search result placeholder

Saray Halı

Saray Halı

Ev dekorasyonlarının en önemli parçaları arasında yer alan halılar, dayanıklı yapıları ve uzun ömürlü kullanımlarıyla öne çıkıyor. Türkiye’nin en önemli halı üreticilerinden biri olarak adı güven ve kalite ile birlikte anılan Saray Halı, benzersiz modelleri ile öne çıkıyor. Şık, zarif ve dikkat çeken modelleri ile ev kuracakların veya evini yenilemek isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunan Saray Halı modelleri, yüksek dokuma kalitesi, canlı renkler ve uzun ömürlü kullanımı bir arada sunuyor. Saray Halı çocuk halıları, kilim, vintage ürünler ve farklı ebatlarda yolluklar her evin ihtiyacına uygun göz alıcı halı modelleri tasarlıyor.

Saray Halı desenleri, özellikleri, ölçüleri ile kusursuz modelleri yılların deneyimiyle kullanıcıların beğenisine sunarken, yüksek kalite ve kusursuz tasarım çizgisini de devam ettiriyor. Kullanıcı tercihine göre klasik halı modelleri seçilebildiği gibi daha modern tasarımlı modeller de ön plana çıkabiliyor. Anadolu halı kültürünün önemli bir unsuru olan geleneksel yün halı modelleri de tercih listelerinin ilk sıralarında yer alıyor. Akrilik, yün ve doğal bambu ipliklerin karışımından üretilen ve geleneksel el işçiliği kalitesini hissettiren özel halı modelleri büyük beğeni topluyor. Evin her odası için farklı boyut ve desende halı seçenekleri sunan marka, ev dekorasyonlarının tamamlayıcı bir parçası olan halılarda zengin bir ürün yelpazesi sunuyor.

Halı ve yolluk modelleri ile her kesimin beğenisini kazanan markanın farklı zevklere ve bütçelere uygun ürünleri bulunabiliyor. Saray Halı katalog ürünleri, desenleri, ölçüleri, özellikleri, fiyat listesi, indirim ve kampanya bilgileri ile Trendyol’da detaylı biçimde incelenebiliyor ve arzu edildiğinde en uygun koşullarla anında satın alınabiliyor. Saray Halı katalog, kilim ve vintage ürünleri cazip fırsatlarla ve herkes için erilebilir fiyatlarla Trendyol’da satışa sunuluyor. Saray Halı sipariş etmeden önce tasarım, ölçü ve fiyat seçeneklerinin incelenmesi tavsiye ediliyor. Bu yolla en uygun Saray Halı fiyatları ile Trendyol’dan kolayca sipariş vermek mümkün olabiliyor.

Yılların Deneyimiyle Yüksek Kalite ve Dayanıklılık

Saray Halı temellerinin atıldığı 1972 yılından bu yana yüksek ürün kalitesiyle öne çıkıyor. Türkiye ve halılarını ihraç ettiği pek çok ülkede adı yüksek kalite ve kusursuz işçilik ile birlikte anılan marka, adından sıkça söz ettiriyor. Klasik tasarımların yanı sıra geleneksel ile modern olanı harmanladığı yenilikçi tasarımlarıyla da dikkat çeken Saray Halı modelleri, yeni ev kurmaya hazırlanan çiftler başta olmak üzere her kesimin beğenisini kazanıyor. Zarafeti ve şıklığı ile öne çıkan klasik modeller kadar dikkat çekici motifleri ve kusursuz desenleri ile öne çıkan yenilikçi modern halılar da sıklıkla tercih ediliyor.

Kayseri’nin Develi ilçesinden çok bilinen bir halı markası oluşturan firma, hem teknolojik gücü ve donanımı hem de ürün tasarımlarıyla sektörün önde gelen şirketleri arasında bulunuyor. Ürün çeşitliliği ve ihracat kapasitesiyle de güçlü firmalar arasında bulunan marka, halen 5 ayrı kıtada 50’den fazla ülkede ciddi satış rakamlarına ulaşıyor. 500 bin metre kapalı alan, 100 bin metre kare kapalı alanı ile dev boyutlara sahip olan üretim tesisleri, pek çok alt birimi ile uyumlu biçimde üretimi sürdürüyor. İplik, Boyama, Dokuma, ApreKonfeksiyon gibi birimlerin yanı sıra oldukça önemli bir işlev üstlenen Kalite Kontrol ve Teknik Destek Birimleri de bu modern entegre fabrikanın önemli bir ayağını oluşturuyor. Marka yüksek ürün kalitesini üretimde kullanılan pek çok malzemeyi kendi tesislerinde üreterek sağlıyor. Başta akrilik, polipropilen ve yün iplik çeşitleri olmak üzere entegre üretim tesislerinde üretilen bu malzemeler, eşsiz tasarımlarla kusursuz halılara dönüşüyor. Günde yaklaşık 50 ton iplik üretme kapasitesi bulunan entegre halı üretim tesisleri, teknolojisini sürekli geliştiren birimleriyle yenilikçi fikirler oluşturuyor. Halı üretimi de aynı anda iki halı dokuyabilecek elektronik jakarlı en yeni teknolojik özelliklere sahip olan tezgahlarda yapılıyor. 16 renge kadar halı üretimini rahatlıkla yapabilen bu yüksek teknoloji dokuma tezgah sistemi, istendiğinde kesik uçlu istendiğinde bukle halı dokuması yapabiliyor.

