Skechers Yürüyüş Ayakkabısı

196 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Skechers Yürüyüş Ayakkabısı

Yumuşak ama Sağlam Adımlar

Yaş ve cinsiyet ne olursa olsun kişilerin sağlıklı bir yaşam için düzenli olarak hareket etmesi gerekir. Bu hem sürüp giden yaşamın daha sağlıklı, dinç, üretken, mutlu ve başarılı ilerlemesi için hem de ortaya çıkabilecek rahatsızlıkları önlemek için gerekli şartlardan biri olur. Kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin herkesin hareket etmeyi, egzersiz yapmayı yaşamın içine düzenli olarak dahil etmesi gerekir. Kendine dikkat eden her insanın sağlığını korumak ve kilosunu kontrol altında tutmak için en azından düzenli olarak yürümeye özen göstermesi önerilir. Skechers yürüyüş ayakkabısı çeşitleri, uzun yıllar boyunca günlük egzersizlerde size eşlik eder. Egzersizler için en temel ayakkabı çeşitlerinden biri olarak kullanılan bu ürünler, genel olarak ayağı saran esnek bir kumaş yapısına sahiptir. Bu yapı kimi ürünler için su geçirmez özellikte olur kimileri için ise terletmeyen nitelikte bulunur. Bol bağcıklı yapıları kaç numara olursa olsun ayak inceliğine göre sıkarak ya da gevşeterek ayarlayabilme imkanı verir. Ayağı tamamen saran ayakkabı, her adımda daha dengeli ve sağlam basılmasını sağlar. Bu ürünler aynı zamanda kullanıcının her mevsim terlemeden ya da üşümeden konforlu bir şekilde egzersizlerini tamamlayabilmesi için hava alan kumaş yapısıyla bilinir. Skechers erkek yürüyüş ayakkabısı modelleri kadınlarınkine oranla daha geniş tabanlara ve büyük numaralara sahip olur. Daha büyük ve ağır bir vücudu orantılı olarak taşıyabilecek orta sertlikte tabanları bulunur. Renk ve tasarım unsurları erkeklerin bu ürünleri spor yaparken ya da işe giderken tercih edebilmesini sağlar. Skechers kadın yürüyüş ayakkabısı çeşitleri daha küçük numaralarda hazırlanır ve narin tasarımlara sahip olur. Ayrıca bunların tamamen düz modelleri ya da yürüyüş anatomisine uygun olarak tasarlanan ve topuk kısmı uçtan daha yüksek ve fazla destekli olan modelleri bulunur. Bunlar normal olanlara nazaran hem daha sert bir tabana sahip olan hem de kullanıcının boyunu 2-3 cm kadar uzun gösteren ürünler olur. Kadınlar bu ürünlerin tamamını hoş tasarımları sayesinde farklı kombinlerinde rahatlıkla kullanabilir. Trendyol farklı tasarımlara sahip olan ve geniş numara aralıklarında bulunan yürüyüş ayakkabılarını bir araya getirir.

