Simfer Ekonomik Beyaz Cam Ankastre Set(7339 Fırın+3507 Ocak+9604 Davlumbaz)

12 ay'a varan taksit seçenekleri!
Tahmini Teslimat:22 - 29 Mayıs

Ürünün Kampanyaları

Peşin Fiyatına Taksit

Ürün Bilgileri

Ürün Özellikleri

  • Garanti Tipi:Resmi Distribütör Garantili
  • Renk:Beyaz
  • Kurulum Gerekli mi?:Evet
  • Ücretsiz Kurulum/Montaj:Var
  • Davlumbaz Şekli:Eğimli
  • Ocak Yüzeyi:Cam
  • Garanti Süresi:2 Yıl

Detaylı Ürün Açıklaması

Simfer Ekonomik Beyaz Cam Ankastre Set (7339 Fırın + 3507 Ocak + 9604 Davlumbaz) 3507 Ankastre Ocak GENEL ÖZELLİKLER 4 Gözü Gazlı Cam Ocak Emaye Izgara Beyaz Cam Yüzey Düğmeden Otomatik Ateşleme Güvenliğiniz İçin Otomatik Gaz Kesme Emniyeti Yüksek Verimli Yerli Bek Takımı 7339 Ankastre Fırın 8 Fonksiyon Elektro Turbo Dijital Fırın A sınıfı enerji 60 lt kapasite Grill fonksiyonu Programlanabilir dokunmatik dijital saat Gizlenebilen pop-up düğme Teleskobik ray 3 camlı soğuk kapak sistemi 9604 Ankastre Davlumbaz 60 cm Genişlik Beyaz Cam Panel 500 m³/saat hava transfer Push buton kontrol 3 ayrı emiş güç ayarı 2 Spot Led Lamba Ürünleriniz hasarsız size ulaşması için BORUSAN LOJİSTİK ile gönderilecektir.
Yaklaşık olarak teslimatı 2-10 iş günü içinde teslimatı yapılacaktır.Ürün İle İlgili Problem Yaşanması Halinde Sadece BORUSAN LOJİSTİK İle İade Gönderebilirsiniz.Arama, Mesaj ve Maillerinize Sabah 08:00 İle 17:30 Saatleri Arasında Cevap Verilmektedir.
     !!! AŞAĞIDAKİ BİLGİLENDİRME YAZISINI LÜTFEN OKUYUNUZ !!! Faturalandırma ile İlgili Bilgilendirme?!Şahıs Adına Fatura: T.C.
Kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru şekilde bildirmeniz gerekir.Şirket Adına Fatura: Şirket Vergi Dairesi ve Vergi No su eksiksiz ve doğru şekilde bildirmeniz gerekir.Fatura Gönderimi: Faturanız Ürünün üzerine Fatura Cebinin (yapışkan) içerisinde gönderilir.
Lüften ürün ambalajlarını atmadan Faturanızı üzerinden almayı unutmayınız.Fatura Değişikliği: Mağazamızdan kaynaklı bir hata olması durumunda faturanız tekrar düzenlenir.Eksik beyanlarınızdan kaynaklı fatura iptal ve değişiklik talepleriniz dikkate alınmayacaktır. Kargo Ve Teslimat İle İlgili Bilgilendirme !Ürünü teslim alırken, sipariş ettiğiniz gibi tüm parçaların tarafınıza ulaştığından emin olunuz.
Faturayı kontrol ediniz.
Ürünlerin Faturası, adınıza veya firmanıza kesilmiş olarak ürün üzerinde fatura cebi ile gönderilir.Ürünü kargo ile teslim alırken, lütfen aldığınız ürünü kontrol ediniz.
Taşıma sırasında hasarlanmış ürünleri teslim almayınız.
Kargo görevlisine, hasar tutanağı tutturunuz.
Ürün kısmi hasar gördü ise, sadece hasar gören parçaya tutanak tutturunuz ve sadece o parçayı iade ediniz.
Sağlam parçaları göndermenize gerek yoktur. Hasar tutanağı olmayan ürünlerin iade İşlemi yapılamamaktadır.(Eski ürünü yerinden sökme işlemi ücrete tabidir).Ocağınız için, gazının ve tezgâh yerinin açık olması gerekir.Ürünlerin elektrik prizleri hazır olması gerekir. Bilgilendirme Yazısını Dikkatlice Okuyunuz? !Bu sitede gösterilen ürün özellik ve bilgileri, üretici kaynaklardan alınmaktadır ve sadece bilgi amaçlıdır.
Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici firma web sitesini incelemenizi öneririz.

2.250TL

Satıcı Hakkında

SENDEKALDI

9.2

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder