Samsung Galaxy S20 Plus

86965 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Samsung Galaxy S20 Plus

Samsung S20 Plus İnceleme

Dünya teknoloji çağına doğru büyük bir hızla ilerlerken pek çok teknolojik alet insanoğlunun hayatına girer. Teknolojik aletlerden ilk akla gelenler ise genellikle televizyon, bilgisayar, tablet ve telefon olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Bu aletler hiçbir zaman ilk üretildikleri halleri ile kalmaz. Zaman içerisinde sürekli olarak değişime uğrar. Mesela siyah beyaz yayınların yapıldığı tüplü televizyonlar yerini renkli ve HD görüntü kalitesine sahip ince ve büyük ekran tasarımlarına bırakır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber en büyük değişimlerinden birini de telefonlar geçirir. Kablolu ve ahizeli telefonlardan tuşlu ve kapaklı telefonlara geçiş yapılır. Daha sonrasında ise günümüzde en çok kullanılan dokunmatik ekran akıllı cep telefonları ortaya çıkar. Akıllı cep telefon dendiği zaman da akla gelen ilk markalardan biri Samsung olur. Pek çok kullanıcı tarafından alanında öncü kabul edilen marka, her geçen yıl ürünleri arasına yeni özellikler barındıran tasarımlar ekler. Samsung Galaxy S20 Plus cep telefonları yeni tasarımlar içerisinde bir hayli dikkat çeker. Bir dünya markası olan Samsung, San Francisco’da düzenlediği Unpacked etkinliği sırasında Galaxy S20 ailesine yeni dahil olan Plus modelini tanıtır. Ayrıca bu modelin S20 ve S20 Ultra tasarımlarının bazı teknik özelliklerini ortak noktada buluşturduğu açıklanır. Samsung markası Güney Kore’de kurulmuş olmasına rağmen ortaya koyduğu yüksek kapasiteli cep telefonları ile kendisini kanıtlamayı başarır. Böylece sadece Güney Kore’deki kişiler değil dünyanın farklı kıtalarında yaşayan kişiler tarafından da kullanılmaya başlanır. Bu denli büyük bir başarıya imza atmış olan markanın aslında 1938’de Lee Byung Col tarafından kurulduğu ilk yıllarda gıda sektöründe faaliyet gösterdiği de bilinir. Firmanın teknoloji alanına yönelmesi ise 1960’lı yılların sonlarına doğru yaptığı yenilikçi atılımlar sayesinde olur. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden marka piyasaya yeni çıkardığı Samsung S20 Plus cep telefonları ile kendini bir basamak daha yukarıya taşımayı başarır. Pek çok fonksiyonu ve teknik özelliği bir arada barındıran Plus modelleri son zamanların en merak edilen teknolojik cihazları arasında yer alır. Sadece teknik özellikleri itibarıyla değil, dış tasarımı ve zarafeti ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarır. Tasarımları daha detaylı incelemek için Trendyol’un ana sayfasında yer alan “Elektronik” kategorisi içerisindeki ilgili alt başlıkları seçerek Samsung S20 Plus inceleme imkanını bulabilirsiniz.

