search result placeholder

Sabri Özel Gömlek

Sabri Özel Gömlek ile Şık Bir Tarza Kavuşacaksınız

Sabri Özel gömlek modelleri; erkek kategorisinde en çok tercih edilen ürün grupları arasındadır. Marka yaklaşık 40 yıldır 12 ülkede hizmet veren önemli markalardan biridir. Kısa süre içerisinde kalitesi ve öne çıkan modelleri ile dikkat çekmeye başlayarak sayılı markalar arasına girmeyi başarmıştır. Gömlekler erkeklerin gündelik hayatlarında, ofis ortamlarında, özel günlerinde kısacası yaşamının her döneminde tercih ettiği kıyafetlerden biridir. Markada bulunan geniş model içeriği arasından seçim yaparak yaşamınızın her alanında şık bir tarza ve görünüme ulaşabilirsiniz. Gömlek seçimlerinde gömleğin kumaşı ve mevsime uygunluğu önem taşır. Kış aylarında daha pamuklu ve yünlü kumaşların tercih edilmesi gerekecektir. Kış şartlarında hava koşulları daha soğuk olacağı için vücudun ısısını yüksek tutmak için pamuklu ve yünlü kumaş seçimleri ideal olacaktır. Yaz aylarında daha hafif kumaş içeriği tercih etmek terlemenin önüne geçebilir. Yaz aylarında sizi serin tutacak keten ya da koton kumaşlar tercih edebilirsiniz. Kumaşların hava geçirme özelliğinin bulunması vücudunuzun nefes alması ve terlemenin görülmesini engelleyecektir. Pamuklu, polyester, koton ve keten kumaş içerikleri hava geçirmesi özelliği ile sağlığınızı ön planda tutar. Sabri Özel gömlek fiyatları seçeceğiniz kesime göre farklılık gösterir. Markanın regular ve slim fit olmak üzere 2 tip kesimi vardır. Regular kesim daha rahat kalıplarda kesimdir. Bol inen kesim özellikle takım elbiseler için güzel bir seçim olabilir. Slim fit kesim ise vücudun şeklini tamamen belli eden dar kalıp ürünlerdir. Özellikle tek parça şıklığı oluşturarak kusursuz görünebilmek için slim fit kesimler çok başarılı olacaktır. Gömlek seçiminde zevkinize yönelik seçimler en önemli noktalardan biridir. Gömleği nerede ve ne şekilde kullanacağınıza yönelik renk ve model seçimi yapabilirsiniz. Takım elbisenin içine kullanmak için gömlek seçiyorsanız daha düz renk ya da daha zarif model seçimleri dengeleyici görünmek açısından gereklidir. Gömleği tek parça kombin yapacaksanız daha desenli modeller tercih edebilirsiniz. Spor bir şıklık oluşturmak istiyorsanız denim ya da koton gömlek modelleri, klasik şıklık oluşturmak isteyenler için keten ve pamuklu klasik kesimler tarzınızı yansıtmanızı sağlayacaktır. Renk seçimlerinde teninize ve zevkinize yönelik tüm seçimleri yapabilirsiniz. Sabri Özel gömlek yorumları, kullanıcıların çok beğendiği ve kaliteli buldukları yönündedir.

