adidas Saat

1 Ürün Listeleniyor

Filtrele

Adidas Saat ile Zamanı Kontrol Etmek Daha Eğlenceli

Adidas Terlik

Adidas Terlikleri ile Kalitenin Rahatlığı

Dünyanın en büyük spor markalarından biri olan Adidas, 1920'de kurulduğu andan itibaren ürettiği yüksek kaliteli spor malzemeleri ve ayakkabıları ile tüm dünyada eşi benzeri görülmemiş bir başarı yakalamasıyla biliniyor. Markanın ikonlaşmış sembolü olan üç paralel çizgi dahil olduğu her ürünün kalitesini sorgulanmasını önlemekle beraber, dünyanın her yerinde bu logonun anlamının biliniyor olması da dikkat çekiyor. Yüksek kalitesini ürettiği her ürüne yansıtan markanın enerjik tasarımları ve moda dünyasını sürekli şekillendiren çizgisi her zaman popüler olmasını sağlıyor. Adidas terlik koleksiyonunda da aşina olunan kalitesini ve farklı tarzını konuşturuyor. Erkek, kadın ve çocuklara özel olarak üretilen farklı modeller üstün özellikleriyle öne çıkıyor. Ayaklara masaj yapan özel iç tabanlar, destekli burun kısımları, yumuşak dokusuyla bu terlikler hayatının her alanına konforu ve kaliteyi taşımak isteyen kişilerin büyük ilgisini görüyor. Yaz aylarında plajlarda, havuz kenarlarında kullanılmak üzere tasarlanan modellerin yanı sıra günlük kullanıma da kolaylıkla adapte edilebilecek tasarımlarıyla Adidas, yine kendi farkını ortaya koyuyor. Tüm dünyada terlik akımı başlatan markanın ürünleri alternatif giyinmeyi sevenlerce de farklı şekillerde yorumlanıyor. Adidas terlik fiyatları da markanın sunduğu üstün kalite ve prestij göz önüne alındığında anlaşılır hale geliyor. Uzun süreli yoğun kullanımlar sonrasında bile formunu koruyan, seneler sonra bile hala bir ikon olarak kendine yer bulan bu terlikler karşılığında ödenen bedelli fazlasıyla karşılıyor. Ayakkabılarında yakaladığı yüksek konforu terliklerine de yansıtan firmanın kullandığı özel tabanlar kullanıcıları bir hayli mutlu ediyor. Ayaklarının her zaman rahat etmesini isteyen ve ayak sağlığını önemseyen kullanıcılar olabilecek her türlü önlemin alındığı Adidas terliklerini tercih ediyor. Ayak kemiklerini destekleyen yapısı ile ortaya çıkabilecek problemleri engellemeyi amaçlayan markanın çoğu terliğinde ıslak yapı karşısında kaydırmaz taban ve mantar oluşmasını engellemek için hızlı koruma özelliği bulunuyor. Renkli ve tarz sahibi tasarımlarında logosunu ve marka ismini iddialı bir şekilde kullanılan bu terlikler her zaman her yerde kendisini belli ediyor. Sadece plajlarda ya da ıslak alanlarda değil günlük hayatta da kullanılmak üzere çok şık ve farklı alternatifler üreten markanın terlikleri her yaştan kullanıcı tarafından sevilerek kullanılıyor. Siz de kalitesiyle sizi mutlu edecek ve farkını ortaya koyacak iddialı bir terlik arayışı içindeyseniz Adidas'ı tercih edebilirsiniz.