Samsung S20 Plus İnceleme

Samsung S20+ cep telefonları San Francisco’daki tanıtımın hemen ardından çok fazla kişi tarafından merak edilir ve araştırılır hale gelir. Bu ürünü satın almak isteyenler öncelikle telefonun özelliklerini ve ne gibi avantajları bulunduğu öğrenmek ister. Plus modelleri kullanıcısına çok özellikli bir dünyanın kapılarını aralar. Bu teknolojik dünyanın içerisinde kişinin günlük aktivitelerini programlamaya yarayan ve hayatı kolaylaştıran farklı uygulamalar bulunur. Bunların dışında hayal aleminin sınırlarını zorlayan eğlenceli ve zevkli aktiviteler yer alır. Mesela yeni nesil ekran tasarımları cihazın ön yüzündeki ekrandan maksimum oranda faydalanmayı sağlar. Infinity-0 adı verilen bu ekran sayesinde daha geniş ve uzun kadrajlı seyir keyfinin de önü açılır. Kenar çerçeveleri ise neredeyse görünmez hale gelir. Bu ayrıcalıklar son zamanların en beğenilen özellikleri olur. Artık akıllı cep telefonlarının ekranları giderek genişlemeye ve daha uzun hale gelmeye başlar. Kullanıcı taleplerinin ve isteklerinin de bu yöne evrildiği görülür. Böylece dar ve küçük ekranlı telefonlar pek fazla tercih edilmez hale gelir. Çünkü telefonlar gün içerisinde sadece mesajlaşmak veya konuşmak için kullanılmaz. Aynı zamanda haberleri takip etmek, dizi izlemek hatta video çekmek için kullanılabilir. Bu da bu teknolojik cihazların yavaş yavaş televizyon, tablet, dizüstü bilgisayar ve profesyonel kameraların yerini almaya başladığını gösterir. Artık cep telefonu alacak olan kişiler, cihazları ciddi anlamda inceleyerek seçer. İlk önem verilen noktalardan biri de RAM olur. Samsung S20 Plus RAM 8 GB belleğin yanı sıra 128 GB dahili depolama alanı sunar. Erişilebilir belleğin 8 GB olması günlük kullanımlar için gayet yeterli olur. Hatta telefonun arka planında devam eden işlemlerin hiçbiri cihazı yavaşlatmaz. Bir teknolojik cihaz alırken RAM kısmının en az 4 GB olmasına dikkat etmek gerekir. Samsung S20 Plus 128 GB gibi geniş bir depolama alanın bulunması ise tüm verilerin cihazda rahatlıkla muhafaza edilmesini sağlar. Sisteme aşırı yüklenme olmaz. Bu yüzden de pek çok düşük depolama alanına sahip ürünlerde olduğu gibi ekran donmaları veya cihaz yavaşlaması gibi durumlarla karşılaşılmaz. Ayrıca Samsung kullanıcılarına bu geniş depolama alanını daha da genişletmek isteyenler için harici hafıza kartı kullanma imkanı da sunar. Böylece hiç sıkıntı çekmeden çok uzun yıllar aynı cihazı kullanabilirsiniz. Samsung S20 Plus özellikleri sadece bunlarla kalmaz. Kullanıcıları daha pek çok beklenmedik özellik karşılar. Siz de Samsung’un dünyasıyla tanışmak ve Plus ayrıcalıklarından yararlanmak için Trendyol üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Samsung S20 Plus Özellikleri İçerisinde Neler Bulunur?

Samsung S20 Plus Özellikleri İçerisinde Neler Bulunur?

