Siemens Bulaşık Makinesi

11 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
DSACategoryId/104024/103613/103621/

Siemens Bulaşık Makinesi

Her Zevke ve Her İhtiyaca Göre Siemens Bulaşık Makinesi

Siemens bulaşık makinesi modelleri birbirinden farklı özellikleriyle her ihtiyaca ve zevke hitap etmektedirler. Bu makineler hayatı kolaylaştıran modern tasarım ve yenilikçi fikirler hedeflenerek tasarlanmıştır. Yüksekliği ayarlanabilen sepetlerinin yanı sıra üçüncü bir çekmece seçeneğiyle de yerleşim alanını genişletmeyi hedeflemiştir. Ürünlerini tasarlarken bir bulaşık makinesinden beklenenleri odağa alan marka, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıya seçenekler sunmayı hedeflemektedir. Bulaşık makineleri günümüzde önemini artırırken birçok işleve sahip modeller de kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Beyaz eşya kategorisinde kullanıcıya sunulan bulaşık makineleri genel olarak farklı özelliktedirler. Markanın her zevke ve her ihtiyaca uygun olarak düşünülen tasarımları herkese hitap etmektedir. Çünkü alıcılar için kalite ve işlevselliğin yanı sıra fiyat performansı da önem teşkil etmektedir. Siemens bulaşık makinesi fiyatları ürünün özellik ve adedine göre değişim göstermektedir. Alman standartlarını tüm dünyaya tanıtmayı hedefleyen marka yüzlerce ülkede tanınmaktadır. Siemens bulaşık makinesi 4 programlı tasarımıyla da öne çıkmaktadır. Markanın iQ300 bulaşık makinesi temizlik avantajı sağlaması hedefiyle tasarlanmıştır. Doluyken yüksekliği ayarlanabilen sepetiyle öne çıkan bu model bulaşık kapasitesini artırmaktadır. Aynı zamanda katlanabilir telleri de kapasite artırımını kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra özel programları da bulunan bu makine toplamda 60 dakikalık bir çalışma süresine sahiptir. Bu tasarım ekstra hijyen opsiyonu sayesinde bulaşıkların daha uzun süre yüksek sıcaklıkla yıkanmasını sağlamaktadır. Ekstra hijyen programına sahip olan bu ürün, yoğun kirleri temizlemesi hedefiyle tasarlanmıştır. Aynı zamanda Anti-Fingerprint özelliği sayesinde de parmak izi lekesi bırakmamaktadır. Bunun yanı sıra cam ürünler de düşünülerek tasarlanan bu bulaşık makinesi GlassCareSystem teknolojisi ile donatılmıştır. Bu sayede cam eşyaları yıkarken korumaktadır. Bu makine iQdrive motor teknolojisi sayesinde daha az enerji tüketmesinin yanı sıra ekstra sessiz çalışmaktadır. Aynı zamanda çocuk kilidi fonksiyonuyla da güvenli bir kullanım sunmaktadır. Paslanmaz çelik taban ve iç haznesiyle uzun ömürlü bir kullanım hedeflenmiştir. 4 ayrı yıkama derecesine sahip olan bu ürün 70 dereceye kadar sıcaklık sağlaması nedeniyle derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Aynı zamanda LED ekranı sayesinde kontrolü de kolaydır. Ürün içeriğinde bulaşık makinesi ve kullanım kılavuzu yer almaktadır. Alıcılar bir ürünü almadan önce, kullanıcı yorumlarını da takip etmektedirler. Bu yüzden kullanıcı yorumları kritik bir önem taşımaktadır. Siemens bulaşık makinesi yorum ve geri bildirimlerde kullanıcılar memnuniyetlerini belirtmişlerdir.

