Şarj Cihazları

66166 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Şarj Cihazları

Telefon, tablet ve bilgisayar gibi farklı elektronik ürünlerin bataryasını doldurabilmek için kullanabileceğiniz şarj cihazları ile günlük yaşamınızı kolaylaştıran yardımcılara sahip olursunuz. Telefon aksesuarları kategorisi ile erişebileceğiniz modeller arasından kendi cihazınıza uygun özelliklere sahip bir şarj aletini Trendyol'un güvenli ödeme desteğinden yararlanarak çok kısa bir süre içerisinde satın alıp sipariş edebilirsiniz. İdeal boyutlara sahip taşınabilir şarj cihazı modelleri yolculuklarınızda yanınızda bulundurabilmeniz için uygundur. Seyahatiniz boyunca şarj sorunu yaşamadan internet bağlantısından yararlanabilmeniz ve sosyal ağlardan kopmamanız için size yardım eden taşınabilir modeller verimli bir kullanım yaratır. Oldukça küçük boyutlara sahip oldukları için çantanızda yer verebileceğiniz taşınabilir modeller ile telefon görüşmelerinizi kesintisiz bir şekilde ‌gerçekleştirebilimeye devam edersiniz.

Kablo Kullanımına Gerek Duymayan Şarj Cihazları

Trendyol'da bulabileceğiniz modeller arasındaki kablosuz şarj cihazı çeşitleri pratik bir kullanım yaratır. Telefonunuzu, müzik aletinizi ya da tabletinizi kablosuz bir şekilde şarj edebilme olanağı yaratan bu ürünler, alandan tasarruf sağlayarak pratik taşıma konforu oluşturur. Sinyal sistemi yardımıyla kablosuz olarak cihazınızı şarj eden modern teknoloji ürünleri ile son derece kullanışlı bir yardımcıya sahip olursunuz. Şarj platformuna telefonunuzu yerleştirip bataryanızı doldurmaya başlayabilirsiniz. ‌LED gösterge paneli aracılığıyla şarj işleminin ne durumda olduğunu rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Kılıf kullanımına da izin veren kablosuz şarj cihazları ile ince kılıfa sahip telefonların kılıftan çıkarılmasına gerek kalmadan şarj etme işlemi uygulanabilmektedir. Klasik bir şekilde batarya dolumu sağlayan adaptör şarj aleti seti desteğiyle kısa zaman içerisinde telefonunuzun şarjını tam hale getirebilirsiniz. ‌USB kablosu yardımıyla telefonunuza giriş sağlayan şarj cihazı, priz elektriğini kullanarak ev ya da ofis ortamında verimli bir şekilde kullanılabilir.

Uyumlu Şarj Aletleri

Farklı markalara ve farklı modellere rahatlıkla uyum sağlayan batarya şarj cihazı çeşitleri ile çok yönlü bir ürüne sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinizin şarj ihtiyacına da yardımcı olabileceğiniz bu ürünler sayesinde telefonlardan eksiksiz bir şekilde yararlanabilmeye devam edilebilir. Hafif olmaları ile göz dolduran ve taşıma kolaylığı oluşturan batarya şarj cihazları, hassas bağlantı noktası aracılığıyla pilinizi doldurur. Uçların birbirine temas etmesi sonucunda enerji akışı gerçekleşmeye başlar ve telefonunuzun bataryası dakikalar içerisinde dolarak tekrar kullanılabilir hale gelir. Otomobilinizde kullanabileceğiniz araç şarj cihazı desteğiyle beraber ‌şehirlerarası yolculuklarda telefonunuzu aktif tutabilmeniz mümkün hale gelir. Yol tarifi almak ya da ‌internette vakit geçirebilmek için kullanmak isteyebileceğiniz mobil cihazınızın bataryasını tam dolu hale getirerek konforlu bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Araç şarj cihazı fiyatı konusundaki hesaplı ürünler, bütçeniz için uygun bir seçim gerçekleştirebilmenizi mümkün kılar.

Farklı Bataryaları Şarj Edin

Kullanışlı batarya şarj ediciler prize takılarak hızlı bir şekilde değerlendirilebilir. Cep telefonu bataryalarına ek olarak; ‌USB adaptör, dijital fotoğraf makineleri ve video makine pilleri gibi farklı güç kaynaklarını şarj edebileceğiniz bu ürünler sayesinde efektif bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Sadece mobil kullanıma ihtiyacınız varsa, telefon şarj cihazı fiyatı bakımından cazip ürün seçeneklerinden birini ‌Trendyol ile çabucak satın alabilirsiniz. ‌USB kablosu bulunan şarj cihazlarının kablosunu telefonunuz ile bilgisayarınız arasında harici bağlantı oluşturmak için de değerlendirebilirsiniz. ‌USB girişine sahip cihazlar arasında köprü oluşturan bu kablo ile fotoğraf ve videolarınızı aktarıp hafıza alanı kazanabilirsiniz. Dilerseniz cep telefonunuzu ‌USB kablosu ile bilgisayarınız üzerinden de şarj edebilme şansına erişirsiniz. Taşınabilir şarj cihazları korunaklı gövde tasarımları ile darbelere karşı güvenli bir yapı taşır ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Farklı renklerle üretilmiş şarj cihazları, telefon renginize uygun bir ürün satın alabilmeniz için alternatif seçenekler oluşturur.