Akıllı cihazlar her geçen gün çıkan yeni modelleri ile birlikte daha farklı teknik özellikler ile donatılır. Bu özellikler cihazın hem kullanım ömrü hem de kalitesi üzerinde büyük oranda etkili olur. Basit ve düşük seviye teknik özelliklere sahip olan cihazlar 2 hatta belki de 1 yıl sonra performans düşüklüğü gösterir. Yavaş yavaş hata vermeye ve donmaya başlar. Bu yüzden teknik özelliklere dikkat ederek seçim yapmak size büyük fayda sağlar. Yeni tasarımlar içerisinde en fazla beğenilen modellerden biri olan Plus telefonlar teknik özellikler bakımından da başarılı bulunur. S20 Plus modelleri teknik özellikleri itibarıyla Android işletim sistemine bağlı olarak çalışır. İşlemci bilgileri ise Octa Core Exynos 990 olarak tanıtılır. İşlemci hızı 2.7 Ghz şeklinde saptanır. 128 GB bellek kapasitesinin haricinde artırılabilir hafıza desteği bulunur. Bellek kartının formatı ise Micro SD olarak ayarlanır. Bu üründe kullanılan sensörlere bakıldığı ise mesafe, RGB ışık, Hall, Jeomanyetik, Parmak İzi ve Ceyro karşınıza çıkar. Ayrıca barometre ve ivme ölçer gibi fonksiyonlar da yer alır. Samsung’un popüler tasarımlarından biri olan Plus için kullandığı gelişmiş işletim sisteminin yanı sıra ekran ve kamera özellikleri bakımından da yüksek kaliteli sonuçların ortaya çıktığı görülür. 6.7 inç ekran boyutuna sahip olan cihaz 16M renk derinliği ile kalitesini gözler önüne serer. Ayrıca ana ekranda için yapılan tasarımda Dynamic AMOLED 2x ve Quad HD teknolojisinden yararlanılır. Plus modellerinde bulunan ekran çözünürlüğünün ise 1440 x 3200 megapiksel olduğu açıklanır. Samsung S20 Plus 8 GB RAM kapasitesine sahip bu cihaz telefon üzerinden iş takibi yapan kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Geniş bir veri destek ağına sahip olduğu için uygulamalar arası geçiş ve kontroller çok hızlı bir şekilde yapılabilir. Eğer Plus model bir cep telefonu satın aldıysanız özenli ve dikkatli kullandığınız takdirde tüm bu teknik özelliklerden maksimum seviyede yararlanabilirsiniz. Sipariş oluşturmak için Trendyol üzerinden satış yapan mağazalardan birini tercih edebilirsiniz. Farklı satıcılar arasında fiyat, indirim veya kargo bedava gibi fırsatları karşılaştırabilirsiniz. Size en uygun olan satıcıdan Trendyol güvencesi ile online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Samsung S20 Plus Fiyat ve Kampanyaları

Samsung S20 Plus Fiyat ve Kampanyaları

Tuşlu cihazlardan dokunmatik ekrana sahip tuşsuz modellere geçildiğinde telefonlar için belirlenen fiyatlar da değişiklik gösterir. Yeni teknolojik gelişmelerden yararlanılarak üretilen modeller bir iletişim cihazından çok fazlasını sunar ve fiyatları da buna göre belirlenir. Bir cihazda bulunan teknik özellikler ve fonksiyonlar ne kadar fazla olursa fiyat da buna bağlı olarak artar. Tüm ürünler için belirlenmiş sabit bir fiyat bulunmaz. Eğer Plus olarak adlandırılan Samsung marka bir cep telefonu alacaksanız ve fiyatlarını bilmiyorsanız Trendyol’dan yardım alabilirsiniz. Online alışverişin adresi olan Trendyol üzerinden Samsung S20 Plus fiyat bilgileri dahil olmak üzere markanın diğer modellerinin fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Trendyol’dan alışveriş yapan kişiler yüzlerce farklı satıcı ile karşılaşır. Böyle yüksek fiyatlara sahip teknolojik cihazları İnternet üzerinden almak konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Ancak bu satıcılar tarafından satışa çıkarılan ürünlerin tümü Samsung üretiminden geçen orijinal cihazlar olur. Bu konularda hiçbir çekince veya güvensizlik yaşamanıza gerek kalmaz. Trendyol sayesinde teknolojik cihazları online olarak sipariş edebilirsiniz. Farklı satıcılar tarafından S20 Plus için belirlenen fiyatlar birbirinden değişik olabilir. Ancak bu rakamlar asıl fiyatın çok yukarısında veya aşağısında olamaz. Sadece küçük farklılıklar ortaya çıkabilir. Bu da Trendyol’da zaman zaman uygulanan kampanyalar veya fırsatlar dahilinde gerçekleşebilir. Samsung Galaxy S20 Plus renkleri itibarıyla da farklı fiyatlara satılabilir. Satın alacağınız üründeki renk değişikliği fiyat değişikliğine neden olabilir. Hatta indirimleri kaçırmamak için acele etmeniz de gerekebilir. Çünkü Trendyol’un teknolojik cihazlarda yaptığı kampanyalar ürün stoklarının hızlı bir şekilde bitmesine neden olur. Eğer siz de bu indirim fiyatlar üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız Trendyol’un kampanya dönemlerinden faydalanabilirsiniz.

