Salkom

42 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Salkom

Türkiye'nin en önemli kozmetik firmaları arasında yer alan Salkom, yüksek etkili formülleri ve gücünü doğadan alan birbirinden çarpıcı ürünleriyle kişisel bakımınıza yeni bir soluk getiriyor. Dünya çapındaki cilt bakımı ürünleri sayesinde cildinizi gençleştirmenize ve canlandırmanıza yardımcı olan ünlü marka, saç bakım ürünleri sayesinde de daha sağlıklı, dolgun ve kalın telli saçlara kavuşmanıza olanak tanıyor. Doğal bitki özlerinden elde edilen ve dermatolojik açıdan test edilmiş formülleri sayesinde sağlığınızı da koruyan başarılı kozmetik devi, herhangi bir yan etki oluşumuna izin vermeyen ürünleriyle içinizin daima rahat olmasını da sağlıyor. Düzenli olarak kullanılmaları durumunda cildinizde ve saçlarınızda gözle görülür bir fark oluşturan Salkom Kozmetik ürünleri, kırışıklıklar üzerinde de büyük bir etki yaratıyor ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırıyor. Her yaştan kadın ve erkek kullanıcının rahatlıkla tercih edebileceği birbirinden etkili ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken marka, krem ve serumlarının kısa sürede etki etmeleri sayesinde takipçilerinden tam puan alıyor.

Salkom Krem Çeşitleriyle Tanışın

Yüksek kalitedeki ürünleriyle adından sıklıkla söz ettiren ünlü marka, birbirinden kaliteli kremleriyle pek çok cilt probleminize çözüm getiriyor. Ünlü markanın tasarladığı kremler arasında nemlendiriciler, yaşlılık karşıtı ürünler ve renk açıcı seçenekler ön plana çıkıyor. Nemlendirici modelleri, farklı cilt tipleri için özel olarak üretiliyor ve bu sayede yağlı, kuru, hassas, pürüzlü cilt tiplerinin tümünde yüksek etki gösteriyor. Gücünü bitkilerden alan formülü sayesinde son derece yüksek bir etki gösteren nemlendirici çeşitleri, cildinizi derinlemesine bir şekilde besliyor ve cilt hücrelerinizin yenilenmesini sağlıyor. Kırışıklık giderici krem çeşitleri ise cildinizin yeni hücreler üretmesini sağlayarak ve yüksek bir germe etkisi oluşturarak yüzünüzde ve vücudunuzda bulunan kırışıklıkları gözle görünür oranda azaltıyor. Başarılı markanın tasarladığı renk açma kremleri ise farklı sebeplerden dolayı oluşan cilt lekelerini temizliyor ve cildinizin doğal ve canlı bir görünüm sergilemesine yardımcı oluyor. Krem çeşitleri, son derece kolay bir şekilde kullanılmalarıyla da beğeni topluyor. Kendi başınıza rahatlıkla uygulayabileceğiniz ürünler, yalnızca kozmetik müdahaleye ihtiyaç duyduğunuz bölgeye birkaç dakika boyunca uygulamanızla etki etmeye başlıyor ve sağlığa zararlı madde içermemeleri sayesinde düzenli kullanımda tercih edilebiliyor. Rutin kişisel bakım işlemlerinize kolayca dahil edebileceğiniz krem çeşitleri, türlerine göre günde bir ya da iki kez kullanılıyor ve sadece 6 haftalık kullanımdan itibaren cilt problemlerinizin büyük bir bölümünü ortadan kaldırıyor. Salkom krem fiyat seçenekleri ise bu benzersiz kaliteye oranla son derece ideal olmaları sebebiyle övgü topluyor.

