Simfer

335 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Simfer

Simfer, 1977 yılında katı yakıt atık soba üretimiyle başladığı ve 1997 yılında pişirici grubu üretimini de kattığı hizmet hayatına günümüzde başarıyla devam ediyor. Çevre dostu tasarımları ve tüketici ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünleriyle, alanında Türkiye’nin en önemli 500 sanayi kuruluşunun arasında bulunuyor.

Küresel pazarda kendine sağlam bir yer edinen Simfer, başta Avrupa olmak üzere dünyada 146 ülkeye ihracat yapıyor. Kendine özgü tasarımlarıyla mutfakların aranan yüzü olmaya devam eden Simfer, hizmete sunduğu ürünlerinin yüksek kalitesiyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Teknolojik gelişmelere ayak uyduran, vizyon sahibi yapısıyla yurt içi ve yurt dışı pazarında geniş bir kitleye hizmet veren Simfer, 2015 yılında derin dondurucu fabrikası kurarak girdiği beyaz eşya sektöründe de iddialı bir duruş sergiliyor. Beyaz eşya üretimi ve satışında öncü firmaların başında gelebilmek için rekabetçi yapısıyla topluma ve çevreye duyarlı bir marka olarak hizmetlerine devam eden Simfer, sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle de dikkat çekiyor.

Simfer Ürün Çeşitleri

Simfer ürün çeşitlerine bakıldığında mini fırınlar, ankastre setler, solo ürünler, ısıtıcı ve soğutucular ile ticari soğutucular olarak geniş bir yelpazeyle karşılaşılıyor. Simfer; ankastre set, davlumbaz, mikrodalga fırın, ankastre bulaşık makinesi ve kuzine fırınların yanı sıra derin dondurucudan, buzdolabına; su sebilinden, klimaya ve set üstü ocaklara kadar hayatı kolaylaştıracak pek çok ürünüyle, tüketicilerine avantajlı alışveriş fırsatı sunuyor.

Simfer Ürünlerinin Özellikleri

Mutfağınızı güzelleştiren ve hayatınızı kolaylaştıran Simfer ürünleri arasında bulunan ankastre setleriyle hem yemekleriniz lezzetli oluyor hem de fırın temizliği pratikleşiyor. Simfer ankastre fırın özelliklerinden olan teleskopik ray sayesinde sıcak tepsiler, dokunmaya gerek kalmadan, ray üzerinde hareket ettirilebiliyor ve dengede durabiliyor.

Simfer fırın üzerindeki pop-up düğmeler, fırınınız çalışır durumdayken ışık saçıyor; böylelikle fırının çalışıp çalışmadığı görülürken mutfağınız estetik bir görünüm kazanmış oluyor. Küçük mutfaklarınızda ise kullanabilemeniz için Simfer mini fırın modelleri üst düzey teknolojileri sayesinde hem az yer kaplıyor hem de bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 

Markanın öne çıkan ürünlerinden biri olan Simfer davlumbaz özellikleri arasında LED aydınlatma ve uzaktan kumanda sistemi dikkat çekiyor. Bütün fonksiyonların uzaktan kumanda ile ayarlandığı davlumbazlarda, maksimum güçte çalışan turbo modeller, evinizdeki kızartma ve yağ kokusunu 8 dakika içerisinde yok edebiliyor. 

Simfer A enerji sınıfı ürünleri sayesinde minimum enerji ile maksimum performans elde ediliyor. Simfer set üstü ocaklarda ise gaz kesme emniyeti ile ocağınız söndüğü anda gaz da otomatik olarak kesiliyor. Simfer ocak gaz kesme emniyeti sayesinde gözünüz arkada kalmıyor. 

Simfer fırın içinde üç ısıtıcı elemanının aynı anda çalışmasını sağlayan yeni 3D teknolojisi sayesinde ön ısıtma süresi yüzde 25 oranında azalıyor. Bunun yanı sıra kısa sürede, yüksek sıcaklıkta pişmesi gereken yiyecekleriniz kolayca hazır oluyor. 

Az Enerji ile Maksimum Verim

Dondurucularıyla ön plana çıkan ve tercih edilen bir marka olmayı başaran Simfer, yiyeceklerinizin uzun süre taze kalmasını sağlarken besin değerlerini de koruyor. Kalın gövde izolasyonu sayesinde Simfer derin dondurucu, az enerji harcayarak maksimum verimde çalışıyor.

LED ışıkları sayesinde estetik bir görünüm kazanan Simfer ısıtıcı modellerinin, yeni teknolojisiyle beş kat daha uzun ömürlü olması tüketicilere avantaj sağlıyor. 1. sınıf hassas termostatı sayesinde oda sıcaklığını algılayan Simfer ısıtıcalar, üst seviyede ısı verimliliği imkanı sunuyor. Çevre koruma bilinciyle üretim yapan Simfer, gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendini geliştiriyor ve tüketiciden aldığı ilhamla üretim ve tasarımda yeniliğin gücüne inanıyor.

Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde uygun fiyatlara kaliteli ürünler bulabileceğiniz Simfer ile mutfağınız çok daha şık ve kullanışlı hale geliyor. Trendyol'dan kolaylıkla ulaşabileceğiniz Simfer ürünlerini tek tıkla sepetinize atıp avantajlı alışveriş fırsatını yakalayabilirsiniz.