Adidas Terlik Modelleri ile Farkınızı Yansıtın

Senelerdir her zaman farklı ve popüler olmayı başaran Adidas rahatlığıyla, yenilikçi anlayışıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Terlik koleksiyonunda yer verdiği farklı modelleri farklı teknik yeterliliklerle donatan marka, her kullanıcının aradığını kolaylıkla bulmasını hedefliyor. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan firma, kullanıcıların bir terlikten bekleyebilecekleri tüm özellikleri analiz ederek ürünlerini sürekli güncelliyor. Markanın koleksiyonu arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında parmak arası modeller yer alıyor. Adidas parmak arası terlik tasarımlarıyla kadın, erkek ve çocuklara tüm yaz boyunca, konforun keyfini çıkarabilecekleri bir ürün sunuyor. Oldukça dayanıklı, çabucak kuruyan parmak arası terlikler ayağa tam anlamıyla uyum sağlayarak rahatlığıyla tam not alıyor. Parmakları acıtması korkusuyla daha önce hiç bu tarz modelleri denemeye cesaret edememiş kullanıcıların bile kalbini kazanan tasarımlar ikonik detaylarıyla Adidas'ın kendine has tarzını yansıtıyor. Hem ıslak alanlar hem de günlük kullanımda klasik tasarımlarını tekrar yorumlayan markanın ürünleri arasında ayağa her adımda masaj yapan farklı tabanlara yer veriliyor. Her adımda konforu kullanıcıya hissettiren parmak arası terlikler yumuşaklığı ve hafifliği ile de göz dolduruyor. Yumuşak poliüreten iç taban, EVA dış taban kullanılan terlikler olabilecek en yüksek kaliteyle üretilerek Adidas'ı tercih eden müşterileri memnun ediyor. Markanın öne çıkan ve klasikleşmiş en önemli terlik tasarımları arasında Adilette serisi de bulunuyor. Adidas Adilette terlik 1972 yılında piyasaya sürüldüğü ilk tasarımıyla hala müşterilerin beğenisine sunulmaya devam edilirken modelin farklı versiyonlarında alternatif özelliklere yer veriliyor. Sporcuların soyunma odasında duş terliği olarak kullanılması amacıyla tasarlanan bu seri uzun zamandır günlük stili tamamlayıcı bir parça olarak kullanıyor. Tasarımın farklı versiyonlarında kullanılan bant tasarımları üç çizginin alternatif kullanımlarıyla çeşitlendiriliyor. Çabuk kuruyan ve ayağı koruyan özel malzemesiyle hem sporcuların hem de konforlu giyinmeyi seven kullanıcıların tercihi olan Adilette serisinde, yumuşak yastıklamalı iç tabanıyla ayaklara mükemmel uyum sağlayan tasarımlara da yer veriliyor. Kadın koleksiyonu için özel olarak üretilen versiyonlarında retro desenleri kullanan markanın her tasarımı iddiasıyla kendinden söz ettiriyor. İddialı, farklı ve konforlu terliklerle kullanıcılarına her zaman özel hissettiren Adidas, terlik koleksiyonuyla sizin de başınızı döndürecek.