Boyamadan iplik üretimine, dokumadan konfeksiyona, Ar-Ge ve kalite kontrolden teknik birimlerine tam uyumlu ve yüksek kapasiteli çalışan modern bir üretim tesisi olan marka, pek çok yeniliğe de imza atıyor. Aralarında “Faydalı Model” olarak tescillenen ve özgün yaklaşımıyla ses getiren kaymaz özellikteki Anti Slip Tabanlı Frize Halı modellerinin de yer aldığı pek çok ilke imza atan markanın, özel geliştirdiği koleksiyonlar da büyük beğeni topluyor.

Eşsiz Tasarımlar Etkileyici Koleksiyonlar

Binlerce yıldır tüm toplumların hayatında yerini bulan ve farklı kültürle etkileşim halinde bugünlere kadar gelebilen halılar, çağdaş dünyanın ev dekorasyonlarında da vazgeçilmez bir parçayı oluşturuyor. İster klasik tasarımlara sahip olsun isterse de modern çizgilerde üretilsin tüm halılar evlere büyük bir sıcaklık katıyor ve evin daha sıcak bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Türklerin zengin halı ve kilim kültürünün izleri bugünkü halı tasarımlarında da kendini gösteriyor. Hem geleneksel motifler olduğu gibi korunarak doku itibarıyla geleneksel üretim metotlarına benzetilerek kusursuz halı modelleri üretiliyor, hem de çağdaş tasarımların içinde geleneksel motiflerin izlerine rastlanabiliyor. Hem geleneksel Anadolu motifleri, hem de sarayların ihtişamlı desenleri bugünkü halı tasarım koleksiyonlarında kendine yer buluyor. Daha çağdaş ve Batı tarzı sevenler için ise tek renk halılar, pastel tonlar ya da geometrik şekillerin yer aldığı desenler öne çıkabiliyor.

Geliştirdiği yüksek dokuma teknolojisini ve kusursuz ham madde kalitesini güçlü tasarımlar ve estetik motifler ile buluşturan Saray Halı çeşitleri, zengin koleksiyonu ile her zevke ve her beğeniye hitap eden ürünler sunuyor. En yeni renk ve desen trendlerini takip eden, yeni trendler oluşturan marka, yenilikçi yaklaşımı ile halı kültürüne önemli katkılarda bulunuyor. Ev dekorasyonlarında yuva sıcaklığını ve halı konforunu oluşturmak isteyenlerin başvurabileceği pek çok özel koleksiyon bulunuyor. İstenilen boyut ve ölçülerde halıların yer aldığı ve geniş bir model yelpazesi sunan Saray Halı çeşitleri, herkesin beklentilerini karşılayabilecek zenginlikteki özel koleksiyonlarıyla öne çıkıyor. Saltanat adı verilen koleksiyon sarayların saltanatındaki görsel zenginliği evlere taşıyor. İnce denyeli ışıltılı iplikler ve pamuk atkı malzemesi ile dokunan ve saçaklı yapısıyla dikkat çeken bu koleksiyonda, ışıltı ve ihtişam göze çarpıyor. Saray adı verilen koleksiyon ise göz alıcı desenleri ve elit çizgideki tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Parlak iplerin yanı sıra yumuşak tuşeli akrilik kullanılan koleksiyonda zarafet ve çağdaş çizgiler öne çıkıyor. Pastel renklerin ağırlıkta olduğu ve eşsiz desenlerin bulunduğu Hera koleksiyonu ise 3D görünüm ile Cut&Loop teknolojisini harmanlıyor. Yumuşak tuşeli akrilik ve shrink ipliklerin yer aldığı İmge koleksiyonu ise huzur veren klasik çağrışımlı motifleri ile öne çıkıyor.