Siemens Bulaşık Makinesi Modelleriyle Bardaklarınız İlk Günkü Gibi

Siemens bulaşık makinesi 3 programlı modelleri de dikkat çekmektedir. Alman tasarımını da modele yansıtan marka enerji verimliliği konusunda yapmış olduğu çalışmalarla öne çıkmaktadır. SiemensSN213A00BT A+ 3 Programlı Gri Bulaşık Makinesi de A sınıfı yıkama performansı ve kurutma performansıyla dikkat çekerken ekonomik su kullanımıyla da kullanıcıların ilgisini çekmesi hedeflenmiştir. 70 dereceye kadar sıcak su kullanımı sağlayan bu model, 3 programlı olmasıyla dikkat çekmektedir. 3 ayrı yıkama sıcaklığı derecesine sahip olan bu modelin yıkama teknolojisi ve hidrolik sistemi mevcuttur. LED ışıklara sahip olan bu tasarımın eksik tuz göstergesi de bulunmaktadır. Aynı zamanda LED’li parlatıcı göstergesiyle makine ihtiyacını ortaya koymaktadır. Gümüş rengiyle dikkat çeken bu bulaşık makinası, vario sepetlere sahiptir. Gömülebilir düğmeleriyle güvenli kullanım sağlanmaktadır. Yüksekliği ayarlanabilen sepetlere sahip olan bu modelin katlanır bir rafı da mevcuttur. Aynı zamanda fincan raflarıyla da dikkat çekmektedir. Su baskınlarına karşı çoklu su koruma sistemine sahip olan bu model bardak koruma teknolojisiyle donatılmıştır. Ürün 84,5x60x60 santimetre ölçülere sahiptir. Siemens bulaşık makinesi modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Ankastre bulaşık makineleri ve solo bulaşık makineleri olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. Siemens bulaşık makinesi 5 programlı modelleriyle de dikkat çekmektedir. SN235W00JT A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi de markanın öne çıkan modelleri arasında yer almaktadır. VarioSpeed teknolojisi sayesinde yarı yarıya kısalan bir program süresi sunmaktadır. Aynı zamanda narin bardak koruma sistemine de sahiptir. Raw Water Valve ile su sertliği optimum düzeyde tutulmaktadır. Bu sayede bardaklar defalarca yıkansa bile çizilmemektedir. Aynı zamanda bardakların parlaklığı korunmaktadır. Yüksekliği ayarlanabilen Varioflex sepetlere sahip olan bu ürün kullanıcıya, daha fazla kapasite sunmaktadır. Aynı zamanda paslanmaz çelik taban ve iç hazneye sahiptir. Siemens bulaşık makinesi kullanımı modellere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak marka işlevselliğin yanı sıra kolay kullanım yöntemiyle pratikliği de ön plana çıkarmaktadır. Kolayca ayarlanabilir sepetler, gömmeli düğmeler tüm bu kolay kullanım hedefinin bir göstergesi olarak öne çıkmaktadır. Aynı zamanda tasarımlar, tek bir dokunuşla iyi bir yıkama deneyi yaşatması adına tasarlanmaktadır. Aynı zamanda iç haznelerinin paslanmaz oluşuyla dikkat çeken bu tasarımlar, uzun ömürlü bir kullanım hedefinin sonucudur.