Yumuşak ama Sağlam Adımlar

Herhangi bir spor dalıyla ilgilenirken hareketleri daha doğru gerçekleştirmek ve vücut dengesini korumak için iyi bir zemine ihtiyacınız vardır. Fakat dış mekanlarda yapılan sporlar, stüdyo ya da salonlardaki gibi düz, zararsız bir zemin sunmaz. Dışarıda yağmur, çamur, taş, çukur, yükselti gibi önünüze çıkabilecek birçok engel bulunur. Bunlar hedefinize odaklanmış bir şekilde yürürken, koşarken ya da egzersiz yaparken küçük kazalara sebep olabilir. Bunun için yolları değiştiremezsiniz ama ayakkabınızı size en konforlu zemini sunacak şekilde seçebilirsiniz. Markanın size sunduğu tasarımlar, en basit hareketlerden zorlu egzersizlere kadar her koşulda ayağınızı tamamen sararak sahip olduğu teknolojilerle sizi güvende tutar. Örneğin; Skechers yürüyüş ayakkabısı Burst 2.0 modeli, günlük kullanımda ve sıradan egzersizlerde mükemmel bir kavrama sağlar. Tabanının ortasında kullanılan Burst materyalinden bu ismi alan ürün, ince ve sade hatlara sahip olur. Dış tabanın düz ve orta sertlikte olması yapılan hareketler sırasında ayağınızın aldığı küçük ve orta şiddetli darbeleri emerek genele yaymasını sağlar. Bu sayede ayağınızın herhangi bir bölümünden aldığınız darbeleri neredeyse hiç hissetmeden faaliyetlerinize devam edebilirsiniz. Beyaz taban ve farklı kumaş renklerinin bir araya geldiği tasarım, hem kadınlar hem de erkekler tarafından oldukça beğeni kazanır. Skechers Dynamight yürüyüş ayakkabısı ise tabanı yandan bakıldığında düz ama alttan bakıldığında orta yumuşaklıkta yüzlerce küçük dişle doludur. Bu kullanılan zeminin daha iyi tutulmasını sağlar. Kullanıcı bu tarz dişlere sahip ürünlerle dışarıda ya da kapalı mekanlarda spor yaparken daha dengeli ve güvende olur. Bunun gibi bağcıklı ve fileli ayakkabılar kullanıcının anatomik yapısına göre ayarlayabilmesini sağlar. Bu sayede ayağınız ürün içerisinde her türlü hareket anında kontrolsüz olmaz, kıpırdamadan konforlu kalır. Atletik, hafif esnek iç tabanı kullanıcının hareketlerine göre şekil alır. Bu adım atarken ya da çeşitli hareketleri gerçekleştirirken ayağın doğal boşluklarını doldurarak desteklenmesini sağlar. Düz ve sade tasarımlara sahip bu ürünlerin yanında Skechers Fashion Fit yürüyüş ayakkabısı gibi desenli modeller de bulunur. Kişiler bunun gibi sade ama kendinden desenli ayakkabıları spor yaparken ve günlük hayatta tarzını yansıtmak için kullanabilir. Leopar desenlerin, gümüş detayların ya da renk uyumlarının ön plana çıktığı bu ürün grubunun yürüme anatomisine uygun olarak topuk ve orta kısmı daha yüksek olur. Bilek oyuntusu kullanıcının daha rahat hareket edebilmesini sağlarken bu bölgede oluşabilecek kozmetik problemlere ve ağrılara engel olur. Kullanıcılar bunların bağcıklı olanlarını tercih edebileceği gibi bağcıksız streç file tarzında olanlarla pratik ve konforlu modellere sahip olabilir. Bağcıksız egzersiz ayakkabıları kolay giyilip çıkarılması ile her yaştan ve cinsiyetten kullanıcıya hitap eder. Trendyol, bağcıklı ya da bağcıksız birçok modeli bir arada uygun fiyatlarla sunar.