Sadelik ve ışıltıyı bir arada sunan Lobelya serisinde ise dört farklı renk ile dokunan shrink ipliklerle örülü ince ve şık detaylar yumuşak tuşeli akriliğin zarafeti ile birleşiyor. Klasikten yola çıkan ve çağdaş bir tasarım sunan Samira koleksiyonunda ise canlı bahar renkleri ile modern motifler yer alıyor. 3D etkili renkli iplikler ve kusursuz kaliteli dokumasıyla öne çıkan Tyro koleksiyonu, yaydığı olumlu enerji ve huzur veren yapısıyla büyük beğeni topluyor. Anadolu’nun yüzlerce yıllık kültürünü çağdaş tasarımlarla yaşatan Uşak koleksiyonu ise 17 renk seçeneği, yüzde 100 yün yapısı ve kendinden saçaklı özeliğiyle geleneği yeniden canlandırıyor. İhtişamlı ve gösterişli yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Uşak koleksiyonunun yanı sıra daha pek çok seri ve model de evlerine yeni bir hava katmak isteyenleri bekliyor. Tasarım gücünü desen stüdyolarında görev alan usta tasarımcılardan alan marka, desen ve motif çeşitliliği kadar model ve tasarım seçenekleri de sağlıyor. Markanın ayrıca Ahenk, Amour, Asrın, Aymira, Infiniti, Olivia, Rengin, Sunrise, Sunset ve Şiraz gibi farklı tasarım ve malzeme özellikleri sunan pek çok koleksiyonu kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Aysa Namazlık serisi ile kusursuz ürünler sunan markanın New Kids koleksiyonunda oldukça eğlenceli modeller bulunuyor. Çocukların hoşuna gidecek farklı figür ve desenlerin yer aldığı bu seride, canlı ve dinamik renk seçenekleri yer alıyor.

Farklı Mekanlar İçin En Uygun Halılar

Saray Halı eski modelleri ile yenilikçi tarzı arasında mükemmel bir denge kurarak her stile ve tarza uygun modeller sunuyor. Saray Halı tarz oluşturmak isteyen, kendi stilini arayanlar için kaçırılmayacak fırsatlar sağlıyor. Saray Halı klasik halı çeşitleriyle çoğunlukla tercih edilen dikdörtgen halıların yanında kare, yuvarlak ve yarım daire modeller de sunuyor. Salon, mutfak, yatak odası, çocuk odası, oturma odası gibi evin farklı alanlarına özel tasarımlar geliştiren Saray Halı eski modelleri kadar yeni ev dekorasyonlarına uygun yeni modelleri ile de beğeni topluyor.

Hol, koridor ve dar uzun odalar için özel tasarlanan Saray Halı yolluk ürünleri, işlevsel bir kullanım sağlıyor. Ölçülerine göre kimi holler, antreler için ideal seçim oluşturan yuvarlak halı modelleri ise sıklıkla sehpa altlarında kullanmak üzere de tercih edilebiliyor. Kullanım alanlarındaki ihtiyaçlara ve kişisel tercihlere göre farklı pek çok ebatta üretilen Saray Halı çocuk halıları, kilim ve paspas çeşitleri, dekorasyonların vazgeçilmez parçalarını oluşturuyor. Genç ya da çocuk odası için geliştirilen halı modellerinin desenleri daha canlı ve neşeli motiflerden seçilirken, yatak odalarının havasına uygun daha dikkat çekici modeller öne çıkabiliyor.

Tercihe ve beğeniye göre evlerin yanı sıra ofis ortamları için de farklı atmosferler yaratmak üzere kullanılan Saray Halı klasik ve modern halı seçenekleri, dokuları ve renkleri ile sayısız seçenek sunuyor. Saray Halı tarz sahibi kişiler tarafından evlerinin dekorasyonuyla uyum sağlayacak biçimde en uygun renk, tasarım ve boyut seçenekleriyle tercih ediliyor. Çocuk odası için tasarlanan halılar, çocukların hassas yapıları ve sağlığı düşünülerek en doğru malzemelerden üretiliyor ve çocukların beğenisine uygun desenlerle kullanıcılara sunuluyor. Saray Halı çocuk halıları indirim ve kampanya seçenekleriyle dönemsel olarak oldukça cazip satın alma alternatifleri sunabiliyor.

Halılar evin dekorasyonunun en önemli parçaları olduğu ve evin havasını bir anda değiştirebileceği için diğer eşyaların durumu ve genel dekorasyon uyumu göz önünde tutularak halı alınması gerekiyor. En önemli tamamlayıcı aksesuar olarak halılar evlerin görüntüsünü bir anda değiştirebiliyor ve ortamlara yepyeni bir soluk katabiliyor. Halının evin hangi odasında kullanılacağına göre de bu tercihler değişebiliyor. Salon dekorasyonunda kullanılan halı ile yatak odası için seçilen halı farklılık gösteriyor. Ayrıca kişisel tercihler de büyük önem taşıyor. Kimileri kabarık halıları tercih ederken, kimileri daha düz ve yoğun halılar isteyebiliyor. Aynı durum desen ve malzeme seçiminde de kendini gösteriyor.

