Sebzelik

1011 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Sebzelik

Buzdolabında saklanamayan sebzeleri muhafaza etmek için tasarlanan sebzelik çeşitleri, Trendyol’un altında alıcıya sunulur. Açık raf ve çekmece dizaynları ile kullanışlı bir yapıya sahip olan sebzelik, üretildiği malzemeye göre kalite ve tasarım açısından farklılık gösterir.

Şık Ahşap Sebzelik Modelleri

Kaliteli tasarımı ile fark yaratan ahşap sebzelik çeşitleri, eskitme ahşap görünümü ile uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Masif ağaçtan üretilen ve dekoratif görünümleri ile mutfak dekoruna tarz katan ürünler, çift bölmeli tasarımı ile farklı meyve ve sebzeleri muhafaza etmek için ideal bir seçimdir. İki ve üç katlı yapıları sayesinde sebzeleri düzenli bir şekilde saklamayı mümkün kılan ürünler, yüksek ayaklı gövdesi ile her açıdan rahat bir kullanım sergiler. İki katlı ahşap sebzelikler ise sebze kasası görünümleri ve eskitme stilleri ile mutfakta dekoratif bir köşe oluşturmak isteyenlerin seçimi olur. Ahşap ürünler arasında tezgah üstü sebzelik çeşitlerine de erişmek mümkündür. Özellikle meyveleri muhafaza etmek için ideal olan tezgah üstü ürünler, küçük mutfaklar için doğru bir tercihtir. Çekmeceli ahşap ürünler arasında hasır sepetlerle nostaljik bir görünüm sergileyen hasır sebzelik modelleri de bulunur. Geniş hacimli, üstü kapalı çekmeceleri ile dolap tipi ürünler arasında yer alan modeller, mutfakta düzenden hoşlananların tercihi olur.

Kullanışlı Plastik Sebzelikler

Hafif ve pratik kullanımı ile öne çıkan plastik sebzelikler içinde her zevke ve bütçeye hitap eden ürün bulunabilir. Şık tasarımı ile nakışlı raf stiline sahip ürünler, renkli görünümleri ile en çok tercih edilen modellerden olur. Geniş iç hacimleri ile kalabalık aileler için ideal olan ürünler de çıkarılan plastik rafları ile kolayca temizlenir. Üç katlı veya dört katlı olarak değişen plastik sebzelik modelleri, dikdörtgen veya oval biçimlere sahiptir. Plastik sebzelikler arasında dar mutfaklar için ince ve uzun sebzelikler, şeffaf raflı sebzelikler, rattan stile sahip sebzelikler de bulunur. Küçük mutfaklar için ince uzun sebzelikler, hem az yer kaplama özelliği hem de çok katlı yapısı ile ideal bir seçim olur. Renkli tasarımları ile beğenilen rattan plastik ürünler ise dekoratif görünümü ile öne çıkar.

Dekoratif Ferforje Sebzelikler

Üç veya dört katlı ferforje sebzelikler paslanmaz metal malzemeden üretilir. Siyah, beyaz, pembe, sarı gibi renk seçenekleri ile mutfak dekoruna uygun seçilebilen ürünler, az yer kaplayan tasarımı ile küçük mutfaklar için idealdir. Çok katlı uzun tasarımı ile farklı sebzeleri düzenli bir şekilde saklamayı sağlayan ürünler, yerden yüksek ayakları ve çıkarılabilir sepet tasarımları ile pratik bir kullanım sergiler. Ferforje sepet tasarımları ile ahşap ürünlerden ayrılan sebzelikler, sebzelerin görünmesine imkan vererek mutfakta şık bir dekor oluşturmanızı sağlar. Ferforje ürünler arasında sepetlerin alt kısmı kapalı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Daha işlevsel bir kullanım sunan alt kısmı kapalı sebzelikler ise geniş sepetleri ile daha fazla sebzeyi saklamayı mümkün kılar.

Tekerlekli Sebzelik Modelleri

Plastik çekmeceli sebzelik modelleri arasında yer alan tekerlekli ürünler, modern bir görünüme ve kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Metal iskelet kısmı ve plastik çekmeceleri ile ergonomik bir kullanım sergiler. Paslanmaz krom kaplama iskeleti uzun süre deforme olmaz ve plastik şeffaf çekmeceleri temizlenebilir yapısı ile beğeni kazanır. Gözenekli şeffaf rafları ile sebzelerin hava almasını mümkün kılan ürünler, içine yerleştirilen sebzeyi kolayca görmenizi sağlar. Dört tekerlekli yapısı ile kolay hareket ettirilen seçenekler, yemek yaparken tezgah kenarına çekilerek kolayca kullanılabilir. Esnek kullanımı ile öne çıkan tekerlekli sebzelik modelleri, üç ve dört katlı raf seçenekleri ile alıcıya sunulur.