ve spor tarzda üretilmiştir. Oldukça sağlam olan bot modelleri, yağmur ve kar için oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Genellikle koyu renklerin kullanılmış olduğu seri içerisinde, en çok tercih edilen renk tonu ise siyah renktir. Bot modellerinin için özel olarak hazırlanmıştır ve bu sayede ayaklarınızın üşümesine engel olur. Seçmiş olduğunuz bot modeli ile oldukça şık bir kombin oluşturacağınız Slazenger honor modelleri, sizi kışın oldukça sıcak tutacaktır. Farklı renkler ile hazırlanmış olan modeller, son yıllarda mont olarak sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Slazenger Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Slazenger Force ve Slazenger Interna serileri içerisinde yer alan spor ayakkabı modelleri, günlük kullanım için oldukça uğundur. Taban yapısı oldukça sağlam ve konforludur. Spor ayakkabı modelleri içerisinde yer alan bir diğer seri ise Slazenger Lucca serisidir. Bu modeller, diğer modellere göre daha sade ve ince taban özelliklerine sahiptir. Günlük kullanım için oldukça uygun olması ile birlikte koşu için en konforlu kullanımı sağlar. En sık tercih edilen rengi ise son yılların moda rengi beyazdır. Spor ayakkabı modellerinin yanı sıra, size bot modellerini sunan bir diğer seri ise Slazenger Goat serisidir. Oldukça kaliteli ve su geçirmez özelliğe sahip botlar size sunulmaktadır. Bağcıklı ve yarım boğazlı olan bot modelleri, karda kayma yapmaz. Taban kısmı kalın ve oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Spor ayakkabı da farklı tasarımları seven ve canlı tonlar ile hazırlanmış modelleri tercih edenler için Slazenger Ikarus serisi, sunulmaktadır. Oldukça şık ve canlı renklerden oluşan spor ayakkabı modelleri, konforlu ve kolay kombin yapabilmenize kolaylık sağlayacak bir tasarımda üretilmiştir. Spor ayakkabı da farklı ve özgün tasarım sevenler için de Slazenger Astra serisi sunulmaktadır. Olağanüstü şık ve asil bir tasarıma sahiptir. Sade bir tasarımın yerine gösterişli ve kaba modelleri seven kişiler için de Slazenger Valencia serisi sunulmaktadır. Son yılların en popüler spor ayakkabı tasarımı ile size özel olarak tasarlanmıştır. Size sunulan pek çok farklı spor ayakkabı modelleri ve diğer ürünleri daha detaylı inceleyebilmek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

search result placeholder