Kalite ve Konfor Plajda da Yanınızda: Adidas Terlik

Adidas kalitesiyle ve dinamik tarzıyla her zaman adından sıklıkla söz ettiriyor. Uzun yıllardır piyasada yer alan ve kendini, farkını ve kalitesini ispatlayan markanın terlik koleksiyonu da tüm diğer ürünleri gibi iddiasıyla dikkat çekiyor. Plaj terliği seçiminde ayak sağlığını, rahatlığı ve çabuk kuruma gibi teknolojik özellikleri göz önüne alan kullanıcıların tercihi olan Adidas tasarımlarında hem günlük hem de ıslak alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek terliklere yer veriyor. Ayağa tam uyum sağlayan terlikler ıslak alanda güven içinde yürünmesini sağlarken tabanların sağladığı özellikler aracılığıyla ayaklara masaj bile yapıyor. Her adımda konforu hissetmek isteyen kullanıcılar plajlarda da Adidas'tan vazgeçmiyor. Adidas plaj terlik olarak nitelendirilebilecek modellerinde hem ayakları koruyacak özelliklere hem de trendlere yer veriyor. Markanın klasikleşen ikon modeli Adilette'nin çok renkli versiyonlarının arasında ilhamını Rönesans'ın yağlı boya tablolarından alanlar bile bulunuyor. Hem erkek hem kadınların beğenisini kazanan bu modeller sadece plajlarda değil günlük yaşantıda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Çabasız şıklık ve zıtlıklar bütünlüğü akımlarında özellikle renkli çoraplarla beraber kullanılan bu terlikler modacılardan da tam not alıyor. Plajlarda ve havuz kenarlarında sıklıkla tercih edilen bir diğer model ise Adidas Duramo terlik oluyor. Özellikle sporcular için tasarlanan bu model ıslak alanlarda sağladığı güvenli yürüyüş ve hızlı kuruma özelliği ile plajlarda da sıklıkla tercih ediliyor. Klasik Adidas çizgisini tam anlamıyla yansıtan bu serinin öne çıkan özelliği yalın ve sade tarzı oluyor. Hafiflik ve konfor için EVA dış taban kullanılan Duramo'da rahat dokulu iç taban kullanılıyor. Dayanıklılık ve konfor için tek parça kalıp şeklinde üretilen terliğin konforu göz dolduruyor. Bu sade tasarımın siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor. Duramo da plajlara sığmayan modeller arasına adını yazdırıyor. Yumuşacık malzemesi ve ayağa verdiği konfor ile kullanıcılar yaz boyu bu terlikleri ayaklarından çıkarmak istemiyor. Yaz sıcaklarının kişileri bunalttı günlerde temiz malzemeyle üretilen ve kalitesiyle bilinen markanın ürünleri ayak sağlığını koruduğu için de günlük hayatta sıklıkla tercih ediliyor. Adidas tüm ürünlerinde olduğu gibi terliklerinde de sağladığı şıklık ve farklılık ile kullanıcılarından tam not alıyor. Koleksiyonunu sürekli güncel tutan marka ünlü tasarımcılar, müzisyenler ve oyuncular ile yaptığı ortak üretimlerle ile sınırlı sayıda satışa sunduğu terliklerle de dikkat çekiyor. Kendini özel hissetmek isteyen herkesi hedefleyen bu terlikler sizi de mutlu edecek.

Adidas Terlik Seçenekleri ile Gözler Üzerinizde

Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarında yer verdiği terlik modelleriyle yaz aylarında ve spor salonlarında her zaman dikkatleri üzerine çeken Adidas ile siz de farkınızı yansıtabilirsiniz. Şıklığı spor salonlarına getiren marka, kullandığı ürün kalitesiyle çıtayı yükseklere taşırken tarzı tartışmasız her zaman çok iddialı olmasıyla öne çıkıyor. Oldukça basit tasarımlarda bile yaptığı minik dokunuşlarla farklı olmayı başaran markanın terlikleri arasında antrenman sonrasında kullanılmaz üzere üretilmiş özel modeller de bulunuyor. Adidas Adissage terlik spor sonra kullanılmak için tasarlansa bile konforu ve tarzıyla hemen her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Yumuşak taban üzerine yerleştirilmiş iç taban masaj çıkıntıları ile her adımda ayakları rahatlatıyor. Bu özellik ile birçok kullanıcının kalbine taht kuran Adissage serisi, özel bantlı tasarımı üzerindeki ikonik üç çizgi uygulamasıyla dikkat çekiyor. Bantlı stili ile ayağa uygun olarak ayar yapmaya imkan sağlayan versiyonları da bulunan serinin hepsi Adidas stilini yansıtan çizgileri ve konforlarıyla biliniyor. Islak alanda kullanılmak için tasarlandığından kısa süre içinde kuruyan bu tasarım, özellikle yaz aylarında çoğu kullanıcının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yumuşaklığıyla adından söz ettiren Adidas Cloudfoam terlik adının hakkını veriyor. Kullanıcılarına üst düzey bir yumuşaklık sunarak onları neredeyse bulutlara basıyormuş gibi hissettiriyor. Farklı modeller ile birleştiren bu teknoloji yumuşak yastıklama sağlayarak ayakları olabilecek en yüksek derece konforla tanıştırıyor. Adilette gibi klasik modellerin modern yorumlarını daha da dikkat çekici hale getiren Cloudfoam olabilecek en hafif malzemeyle ayağın olabildiğince az dirençle karşılaşmasını sağlıyor. Yumuşak yastıklama adı verilen bu durumun yer aldığı tüm terlik modelleri oldukça az çabayla rahat bir yürüyüş keyfi sunuyor. Adidas beyaz terlik seçeneklerinde de kullanılan bu özellik ile zenginleştirilen klasik modellerin yeniden yorumlamaları ise oldukça renkli ve iddialı oluyor. Terlik üzerinde kullanılan bantları farklı tasarımlarla güncelleyen firma yaz neşesini ayaklara taşıyor. Bu terlikleri kullanan kişiler hem havada yürüyormuşçasına rahat hissediyor hem de özel tasarımlarla tarzlarını tamamlamanın tadını çıkarıyor. Ayağın şeklini alan, onu kavrayan ve kaymasını engelleyen özel yapıdaki terlikler, uzun yürüyüşlerden sonra bile kişilerin ayaklarına herhangi bir zarar vermiyor. Ayak sağlığını göz önüne alarak desteklenmesi gereken tüm kemikleri destekleyen, en salaş terlik modellerinde bile asla kaliteyi bir kenara bırakmayan Adidas, belki de bu standart üstü çizgisiyle dünyanın en iyi spor markaları arasında yer almayı başarıyor.

