Şifonyer

1510 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Şifonyer

Yaşam alanlarınızda çok amaçlı kullanımlar için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı şifonyer tasarımı, hayatınıza pratik çözümler getirir. Dilediğiniz alandaki mobilyalarınız ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz özellikleri bulunur. Şık, modern çizgili, kullanışlı olan şifonyer modelleri sayesinde geniş ve düzenli bir saklama alanına sahip olmanız sağlanır. Kullanım bakımından birçok ayrıcalığını evlerinize getiren ürün modelleri birçok farklı özellik ile tasarlanır. Şifonyerler çekmeceli, renk seçenekleri geniş, tasarım özellikleri farklı ve kullanım alanına göre değişken ürün çeşitliliğine sahiptir. Çekmeceli şifonyer modelleri, çekmecelerde farklı organizasyonlar oluşturarak eşyalarınıza hızlı ve pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Farklı çekmece sayılarına sahip olan tasarımlar sayesinde dilerseniz kendi eşyalarınız ile birlikte başka eşyalar için de saklama alanı yaratabilirsiniz. Aynalı şifonyer sayesinde yatak odası, giyinme odası gibi odalarınızda kendinize özel bir makyaj veya hazırlık alanı oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve tasarım detaylarına sahip olan şifonyerler sayesinde, kendi zevkinizi hayalinizdeki gibi yansıtabilirsiniz. Trendyol bombeli şifonyer gibi farklı seçenekleri, keyifli bir dekorasyon oluşturmanıza yardım ederek, avantajlı kullanım ve uygun fiyat fırsatları ile sunar. En beğendiğiniz ürünleri bir an önce kullanmaya başlamak için siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çeşitli Şifonyer Tasarımları ve Kullanım Alanları

Özellikle yatak odası gibi kişisel alanlarda tercih edebileceğiniz şifonyer modellerini, bebek odası, çocuk odası gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Bebek şifonyer tasarımı yardımı ile bebek odasında sıklıkla kullandığınız eşyalar için depolama alanı yaratmanıza olanak tanınır. Dayanıklı ve kaliteli olan ürün modelleri sayesinde dilerseniz nadiren kullandığınız eşyaların depolamasını da gerçekleştirebilirsiniz. Büyük, küçük, uzun, kısa gibi birçok farklı ebat seçeneğine sahip olan ürün modelleri uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Çekmeceli şifonyer sayesinde bebeklerinizin bezlerini, kıyafetlerini, havlu, çarşaf gibi önemli eşyalarını kolayca ulaşabileceğiniz bir yere yerleştirebilirsiniz. 5 çekmeceli şifonyer çeşitleri gibi çekmece sayısı fazla olan modellerde eşyalarınızı çok kullandığınızdan az kullandığınız eşyalara doğru sırası ile yerleştirebilirsiniz. Aynalı şifonyerler sayesinde sıklıkla kullandığın krem, makyaj malzemesi gibi bakım ürünlerini çekmecelerden çıkartarak anında uygulayabilirsin. Yaşam alanlarında kullanmayı tercih ettiğin yerin dekorasyon tarzına bağlı olarak farklı şifonyer tasarımları tercih edebilirsiniz. Beyaz şifonyer tasarımları, hemen her tarza sahip olan alanlar ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Estetik bir görünüm yaratarak, temizliği ve şıklığın göz alıcılığını etkili bir şekilde yansıtır. Doğal tasarımlara yöneldiğiniz, klasik tarzlar yaratmak istediğiniz veya farklı tarzdaki ürün modellerini bir arada kullanmak istediğiniz alanlarda ahşap şifonyer kullanabilirsiniz. Otantik, spor, vintage, klasik gibi birçok farklı tarz ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz ürün ile alanlarınızı keyfinizce düzenleyebilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanım Olanağını Evlerinize Getirin