Zorlu Sporlarda Güvenilir Yol Arkadaşları

Zorlu Sporlarda Güvenilir Yol Arkadaşları

Zorluk derecesi ne olursa olsun sportif faaliyetleri hayatın bir parçası olarak benimsemek gerekir. Bu sayede sosyal yaşamınızda, eğitim ve iş hayatınızda fark edilebilir oranda ilerleyebilirsiniz. Kimileri boş vakitlerinde adımsayar cihazlarıyla günlük hareket kotasını yakalamaya çalışırken kimileri de tırmanmaya, koşmaya ve çeşitli sporlara fazlaca vakit ayırır. Her iki durumda da seçilen ayakkabı modelleri güvenliğiniz, sağlığınız ve başarılı olmanız için size yardım eder. Doğada, zorlu şartlarda spor yapmayı sevenler tehlike yaratabilecek zeminlere uyumlu ayakkabıları tercih edebilir. Bunlar outdoor sporlar ve zorlu koşullar için özel teknolojilerle üretilen ayakkabılar olarak beğenilerinize sunulur. Taban yapısı, kumaşları, iç donanımları ve boyutlar ile diğerlerinden ayrılır. Örneğin; Skechers outdoor ultra yürüyüş ayakkabısı kadınlar ve erkekler için sağlam bir zemin sunar. Kalın, dişli ve orta sertlikteki taban yapısı zemin ne olursa olsun dengede kalmanızı sağlar. Mükemmel zemin tutuşu sayesinde kişiler bu tip ürünleri zorlu tırmanışlarda dahi güvenle kullanabilir. İleri taban teknolojileri çeşitli engellerle karşılaşılan bu faaliyetlerde ayağınızın maruz kaldığı darbelerin etkisini en aza indirir. Uzun bilek modeline sahip ürün grubu, soğuk mevsimlerde sudan, soğuktan, çamurdan, buzdan ve kardan koruyacak günlük botlar olarak da kullanılır. Yaptığınız tüm hareketlerde adımlarınızı sağlam bir şekilde atabilmenizi sağlar. Bilek boyunun hareketlerinizi kısıtlayacağını düşünüyorsanız Skechers yürüyüş ayakkabısı Synergy gibi modellere göz atabilirsiniz. Parçalı ve dişli taban yapısı outdoor sporlarda harika bir zemin tutuşu sağlarken kısa ve oyuntulu bilek kısmı hareketleri daha rahat yapabilme imkanı sunar. Ayrıca bol bağcıklı yapısı, yüksek tempolu faaliyetlerde ayağınızı tamamen sararak varlığını hissetmeden rahat hareket edebilmenizi sağlar. Kendinden desenli parlak kumaşı günlük hayatta göz alıcı kombinler yapmanıza olanak tanır. Dilerseniz her koşulda tarz ve güvenli olmanızı sağlayacak Skechers yürüyüş ayakkabısı Claw Hammer gibi özel tasarımları tercih edebilirsiniz. Bunlar günlük kullanımın yanında özel taban teknolojileri sayesinde dış mekan sporlarına da uyum sağlar. Dayanıklı kumaş yapısı uzun yıllar dileğinizin gibi kullanabilme imkanı verir. Trendyol farklı beğeniler ve amaçlar için binlerce spor tarzda seçeneği bir arada sunar.

Ayağınızı Tamamen Saran Bağcıksız Modeller

Ayağınızı Tamamen Saran Bağcıksız Modeller

Gittiğiniz yer ya da yaptığınız iş fark etmeksizin konforlu bir gün geçirebilmek için en önemli etkenlerden biri ayakkabı seçiminiz olur. Kombinlerinize en uygun ayakkabının sağlığınızı ve rahatlığınızı koruması gerekir. Bunun için çoğu kişi neredeyse tüm aktivitelerinde özel tabanlara sahip rahat modelleri tercih eder. Farklı tasarımları onları tempolu işlerden klasik giyimlere yakışacak kadar çeşitli hale getirir. Özellikle düz siyah ya da beyaz renklerde olanlar çalışanların klasik giyimlerinde dahi tercih ettiği modeller arasında yer alır. Kimileri ise rengarenk özel tasarımlara sahip olanlarla tarzını yansıtır. Skechers Go Walk 5 yürüyüş ayakkabısı hem spor hem de klasik görünümüyle dilediğiniz tüm kombinlere uyum sağlar. Fileli streç kumaşı bağcıksız olmasına rağmen ayağınızı tamamen sararak mükemmel bir konfor sunar. Bu ürünler giyip çıkarma konusunda da pratik oldukları için kullanıcılar tarafından oldukça beğeni kazanır. Esnek kumaş teknolojisi tüm ayak yapıları ve hareketler için uyumlu hale gelebilmesini sağlar. Hareketlerinizin şeklini alarak yokmuş gibi rahat bir kullanım sunar. Dişli ve parçalı dış tabanı tüm zeminler için iyi bir tutuş sağlar. Aynı zamanda zeminden aldığınız tüm darbeleri en aza indirecek dış ve iç taban teknolojilerine sahip olur. Bağcıksız modeller, özellikle hızlı ve pratik yaşamayı sevenler için vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Ebeveynlerin günlük hayatta dışarı çıkarken pratik bir şekilde hazırlanabilmesini sağlar. Skechers Summits Sure Track ve Sparkla Lite yürüyüş ayakkabısı modelleri en güzel anne kız kombinleri için iyi alternatifler olur. Kaliteli kumaş ve dikiş yapısı, sağlam tabanı, sağlık odaklı üretimleri yetişkinlerin ve çocukların konforlu günler geçirmesini sağlar. Trendyol, kullanıcıların beğenilerine uygun binlerce ürünü bir arada sunar.

