Slazenger Eşofman Altı

334 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Slazenger Eşofman Altı

Slazenger Ürün Grupları

Slazenger Ürün Grupları

1881 yılında kurulmuş olan marka farklı ürün grupları ile günümüze kadar gelmiştir. Markanın çeşitli ürün kategorileriyle spor dallarının neredeyse hepsine uygun ürünleri mevcuttur. Markanın çok farklı alanlarda kullanılabilecek olan spor ürünleri mevcuttur. Özellikle spor yaparken kullanılan veya günlük hayatta rahat kombinlerde kullanılan eşofman altı modellerinin çeşitli renkleri ve bedenleri bulunmaktadır. Markanın eşofman altı ürün grubu yanında birçok alan için gerekli olan ürünleri de mevcuttur. Slazenger tenis, hokey ve golf gibi birçok spor kategorisine uygun ürünler üretmektedir. Çeşitli ürün skalasında kadın, çocuk, erkek gibi her yaşa uygun ürünler barındırmaktadır. Ürün grupları tekstil ve ayakkabı olarak iki ana gruba ayrılmaktadır. Ayakkabı grubunun içerisinde aqua, futbol, bot, günlük giyim, koşu, yürüyüş, outdoor, terlik ve babet gibi ürünler bulunmaktadır. Tekstil grubu içerisinde ise atlet, mont, kaban, sweatshirt, t-shirt, eşofman takımı, tayt, yağmurluk, yelek ve Slazenger eşofman altı gibi ürünler yer almaktadır. Her yaşa ve her ihtiyaca uygun ürün çeşitliliği sayesinde günümüzde sıkça tercih edilen markalardan birisidir. Kişilerin günlük kullanımı için ve fitness gibi sıkça tercih edilen spor alanlarına uygun bir şekilde ürün üretimine devam etmektedir. Piyasada bulunan rakip markalar ile karşılaştırıldığında ise daha çok bütçeye uygun bir marka olduğu gözlenebilmektedir. Slazenger ürünlerinde kullanılan materyal ve malzemelerin kalitesi ile beraber kullanışlı ve şık tasarımlarını birleştirerek kişilerin hem spor aktivitelerinde hem de günlük yaşantısında yer almaya devam etmektedir. Şık, modern tasarımları ile beraber Slazenger ürünleri spor yapmanın dışında kişilerin günlük rutinlerinde ve günlük kombinlerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle son zamanlarda herkesin hayatında ve günlük yaşamında da yer bulan sneaker ayakkabılar, modern eşofman altları, sweatshirtler gibi giyim ürünleri ile her alıcıya uygun tarzı ve çeşitli ürün kategorisi ile çokça tercih edilen markalardan birisi olarak satışlarına devam etmektedir. Slazenger ürünleri online satış kapsamında Trendyol üzerinden satışları gerçekleşmektedir. Fitness, pilates gibi farklı spor alanlarında kullanılabilecek olan eşofman altı modellerini veya günlük kullanıma uygun olan eşofman altı modellerini sayfamız üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Fİtness Kullanımına Uygun Slazenger Eşofman Altı