Samsung S20 Plus ile Yüksek Kaliteli Fotoğraflar ve Videolar

Samsung S20 Plus ile Yüksek Kaliteli Fotoğraflar ve Videolar

Samsung markası S20 Plus ile kamera çözünürlüğü ve kalitesi anlamında yenilikçi tavrını sürdürmeyi başarır. Bu modelin hem arka hem de ön yüzünde farklı çözünürlüklere sahip kameralar yer alır. Arka yüzde toplamda 3 kamera bulunur. Geniş açılı ana kamera 12 megapiksel çözünürlüğü ile yüksek kaliteli çekimlerin kaynağı olur. Ana kameranın dışında uzak mesafe çekimlerinde kullanılan 64 MP çözünürlüğe sahip ve ultra geniş açıda çekim yapabilen 12 MP çözünürlüğe sahip iki sensör daha bulunur. Ayrıca arka kameralar süper ağır ve süper sabit çekim modları ile HDR 10+ gece modundan yararlanma imkanı sunar. Cihazın ön yüzünde ise 10 MP çözünürlüğe sahip bir kameraya yer verilir. Plus ile çekilen görüntüler 10x Hibrid Optik Zoom özelliği ile en ince ayrıntısına kadar yaklaştırılabilir. Bu da çekim sırasında dahi fark edilemeyen pek çok ince detayı gözler önüne serer. İnce ve şık bir tasarıma sahip olan bu cihazlar yüksek kamera çözünürlüğünün yanı sıra geniş ekranı ile de çekimlere farklı açılardan bakmayı sağlar. Bu ekranların özellikle Samsung S20 Plus kırılmaz cam ile korunması gerekir. Bu ürünü Trendyol üzerinden uygun fiyatlara sipariş edebilirsiniz. Bunların dışında Trendyol’da her renk Plus modelini de bulabilirsiniz. Samsung S20 Plus mavi, siyah, gri renk seçenekleri ile Trendyol’da satışa sunulur. İnce çizgilerin göz alıcı parlak renklerle buluştuğu bu ürün ile doğadan ilham alarak canlı ve yüksek kaliteli çekimler yapabilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi seven herkes bu modelde aradığını bulabilir. Eğer siz de o kişilerden biriyseniz Trendyol’dan sipariş oluşturarak S20 Plus kameralarını deneyimleme şansını yakalayabilirsiniz.

Samsung Cihazlarında Bulunan 4G ve 5G Özellikleri Ne işe Yarar?

Samsung Cihazlarında Bulunan 4G ve 5G Özellikleri Ne işe Yarar?