Kükürt Kremi Seçenekleriyle Fark Yaratın

Ünlü markanın en beğenilen modelleri arasında, kükürt içerikli krem çeşitleri de bulunuyor. Yüksek etkileri ile beğeni toplayan ve pek çok cilt sorununa kesin çözüm getiren Salkom kükürt kremi çeşitleri, hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Cildi temizleyen ve ölü hücrelerden arındıran krem, yağlanma ve toksin birikimlerini de ortadan kaldırıyor. Bu sayede cilt sağlığınıza katkıda bulunan ürün, akne ve sivilce oluşumlarını gidererek pürüzsüz ve sağlıklı bir tene sahip olmanıza olanak tanıyor. Cilt yüzeyinde bakteri oluşumunu da engelleyen ürün, bu sayede zararlı bakterilerin teninize zarar vermesini ve yaşlanma etkilerine yol açmasını önlüyor. Cildinizdeki yağ oranını dengeleyen ürün, yağlı ciltleri daha sade bir görünüme kavuştururken kuru ciltleri ise nemlendiriyor. Cildinizin pH dengesini de sağlayan kükürt kremi, içeriğindeki gliserin ile de cildinizi besliyor. Kuru ciltli kullanıcılar tarafından günde 1 kez, normal ve yağlı ciltli kullanıcılar tarafından günde 2 kez kullanılması tavsiye edilen üründen her seferinde yalnızca bir parmak ucu kadar uygulamanız yeterli oluyor. Parmağınızın ucuna aldığınız kremi ilgili bölgeye yedirerek yaklaşık bir dakika boyunca sürmenizle birlikte uygulama işlemi tamamlanıyor. Herhangi bir ek ürün ya da ek işlem gerektirmeyen kükürt kremi, ağırlıklı olarak 100 ml hacmindeki kutularda satılması sayesinde son derece uzun bir kullanım ömrü sergiliyor. Ürünün tek bir kutusu dahi çok sayıdaki cilt sorununu geride bırakmanız için yeterli oluyor.

Beyazlatıcı Kremlerle Güzelliğinizi Vurgulayın

Başarılı kozmetik devinin tasarladığı birbirinden etkili ürünler arasında, cilt beyazlatma etkileriyle ön plana çıkan seçenekler de bulunuyor. Çevresel faktörler ve çeşitli sağlık sorunları sebebiyle pigment bozukluğuna uğrayan ve bu sebeple de koyu ya da lekeli bir hâl alan ciltleri bebeksi bir parlaklığa kavuşturma amacıyla kullanılan Salkom beyazlatıcı krem çeşitleri, yüksek etkileri sayesinde size benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Ciltteki fazla pigmenti azaltan ve bu sayede teninizin doğal rengini bozan faktörleri ortadan kaldıran Salkom beyazlatıcı; çevre kirliliği, stres, dengesiz beslenme, uykusuzluk, yetersiz dinlenme gibi sebeplerden oluşan kararma ve lekeleri ilk kullanımdan itibaren azaltmaya başlıyor. 6 ila 12 hafta arasında cilt lekelenmelerinin büyük bir bölümünü tamamen ortadan kaldırabilen beyazlatıcı krem, yüksek etkili formülü sayesinde doğuştan gelen cilt kusurlarının önemli bir kısmını da giderebiliyor. Meyan kökü ve arbutin gibi doğrudan doğal bitkilerden elde edilen maddeler içermesi sayesinde son derece sağlıklı bir yapı sergileyen ürün, formülünde zararlı madde bulunmaması ile de öne çıkıyor. Yoğun kullanımda dahi cildinizde tahriş, kızarıklık, döküntü gibi sorunlar oluşturmayan krem, pratik bir şekilde kullanılabilmesiyle de öne çıkıyor. Kremden bir parmak ucu kadar almanız ve rengini açmak istediğiniz bölgeye yuvarlaklar çizerek yedirmeniz, uygulama işlemini tamamlamanız için yeterli oluyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanabileceğiniz ürün, ergonomik şişesi sayesinde çantanızda dilediğiniz yere kolayca taşınabiliyor. 