Fitness Kullanımına Uygun Slazenger Eşofman Altı

Yapılan her spor kategorisi için kullanılan ürünler, kıyafetler ve ayakkabılar oldukça önem teşkil etmektedir. Golf, tenis, futbol gibi spor kategorilerine özel kullanılan kıyafetler ve ayakkabılar bulunmaktadır. Günümüzde sıkça kullanılan spor dallarından birisi de fitness olarak geçmektedir. Herkes tarafından bilinen ve gittikçe yaygınlaşan bu spor dalı içinde giyilen kıyafetler, ayakkabılar oldukça önemlidir. Slazenger fitness eşofman altı da fitness kullanımı için her açıdan uygun olan bir üründür. Slazenger ürünleri genellikle bütçe dostu ve fonksiyonel ürünler olarak da bilinmektedir. Diğer ürünlerinde olduğu gibi Slazenger fitness eşofman altı da hem tasarımı hem de üretiminde kullanılan materyaller sayesinde uzun ömürlü ve kullanışlı bir ürün olarak bilinmektedir. Markanın sahip olduğu fitness eşofman altlarında genellikle likra, polyester ve pamuk gibi materyaller kullanılmıştır. Kullanılan bu materyaller sayesinde spor esnasında hareket verimliliği artırılmaktadır. Slim fit tasarımı ile vücudu sararak kullanım esnasında hareket kısıtlamalarına yol açmaz ve kişilerin spor esnasında rahat hareket edebilmelerine olanak gösterir. Ter tutmayan kumaşı sayesinde spor yapan kişilerin konfor standartlarını üst safhada yaşatmaktadır. Slazenger fitness spor eşofman altı kategorisi kadın ve erkek alıcılar için oldukça çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Kadınlar için vücudu saran uzun ve kısa formda elastik yapılı eşofman altları bulunmaktadır. Elastik yapılı ve vücudu sıkı saran ürünler haricinde daha bol kesim ürünleri de mevcuttur. Fitness Slazenger eşofman altı beden tablosu S, L, M, XL, XXL gibi çeşitli beden aralıklarını kapsamaktadır. Her beden ihtiyacına uygun olan ürünleri bulunmaktadır. Tasarımları, renkleri ve üretimlerinde kullanılan materyal çeşitleri ile Slazenger fitness spor eşofman altları oldukça farklı ürün skalası ile her ihtiyaca uygundur. Normal paçalı, dar paçalı, yüksek belli, normal belli, pamuklu, elastan ve farklı renk çeşitleri sayesinde geniş ürün yelpazesine sahip olan Slazenger markasının fitness alanında kullanılacak olan eşofman altı modellerinde cep, fermuar, amblem gibi detaylar mevcuttur. Bazı modellerin bacak kısımlarında şerit fermuar detaylı ceplerde bulunmaktadır. Fermuar detaylı modeller spor esnasında gerekli olan küçük eşyalarınızı koyabilmeniz için oldukça kullanışlı detaylardır. Markanın fitness kullanımına uygun olan bazı eşofman altı modellerinde terletmeyen kumaş özellikleri yer almaktadır. Eşofman altlarının tasarımlarında kullanılan materyaller ve fermuar, cep gibi detaylar eşofmanların modellerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Slazenger Eşofman Altı Modelleri