Siemens Bulaşık Makinesi ile Ekstra Hijyen

Siemens bulaşık makinesi işaretleri ve simgelerinin anlamlarına ürün içeriğinde bulunan kullanma kılavuzundan da bakabilmektesiniz. Bu işaret ve semboller kullanımı kolaylaştırmaya yönelik yerleştirilmiştir. Aynı zaman Siemens modelleri, bulaşık makinesinin dijital ekranı hakkında kullanıcıya bilgi de vermektedir. Ekranda çıkan kodlar hata bildirmektedir. Hata kodları listesinden sorununuzun ne olduğunu derhal kavrarsınız. Bu kodlar dijital ekrana sahip olan bulaşık makinelerinde görülmektedir. Siemens bulaşık makinesi 2 programlı modelleri de oldukça dikkat çekmektedir. SN213W00DT Bulaşık Makinesi de markanın öne çıkan modelleri arasında yer almaktadır. Bu modelin iç gövdesi paslanmaz çeliktir. Aynı zamanda aşınmaz iQdrive motor teknolojisine sahiptir. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım hedeflenmektedir. Tüm bunların yanı sıra tablet deterjanın yıkama sırasında tamamen çözülüp eşit dağılmasını sağlayan DosageAssist teknolojisine de sahiptir. Sessiz bir çalışma sistemine sahiptir. Markanın yenilikçi teknolojisine ek olarak, iç küvetler paslanmaz çelik levhalardan oluşmaktadır. Bu modelin öne çıkan bir diğer özelliği de bulaşık kapasitesinin esnek olması. Yüksekliği ayarlanabilir bir üst sepete sahip olan bu model, daha fazla bulaşığın makine içerisine sığmasını sağlamaktadır. 12 kişilik bulaşık kapasitesine sahip olan bu model A enerji performansı sıfındandır. Program süresi 210 dakikadır. Aynı zamanda bu model yoğun 70 derece, eko, hızlı 65 derece olmak üzere 3 programlıdır. Bunun yanı sıra 3 ayrı yıkama sıcaklık derecesine sahiptir. Teknolojik aletler sık kullanım dolayısıyla deformasyona uğrayabilmektedir. Burada deforme olan parçanın değişmesi gündeme gelmektedir. Siemens bulaşık makinesi yedek parça servisi sayesinde deforme olan herhangi bir parçanın değişimini sağlayabilir ve kullanıma devam edebilirsiniz. Bu sayede daha az maliyetle ürünü değiştirmeye ihtiyaç duymadan işlevselliğini koruyabilmektesiniz. Siemens bulaşık makinesi kullananlar modellere ilişkin memnuniyetlerini belirtmişlerdir. Solo Bulaşık Makinesi de markanın öne çıkan modellerindendir. Bu model hızlı yıkama programlarına sahip olmasının yanı sıra vario sepetlerle desteklenmektedir. Aynı zamanda HijyenEkstra opsiyonu sayesinde yüksek ısı kullanarak maksimum hijyen elde edilmesi hedeflenmiştir. İç gövdesi paslanmaz olan bu model iQdrive motora sahiptir. Bu sayede sessiz çalışmaktadır. Bunun yanı sıra yıkama esnasında deterjanın eşit dağılmasını sağlayan DosageAssist teknolojisine sahip bir modeldir.