Sağlıklı Adımlar İçin Kaliteli Çocuk Ayakkabıları

Sağlıklı Adımlar İçin Kaliteli Çocuk Ayakkabıları

Çocuklar sağlıklı günler ve iyi bir gelecek için çeşitli desteklere ihtiyaç duyar. Gelişim çağında onları destekleyecek, öğrenmesini ve ilerlemesini kolaylaştıracak unsurlar ebeveynler tarafından düzenlenir. Bunların başında eğitim, materyal, giysi seçimi gelir. Ayrıca ayakkabı seçimleri de oldukça hassas bir konudur. Çünkü sağlıklı bir zemin yürümeye başlayan çocuğun ayağının ve adımlarının şekillenmesi için önemli etkenler arasında bulunur. Tam anlamıyla yürümeye başladığı andan itibaren sağlıklı ayakkabılarla desteklenen çocuk daha dengeli, enerjik, katılımcı ve mutlu olur. Özellikle kız çocuklara göre daha hareketli ve sert oyunlar oynayan erkek çocuklar ayaklarını dış etkilerden koruyacak ürünlere ihtiyaç duyar. Skechers Hypno-Flash ve Dyna-Air yürüyüş ayakkabısı modelleri çocukların gelişim çağlarında yanlarında olabilecek iyi alternatiflerdir. Hypno modeli küçük çocukların konforlu ve destekleyici bir zemine sahip olmasını sağlar. Orta sert tabanı metalik yan katmanlarla desteklenir. Çocukların çeşitli açılardan alabileceği darbeyi emerek zarar görmemesi için özel teknolojilerle üretilir. Işıklı tabanı sayesinde ilgilerini çekerek hareket etmeye teşvik eder. Diğer model ise havalı ve konforlu yapıları ile tarz sahibi çocukların tüm faaliyetlerinde yer alır. Skechers Iso-flex yürüyüş ayakkabısı da hareketleri destekleyici taban yapısına sahiptir. Bunlar çocuğun tüm hareketleri sırasında dengeli ve güvende olmasını sağlar. Mavi ve kırmızı renk seçenekleri, özel dış tasarımları çocukların severek giymesini sağlar. Skechers Energy Lights yürüyüş ayakkabısı gibi modeller ise erkek ve kız çocuklar için farklı renkleriyle ilgi çekici ürünler olur. Işıklı tabanları ve göz alıcı renkleri hareket etmeye teşvik eder. Yüksek bilekli yapısı ve leke tutmayan dış kaplaması çocukların tüm koşullarda diledikleri gibi eğlenmesini sağlar. Trendyol çocukların konforlu bir zeminde gelişimlerini tamamlamaları için kaliteli modelleri bir arada sunar.