Sağlıklı Malzeme, Yüksek Performans

Saray Halı model ve fiyatları pek çok etmene bağlı olarak değişse de, yüksek kalite ve sağlıklı malzeme yapıları göz önünde tutulduğunda oldukça uygun fiyatlara satın alınabiliyorlar. Saray Halı yorumları ve görüş metinlerinde markanın ürünlerinin çabuk kir tutmayı önleyen yüzey yapısı, daha pratik temizlenme özelliği ile çok daha uzun ömürlü oldukları özellikle belirtiliyor. Markanın halılarının temizliğinde süpürge ile süpürülmesi sonrasında halı şampuanı ve bez kullanılarak silinmesi yeterli olabiliyor. Halının canlılığını koruması ve daha uzun süre sağlıklı bir kullanım için sert darbelerden kaçınılması ve baskılı sürtme işlemlerinin yapılmaması tavsiye ediliyor.

Isı yalıtımı özelliği sayesinde daha sıcak odalar oluşmasına katkıda bulunan halı modelleri, üretiminde kullanılan iplik çeşitleri ve renklendirici ürünlerinde insan sağlığına zarar verecek hiçbir madde bulunmuyor. Ayrıca markanın ürünleri arasında sağlık nedeniyle ihtiyaç duyanlar için antialerjik özellikli halı ve yolluk modelleri de bulunuyor. Halı tasarımlarındaki renkler uzun süre canlılıklarını korurken, kolay yıpranmayan yüksek kaliteli ham madde yapısı sayesinde halı modelleri uzun yıllar görünümünden hiçbir şey kaybetmiyor. Kullanım ömrü oldukça uzun olan Saray Halı model ve fiyatları ile herkes için makul denilebilecek bir düzey sunabiliyor.

Markanın akrilik iplikten üretilen ürünlerinin yanı sıra geleneksel ve sağlıklı yün halı modelleri de bulunuyor. Her dönem trendini koruyan ve yoğun biçimde tercih edilen yün halı modelleri, özel tasarımları, zengin motifleri ve yumuşak dokuları ile beğeni topluyor. Saray Halı yorumları geleneksel yün halı ürünlerinin ısıtma özelliğinin çok daha yüksek olmasına dikkat çekiyor. Özellikle soğuk kış aylarında hem görsel hem fonksiyonel açıdan evlerin sımsıcak olmasını sağlayan yün halı çeşitleri, kolayca temizlenebiliyor ve ilk günkü renk canlılıklarını çok uzun süre koruyabiliyor. Özellikle Uşak serisinde yer alan ve el üretimi halıları aratmayan bir kalite sunan yün halılar, geleneği yaşatmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Bu serinin dışında da akrilik, yün ve bambu ipliklerin birlikte kullanıldığı modeller bulunuyor.

Saray Halı Fiyat ve İndirim Seçenekleri

Türkiye’nin en önemli halı markaları arasında yer alan markanın farklı ev dekorasyonlarına uygun, oluşturulmak istenen dekoratif yapıya destek olacak ve yepyeni bir sıcaklık sunacak pek çok modeli bulunuyor. Meraklıları tarafından üretim detayları, malzeme yapıları ve desenlerin tarihi özellikleri de ayrıca incelenebiliyor. Arzu edenler mevsim yapılarına uygun farklı halı seçenekleri de edinebiliyor. Yaz aylarının sıcak günlerinde daha ferah bir his veren halılar ön plana çıkarken, kış aylarında evdeki sıcaklığı artıran ve yüksek ısı yalıtım özelliği bulunan halılar tercih edilebiliyor.

Saray Halı yolluk çeşitleriyle de zengin bir ürün yelpazesi sunuyor. Halı çeşitlerinde olduğu gibi farklı malzemelerden oldukça özgün tasarımlarla üretilen yolluklarda yeni ev kuracak çiftlere kaçırılmayacak fırsat olanakları çıkabiliyor. Saray Halı outlet ürünleriyle herkes için çok daha erişilebilir fiyat seçenekleri sağlıyor, evlerini yenilemek isteyenler için mükemmel teklifler sunuyor. Kişisel tercihlere ve genel ev dekorasyonuna bağlı olarak klasik desenler, geleneksel motifler, geometrik desenler ve çağdaş çizgideki tasarımlar öne çıkabiliyor. Çocuk halısı, yolluk gibi ürünlerde belirgin hayvan ve çiçek desenleri de bulunabiliyor.

Saray Halı sipariş ve fiyat listesi seçeneklerini ayrıntılı olarak incelemek için Trendyol’da pek çok bilgi yer alıyor. Saray Halı outlet ürünlerine ve markanın farklı dönemlerde uyguladığı kampanyalı fiyatlara da Trendyol üzerinden kolayca ulaşılıyor. Sunduğu kalite ve dayanıklılık göz önünde bulundurulduğu makul bir düzeyde olan Saray Halı fiyatları özel kampanya ve fırsatlarla çok daha cazip hale gelebiliyor.

search result placeholder