Her Kesim ve Beden Seçeneği ile Sabri Özel Gömlek Modelleri

Markanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesi beyaz gömleklerdir. Beyaz gömlekler tek başına kombin yapılabileceği gibi birçok takım elbiseye uygun olması sayesinde kişilerin sıklıkla tercih ettiği renkler arasındadır. Markada düğmeli ya da düğmesiz yaka seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra daha spor bir görünüm sunacak slim fit kalıplar ve klasik olarak tamamlayabileceğiniz regular fit kesim seçenekleri bulunmaktadır. Kısa kol ya da uzun kol seçeneğini bulabileceğiniz gömlekte Sabri Özel gömlek beden ölçüleri arasından size en uygun bedene sahip olabilirsiniz. Beyaz gömlek modellerinde pamuk ve polyester kumaş tercih edilmiştir. Bu nedenle dört mevsim rahat bir kullanımı vardır. Teri emen bu kumaş içeriği, tenin nefes almasını sağlayarak cilt sağlığını koruyacaktır. Markada daha ağır ve asil bir görüntüye ulaşmak isteyen kişileri için siyah model çeşitleri de bulunmaktadır. Sabri Özel gömlek yorum yapanlar arasında siyah modellerin çok beğenildiği belirtilen görüşler arasındadır. Siyah gömlekler özellikle açık renk takım elbiselerin içerisinde dengeli bir görünüm elde etmek amacıyla kullanılır. Bunun yanı sıra tek başına kullanılarak da karizmatik ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Sabri Özel siyah gömlek modellerinde kısa kol ya da uzun kol seçeneklerini bulabilmeniz mümkündür. Giyeceğiniz mevsimin koşullarına en uygun kol boyunu seçim yapabilirsiniz. Düz yaka, sivri yaka, hâkim yaka ve düğmeli yaka gibi siyah gömlek model seçenekleri bulunmaktadır. Pamuk ve polyester kumaş içeriğine sahip bu gömlekler dört mevsim şıklıkta kurtarıcı parçalar arasındadır. Sabri Özel gömlekleri ve fiyatları arasında öne çıkan modellerden bir diğeri çizgili modellerdir. Çizgili modeller sade oluşu ile gündelik hayatta, iş hayatında ve özel hayatta tercih edilebilir. Çizgilerin boyuna olması sayesinde kişiler görüntüsünden daha uzun boylu duracaktır. Bu modelleri gündelik hayatta tek başına tercih edebileceğiniz gibi, takım elbiselerin içerisinde de kullanabilmeniz mümkündür. Markanın çizgili gömlek çeşitlerinde düğmeli, düğmesiz, dik yaka, düz yaka, sivri yaka gibi pek çok seçeneği bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra çizgili modellerde regular ve slim fit kesim seçenekleri bulunmaktadır. Çizgili olarak tasarlanmış gömlek modellerinde birden fazla ren seçeneği bulabilmeniz de mümkündür. Zevkinize ve teninize en uygun renkleri seçerek kusursuz ve sade bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Sabri Özel Gömlek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sabri Özel gömlek modelleri ve fiyatları detaylara göre değişkenlik gösteren ayrıntılardır. Sabri Özel gömlek renkleri arasında en çok tercih edilen renklerden biri buz mavisidir. Buz mavisi gömlekler tek parça ya da takım elbisenin her rengi ile kombin yapılabilmektedir. Tonunun canlı olması sayesinde kişilerin estetik ve karizmatik bir görünüme ulaşmasını sağlayacaktır. Farklı model seçimleri ile spor ya da klasik bir tarz oluşturabilmek mümkündür. Polyester ve pamuklu kumaş karışımı olan bu gömlekler dört mevsim rahatlıkla tercih edilebilecek ürünler arasındadır. Bunun yanı sıra markada düz yaka, sivri yaka, düğmeli yaka, düğmesiz yaka gibi birçok yaka çeşidinde buz mavisi gömlek modelleri bulabilirsiniz. Kısa kol, uzun kol, regular fit, slim fit kesimler arasından mevsime ve kullanacağınız duruma uygun seçimler yaparak dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz. Markada klasikleşmiş ancak şıklığı ile erkeklerin çok talep gösterdiği modellerden bir tanesi ise, kareli gömleklerdir. Kareli gömlekler özellikle gündelik hayatta tek parça kombini oluşturmayı seven kişiler için ideal seçimler arasındadır. Markada her boyutta tasarlanmış kareli gömlek seçimleri bulabilmeniz mümkündür. Özellikle küçük karelerle tasarlanmış gömlekler, sade takım elbiselerini hareketlendirilmek için kullanılan eşsiz modellerden biridir. Modelin küçük detaylarla oluşturulması sayesinde takım elbisenin içinde göz yormadan asil bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Sabri Özel gömlek bedenleri arasından bedeninize en uygun seçimleri yaparak takım elbisenizle ya da tek başına kombinler oluşturabilirsiniz. Büyük kareli gömlek modelleri ağırlıklı olarak tek başına kombinlerde tercih edilen modellerdir. Özellikle görünüme spor bir hava katması nedeniyle kanvas ya da kot pantolonlarla rahatlıkla kombinlenebilir. Bu modelde geniş renk seçeneği bulunduğu için tamamen tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Markada farklı tasarım ve modellerden oluşturulmuş gömlek seçenekleri de mevcuttur. Görünümünde farklılık yaratmak isteyen kişiler için bu modeller çarpıcı bir görünüme sahiptir. Özellikle ofis yaşantısında ya da özel hayatında alışılmışın dışında bir tarz oluşturacağı için dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayacaktır. Kısa kollu ya da uzun kollu bulabileceğiniz bu gömleklerde ağırlıklı olarak slim fit kesimler kullanılmıştır. Bu nedenle spor ya da klasik giyim tarzınıza rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Sabri Özel kampanya dönemlerinden Trendyol uygulaması üzerinden alacağınız bildirimler sayesinde haberdar olabilmeniz mümkündür. Uygulama üzerinden giriş yaparak beğendiğiniz ürünleri sepetinize atabilir, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

search result placeholder