Adidas Terlik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ürettiği her üründe sahip olduğu teknolojinin tüm olanaklarını kullanan Adidas, terliklerinde de birçok farklı özelliğe yer veriyor. Adidas terlik modelleri sadece görünüşleri ve tarzları nedeniyle değil kullanıcılara sağladığı bu gelişmiş özellikler ile senelerdir rakiplerinden ayrılıyor. Adidas Equipment terlik alternatifleri arasında yine Cloudfoam taban özellikleri ile beraber hızlı kuruma gibi özellikler bulunabiliyor. Ancak markanın terliklerinin en çok beğenilen özelliği kalitesi ile uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilmesi oluyor. Aldıkları ürünlerden her zaman tam ve yüksek performans bekleyen müşteriler, Adidas'ın diğer ürünlerinde olduğu gibi umut ettikleri karşılığı buluyorlar. Renkli tasarımlarıyla geleneğini devam ettiren markanın terlikleri her yaştan kitleye hitap ediyor. Çocukların ıslak alanlarda rahatlıkla hareket etmesini sağlayacak Fortaswim serisi özellikle ailelerin ilgisini çekiyor. Farklı renk seçenekleri ve rahatlığıyla çocukları mutlu eden bu seri, sıcak havalarda çocukların ayaklarını koruma altına alıyor. Adidas terlik pembe, mor, yeşil, turuncu gibi canlı renklere çocuk tasarımlara sıklıkla yer vermekle beraber bu canlı renkler hem kadın hem de erkek tasarımlarında büyük bir başarıyla kullanıyor. Ayağa tam oturan, hafif ve esnek terlikler çocukları ve yetişkinleri farklı bir deneyime davet ediyor. Çocuklar için daha çok bantlarla ayağa bağlanan sandalet tarzı ürünler üreten markanın ürünleri hem güven içinde yüzmeyi sağlıyor hem de etkinlik sonrasında ayağı havalandırarak çok kısa süre içinde kuruyarak oluşabilecek zararlı bakterilerin önüne geçiyor. Çocuk modellerinde genellikle burun kısmında özel bir koruma alanı yer almakla beraber yetişkin modellerinde kullanılan yastıklama özelliği onlara da büyük bir rahatlık sunuyor. Havuz kenarlarında ve plajlarda çocuklarının rahat hareket etmesini isteyen ve onların ayak sağlığını ön planda tutan ebeveynlere hitap eden bu tasarımlar terlik koleksiyonunda çok farklı bir yerde duruyor. Kadınların ve erkeklerin ortak kullanabileceği birçok tasarımı ile kalıpları yerle bir eden Adidas, pembenin çiçekli tasarımların sadece kadınlara özel olamayacağını özellikle yazlık terlik modellerinde gösteriyor. Farklı olmayı seven, iddiasını her zaman ortaya koyan erkekler bu farklı modelleri tercih ederek hem trend hem de kalıpların dışına taşan bir stile sahip oluyor. Markanın terliklerinin fiyatları ise sağladığı özelliklere, ait olduğu koleksiyona ve taşıdığı tasarımcının imzasına göre farklılık gösteriyor. Limited edition olarak sunulan ürünler kısıtlı sayılarda üretildiği için fiyatları görece olarak yüksek olurken Adidas terlik indirim günlerinde markanın temel klasik ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmak mümkün oluyor.