Tasarım özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken şifonyer tasarımları farklı bölmeleri sayesinde fonksiyonel bir kullanım imkanı yaratır. Büyüklü küçüklü çekmeceleri, kulplu veya kulpsuz tasarımlar, dolap bölmeleri ve asimetrik tarzları ile farklı eşyaları saklamanıza yardımcı olur. 4 çekmeceli şifonyer modellerinden asimetrik tasarımlara sahip olan modeller ile alanlarınızda ilgi çeken bir tarz yaratabilirsiniz. Şifonyerlerin üst kısmını sehpa görevinde kullanarak çeşitli aksesuarlar ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. 6 çekmeceli şifonyer modellerini istediğiniz odada, dilediğiniz amaç ile kullanabilirsiniz. Farklı şifonyer tasarımlarında yer alan ek bölmeler sayesinde saat, gece lambası, biblo, tablo gibi ürünler için şık alanlara sahip olmanız sağlanır. Özellikle kişisel kullanımlar için tercih edilen ürün modelleri arasında yer alan yatak odası şifonyer tercihi alanlarınızda samimi bir atmosfer yaratmanıza yardım eder. Yatak odası takımınıza, seçtiğiniz aksesuar kullanımlarına ve odanızın büyüklüğüne bağlı olarak farklı seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla renk ve malzemenin bir arada kullanılarak tasarlandığı şifonyerleri tercih ederek eğlenceli bir tasarım oluşturabilirsiniz. Şifonyer tercihiniz yatak seçiminize uygun özelliklere sahip ise, küçük ebatlı ürünleri tercih ederek komodin şifonyer kullanımı yaratabilirsiniz. Komodin şifonyer sayesinde hem dilediğiniz eşyaları baş ucunuza yerleştirerek pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz hem de gece lambası gibi ürünleri koyarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarım Özelliklerini İnceleyin

Şifonyer dolap modelleri, dolap bölmeleri içerisinde birçok farklı ürünü yerleştirebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Çekmeceli modellerdeki gibi katlayarak yerleştirebileceğiniz ürünleri, asarak yerleştirmenize olanak tanır. Daha büyük hacimli, uzun eşyaları kolaylıkla içerisinde yerleştirerek gerekli durumlarda rahat bir şekilde çıkarıp kullanmanıza yardımcı olur. 5'li şifonyer gibi ürünler yardımı ile diğer mobilya seçimleriniz ile estetik duruşlar sergileyen bir tercih yapabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım özellikleri ile beğeninize sunulan ürünler sayesinde geniş bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz. Banyo, tekerlekli şifonyer modellerini ıslak zeminli alanlarınızda kullanmayı tercih edebilirsiniz. Isı değişimi, nem ve ıslak zemin oluşumu sebebi ile kullanmayı tercih ettiğiniz şifonyerin kolaylık sunan bir model olmasına dikkat etmeniz gerekir. Banyo gibi ıslak zeminli alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller sayesinde üründe şişme veya yıpranma gibi deformasyonlar deneyimlemeniz önlenir. Tekerlek sayesinde rahatlıkla alan içerisinde yer değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı ve ekstra dirence sahip olan ürün modelleri sayesinde banyoda sıkça kullanımını gerçekleştirdiğiniz havlu, şampuan, fön makinesi gibi ürünleri muhafaza edebilirsiniz. Plastik şifonyer tercih edebilir, üzerinde su tutmayan malzemesi sayesinde konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı, özgün şifonyer tasarımlarına pratik bir şekilde ulaşarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızı Dilediğiniz Gibi Tasarlayabilirsiniz

