Rotring Rapid Versatil Kalem 0,5 Mm Siyah 1904730

4.7
582Değerlendirme
5.3B
Tahmini Teslimat:1 Nisan - 6 Nisan

Ürünün Kampanyaları

30 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Rotring Rapid Siyah 0.5 Mm Versatil Kalem

Rotring tarafından uzun yıllardır üretilen ve bir klasik haline gelen rapid mekanik kalemler, kullanıcılarına konfor ve dayanıklılık ikilisini bir arada sunuyor.

Çizimlerinizde ve yazılarınızda sizlere hassas uç mekanizması ile maksimum verimlilik sağlar. Uzun yıllar kullanabilmeniz için ekstra dayanıklı tasarlanan rotring rapid dayanıklı olmasının yanında dengeli bir gövdeye sahiptir. Sizlere üstün yazma ve çizme konforunu sağlaması için ideal kalınlığa sahip olan rapid, tutuşu kolaylaştıran kauçuk detaya sahiptir.

Rotring rapid uçlu kalem ağırlığı, dayanıklılığı, malzeme kalitesi ve uç kısmının içeri girmesiyle size güvenli bir kullanım sağlıyor.

Ergonomik ve Güvenli Kullanım

  • Tamamen içeri girebilen uç kısmı sayesinde düşmelere karşı ekstra dayanıklı olan rapid bu özelliği ile sizi ve çantanızı sivri kalem ucu yüzünden oluşabilecek kazalara karşı koruyabilir.
  • Uzun süren çalışmalarınızda ellerinizi yormaması için özel olarak dizayn edilmiştir.
  • Yoğun bir şekilde kalem kullanan rapid kullanıcılarında nasır gibi sağlık sorunlarının oluşmadığı kaydedilmiştir.
  • Ayrıca kalemin tepesinde yer alan ve kapak içerisine gizlenmiş silgiyi çevirmeli mekanizma ile dışarı çıkartabilir, çizimlerinizi veya hatalı yazdığınız yazılarınızı düzeltebilirsiniz.
  • Çalışmanız esnasında sayfaya olan görüşünüzü engellemez.
  • Ağırlık ve hissiyat konusunda ideal dengeyi sağlayan dayanıklı gövdesi ile sizlere hem konforlu bir çalışma imkânı sunar hem de uzun yıllar bozulmadan size hizmet eder.

Teknik Özellikleri

  • 0.5 mm hassas ve gizlenebilir kalem ucu
  • Ergonomik ve dayanıklı kalem gövdesi
  • Kalem üzerinde yer alan, iz bırakmayan dahili silgi
  • Plastik ve metal gövde

1920’lerdan Günümüze Değişmeyen Kalite Algısı

1920’lerin sonu itibariyle Almanya’da operasyonuna başlayan Rotring günümüzde kalem ve teknik çizim başta olmak üzere çeşitli kırtasiye ürünleri üreten ve bu alanda kaliteli ürünleri tüm dünyaya ulaştıran sayılı marka arasındadır.


Rotring Rapid Siyah 0.5 Mm Versatil Kalem, çizim ve yazım yapmak için mekanik kalem arayışında olan kullanıcılara hitap eden fonksiyonel bir model oluyor. Rotring kalem, zarif ve şık gövde tasarımıyla da göz dolduruyor.

Çok Amaçlı ve Ergonomik Kullanım

 Mekanik uçlu kalem, yazım ve çizim yapmak için geliştirilmiş olduğu için çok amaçlı olarak kullanılabiliyor.

 Rotring Rapid Versatil kalem, hafif ve dengeli tasarımı sayesinde kullanıcıya ergonomik bir yapı sunuyor.

 Tasarımı gereği rahat bir şekilde tutulabilen kalem, kullanım süresi ne kadar uzarsa uzasın kullanıcı elinde herhangi bir rahatsızlık hissi meydana getirmiyor.

 Sağlamlıkları ve sorunsuz kullanımlarıyla dikkat çeken kalem modellerine imza atan Rotring, Rapid Versatil kalemde kullandığı malzeme ve teknolojiyle de uzun ömürlü bir model ortaya çıkarıyor.

Rotring Kalemin Teknik Özellikleri

 0.5 mm uç kalınlığı bulunan kalem, 0.5 mm’lik kalem ucu takılarak çalışıyor.

 Rotring kalemin tepe kısmındaki kapak çıkartıldığında iç kısımda silgi yer alıyor. Böylece kalem kullanırken meydana gelen bir hata, kalemde yer alan silgiyle kolay biçimde giderilebiliyor.

 Kaleme yerleştirilen ucun kırılmasını engelleyen iç mekanizma, kullanım kalitesini ciddi şekilde artırıyor.

Dünya Çapında Kalem ve Teknik Çizim Malzemeleri Üreticisi

1928 yılında Almanya’da kurulan Rotring, başta kalem ve teknik çizim malzemeleri olmak üzere çeşitli kırtasiye ürünleri üreten ve ürünlerini dünyanın birçok ülkesine ihraç eden bir firma olarak tanınıyor.

Kalem Ucu Yerleştirildiğinde Kullanıma Hazır

Rotring Rapid kalem, ülkemizde uçlu kalem olarak adlandırılan kalem grubu arasında yer alıyor. Kalemin kullanımı için öncelikle 0.5 mm kalınlıktaki kalem ucunun, kalemin uç ağzına yerleştirilmesi gerekiyor. Kullanım sırasında uç kısaldıkça kalemin üst kısmındaki tetikleme mekanizmasına basmak suretiyle kalem ucunun devamının gelmesi sağlanıyor.


-31%
82,70 TL
56,95 TL

Satıcı Hakkında

BUPEROM

9.8
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (66)
NOTET KIRTASİYE
9.1
Tahmini Teslimat: 2 - 7 Nisan
79,00 TL
56,99 TL
OKYANUS KİTAP KIRTASİYE
8.8
Tahmini Teslimat: 1 Nisan - 6 Nisan
75,00 TL
55 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Rapid Versatil Kalem 0,5 Mm Siyah 1904730
Rotring
Rapid Versatil Kalem 0,5 Mm Siyah 1904730
4.7
582Değerlendirme
363Yorum
Ürünü satın aldı
Çok rahat kullanılabilen bir kalem.
Ürünü satın aldı
Hep bu kalemi istiyordum burada ucuz bulunca hemen aldım paketleme çok tatlıydı verilen hediyelere bayıldım ayrıca çok teşekkür ederim bu yüzden kargo da hızlıy...
Ürünü satın aldı
Senlerdir kullanıyorum kendiminkini kardeşim aldığı için ve başka kalem kullanamadığım için yenisini sipariş ettim normal kırtasiyelere göre burda inanılmaz uyg...