Adidas Terlik Modelleriyle Yazın Sıcaklarını Konforla Atlatın

Adidas spor terlik seçeneklerinde her zaman ayak sağlığını ve rahatlığını ön planda tutarken aynı zamanda yılların verdiği tecrübeyi kullanarak müşterilerine her zaman yeni ve farklı ürünleriyle seslenmeyi başarıyor. Klasikleşen ürünlerini sürekli güncelleyen marka, müşterilerinden tam not alıyor. Adidas'ın zamansız şıklığı, her üründe olduğu gibi terliklerinin de uzun yıllar rahatlıkla kullanılabileceğini ispatlıyor. Markanın seneler önce ürettiği bir terlik modelini hala tasarladığı ilk hali ile satışa sunabilmesi ve bu modele gösterilen yoğun ilgi markanın bu konuda başarısını gözler önüne seriyor. Adidas seneler sonra bile hep şık olmayı başaracağı için kullanıcılar bu ürünleri alırken modayla ilgili herhangi bir endişe ya da kaygı yaşamıyorlar. Ne yaparsa yapsın her zaman moda trendlerine uymayı hatta modaya yeni trendler yaratmayı hedefleyen markanın ikonik tasarımları büyük ilgi görüyor. Adidas siyah terlik modellerinde retro çizgilerle süslediği ilginç tasarımlara yer verirken, masaj yapabilen tabana sahip versiyonlar her yaştan kullanıcının beğenisini kazanıyor. Yürümeyi daha da keyifli hale getiren bu tasarımlar yazın yüksek sıcaklıklarını konforlu bir şekilde atlatılmasını sağlıyor. Farklı tarzlara aynı anda hitap etmeyi başaran çizgisiyle her kullanıcıya ulaşabilen Adidas, özellikle ayaklara göre ayarlanabilen modelleriyle de dikkat çekiyor. Adidas cırt cırtlı terlik modelleri kadın, erkek ve çocuk koleksiyonunda farklı tasarımların alternatif versiyonlarında yer alıyor. Çok renkli ve kullanışlı olan bu modeller, ayakların olabilecek en rahat konumunda terlik içinde bulunmasını sağlamak üzere tasarlanıyor. Farklı ayak tiplerine sahip kullanıcılar yaz aylarında kullandıkları terliklerden alabilecekleri en yüksek performansı alabilmek için bu bantlı modelleri tercih ediyorlar. Adidas ürettiği tüm ürünlerde kullanıcılarının konforlarını ön planda tutmasıyla da tam not alıyor. Parmak arası terliklerinde bile öyle başarılı bir çizgi yakalıyor ki kullanıcılar bu terlikleri günün her saatinde rahatlıkla kullanabiliyor. Hatta bu terlikler çabasız şıklığın bir ürünü olarak spor kombinlerde kendine yer buluyor. Hem kadın hem erkeklerin severek kullandığı bu terlik modelleri ayağı tam kavrayarak çok rahat bir yürüyüş imkanı sunuyor. Bantlı modeller ise havuz kenarlarından, spor salonlarına, plajlardan günlük hayata kadar her alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Tüm bu farklı modellerin ortak özelliği ise Adidas'ın eşsiz tarzı ve yüksek konfor hissi oluyor. Siz de Adidas farkını hissetmek isterseniz, bu modeller arasından sizi en iyi tamamlayacak ürünü seçerek siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz. . Birbirinden şık ve rahat terlik modellerine hemen şimdi sahip olmak için beğendiğiniz modeli Trendyol güvencesiyle sipariş edebilirsiniz.