Seg Televizyon

SEG Televizyon

Türkiye'nin teknoloji devi Vestel'in çatısı altında faaliyet gösteren ve son teknoloji ürünü modelleriyle tüm dünyanın hayranlığını kazanan SEG, televizyon alanında da birbirinden çarpıcı seçeneklere imza atıyor. SEG kalitesiyle tasarlanan televizyon modelleri, zengin ekran boyutları sayesinde her alana rahatlıkla sığabilirken eşsiz fonksiyon seçenekleriyle de her tarza ve her ihtiyaca başarıyla yanıt veriyor. Dünyaca ünlü markanın tasarladığı modeller, şık ve çarpıcı görünümleriyle yaşam alanlarınızda zengin ve estetik bir atmosfer oluştururken yüksek görüntü kaliteleri sayesinde de her türlü içeriği maksimum seviyede görüntüleyebilmenize olanak tanıyor. Smart özellikleri sayesinde internete bağlanabildiğiniz ve dünyayı avuçlarınızın içine getiren modeller, LCD ve plazma seçenekleriyle farklı tercihlere de hitap ediyor. Film, dizi, video, canlı yayın, müzik ve oyun içeriklerini yüksek kalitede çalıştırabilmenizi sağlayan ürünler, yaşam alanınızı adeta bir medya merkezi haline getiriyor ve bir televizyondan beklediğinizin fazlasını sunuyor. Alternatif bağlantı modülleriyle her türlü içerik cihazına da kolayca bağlanabilen SEG TV modelleri, benzersiz kaliteleri ve uzun kullanım ömürleri sayesinde yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor.

Benzersiz Tasarım Özelliklerini Keşfedin

Dünyaca ünlü teknoloji devinin imzasını taşıyan modeller, geleneksel televizyon çizgilerini son teknoloji trendleriyle birleştirerek tasarım kavramına yepyeni bir boyut kazandırıyor. Eşsiz stilleri sayesinde yaşam alanlarınızda ve iş yerlerinizde seçkin, modern, göz alıcı ve kaliteli bir atmosfer oluşturan modeller, salonlarınıza ve ofislerinize çağdaş ve sanatsal bir dokunuş gerçekleştiriyor. Yüksek malzeme kalitesi sayesinde etkileyici bir görünüm sergileyen ürünler, minimalist bir yaklaşımla tasarlanan küçük kasa kısımları ile kendi alanlarının çok büyük bir kısmını ekrana ayırıyor ve bu sayede son derece tatmin edici bir seyir keyfi sağlıyor. Arka kısımlarında yer alan uygun bölmeler sayesinde duvara ya da portatif taşıma panellerine rahatça asılabilen cihazlar, güvenli tasarımları ile montaj işlemlerini kolaylaştırıyor ve montaj işlemi tamamlandıktan sonra uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. İsteyen kullanıcılar için takılabilir ve sökülebilir ayak kısımları bulunan modeller; televizyon ünitesi, konsol, vitrin, büfe, raf gibi eşyaların üzerinde de değerlendirilebiliyor ve böylece size zengin dekorasyon seçenekleri sunuyor.

Eşsiz Görüntü Kalitesiyle Tanışın

SEG marka TV modelleri, birbirinden yüksek görüntü kalitesi seçenekleriyle size benzersiz bir televizyon izleme deneyimi sağlıyor. 4K seçeneği sayesinde Ultra HD çözünürlük sunabilen modeller, her türlü içerikte göz kamaştırıcı bir parlaklık ve canlılık vadediyor. Film, dizi, video ve oyun çeşitlerinde mümkün olan en yüksek kaliteye ulaşabilmenizi sağlayan 4K özellikli cihazlar, dünyanın en büyük yayıncılarının yayınlarını da orijinal kalitelerinde izleyebilmenize olanak tanıyor. Yüksek gerçekçilik avantajları sayesinde kendinizi izlediğiniz içeriğin ya da oynadığınız oyunun içinde hissetmenize olanak tanıyan UHD modeller, 3840 x 2160 piksel çözünürlükleri ile en küçük detayları bile son derece canlı ve belirgin şekilde izleyebilmenize yardımcı oluyor. Tüm detayları başarıyla yansıtmaları ile özellikle oyunlarda maksimum performansa ulaşabilmenizi sağlayan ürünler, sağlığınızı koruyan yapılarıyla da hayranlık kazanıyor. Ultra HD 4K özellikli cihazlar, ayarlanabilen parlaklık ve içeriklere göre değişebilen görüntü modları sayesinde kendinize en uygun yayın tipini kolayca seçebilmenizi sağlıyor. Bu sayede en uzun süreli kullanımlarda dahi göz yorgunluğu ve baş ağrısı gibi problemler yaşamanızı engelleyen cihazlar, en güvenli modeller arasında yer almalarıyla da dikkatleri üzerlerine çekiyor.