Koridorlarınızda, genç odası, bebek odası, çalışma odası, salon gibi alanların tümünde kullanabileceğiniz şifonyerler birbirinden farklı çeşitlere sahiptir. Küçük şifonyer tasarımlarının sayesinde yaşam alanlarınızda dekorasyon tarzını dilediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz. 3 çekmeceli şifonyer modellerinin tasarımlarında yer alan farklı renk veya detaylar ile diğer mobilyalarınızı uyumlu bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Yerleştirmek istediğiniz eşya sayısı ve türüne göre şifonyer seçimi yaparak, tasarım özelliklerinde de kendi zevkinize göre seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Renkli şifonyer seçeneklerini inceleyerek duvar rengi, mobilya desen ve renkleri, kişisel tercihiniz gibi unsurlara bağlı olarak birbirinden farklı seçimler yapabilirsiniz. Klasik tasarımlar ile uyumlu, etkileyici ve şık bir görünüm sağlayan siyah şifonyer çeşitlerini birçok farklı ürün ile birlikte kullanmayı tercih edebilirsiniz. Geniş, dar, uzun, kısa, dolaplı, çekmeceli, farklı tasarım şekillerini yansıtan siyah renk seçeneği veya kırmızı şifonyer tasarımları sıra dışı bir atmosfer oluşturmanıza olanak tanır. Mor, 6'lı şifonyer özelliklerine sahip bir ürün sayesinde hem geniş bir depolama alanına hem de farklı bir renk seçimine sahip olmanız sağlanır. Alanlarınızda dinamik, görsel olarak farklılık yaratan, keyifli mobilya seçimleri yaparak sıcak bir hava yaratabilirsiniz. Trendyol'un geniş şifonyer seçenekleri sayesinde aradığınız her şeye kısa süre içerisinde, pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Farklı Ebatlardaki Şifonyerler

Şifonyer seçimi yaparken, kullanmayı tercih ettiğiniz alanların ebatlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Şifonyer ölçüleri, farklı marka, model, tasarım özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Geniş ölçülere sahip olan alanlarda daha büyük modelleri rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Az çekmeceye sahip olan mini şifonyer tasarımlarından, çok çekmeceli veya geniş dolaplı ürün tasarımlarına kadar aradığınız her şeye ulaşabilirsiniz. Geniş odalarınızda, fazla eşyanızın bulunduğu alanlarda 8 çekmeceli şifonyer modellerini kullanarak istediğiniz eşyaları içerisinde yerleştirebilirsiniz. El aletleri, aksesuarlar, dekoratif  ürünler gibi birçok farklı eşyayı kullanım zamanı geldikçe rahatlıkla bulabilmek için şifonyerlerde muhafaza edebilirsiniz. Büyük şifonyer seçimleri sayesinde birçok farklı soruna çözüm bulabilirsiniz. Saklama alanı yaratmasının dışında, üzerine kullanışlı birçok eşyayı da yerleştirerek kullanabileceğiniz ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Boy aynalı şifonyer gibi, depolama ve dekorasyon özelliklerine ek olarak aynasından da faydalanabileceğiniz tasarımlar ile kişisel alanlar yaratabilirsiniz. Günlük aktivitelerinize veya davetlere hazırlanırken şifonyerde muhafaza ettiğiniz eşyaları kullanarak hemen ardından pratik bir şekilde aynadan yararlanabilirsiniz. Ceviz şifonyer seçimi ile mobilyalarınızın genelinde edindiğiniz klasik tarz tercihini devam ettirebilirsiniz. Dayanıklı bir materyal olan ceviz ayağıyla tasarlanmış olan ürünü uzun süre boyunca dilediğiniz fonksiyonlar ile kullanabilirsiniz.

İstediğiniz Tarzı Yansıtabilirsiniz

Yaşam alanlarınızda modern, klasik, vintage, rustik ve endüstriyel tarz gibi daha birçok farklı tarz yaratmayı tercih edebilirsiniz. Onlarca farklı tarz arasından size en uygun olanı tercih ederek, tüm dekorasyon ürünlerini uygun parçalar ile tamamlamanız mümkündür. Eskitme şifonyer tasarımları yaşam alanlarınızda vintage bir görünüm yaratmanıza olanak tanır. Eski bir atmosfer yaratarak aynı zamanda modernizmin çizgilerini şık bir şekilde yansıtan şifonyerler ile aklınızdaki tasarımı ortaya koyabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesi ile kullanabileceğiniz mdf şifonyer çeşitleri sayesinde ise farklı renk tasarımlarını evlerinize taşıyabilirsiniz. Rahatlıkla boyanabilen yüzeylere sahip olan şifonyerlerdeki boyada eskime, yıpranma veya solma gibi sorunlar yaşamamanız sağlanır. Çok çekmeceli şifonyer tasarımları geniş alanlarınızda, geleneksel havalar yaratmanıza yardım eder. Uzun şifonyer seçenekleri sayesinde hem pratik bir şekilde şifonyer bölmelerine erişebilir, hem de mobilyalarınıza uyumlu ölçülerdeki bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Yüksek şifonyer tasarımları sayesinde yaşam alanlarınızın herhangi bir yerinde farklı fonksiyonel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller ile birçok tarz yaratabilir, kullanım kolaylığından yararlanabilir ve uzun süreli kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ayaklı şifonyer tercihleri sayesinde temizlik, sevkiyat gibi durumlar sırasında yer değişikliği işlemlerinde büyük bir kolaylık yaratabilirsiniz.