Siemens Bulaşık Makinesi ile 3 Kat Hızlı Yıkama

Siemens bulaşık makinesi 6 programlı modelleriyle de öne çıkmaktadır. iQ500 Solo Bulaşık Makinesi 60 cm Gümüş Inox da markanın dikkat çeken modelleri arasında yer almaktadır. Dokunmatik kontrol paneline sahip olan bu model aynı zamanda VarioSpeed Plus teknolojisiyle 3 kat hızlı yıkama sağlamaktadır. Bunun yanı sıra A sınıfı enerji tasarrufu sağlamaktadır. A sınıfı yüzde 40’lık bir tasarruf sağlamaktadır. Bu sayede hem maliyet düşmektedir. Aynı zamanda otomatik yarım yük, gelişmiş sensörler ve tek tuşla kullanım sağlayan AutoProgram sayesinde tüm yıkama sürecini kontrol etmektedir. Su ve enerji kullanımı miktarını ayarlayarak parlak sonuç vermeyi hedeflemektedir. HijyenEkstra opsiyonuna sahip olan bu model yüksek ısıda maksimum hijyen sağlaması hedefiyle tasarlanmıştır. Modelin öne çıkan bir diğer özelliği ise Aquastop fonksiyonuna sahip olmasıdır. Bu fonksiyon su hasarlarına karşı makineyi korumaktadır. Siemens bulaşık makinesi rezistansı ile de dikkat çekmektedir. Bu parça yüksek sıcaklık ile tüm bulaşıkların hijyenik biçimde yıkanmasını sağlamaktadır. Bu parça ısının kısa sürede ısınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kurulama işleminde de yardımcı olmaktadır. Bulaşık makinesindeki rezistans modelleri birbirinden farklı olmasına rağmen aynı işlemi gerçekleştirmektedirler. Bu parça bulaşık makinesi üretim sanayisinde en gereli yedek parçalardan birisi olarak öne çıkmaktadır. Bu parçalar makinenin ana parçasıdır. Bulaşık makinesi rezistans fiyatları özellik ve satın alınan adede göre farklılık gösterebilmektedir. Siemens bulaşık makinesi parçaları ayrı olarak da temin edilebilmektedir. Bu bulaşık makineleri Zeolith kurutma teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji bulaşıkların hızlı ve etkili bir biçimde kurutulmasını sağlamaktadır. Zeolit nemi emerken, termal enerjiye dönüştüren bir mineral olmasıyla bilinmektedir. Bu ısıyı yayan Zeolit, bulaşıkların hızlı kurumasını sağlamaktadır. Siemens bulaşık makinesi motoru aşınmaz iQDrive teknolojisine sahiptir. Markanın geliştirmiş olduğu bir teknoloji olmasıyla öne çıkmaktadır. Marka bu motor ile dayanıklılık, verimlilik ve tasarruf hedeflemektedir. Bu motor seçilen programın ihtiyacına göre hesaplama yaparak yüklenen yüke göre kontrol paneline bilgi göndermektedir. Ekstra bir güç harcamadığı gibi standart motorlarda bulunan kömür fırça sistemine de sahip değildir. Aşınma kaynaklı sorunları çözmesi hedefiyle geliştirilen bu ürün uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Siemens Bulaşık Makinesi Modelleriyle Hayatı Kolaylaştırın

Siemens bulaşık makinesi ölçüleri 60 santimetre olmasıyla da dikkat çekmektedir. Standart ölçülere sahip olmasının yanı sıra ergonomik tasarımıyla daha geniş bir kullanım sağlamaktadır. 12 kişilik bulaşığa kadar yıkama sağlayabilmektedir. Siemens bulaşık makinesi tavsiye niteliğinde modeller arayanlar için birçok seçenek sunmuştur. Tezgah altı bulaşık makinesi modelleri de bunlardan bir tanesidir. Bu modeller ergonomik tasarımıyla tezgâh altına sığabilmektedirler. Aynı zamanda diğer Inox beyaz eşyalarla uyum sağlaması hedefiyle tasarlanmıştır. IQ100 de markanın tezgâh altı bulaşık makinesi seçeneklerinden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Gümüş rengiyle öne çıkan bu modelin içi paslanmaz çeliktir. Böylelikle uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Aşınmaz iQdrive motor teknolojisine sahip olan bu ürün, verimli ve sessiz bir kullanım deneyi sunmaktadır. Aynı zamanda bulaşık deterjanının yıkama esnasında eşit dağılmasını sağlayan DosageAssist teknolojisiyle donatılmıştır. Siemens bulaşık makinesi programları 2, 3, 4, 5 ve 6 olmak üzere toplamda 5 farklı kategoride kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Bu programlar bulaşıkların yıkama sürelerini belirlemektedir. Öne çıkan seçeneklerden bir tanesi de 40 derece programıdır. Bu program bardakların aşınmasını engellerken parlaklığını korumalarına da yardımcı olmaktadır. Bardakların doğruca kuruması hedefliyle geliştirilen bir teknolojidir. Siemens bulaşık makinesi tam ankastre modelleriyle de dikkat çeken bir markadır. iQ300 Tam Ankastre Bulaşık Makinesi de markanın öne çıkan ürünlerindendir. SpeedMatic hızlı program seçeneklerine sahip olan bu model, A++ enerji seviyesi sunmaktadır. Aynı zamanda VarioDrawer üçüncü çekmece seçeneğiyle esneklik ve temizlik sağlamaktadır. Sahip olduğu VarioSpeed Plus teknolojisi de yüzde 66’ya varan kurutma ve yıkama hızı sağlamaktadır. Tek tuşla çalışmasıyla öne çıkan bu model gelişmiş sensörlerle desteklenmektedir. Bütün yıkama sürecini kontrol eden bu teknoloji uygun miktarda su ve enerji kullanımıyla tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda yıkama sırasında kitlenen kapağıyla da güvenli bir kullanım sunmaktadır. Sahip olduğu VarioDrawer teknolojisiyle ilave doldurma kapasitesi sunan bu model aynı zamanda salata kaşığı veya espresso bardakları gibi küçük parçalara da yer açmaktadır. Siemens ankastre bulaşık makinesi modelleri tam ankastre bulaşık makineleri, yarı ankastre bulaşık makineleri ve tezgâh altı bulaşık makineleri olmak üzere 3 farklı kategoride kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Kullanıcılar her zevke ve her ihtiyaca göre ürün bulabilmektedir.