Küçük Prenseslere Rahat Ayakkabılar

Küçük Prenseslere Rahat Ayakkabılar

Her çocuk gibi kız çocukları da annelerinin görünüşünü ve hareketlerini taklit etmeyi sever. Saç şekillendirme aletleri, makyaj malzemeleri, giysiler ve ayakkabılar onlar için ilgi çekici ürünler arasında yer alır. Renkli ve süslü tasarımlar onlar için hem ilgi çekici hem de konforlu olacak şekilde üretilir. Skechers bebek yürüyüş ayakkabısı, ilk adımlardan itibaren doğru bir gelişim için üretilir. Bebekler özellikle ayağa kalkmaya başladığı zamanlarda zemin koşullarına çeşitli tepkiler verebilir. Bu bebeklerin ayak tabanlarından oldukça uyarılmasından kaynaklanır. Örneğin; ayağa yeni yeni kalkmaya başlayan bir bebeğin parke, halı, kürk, toprak, beton, su ve çim gibi yüzeylerde yürümesi ebeveynler için rahatsız edici olabilir. Fakat onların ayak yapısına uygun desteklerle üretilen modeller düz ve sağlıklı bir zemin oluşturur. Bu sayede çocuklar dışarıda ya da evde zaman geçirirken güvende hisseder, hareket etmekten zevk alır. Skechers Heart Lights yürüyüş ayakkabısı çeşitleri hem özel teknolojilerle hem de kız çocuklarının ilgisini çekecek materyallerle üretilir. Renkli, kalpli, yıldızlı, simli, kurdeleli ve ışıklı modelleri bulunan ürün grubu, bağcık ya da cırt cırt kapanma özelliğine sahiptir. Dışarı çıkarken çocukların kendi kendilerine hazırlanmayı öğrenmeleri için kolay giyilebilir özellikte olur. Şık tasarımları sayesinde kız çocuklarının en sevdiği ayakkabıları arasında yer alır. Skechers Go Mini Flex ve Glimmer Lights yürüyüş ayakkabısı modelleri anne kız gezilerinde rahat ve şık kombinler yaratmanıza olanak verir. Go Mini Flex kadınlar için babet pratikliğini ve spor konforunu bir arada sunar. Glimmer Lights ise simli ve renkli modelleriyle kız çocuklarının eğlenirken güvende olmasını sağlar. Sağlam ve dengeli bir zemin sunarak küçük kullanıcılarının vazgeçilmez oyun arkadaşları olur. Trendyol, pratik ve konforlu kullanım sağlayan çocuk ayakkabılarını uygun fiyatlarla beğenilerinize sunar.

Skechers Kalitesi Uygun Fiyatlarla Trendyol’da

Skechers Kalitesi Uygun Fiyatlarla Trendyol’da

Konforlu günler ve sağlıklı bir gelecek için ayakkabı modelleri özel teknolojilerle donatılarak üretilir. Her yaşın ve cinsiyetin ayak modellerine, ihtiyaçlarına odaklanarak üretilen çeşitler dış tasarımlarıyla oldukça beğeni kazanır. Yürüyüş ayakkabısı olarak satışa sunulan ürünler şık ve sportif tasarımları sayesinde her kombine de uyabilecek joker seçenekler arasında yer alır. Renkleri ve tasarımları klasik giyimlerden orman koşularına kadar geniş bir kullanım alanına hitap eder. Skechers mavi yürüyüş ayakkabısı modelleri spor giysilerle birlikte eşleştirilerek rahatlıkla kullanılır. Mavi rengin güven verici etkisi, hem ayakkabının konforuna hem de yapabileceklerinize güvenmenizi sağlar. Rengin etkilerine inanan kişiler bu ürünlerle spor yaparken özgüvenli ve hedef odaklı çalışabilir. Bunlar günlük hayatta da kot pantolon, şort ve taytlarla eşleştirilerek kullanılabilir. Skechers lacivert yürüyüş ayakkabısı modelleri, mavinin tonlarından hoşlananlar için iyi alternatifler olur. Çoğunlukla beyaz tabanlara sahip olan lacivert ürünler şık kombinlere de yardımcı olur. Yürüyüş ayakkabıları farklı kullanımlar için uygun tasarımlara ve renklere sahiptir. Mavi tonlarını yanında kişilerin beğenilerine hitap edecek kırmızı, pembe, mor, turuncu, siyah, beyaz tonlarında da tasarlanır. Kimi ürünler ise renkler ve desenlerden hoşlananlar için çeşitli renk uyumlarıyla üretilir. Farklı renklerden oluşan parçalar, dikişler, tabanlar, bağcıklar ya da cırt cırtlar sayesinde çeşitlenir. Skechers yürüyüş ayakkabısı fiyat aralıkları modellerin özelliklerine göre belirlenir. Ürünlerin sahip olduğu iç ve dış donanımlar fiyatların artmasını ya da azalmasını sağlar. Ürünler öncelikli olarak konfor ve sağlık ardından da kişisel beğenilere göre tasarlanır. Trendyol, markanın tüm ayakkabı modellerini ve daha fazlasını kolay alışveriş imkanı için bir arada sunar. Uygun fiyatları ve üstün kalitesi ile karlı bir alışveriş için markanın tüm ürünleri hemen inceleyebilirsiniz.