Modern ve Uyumlu Şifonyer Seçimleri Yapın!

Klasik fonksiyonel kullanımları dışında kişisel olarak dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz şifonyer seçenekleri, birçok farklı kullanım imkanı yaratır. Makyaj masası şifonyer çeşitleri, tasarımın orta kısmında yer alan puf veya sandalye boşluğu ile rahatlıkla ayna ve çekmecelerden yararlanmanıza yardımcı olur. Yerleştirmeyi istediğiniz alanın özelliklerine uyan bir modelini bulabileceğiniz şifonyer makyaj masası sayesinde istediğiniz gibi atmosferler yaratabilirsiniz. Dar şifonyer tercihini dar alanlar için yapabilir, geniş alanlar için ise geniş şifonyer çeşitleri arasından bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Kapaklı şifonyer içerisinde birçok farklı kişisel ürünü muhafaza edebilir ve rahat bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Her çeşidinde birbirinden farklı onlarca stili ortaya koyan şifonyerler ile kişisel alanlarınızda da dilediğiniz atmosferi yaratabilirsiniz. Kolaylıkla seçim yapabilir, kullanışlı bölmelere sahip olan ürün tercihi sayesinde kendinize rahatlık sağlayabilirsiniz. Retro şifonyer modeli ile geçmişin en gözde tasarım atmosferini alanlarınıza taşıyarak, farklı fonksiyonel şekillerde uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Metal şifonyer ile alışılmışın dışında bir tarz taratarak keyfinizce bir genel tasarım sergileyebilirsiniz. Odalarınızda istediğiniz görünümü oluştururken birbirinden farklı amaçlar ile kullanabileceğiniz şifonyerleri tercih edebilirsiniz.

Ortak ve Kişisel Alanlarınızda Hoş Tasarımlar

Modern şifonyer tasarımlarındaki geniş seçenekler sayesinde birden fazla tarzın özelliğini, tüm alanlarınızda sergilemeniz mümkündür. Salon şifonyer seçimi özellikler salonlarında modern ve kullanışlı alanlar yaratmak isteyen kullanıcılar için oldukça başarılı bir tercih olur. Aklınızdaki dekorasyonu önceden belirleyerek, sizlere sunulan farklı tasarımlardaki şifonyerler arasından kolaylıkla seçim yapmanıza imkan verilir. Trendyol, ideal çekmece ve bölme ölçülerine sahip olan şifonyerleri evlerinize kadar getirerek tercih sürecinden keyif almanızı sağlar. Krem rengi şifonyer tasarımları ile sade ve renk uyumu yakalayabileceğiniz dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Pembe şifonyer seçimi ile, göz alıcı, çarpıcı ve farklı bir tasarımı gözler önüne serebilirsiniz. Diğer mobilya tasarımlarınız ile dilerseniz uyum içerisinde dilerseniz ise tezatlık yaratarak kullanabileceğiniz birçok farklı şifonyeri keyifle inceleyebilirsiniz. Tek başlarına oldukça kullanışlı olan şifonyer tasarımlarını, takımlayarak da kullanabilirsiniz. Dolap, sehpa, masa, koltuk takımları gibi daha birçok farklı dekorasyon ürününe uygun olan bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Çeşitliliği geniş olan şifonyer modellerini uzun süre kolay bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Temizliğini pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek her zaman şık bir görünüm yaratmalarını sağlayabilirsiniz. Farklı odalarda farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tercih edeceğiniz şifonyer modellerini Trendyol'un avantajlı dünyası sayesinde keşfedebilirsiniz.