Samsung S20 Plus 4G özelliğine sahip cep telefonları dördüncü nesil iletişim teknolojisini kullanır. Bu teknoloji sayesinde cep telefonlarının sahip olduğu özelliklerden yüksek kalitede faydalanılır. Mesela 4G teknolojisi sayesinde telefon üzerinden yapılan görüşmelerde HD yayın kalitesi sağlanmış olur. Bu sayede görüntülü konuşmalarda taraflar birbirlerini net bir şekilde görebilir. 2G ve 3G özellikli cihazlarda olduğu gibi sürekli olarak görüntü kalitesi düşmez veya kesilmez. Plus modeller 4G iletişim ağına sahip oldukları için önemli iş görüşmelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Bunun dışında çeşitli videolar, diziler ve filmler aralıksız ve yüksek kalitede izlenebilir. Samsung markasına ait S20 Plus cihazları 4G teknolojisinin dışında en son çıkan 5G ile de kullanılabilir. Samsung S20 Plus 5G özellikli cep telefonlarında hücresel ağlara bağlı alt yapılarda yeniden yapılandırma yoluna gidilir. Böylece en yüksek mobil veri hızına ulaşmak hedeflenir. İletişim alanındaki gecikmeler yeniden yapılandırma ile birlikte ortadan kaldırılır. Her cihaz 5G özelliğini kaldırabilecek bir donanıma sahip olamaz. Bu yüzden hız konusunda en iyisi olan 5G’yi tercih edecekseniz buna uyum sağlayabilecek bir cep telefonuna ihtiyaç duyarsınız. Samsung’un Plus modelleri 5G’nin yüksek hızına mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Bu sayede siz de online cep oyunlarını hiç takılmadan oynayabilir, saatlerce süren konferans görüşmelerine katılabilir, filmleri en yüksek kalitede hiç takılmadan izleyebilirsiniz. Samsung kullanıcılarına iki iletişim teknolojisinden de yararlanma fırsatı sunar. Eğer bu fırsata uygun fiyatlara sahip olmak istiyorsanız Trendyol’un kampanyalarını takip ederek kendiniz, eşiniz, anneniz, oğlunuz veya kızınız için yeni bir cep telefonu satın alabilirsiniz.

Trendyol Samsung S20 Plus Yorum ve Değerlendirmeleri

Trendyol Samsung S20 Plus Yorum ve Değerlendirmeleri

Trendyol’un kullanıcılarına sunduğu indirimli fiyatların dışında başka online alışveriş avantajları da bulunur. İlgili ürünlerin satış sayfasında yer alan yorumlar ve değerlendirmeler kısmı kullanıcılar tarafından aktif olarak kullanılır. Yorum veya değerlendirme yapmak isteyen kişilerin Trendyol kullanıcısı olması yeterlidir. Ürünleri gerçekten satın alan kişilerin yorumları aynı ürüne sahip olmak isteyen diğer kullanıcılara hem yol gösterir hem de kimi sorularını yanıtlamış olur. Samsung S20 Plus satın almış kişiler teslimat süreciyle ilgili deneyimlerini yorumlarda paylaşabilir. Hatta satıcıdan aldığı hizmeti yıldızlı puan sistemi şeklinde değerlendirebilir. Samsung S20 Plus yorum ve değerlendirmeleri sadece teknolojik cihazlar için yapılmaz. Çünkü Trendyol’da Plus modeline ait aksesuarlar ve kılıflar tekli halde de satılır. Mesela şarj aleti bozulan birisi Trendyol sayesinde yenisini uygun fiyatlara bulabilir. Samsung S20 Plus şarj aleti için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler de tamamen gerçeği yansıtır. Gerçek kullanıcıların birbirleri ile paylaştıkları görüşler Trendyol alışverişlerindeki güvenin temelini oluşturur. Samsung markasını seven kişilerin çokça değerlendirme yaptığı başka bir ürün de kılıflar olur. Pek çok telefon kullanıcısı hem koruma amaçlı hem de görsel olarak güzel bulduğu için kılıf kullanmayı tercih eder. Trendyol’da Plus model cihazlar için de üretilen birbirinden güzel kılıf tasarımları yer alır. Hakiki deri, plastik, polyester ve silikon gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen kılıflar şık çizgileri ile telefonun ince tasarımına uyum sağlar. Eğer siz de kendi telefonunuz için kaliteli ve uygun fiyatlı Samsung S20 Plus kılıf arıyorsanız Trendyol’a bakabilirsiniz. Mavi, siyah, kırmızı, gri, mor, pembe gibi pek çok renk seçeneğinden istediğinizi satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz Samsung S20 Plus kulaklık, şarj aleti, kılıf veya her ne olursa olsun Trendyol’un yorumlarını okuyarak daha fazla fikir edinebilirsiniz.