Slazenger Eşofman Altı Modelleri

Markanın farklı kategorilerde farklı eşofman altı modelleri bulunmaktadır. Bu eşofman altları kadın, erkek ve çocuk gibi değişik sınıflara hitap etmektedir. Slazenger eşofman altı modelleri hitap ettiği her sınıf içerisinde değişik renklere, bedenlere ve tasarımlara sahiptir. Markanın eşofman altı modelleri kadın, erkek ve çocuk gibi kategorilere ayrıldığı gibi kullanım alanlarına, renklerine, bedenlerine ve sahip oldukları tasarımlara göre de kategorize edilebilmektedir. Markanın sahip olduğu eşofman altı modelleri aynı zamanda farklı kalıpları ve kullanım amaçları olan modellerdir. Standart, regular fit ve slim fit gibi çeşitli kalıp seçenekleri mevcuttur. Sahip olunan bu kalı seçenekleri kadın ve erkek kategorilerinin her ikisi içerisinde de yer almaktadır. Eşofman altlarının hangi kalıp tasarıma sahip oldukları bir yandan da modellerini göstermektedir. Her kalıp türüde kendi içerisinde farklı özellikleri olan türlerdir. Markanın regular fit kalıba sahip olan modelleri genlikle normal kesim boyutlarına sahip olan ürünlerdir. Normal kesim boyutlarında olan bu modeller dar ve vücudu sarmaktan ziyade daha rahat kesime sahiptirler. Bu model eşofman altları oversize ve dar kalıp arasında olan boyutlara sahiptir. Regular fit eşofman altı modellerinin kadın ve erkek kategorilerinde siyah, gri, lacivert gibi renk seçeneklerine sahip olan modelleri mevcuttur. Regular fit eşofman altı modelleri rahat kalıpları sayesinde günlük kullanım içinde oldukça kullanışlı ve kurtarıcı modellerdendir. Modellerde bulunan belli ölçüde bolluklar günlük kullanımda rahat hareket sağlar. Markanın regular fit eşofmanları günlük kullanımda kullanılabildiği gibi spor alanlarında da rahat hareket kabiliyetleri sayesinde tercih edilebilirler. Regular fit model slazenger eşofman altı modellerinde lastikli ve normal paça gibi detaylarda bulunmaktadır. S, M, L, XL, XXL gibide beden seçenekleri bulunmaktadır. Markanın bir diğer eşofman altı modeli ise slim fit kalıp eşofman altlarıdır. Slim fit kalıba sahip olan modeller vücuda tam oturan özelliklere sahiptir. Bu kalıp türü kadın ve erkek kategorilerinde bulunan bazı eşofman altı modellerinde bulunmaktadır. Slim fit eşofman altları giyildiği zaman üst bacak ve alt bacak gibi bölümleri sarar bu yapısı sayesinde de her kullanım alanında kolay hareket edilebilmesini sağlamaktadır. Bu model eşofman altları özellikle çok hareketli koşu, basketbol, futbol gibi spor dalları için oldukça kullanışlı ve rahat modellerdir. Bu kategoride bulunan eşofman altı modelleri pembe, yeşil, gri, lacivert gibi birden çok renk seçeneğine sahip olan ürünlerdir. Markanın bir diğer eşofman altı modelleri ise standart kalıp modellerdir. Bu modeller tek kalıp özelliklerine sahiptir ve modellerin S, M, L, XL, XXL gibi beden çeşitliliği mevcuttur.

Slazenger Günlük Kullanıma Uygun Eşofman Altı

Slazenger Günlük Kullanıma Uygun Eşofman Altı

Günümüz modasında eşofmanlar ve spor kıyafetler artık spor yapmak dışında günlük kullanım içinde oldukça tercih edilmektedir. Bu moda akımı sayesinde kişiler hem rahat hem de şık görünmektedirler. Slazenger günlük kullanım eşofman altları ile kişilerin günlük hayatında da spor şık olabileceğini göstermektedir. Farklı model türleri ile ve farklı renk çeşitleri ile kişilerin istediği spor şık kombinlerini tamamlamaktadır. Slazenger günlük kullanım eşofman altları modelleri kadınlar için ve erkekler için Trendyol üzerinden online olarak satışları gerçekleşmektedir. Geniş beden seçeneği ile her bedene uygun Slazenger günlük kullanım eşofman altları mevcuttur. S, M, L, XL, XXL gibi beden aralıkları sayesinde size uygun olan günlük kullanım eşofmanınızı rahatlıkla seçebilirsiniz. Slazenger günlük eşofman altları Slazenger eşofman altı gri, lacivert ve siyah gibi farklı renk seçenekleri ile farklı ve şık spor kombinlerinizi tamamlamaya yardımcı olmaktadır. Slazenger kadın günlük eşofman altı modelleri şık tasarımları ile oldukça tercih edilmektedir. Farklı ve şık modelleriyle istenilen her günlük kombinize uyum sağlamaktadır. Slazenger kadın günlük eşofman altı modellerinin paça tasarımları da oldukça çeşitliliğe sahip olan detaylardır. Bazı modellerde dar paça, normal paça, uzun, kısa, fermuarlı paça, lastikli paça gibi paça tasarımları mevcuttur. Markanın eşofman altlarının bel kısmında ise yüksek bel, normal bel, lastikli bel, bağcıklı bel gibi detaylar bulunabilmektedir. Kişilerin ihtiyaçlarına ve zevklerine göre geniş model yelpazesine sahiptir. Slazenger kadın eşofman altı modelleri tarzına ve modeline göre sınıflandırılabildiği gibi kumaşına göre de sınıflandırılabilmektedir. Her vücut tipine ve her ihtiyaca uygun çeşitlilikte kumaşlardan tasarımları gerçekleştirilmiştir. Bazı günlük kullanım eşofman altları daha vücudu saran elastik yapıdayken bazı Slazenger kadın eşofman altı modelleri ise pamuklu ve rahat kumaşa sahiptir. Kadın Slazenger eşofman altı ürünlerindeki model çeşitliliği Slazenger erkek eşofman altı ürünleri içinde geçerlidir. Erkek Slazenger günlük kullanım eşofman altları S, M, L, XL ve XXL gibi farklı ve geniş beden aralığına sahiptir. Gri, lacivert ve siyah renk çeşitleri ile erkeklerin günlük spor şık kıyafet kombinlerinde aranan en önemli parçalardan birisidir. Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de farklı model çeşitleri ile farklı ve şık kombinlerin oluşmasını sağlamaktadır. Slazenger günlük erkek eşofman altı modelleri dar paça, normal paça gibi farklı, şık ve modern tasarımlarıyla kişilerin zevklerine ve gözlerine hitap etmektedir. Standart kalıpları ile kişilerin gündelik hayatlarında ve gündelik rutinlerinde rahat olunabildiği gibi şık olunabileceğini de göstermektedir. Slazenger günlük eşofman altı modelleri geniş beden aralıklarıyla, her kombine uyum sağlayacak modern tasarımlara sahip olan ürünlerdir.