Full HD Avantajından Yararlanın

SEG imzasıyla satışa sunulan cihazlar arasında birbirinden çarpıcı Full HD modeller de bulunuyor. 1920 x 1080 piksel görüntü kalitesi sayesinde size pırıl pırıl bir görüntü sağlayan Full HD modeller, dünyanın en yaygın yayın kalitesini sağlamaları açısından dilediğiniz içeriği sorunsuz bir şekilde açabilmenize yardımcı oluyor. Yüksek ekran yenileme hızı sayesinde de büyük bir avantaj sağlayan Full HD modeller, yayınlardaki görüntü hızlarına ve kanal değiştirme temponuza kolayca uyum sağlayabiliyor. Bu sayede tüm kanallar arasında maksimum hızda dolaşmanıza olanak tanıyan modeller, vakit kaybetmenizin önüne geçerken size konforlu bir kulanım da sunuyor. Ayrıca en tempolu ve yoğun efektli içeriklerde bile donma, titreme, takılma, atlama gibi görüntüleme sorunlarının oluşmasına engel olan cihazlar, her türlü yayında son derece akıcı bir performans göstererek seyir zevkinizi artırıyor. LED ve OLED teknolojili cihazlarda kullanılan Full HD özelliği, her piksel için özel bir aydınlatma kullanılması sayesinde son derece canlı ve parlak bir seyir keyfi sağlıyor ve bu sayede göz yorulması gibi sorunların oluşumunu engelliyor. Dijital platformlarla da kolayca bağlantı gerçekleştirebilen Full HD özellikli cihazlar, dünyadaki son teknolojiyi yakalayabilen güncel donanımları ile dilediğiniz işlemi rahatça gerçekleştirebilmenize izin veriyor.

Smart Fonksiyonlarıyla Sınırları Aşın

Türkiye'nin en önemli teknoloji firmalarından olan SEG, televizyon modellerinde yer verdiği birbirinden seçkin smart fonksiyonlarıyla tüm sınırları aşmanızı ve dünyayı avuçlarınızın arasına almanızı sağlıyor. Wi-Fi özelliği sayesinde kablosuz bir şekilde internete bağlanabilen cihazlar, kablolu bağlantı tercih eden kullanıcılar için de son derece güçlü ve pratik ethernet bağlantı noktalarına yer veriyor. Smart fonksiyonları sayesinde Netflix başta olmak üzere çok sayıda içerik sağlayıcıyla otomatik olarak bağlantı kurabilen modeller, binlerce içeriği son derece hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilmenize olanak tanıyor. Yüksek hızları ve çözünürlükleri sayesinde dijital platformların tüm içeriklerini rahatça açabilmenizi sağlayan cihazlar, üstün ses kaliteleri ile de seyir keyfinizi zenginleştiriyor. Social TV avantajı sayesinde sosyal medya hesaplarınıza bağlanabilen SEG Smart TV modelleri, izlediğiniz içerikler hakkında paylaşım yapabilmenize yardımcı olurken sosyal medya hesaplarınızın ana akış ekranını da rahatça görüntüleyebilmenize imkan tanıyor. HBB TV avantajı ile hibrit yayın kalitesi sağlayan modeller, IPTV kullanıcılarının da maksimum performans almasına olanak tanıyor.