Şampuan Çeşitleriyle Saçlarınızı Canlandırın

Türkiye'nin önde gelen kozmetik firmaları arasında yer alan başarılı marka, birbirinden kaliteli şampuan çeşitleriyle de yaşamınızda büyük bir fark oluşturuyor. Salkom Mori serisine ait şampuan çeşitleri, en zayıf telli saçlar üzerinde bile kusursuz bir etki oluşturarak kısa sürede hacimli ve dolgun saçlara kavuşmanıza olanak tanıyor. İnce telli, kıvırcık, kuru, yağlı, zayıf saç türlerinin her biri için farklı formüller geliştiren başarılı marka, bu sayede saç türünüze özel bir bakım gerçekleştirmenizi ve kısa sürede çarpıcı sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Farklı bitki özlerinden elde edilen maddelerle formülize edilen Salkom şampuan çeşitleri, saç derinizi besliyor ve ölü hücrelerden arındırıyor. Saç diplerinize canlılık kazandıran şampuan çeşitleri, bu sayede kepek oluşumunu engelleyerek daha bakımlı ve etkileyici görünebilmenize olanak tanıyor. Ünlü firmanın tasarladığı mor şampuan seçenekleri, boyalı saçlar için ideal nitelik sergiliyor ve saçlarınızdaki renk bozulmalarını kolayca gideriyor. Gümüş pigment içerikli ürünler, saçlarınızdaki boyanın yol açtığı yapısal bozulmaları kolayca onararak daha doğal bir saç rengi sergilemenizi mümkün kılıyor. At kuyruğu özlü şampuan seçenekleri ise saçları canlandırıp güçlendirmeleri sayesinde dökülme problemine karşı etki gösteriyor. Salkom saç çıkarıcı saç kremi çeşitleriyle birlikte kullanıldıklarında saç dökülmesi problemini daha da azaltan ürünler, aynı zamanda saç tellerinizi güçlendiriyor ve kolay kopma sorununu da ortadan kaldırıyor. Saçlarınıza daha hacimli ve sağlıklı bir görünüm kazandıran Salkom saç dökülmesi ürünleri, girdiğiniz tüm ortamlarda güçlü ve bakımlı saçlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilmenizi de kolaylaştırıyor.

Saç Serumu Modellerini Keşfedin

Daha sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanız için pek çok farklı ürüne imza atan seçkin firma, saçlarınızı canlandırmanız ve güçlendirmeniz için birbirinden etkili serum çeşitleri de tasarlıyor. Follicusan ve protein içerikleri sayesinde saçlarınızı besleyen ve güçlendiren Salkom saç serumu çeşitleri, formüllerinde yer alan provitamin B5 ile saç diplerinizi uyarıyor ve damarları genişleterek daha fazla saç çıkmasına yardımcı oluyor. Aktif sinyal proteinleri sayesinde saç dökülme oranını da azaltan serum çeşitleri, saç foliküllerine eşsiz bir canlılık kazandırıyor. Hem erkek hem kadın kullanıcılar tarafından tercih edilebilen ürünler, Salkom imzası taşıyan diğer saç bakım ürünleriyle birlikte de kullanılabiliyor. Ürünlerin son derece kolay bir şekilde uygulanabilmesi de Salkom kullananlar tarafından övülen konular arasında yer alıyor. Salkom tarafından tasarlanan saç şampuanıyla saçlarınızı yıkadıktan sonra kuru bir havluyla saç tellerinin ıslaklığını almanız ve sonrasında serum çeşitlerini avucunuza alarak saçlarınıza yavaş yavaş uygulamanız, serum içeriğindeki maddelerin aktif hale gelmesine yardımcı oluyor. Saç serumları, saç diplerindeki deriye direkt olarak da uygulanabiliyor. Serumu parmak uçlarınızla saç derinize yavaş yavaş yedirerek sürmeniz ve parmaklarınızla çember çizerek bu işlemi bir dakika kadar devam ettirmeniz, işlemi tamamlamanız için yeterli oluyor. Serum çeşitlerini saç diplerine sürerken öncelikli olarak dökülme yaşanan bölgeden başlamanız öneriliyor. Kullanım sonrasında saçlarınızı durulamanız gerekmiyor ve serumun en az 8 saat boyunca saç üzerinde kalması, daha etkili sonuçlar almanıza yardımcı oluyor. Her gün kullanabileceğiniz saç serumları, gece ya da gündüz saatlerinde uygulanabiliyor. Salkom yorumlar arasında en büyük övgüleri alan ürünler arasında ilk sıralarda bulunan saç serumları, düzenli kullanım gerçekleştirmeniz durumunda yalnızca birkaç haftada yepyeni ve daha güçlü saçlara kavuşmanızı sağlıyor. 

