Gardırobunuz Sonbahara Hazır mı?

En İyi Sonbahar Kıyafet Kombinleri

Her yıl uzun ve güzel bir yaz mevsiminin ardından sonbahara girildiği dönemlerde gardıroplar yenilenmeye ihtiyaç duyar. Her mevsim canlı renklerle ve desenlerle dolu bir dolaba sahip olmanın yanında özellikle mevsim değişikliğinden dolayı hastalık, yorgunluk gibi durumlarda beraberinde gelmesinden dolayı sonbaharda uzun kollular çıkarılmaya başlanır. Sonbaharın olmazsa olmazı ceketler kaldırıldığı yerden çıkıp dolaplarımızda yer almaya başlar. Sizler için sonbaharda ihtiyacınız olan ürünlerden bu yazımızda bahsettik.

Sonbahar Renklerini Dolabınıza Taşıyın

Sonbahar Renklerini Dolabınıza Taşıyın

Renk renk modelleri, doku olarak ve görüntü olarak her zevke göre değişkenlik gösteren ceketler sonbaharın vazgeçilmez kıyafetleridir. Tabi sonbaharın gelmesiyle birlikte olmazsa olmaz kazaklarımız da var. Sonbahar değişim mevsimi olduğu için, kazaklar bizi hem sıcak tutar hem de bizi sonbahar renkleriyle mevsimin havasına sokar.

Sonbahar ayında renkler daha çok soluk renkler yaz ayılarına göre daha kapalı renkler gardırobumuzda bulunur. Mevsimler değiştiği için, üst kombin değişimi yetersizdir elbet. Bu ayda tercihen çizmeler de gardırobumuzda yer alacaktır. Özellikle blazerlar bu mevsimde oldukça tercih edilen kombinler arasındadır. Sonbahar denince akla yağmurlar gelir elbette. Bu dönemde yağmurda ıslanıp hasta olmak istemeyiz. Yağmurlu havaların vazgeçilmez ürünü yağmur çizmesi sizi bu hava koşullarından koruyacak en önemli eşyalarınızdan olacaktır.

Tarzınızı Sonbaharda da Kıyafetlerinizle Yansıtın

Mevsime Uyumlu Kombinlerinizle Sonbaharda da Farkınızı Yansıtın

Sonbahar kıyafetleri içerisinde çeşit çeşit eşyalar bulunur. Bu dönemde hastalıklardan korunmak kadar göz zevkinizde önemli tabi. Birbirinden farklı renkler, modeller ve boyutlarıyla zevkinize göre gardırobunuzu şekillendirebilir ve dilediğiniz kombini yaparak dışarıya çıkabilirsiniz. Özellikle yağmurlu havalarda ve soğuk havalarda tercihen daha koyu ve siyah daha uygun olacaktır. Sizi sonbaharda soğuktan kurtaracak bir kombin ise bornoz paltolar olacaktır. Üst üste giydiğiniz parça kombinler sizi çok şık gösterecektir. Soğuğa rağmen etek tercihleriniz arasında olacaksa, midi boy etek tam size göre diyebiliriz.

Şık görüntüsü ve duruşuyla bir hayli dikkat çekici ve görüntü olarak göz alıcı olabilirsiniz. Gardırobunuzda hafif ve kalın olmayan kazak tercihiniz tam bu mevsime has kıyafetler arasında olmalı. Terlemenizi önleyecek kazaklar, sizi sonbaharda hastalıklardan koruyacaktır. Ayrıca bu kazaklar sizi akşam saatlerinin serin havasına da uyumlu bir şekilde taşıyacaktır. Renk seçimine geldiğimizde genel olarak bej, mavi veya hakiden yana tercihler kullanıcıların sonbahar sezonunda tercihleri arasında. Ancak siz elbette ki farklı renkleri birbirine uydurarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Dolabınız Sonbahara Hazırsa Şıklığın Tadına Varın

Dolabınız Sonbahara Hazırsa Şıklığın Tadına Varın

Kış kadar soğuk olmasa da mevsim geçişleri insan sağlığı açısından önem taşır. Bu mevsimin olmazsa olmazı da uzun hırkalar olacaktır. Skinny kotların üzerinde oldukça şık duracak olan bu kıyafet sizi şık görüntüsüyle birlikte soğuktan da koruyacaktır. Gardırobunuz dışında çantanızda yer alması gereken ürünler ise şal ve atkılar olacaktır. Görüntü olarak sizi çok şık göstereceği gibi bedeninizi ve boynunuzu da koruyacak ve ısıtacaktır. Bu mevsim kış kadar soğuk olmayacağı için şal ve atkı tercihleriniz daha ince olmalıdır.

Bu mevsimde tercih edebileceğiniz t-shirtler gerek görüntüsü gerek rahatlığıyla hemen hemen herkes tarafından tercih edilen bir kıyafet olmakta. Ayrıca bu kıyafetinizi hırka, ceket gibi kombinlerle de süsleyebilirsiniz. Hafif kıyafetlerle, bu mevsimde kendinizi rahat ve hafif hissedin. Hafif kıyafetler sizi hem şık gösterecek hem de rahat etmeniz için birebir olacaktır. Midi etekler dışında, maxi etekler de bu sonbahar ayının vazgeçilmezlerindendir. Sonbahar da giyilmesi uygun olan bu kombin kış için uygun değildir. Trendyol'da her mevsim için uygun kıyafetleri kolaylıkla bulabilirsiniz.