Slazenger Eşofman Altı Tasarımı

Slazenger Eşofman Altı Tasarımı

Markanın eşofman altları kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde bulunan modellere göre değişik tasarımlara ve detaylara sahip olabilen ürünlerdir. Slazenger eşofman altı kadın tasarımlarında paça, bel, uzunluk, kalıp gibi kategorilerde değişik detaylar bulunmaktadır. Markanın kadın eşofman altı modelleri iki farklı bel tasarımına sahiptir. Yüksel ve normal gibi farklı bel tasarımları bulunan modeller de satın alma esnasında kullanılacak olan alana ve tercihe göre seçim yapılabilir. Yüksek bel tasarıma sahip olan modeller sadece kadın kategorisinde yer almaktadır. Özellikle pilates gibi esneklik ve bol hareket gerektiren spor dallarında rahatlıkla tercih edilebilir. Yüksek bel tasarıma sahip olan kadın eşofman altlarının paçalarındaki ve bellerindeki detaylarda da değişik tasarımlar kullanılmıştır. Bazı yüksek bel tasarıma sahip olan modellerde dar paça, kısa paça, uzun paça, fermuarlı paça, lastikli paça gibi detay tasarımlar mevcuttur. Modelin paçası haricinde belinde bulunan tasarımlar materyallerde değişik seçeneklere sahiptir. Yüksek bele sahip eşofman tasarımlarının bir kısmının belinde bağcık tarzı detaylar kullanılmıştır. Bir kısmında ise sadece lastik ve likra detayları kullanılmıştır. Bu detaylar haricinde yüksek belli eşofmanlarda cep, amblem gibi tasarımlarda mevcuttur. Markanın yüksek belli tasarımları haricinde normal bele sahip olan eşofman altı modelleri de bulunmaktadır. Normal bel seçeneği kadın ve erkek her iki kategoride de mevcuttur. Normal bel tasarıma sahip olan eşofman altları yüksek bele göre daha aşağıda bitişe sahiptir. Bu eşofman tasarımına sahip olan modellerde de amblem, yazı, cep gibi değişik detay tasarımları bulunmaktadır. Cepler genellikle ön kısımda ve şerit çizgi halinde tasarlanmıştır. Bazı cep tasarımlarında fermuar detayları da bulunmaktadır. Normal bel tasarıma sahip olan eşofman altlarında lacivert, yeşil, pembe, siyah gibi tasarımlarda farklı renk seçenekleri de kullanılmıştır. Slazenger eşofman altı tasarımlarından birisi de paçalarda kullanılan detaylardır. Marka eşofman altlarının paça tasarımlarında lastik, fermuar, dar kalıp ve normal gibi tasarımlar kullanmaktadır. Paçalarda kullanılan her bir tasarım farklı spor dalları için ve günlük kullanım için oldukça kullanışlı ve rahat bir kullanım sağlamaktadır. Fermuar tasarımlı eşofman altı modellerinin paça kısımlarının dışa bakan taraflarında şerit şeklinde fermuarlar mevcuttur. Kullanılan bu tasarım eşofmanın rahat kullanılabilmesine ve şık durmasına olanak sağlamıştır. Fermuar paça detayına sahip olan modellerde S, M, L, XL, XXL gibi beden seçenekleri bulunmaktadır. Fermuar dışında paça tasarımları lastik, dar kalıp gibi daha birçok şekil biçimi çeşitliliğine sahiptir.

