search result placeholder

Sandık&Tabure

Tabure ve sandık modelleri; ev, ofis, dükkân, restoran, bar, kuaför, güzellik salonu, muayenehane ve benzeri iç ve dış mekânlarda kullanıma uygun ürün grubunu oluşturuyor. Hem işlevsel hem de görsel olarak bulundukları yere katkı sağlayan bir mobilya eşyaları olan tabureler ve sandıklar, birçok farklı renk ve modelleriyle Trendyol'da yer alıyor. 

Tabure Modelleri Özellikleri

Restoran ve barlarda sürekli kullanılan ahşap veya metal ayaklı uzun bar tabureleri, en çok karşılaşılan modeller arasında yer alıyor. Şimdilerde bar taburelerinin hem çeşitliliklerinin fazlalaştığı hem de kullanım alanlarının genişlediği görülüyor. Artık evlerde veya iş yerlerinde salonların içinde yer alan Amerikan mutfaklarda bar tabureleri de sıklıkla yer alıyor. Bar tabureleri, kullanım alanı küçük olan mutfaklarda da dekorasyona büyük katkı sağlıyor. Uzun bar taburelerinin çoğunlukla koltuk biçimli ya da yuvarlak minderli tasarımlara sahip oldukları görülüyor. Bar taburelerine uzunluk ayarı yapılabildiğinden tabureler; çalışma koltuğu, bilgisayar koltuğu olarak kullanıma da uygun olabiliyor. Oturma bölümleri genellikle deri, suni deri, kumaş ve plastikten oluşan bar taburelerinin bacakları ise çoğunlukla ahşap, masif veya metalden üretiliyor. Bu taburelerin materyal özellikleri gereği kolay temizlenebilen ürünler oldukları biliniyor.

Kısa tabureler, genellikle  küçük veya dar yerlerde; antre ve hol alanlarında, minik mutfaklarda, makyaj masalarının önünde, banyolarda, çocuk odalarında ve benzeri yerlerde sıklıkla kullanılıyor. Kısa taburelerin tamamen deri ve kumaş gibi malzemelerden üretilmiş olanları, salon ve oturma gruplarında da görülüyor. Ayakları masif, ceviz, ahşap, metal olan kısa pufların yuvarlak minderli olanları, en fazla rastlanan tabure modelleri arasında yer alıyor. El işçiliğiyle üretilmiş üst segment tabure modelleri de dekorasyonda kaliteli mobilya meraklıları tarafından tercih ediliyor. Trendyol'da tamamı seramik ve metalden üretilmiş iddialı tabure modelleri de tüketicilere alternatif olarak sunuluyor. Pratik kullanıma ve işlevselliğe önem verenler için katlanır tabureler ve 1. sınıf plastikten üretilen tabureler ve rattan tabure modelleri de kurtarıcı oluyor. Banyolarda da kullanılabilen plastik ürünler, yıkanabildikleri ve kolayca taşınabildikleri için en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Sandık Modelleri  

Sandıklar, değerli eşyaların saklanması, dağınıklıkların toplanması açısından son derece işlevsel modeller olarak antre ve hol kategorisinde yer alıyor. Her alanda kullanılabilen sandık modelleri; çeşitli boylarda, masif, ahşap, plastikten üretilmiş çeşitleriyle Trendyol ürün gamındaki yerlerini alıyor. Trendyol'da, ayrıca, geleneksel ruhu yaşatmayı seven tüketicilere yönelik çeyiz sandıkları da sunuluyor. Sandıklar içine çiçek, saksı ve benzeri ürünler konularak hem iç hem de dış alanlarda son derece dekoratif kompozisyonların yaratılmasına yardımcı oluyor.

Sandık&Tabure Fiyatları

Sandık ve tabure fiyatları da Trendyol'da yer alan diğer tüm kategorilerde olduğu gibi ürünlerin tasarımlarına, donanımlarına ve üretimlerinde kullanılan materyallere bağlı olarak değişiyor. Büyük boyutlu ürün arayan tüketiciler için gerçek deri ve benzeri özellikli malzemelerden üretilmiş çok fonksiyonlu ve iddialı modeller, Trendyol aracılığıyla tüketicilerle buluşuyor. Bunun yanı sıra daha uygun fiyatlı ürün beklentisi olan tüketiciler için uygun malzemelerden üretilmiş; hem ulaşılabilir hem de kaliteli ürünler de yine Trendyol çatısı altında tüketicilere sunuluyor. Ayrıca hem ürün bazında hem de dönemsel olarak çeşitli indirim kampanyaları, tüketicilerin ihtiyaçlarını tam istedikleri şekilde rahatça karşılamalarına yardımcı oluyor.

Siz de yaşam alanlarınızda birtakım değişiklikler yapmak; hayatınıza ufak tefek dokunuşlarla renk katmak istiyorsanız Trendyol'un antre ve hol kategorisi aracılığıyla tüm ürünleri inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz ürünleri de uygun koşullar ve avantajlı kampanyalarla bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

search result placeholder