Uydu Yayınlarını Kusursuz Kalitede İzleyin

Dünyaca ünlü markanın imzasını taşıyan modeller, dijital içeriklerin yanı sıra karasal ve uydu yayınlarında da yüksek bir performans gösteriyor ve dilediğiniz yayın türünü maksimum kalitede rahatça izleyebilmenize olanak tanıyor. Ünlü markanın televizyon modellerinde yer verdiği ve çeşitli yayın türlerini destekleyen fonksiyonlar arasında dahili uydu alıcısı avantajı bulunuyor. Dahili uydu alıcısı bulunan modeller, uydu anteninden gelen sinyalleri herhangi bir aracı cihaza gerek kalmadan doğrudan görüntüye dönüştürebiliyor. Bu sayede direkt olarak uydu anten kablosunu bağlayarak kullanabileceğiniz ürünler, uydu kutusuna, kablolarına ve kumandalarına olan ihtiyacınızı ortadan kaldırmaları sayesinde yaşam alanınızda son derece sade ve rahat bir kullanım sağlıyor. Uydu alıcı cihazları kullanmanıza gerek bırakmamaları ile enerji tasarrufu da sağlayan dahili uydu alıcılı modeller, abonelik sistemiyle çalışan ücretli yayınları da rahatça görüntüleyebilmenize olanak tanıyor. Abone olduğunuz uydu platformunun akıllı kartını takabileceğiniz özel soket bölümleri bulunan cihazlar, size atanan özel kartı yerleştirmenizle birlikte hemen aktive oluyor ve aboneliğinizin kapsadığı tüm içerikleri yüksek görüntü kalitesinde çalıştırabilmenize olanak tanıyor. Dahili uydu alıcılı modeller, yüksek performansları sayesinde içerik sağlayıcınızın size özel olarak tanımladığı smart fonksiyonlarını da kullanabilmenizi mümkün hale getiriyor.

Tüm Cihazlara Rahatça Bağlanın

SEG kalitesiyle tasarlanan modeller, çok sayıda bağlantı seçeneği sağlamaları ile her türlü cihazla rahatça iletişim kurabiliyor ve bu sayede size son derece geniş bir kullanım alanı sağlıyor. PC / VGA özelliği bulunan modeller, masaüstü ve dizüstü özellikteki tüm bilgisayar modellerinizle eşleşebiliyor. Bu sayede kişisel bilgisayarlarınızda monitör olarak değerlendirebileceğiniz ürünler, bilgisayarlarınızdaki film, müzik, oyun gibi içerikleri de maksimum görüntü kalitesinde açabilmenize yardımcı oluyor. HDMI bağlantısını da destekleyen ürünler, bu sayede bilgisayar, oyun konsolu, fotoğraf makinesi, dijital kamera, TV Box gibi cihazlarla kusursuz bir şekilde eşleşebiliyor ve HDMI avantajı sayesinde veri transferi esnasında kalite kaybı yaşanmasını da önlüyor. USB bağlantı seçeneği de bulunan ürünler, bu sayede flash bellek ve harici harddisk gibi cihazlarınızla doğrudan eşleşebiliyor ve bu ürünlerin dahili hafızalarında yer alan video, müzik ve fotoğraf dosyalarını kendi medya oynatıcı uygulamalarıyla rahatça çalıştırabiliyor. Bu sayede kusursuz bir multimedya özelliği gösteren cihazlar, ayrıca eski nesil cihazlara bağlanabilmenizi sağlayan scart seçenekleri de bulunduruyor. Scart ile eski tip oyun konsolu, video, el kamerası, DVD çalar, fotoğraf kamerası gibi ürünlere bağlanabilmenizi sağlayan modeller, analog teknolojiye sahip içerik sağlayıcılarla eşleşebilmeleriyle de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Göz Alıcı SEG Özelliklerinden Yararlanın