Güneş Kremleriyle Sağlıklı Kalın

Türkiye'nin en önemli markaları arasında kabul edilen ve dünya genelinde de ilgi gören Salkom Kozmetik, size kusursuz bir cilt sağlığı sunmak için birbirinden etkili güneş kremi çeşitlerine de imza atıyor. Başarılı kozmetik devinin kendi formülleriyle ürettiği güneş kremleri, yüksek etkileri sayesinde sizi güneşin zararlı ışınlarından koruyor ve güneşe fazla maruz kalma sebebiyle oluşabilecek cilt problemlerini önlüyor. Doğal bir şekilde UV filtresi etkisi uyandıran Salkom güneş kremi çeşitleri, aynı zamanda cilt gözeneklerinizi açıyor ve cildinizde biriken ölü hücreleri ve yabancı maddeleri arındırıyor. 50 SPF değerinde olmaları sayesinde size son derece güçlü bir koruma sağlayan güneş kremi çeşitleri, güneş sonrası losyonlarla birlikte kullanıldıklarında etkilerini daha da artırıyor. Yoğun şekilde zeytinyağı içeren güneş sonrası krem ürünleri, teninize derinlemesine etki ediyor ve cildinizde oluşan mikro yanıkları kısa sürede iyileştirerek çeşitli cilt sağlığı sorunlarıyla karşılaşmanızı önlüyor. Hassas ciltler için özel olarak üretilen güneş sonrası bakım ürünleri, cilt hassasiyetiniz ne boyutta olursa olsun güneşin ve yazın tadını doyasıya çıkarabilmenize olanak tanıyor. Ünlü marka tarafından güneşin olumsuz etkilerinden korunmanız için tasarlanan ürünler, dileyen kullanıcılar için set halinde de satılabiliyor. Farklı cilt tiplerine yönelik olarak ayrı ayrı hazırlanan setler, kendi cildinize en uygun ürünleri tek seferde satın alabilmenizi ve bu sayede en güneşli günlerde dahi kendinizi kusursuz bir şekilde koruyabilmenizi sağlıyor.

Yaşlanma Belirtilerini Salkom ile Giderin

Başarılı kozmetik markası, yaşlanma etkilerini ortadan kaldıran birbirinden etkili ürünleriyle de geniş bir takipçi kitlesinin hayranlığını kazanıyor. Yaşlanmaya karşı etkili olan Salkom ürünleri arasında en büyük ilgiyi ise göz çevresi düzleştirici ve gözenek sıkıştırıcı serumlar görüyor. Salkom göz çevresi gözenek sıkılaştırıcı serumlar, ceviz ve at kestanesi gibi doğal ürünlerden elde edilen bitki özleri ve mineraller sayesinde astrenjan etki oluşturuyor ve bu sayede cildinizin kendisini hızla yenilemesini sağlıyor. Cildi sıkılaştıran ve gerginleştiren ürünler, yeni hücre üretimini hızlandırmaları sayesinde göz çevrenizde oluşan kaz ayaklarını ve kırışıklıkları kısa sürede gideriyor. Göz altında oluşan morluklara, halkalara ve torbalara karşı da yüksek etki gösteren ürünler, cildinizde oluşan ince çizgileri ortadan kaldırarak size son derece genç, sağlıklı ve dinamik bir görünüm kazandırıyor. Yorgunluk belirtilerini ve cilt yıpranmalarını giderme amacıyla da kullanabileceğiniz ürünler, gece gündüz kremleriyle birlikte kullanıldıklarında etkilerini daha da yükseltiyor. Cilt yenileme etkisine sahip olan gece gündüz kremleri, kolajen ve hyaluronik asit içermeleri sayesinde ilk kullanımdan itibaren cildinizde gözle görülür bir fark oluşturuyor. Cildinizi gençleştiren ve daha açık bir renge kavuşturan gece gündüz kremleri, aynı zamanda teninizin nem oranını da dengeliyor. Bebeksi bir pürüzsüzlük sağlayan gece gündüz kremleri, makyaj başta olmak üzere pek çok faktörün cildinizi yıpratmasını da önlüyor ve bu sayede yaşlanmayı geciktiriyor. Başarılı firmanın tasarladığı yaşlanma karşıtı ürünler arasında multi lifting çeşitleri de bulunuyor. Her kullanımdan sonra cildinize 6 ila 12 saat boyunca etkili bir gerginlik kazandıran multi lifting seçenekleri, yüksek etkileri sayesinde girdiğiniz her ortamda göz kamaştırıcı bir görünüm sergilemenize yardımcı oluyor.