Siemens Bulaşık Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Siemens 4 programlı bulaşık makinesi modellerinin yanı sıra geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. iQ300 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi de markanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesi olarak yerini almıştır. Yarım ankastre olan bu model 13 kişilik bulaşık kapasitesine sahiptir. Cam parçalar için 40 derece döngüsü programının yanı sıra ExtraDry seçeneği de mevcuttur. Kurutma esnasında daha yüksek bir ısı kullanımı sağlayan bu seçenek kurutma süresini uzatmaktadır. Böylece plastik bulaşıkların dahi kurutulması sağlanmaktadır. Siemens 3 programlı bulaşık makinesi modelleriyle kullanıcılara kullanım kolaylığı hedeflemektedir. iQ100 SN213W00BT 3 Programlı A+ Bulaşık Makinesi modeli de markanın dikkat çeken tasarımlarından biridir. A+ özelliği sayesinde tasarruf sağlayan bu model göstergeli bir kontrol paneline sahiptir. Aynı zamanda çelik tabanlı olan bu ürün beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Bunun yanı sıra AquaStop emniyet sistemine sahip olan bu tasarım su hortumunda veya makinedeki herhangi bir sızıntıyı önlemesi hedefiyle tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu özellik bulaşık makinesinin ömrünü de uzatmaktadır. Siemens 5 programlı bulaşık makinesi modellerinde de her zevke ve her ihtiyaca yönelik ürünler sunmaktadır. SN25L231TR iQ500 A+ 5 Programlı Jetmatic Bulaşık Makinesi de markanın öne çıkan tasarımlarından bir tanesidir. Yüksekliği ayarlanabilen Varioflex sepetlere sahip olan bu model katlanan telleri sayesinde daha geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Aynı zamanda HijyenEkstra opsiyonu ile yüksek ısıda maksimum hijyen sağlaması hedefiyle tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra sahip olduğu emniyet sistemiyle de güvenli bir kullanım sunmaktadır. Siemens 6 programlı bulaşık makinesi seçenekleriyle de öne çıkan bir markadır. Siemens SN536S00MT A+ 6 Programlı Inox Ankastre Bulaşık Makinesi de markanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesidir. 13 kişilik bulaşık kapasitesine sahip olan bu model beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Bunun yanı sıra 29 dakikalık kısa program özelliği de bulunmaktadır. Cam bardak koruma teknolojisiyle donatılan bu ürün, eşyaların parlaklığını korumasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda sepetin üst tarafında yer alan düğme sayesinde sepet yüksekliği ayarlanabilmektedir. 3 farklı kademede sepet yüksekliği seçeneği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde daha geniş ve işlevsel bir kullanım olanağı sunmaktadır. Siemens siyah bulaşık makinesi modelleriyle de her tarza hitap etmeyi başarmaktadır. Siemens SN616X00MT A+ 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi de siyah renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bir üründür. ExtraDry özelliğiyle de daha yüksek ısı sağlayarak kuruması en zor olan parçaları dahi kurutabilmektedir. Siz de Siemens Inox bulaşık makinesi modellerini veya markanın diğer tüm bulaşık makinesi seçeneklerini sayfamız üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.