SEG LED TV modelleri, son derece çarpıcı özellikler sağlayarak televizyon kullanıcılarında hayranlık yaratıyor. 200 Hz görüntü tarama hızı bulunan modeller, bu sayede en hızlı görüntü akışlarına bile rahatça uyum sağlayarak en yüksek görüntü kalitesinde dahi sorunsuz bir seyir keyfi sağlıyor. Otomatik kanal arama fonksiyonu bulunan modeller, dijital tuner avantajıyla da kolayca ayarlanabiliyor. Kişiselleştirilebilir menü seçeneği sayesinde dilediğiniz ayarı uygulayabileceğiniz ve kendiniz için en pratik hale getirebileceğiniz cihazlar, A+ etiketleri sayesinde güç tüketiminde son derece etkili bir tasarruf sağlıyor. Dolby Digital ses sistemi sayesinde surround kalitesinde bir ses deneyimi sunan modeller, ayrıca pek çok ekstra cihaza da kusursuz bir şekilde entegre olabilmeleri ile geniş medya setlerinde de değerlendirilebiliyor. Hem evlerde hem iş yerlerinde rahatça kullanabileceğiniz SEG modelleri, ofislerinizde ve ticari işletmelerinizde televizyon ve monitör ihtiyaçlarınızı başarıyla karşılayabiliyor. Otel, hastane, restoran, kafe gibi kamuya açık alanlarda güvenlik kamerası monitörü, sıra takip ekranı, müşteri bilgilendirme panosu ve etkileşim cihazı gibi farklı fonksiyonlarla da değerlendirebileceğiniz ürünler, dayanıklı yapıları sayesinde de rahat bir kullanım imkanı sağlıyor.

Evinizi Sinema Salonuna Dönüştürün

SEG kalitesiyle üretilen televizyon modelleri, son derece tatmin edici ekran boyutları ve yüksek çözünürlükleri sayesinde evini adeta bir sinema salonuna dönüştürmeyi hayal eden kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 55 inç ve 49 inç seçenekleriyle kullanıcılardan tam not alan ünlü marka, geniş ekranlı modellerinde görüntü kalitesini muhafaza edebilmesi ve hiçbir içerik türünde ekran yenileme sorunu yaşamaması gibi avantajlarıyla büyük beğeni kazanıyor. SEG 109 ekran TV modelleri, büyük ekran seven kullanıcılar için doyurucu ve heyecan verici bir performans sergilerken SEG 102 ekran TV modelleri de smart fonksiyonlarıyla birlikte bir televizyondan beklediğiniz her şeyi fazlasıyla karşılamayı başarıyor. SEG 81 ekran LED TV seçenekleri, doyurucu performansları ve yüksek görüntü kaliteleriyle hem yaşam alanlarında hem iş yerlerinde kullanılabilirken oyun konsollarıyla da kusursuz bir uyum yakalayabiliyor. SEG 82 ekran smart TV modelleri ise yüksek görüntü yenileme hızları ve çözünürlükleri ile hem konsol oyunlarında hem de online oyun servislerindeki seçeneklerde değerlendirebileceğiniz en etkili modeller arasında bulunuyor.

Her Yerde SEG Kullanın

SEG marka televizyon modelleri, etkileyici özellikleri ve her ihtiyaca yanıt veren zengin ölçü seçenekleriyle bütün yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Evlerinizin yanı sıra iş yerlerinizde, ofislerinizde, toplantı odalarınızda, yazlıklarınızda ve halka açık ticari kurumlarınızda değerlendirebileceğiniz modeller, ayrıca araç televizyonu olarak da tercih ediliyor. SEG 22 inch TV modelleri, ideal boyutları ve koltuk arkasına monte edilebilme özellikleri sayesinde her türlü araçta kullanılabiliyor. Özellikle kalabalık ve çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştıran araç televizyonu fonksiyonu, uzun yolculuklarda çocuğunuzun dilediği içeriğe kolayca ulaşabilmesine yardımcı oluyor ve çocuğunuzun seyahatinizden keyif almasına yardımcı oluyor. Her türlü kişisel bilgisayar, tablet ve oyun konsoluyla bağlantı gerçekleştirebilen modeller, bu sayede çocuğunuzun yol boyunca istediği oyunu oynayabilmesine olanak tanıyor. Geniş ekran seçeneği ile çocuğunuzu uzun saatler boyunca küçük ekranlı dijital cihazlara bakmaktan kurtaran ürünler, bu sayede çocuğunuzun göz sağlığına da katkıda bulunuyor. SEG 28 inch LED TV modelleri de araç ya da çocuk odası televizyonu olarak değerlendirilebiliyor. Özellikle bebekli aileler için son derece kullanışlı olan çocuk odası televizyonları, çocuğunuza dilediğiniz an ninni dinletebilmenize, çizgi film izletebilmenize, çocuğunuza bakım uygularken eş zamanlı olarak size yardımcı olacak eğitici videolar izleyebilmenize olanak tanımalarıyla öne çıkıyor. Aile boyu konforunuzu sağlayan birbirinden kaliteli modeller arasında SEG 32 inch LED TV gibi modeller de bulunuyor.