Slazenger Eşofman Altı Özellikleri Ve Fiyatları

Slazenger Eşofman Altı Özellikleri Ve Fiyatları

Markanın kadın, erkek ve çocuk kategorisinde bulunan eşofman altı ürünleri değişik model ve tasarımlara sahip oldukları gibi üretiminde kullanılan materyaller sayesinde de farklı özellikleri bulunan ürünlerdir. Marka eşofman altı tasarımlarında pamuk, polyester ve likra gibi materyaller kullanmıştır. Kullanılan her bir materyal kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir ve farklı kullanım alanları için uygundur. Slazenger eşofman altı tasarımlarında kullanılan materyallerden biriside pamuktur. Pamuklu yapıya sahip olan eşofman altları nemi iyi emerler. Nem emici yapısı sayesinde spor anında vücudu kuru tutma özelliğine de sahiptir. Gözenekli yapısı sayesinde sıcak havalarda ısıyı vücudun dışına taşır ve serin tutar. Soğuk havalarda ise soğuk havayı geçirmez ve spor esnasında vücudun sıcak kalmasına yardımcı olur. Bu özellikleri sayesinde de pamuklu eşofman altları her mevsimde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda pamuklu Slazenger siyah erkek eşofman altı olduğu gibi gri, lacivert gibi renk seçenekleri ile kadın ve erkek iki kategoride de yer almaktadır. Markanın eşofman altı özelliklerinden birisi de polyester kumaşa sahip olan eşofman altlarının da bulunmasıdır. Bu eşofman altı modelleri de polyester yapısı sayesinde parlak olma, kaygan olma ve esnek olma gibi özellikleri mevcuttur. Suda çok az etkilenme veya hiç etkilenmeme özellikleri bulunan bu eşofman altı modelleri kışın ve yağışlı havalar içinde oldukça uygun bir modeldir. Genellikle ütü gerektirmeyen bu modellerde kolay kirlenmeme özelliği de bulunmaktadır. Polyester kumaştan tasarlanan modeller aynı zamanda kolay yıkanabilir olma özelliğine de sahiptir. Her ürün kendi yıkama talimatına uygun bir şekilde makinede yıkanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaş haricinde markanın eşofman altı ürünlerinde likra kumaş türü de kullanılmıştır. Likra kumaş kullanılan eşofman altları esneklik olarak oldukça rahat modellerdir. Pilates, fitness, koşu gibi spor alanlarında rahatlıkla kullanılabilen bu modelin korse etkisi özelliği de bulunmaktadır. Dayanıklı yapısı sayesinde kişilerin hareket kabiliyetlerini kısıtlamazlar. Markanın her kullanım alanı için farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan modellerinin kullanıcıları tarafından yapılmış olan Slazenger eşofman altı yorum bilgilerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Markanın çocuk kategorisinde bulunan eşofman altları da farklı yaş gruplarına ve kullanım alanlarına hitap eden özelliklere sahiptir. Slazenger eşofman altı fiyatları Modellerin özelliklerine ve tasarımlarına göre değişmektedir. Fiyat bilgisi edinmek için Trendyol üzerinden satışları gerçekleşen Slazenger eşofman altı modellerini inceleyebilirsiniz.