Ağız Bakım Ürünleriyle Kusursuz Bir Gülüşe Kavuşun

Birbirinden seçkin ürünleriyle kişisel bakımınıza benzersiz bir katkı sunan ünlü marka, ağız ve diş sağlığınız için tasarladığı seçeneklerle de yaşamınıza etkili bir dokunuş gerçekleştiriyor. Ünlü firmanın imzasını taşıyan ağız ve diş sağlığı ürünleri, dişlerinize kusursuz bir bakım gerçekleştirmenizi ve diş etlerinizde oluşan problemlerden kısa sürede kurtulmanızı sağlıyor. Bakteri ve plak oluşumunu azaltan ve dişlerinizdeki lekeleri çıkarmanıza yardımcı olan ürünler, ayrıca diş minenizi de güçlendiriyor. Diş minesi hassasiyeti yaşayanlar için de son derece ideal olan ağız bakım ürünleri, dişlerinizin daha sağlıklı hale gelmesini sağlayarak sıcak ve soğuk gıdalar tükettiğinizde hissettiğiniz sızlamaları ortadan kaldırıyor. Ağzınızda bakteri oluşumunu azaltan ve nefes kokularını gideren ürünler, bakteri birikmesi kaynaklı ağız ve diş eti problemlerini de gideriyor. Ünlü firmanın tasarladığı nefes açıcı ürünler arasında birbirinden kaliteli ağız spreyleri de bulunuyor. Salkom imzası taşıyan nefes tazeleyici sprey çeşitleri, bitkisel içerikleri sayesinde ağız ülseri, boğaz şişliği, diş eti iltihabı, diş ağrısı gibi problemlerin oluşumunu azaltıyor. Ağzınızda son derece etkileyici ferah bir koku oluşmasını sağlayan spreyler, propolis içerikleri sayesinde antiviral ve antibakteriyel etki yaratıyor ve sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor. Ayrıca sindirim sisteminizi de destekleyen sprey seçenekleri, kendinizi her ortamda bakımlı, sağlıklı ve ferah hissetmenize olanak tanıyor.

Birbirinden Seçkin Salkom Ürünleri Trendyol'da

Türkiye'nin dünya çapında bilinirliğe sahip en önemli kozmetik markaları arasında başı çeken Salkom, birbirinden kaliteli ürünlerini sizin için Trendyol'da bir araya getiriyor. Eğer siz de kişisel bakımınızda benzersiz bir seviyeye ulaşmak, ipeksi bir tene, gür ve canlı saçlara kavuşmak isterseniz, hemen Trendyol'daki Salkom seçeneklerine göz atabilirsiniz. En avantajlı Salkom serum ve Salkom krem fiyat seçeneklerinden yararlanabilir ve kişisel bakımdaki en yüksek kaliteye en cazip fırsatlarla ulaşabilirsiniz. Trendyol'un birbirinden avantajlı fırsatları da sizleri bekliyor. İhtiyacınıza en uygun Salkom ürününü hemen sipariş vererek yalnızca size özel indirimlerden, güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz modeli sepetinize ekleyin, benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşama fırsatını yakalayın!