Farklı Teknolojilerden Yararlanın

Dünyaca ünlü Türk markasının imzasını taşıyan televizyon seçenekleri, farklı tarzlardan ve farklı teknoloji seviyelerinden hoşlanan kullanıcılar için eşsiz seçeneklere imza atıyor. LED TV modelle i, yüksek görüntü kaliteleri ve çözünürlükleri sayesinde televizyon deneyimine bambaşka bir boyut kazandırırken OLED özellikli cihazlar ise her bir piksel için ayrı bir aydınlatma işlemi uygulayarak içeriklerinizin parlaklığını zirveye çıkarıyor. Daha sıcak renklerden hoşlanan kullanıcılar için ise LCD ekran seçenekleri tasarlanıyor. Likit kristal ekran teknolojisiyle üretilen SEG LCD TV modelleri, ekran bölümünde yer alan kristalize sıvı sayesinde bir yandan son derece canlı ve parlak bir görüntü kalitesi sağlarken diğer yandan görüntülediği tüm renklerin sıcaklığını artırıyor ve bu sayede seyir zevkini zirveye çıkarıyor. Ekran bölümünde gaz ile sıvı arası bir madde olan plazmaya yer veren ve bu sayede benzersiz bir görüntü seviyesine ulaşan plazma TV modelleri, SEG'in sıra dışı seçenekleri tercih eden takipçileri için tasarladığı modeller arasında yer alıyor. Plazma TV seçenekleri, renkleri son derece tok ve vurgulu bir şekilde görüntüleyebilmenize olanak tanımaları sayesinde özellikle film, dizi ve canlı yayın izleme keyfinizi bambaşka bir seviyeye çıkarıyor. Eşsiz tasarımlarıyla göz kamaştıran modeller arasında HD Ready özellikli seçenekler de yer alıyor. HD Ready özellikli modeller, düşük çözünürlüklü görüntüleri Full HD kalitesinde görüntüleyebilmeleri sayesinde internet ya da karasal yayın üzerindeki pek çok içerikten alacağınız zevki artırıyor. İzlediğiniz tüm içerikleri ve oynadığınız tüm oyunları aynı yüksek kalitede çalıştırabilen HD Ready fonksiyonlu cihazlar, görüntü onarma özellikleri ile televizyon deneyiminizi yüksek teknolojiyle birleştiriyor ve size benzersiz bir keyif sağlıyor.

En Seçkin SEG Televizyon Modelleri Trendyol'da!

SEG imzasıyla üretilen televizyonlar, en seçkin modelleriyle şimdi Trendyol'da sizleri bekliyor. Eğer siz de eviniz, yazlığınız ya da iş yeriniz için son derece kullanışlı ve yüksek kaliteli bir televizyon modeli satın almak istiyorsanız, hemen Trendyol'daki SEG ürünlerine göz atabilirsiniz. Ünlü markanın yüksek fonksiyonlu modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve dünyaca ünlü markaların buluşma adresi Trendyol'un size özel avantajları sayesinde kolayca satın alabilirsiniz. En beğendiğiniz SEG televizyon modelini sepetinize hemen ekleyin, yüksek kaliteyi en ideal koşullarda satın alma ve Trendyol'un benzersiz kampanyalarından yararlanma fırsatlarını kaçırmayın!