Avantajlı Şifonyer Seçimleri

Gizli bölmeli, cam şifonyer tasarımları gibi farklı özellikleri olan ürünler ile kullanışlılıkta daha geniş bir tercih imkanı elde edebilirsiniz. Kilitli şifonyer çeşitliliği yardımı ile özel eşyalarınızı, çocukların erişmesini engellemek veya gizli tutmak istediğiniz eşyaları güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Vivense, Adore, Sedef, Kalender Dekor, Dekorex, Tocco, Yıldız Mobilya, Bygolden, Obuts Home  ve Aeka gibi sektörde şıklığıyla ön plana çıkan birçok marka tasarımı arasından seçim yapabilirsiniz. Meşe şifonyer modellerinden demir şifonyer modellerine kadar geniş bir materyal seçimi sunan ürünler sayesinde aradığınız tasarıma anında ulaşabilirsiniz. Kendi tercihini eğlenceli ve gösterişli seçimlerden yana kullanmak isteyen ve klasik tarzlara düşkün, sadelik arayan kullanıcıların tümüne uygun ürünlere tek bir tık ile sahip olabilirsiniz. Ürünlerin tümü kullanımlarındaki kolaylık, tasarımlarındaki zengin çeşitlilik ve farklı ürün özellikleri ile avantajları seçimler sunar. Akçaağaç, ceviz, meşe, ahşap, plastik, cam, metal, kayın materyalli şifonyerler uzun ömürlü kullanımlar için gerekli uygunluğu gösterir. Trendyol, farklı dönemlerdeki çeşitli fırsatlar ile, şifonyer kampanya çeşitlerini yakalayarak alışverişlerinizi daha uygun bir hale getirmenize olanak tanır. Sağlam, teknolojik tasarımları sayesinde kabarma, şişme gibi problemlere dayanıklı modeller sayesinde fırsatlarla dolu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol'un geniş seçenekli şifonyer çeşitleri yardımıyla, birbirinden farklı kullanım avantajları ve ödeme kolaylıkları ile hayallerinizdeki ürüne sahip olabilirsiniz. Model, ebat, tasarım tarzları gibi farklı konulara göre değişiklik gösteren şifonyerler arasından seçim yapmak için Trendyol'a hemen ulaşabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı, Zengin Şifonyer Seçenekleri

Klasik, konsol şifonyer seçenekleri şifonyer modellerinin genel olarak kullanımda tercih edilen türleri arasında yer alır. Salon, oturma odası gibi alanlarda orta ve büyük ölçülere sahip olan tasarımları tercih ederek klasik görünümlü kullanışlı bir tercih yapabilirsiniz. Seçiminizi genel ve alışılmışın dışında, sizi yansıtan, farklı bir özellikte de yapabilirsiniz. Birçok farklı dekorasyon tarzı arasından sizi en iyi yansıtanı oluşturmayı tercih edebilirsiniz. Alanlarınızda yer alan tüm mobilya seçimlerinde buna dikkat ederek, şifonyer seçiminizi de bu şekilde estetik görünüm yansıtarak gerçekleştirebilirsiniz. Rustik şifonyer seçenekleri, minimal tasarımlı ürünler, şık detaylı ürünler gibi zengin ürün gamı içerisinden kişisel zevklerinizi yansıtanları kullanabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan, kullanışlı ve zengin tasarımlı ürünler ile yaşam alanlarınızı sıfırdan oluşturabilir veya çoktan döşediğiniz alanlara farklı bir hava katabilirsiniz. 4'lü şifonyer gibi 3'lü ya da 5'li modelleri de tercih edebilirsiniz. Salon, banyo, yatak odası, antre gibi alanların dışında çocuk odası şifonyer tasarımlarını da inceleyerek çocuklarınız için tasarladığınız odalarda fonksiyonelliğe sahip olabilirsiniz. Çocuklarınızın oyuncaklarını, giysilerini, kendi kişisel eşyalarınızı, belgeler, kitaplar veya yemek takımları gibi birçok farklı ürünü şifonyerler içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Trendyol'un uygun şifonyer fiyatları arasından, bütçeniz için en doğru olan seçimi yapabilir ve tarzınızı kolaylıkla yansıtabilirsiniz.