Rich Multi Decor Chalked 1750cc Beyaz

4.7
116Değerlendirme
1.4B
Tahmini Teslimat:5 - 8 Nisan

Ürünün Kampanyaları

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Renk Seçenekleri

2 Farklı Renk
  • Multi Decor Chalked Akrilik Boya 1750 Gr - 1250ml ( 4500 Beyaz )
  • Multi Decor Chalked 1750cc Beyaz

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Rich Multi Decor Chalked BoyalarRich Multi Decor Chalked boyalar; özel formülü sayasinde tüm yüzeylere rahatlıkla tutanabilen,sağlığa hiçbir zararı olmayan,toksit madde içermeyen,su bazlı yeni nesil ultra mat akrilik boyadır.  


Rich Multi Decor Chalked boyalar;ham ahşap,mdf,cilalı parlak  yüzeyler,cam,seramik,polyester,metal,strafor, tuval,kağıt,karton,kumaş,porselen,deri,plastik,duvar gibi tüm yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlamaktadır.

Tüm yüzeylerde kullanılan ,uzun süre dayanıklı boya olduğu için,tasarım işleri,boya ve tadilat işleri,duvar boyama,hobi çalışmaları,atölye çalışmaları,tasarım atölye ve ofisleri,okullar ve üniversiteler,craft sektörü,maket yapımı,mobilya renk değişimi,eskiyi yenileme,geri dönüşüm projelerinde,el işçiliği ve sanatla uğraşan herkesin güvenle ve rahatlıkla kullanabiliceği boyalardır.


Rich Multi Decor Chalked boya;


*Ham mdf ve cilalı, parlak mobilyalarda yüzey astarı gerekmezsizin ve en önemlisi zımpara yapmaya gerek kalmadan uygulama yapılır.Bu sayade hem kullanım kolaylığı  hem de vakitten tasarruf etmenizi sağlar.

*Cam üzeri çalışmalarınızda yüksek örtücülük sağlar,fırınlanmadan elde ve makinada yıkanabilir.

*Metal yüzeyler rahatlıkla boyanabilir.

*Okullarda ve evlerde,mimarlık ve tasarım atölyelerinde,craft sektöründe dekoratif duvar boyamalarında en çok kullanılan dayanıklı boyalardır.

 *Kanvas tuvallerde,sanatsal çalışmalarda kullanabilirsiniz.

*Kumaş boyama sonrasında yumuşak tuşesi elde ve makinada yıkanabilir.


Cilalı ,parlak,renk değişimi,koyu renkten açık renklere geçiş  ve geri dönüşüm çalışmalarınızda- mutlaka kat aralarında kuruma ve boyanın nemini atıp,kemikleşme süresini beklemek gerekmektedir.Katlar arası bekleme süresi 6-8  saat,boyanın tam olarak taşlaşma süresi 21 gündür.

En son çalışmanıza uygun vernik uygulanmalıdır.Vernik işleminin fırça izi kalmaması için doğru fırça ile (ipek uçlu fırça)yapılması çok önemlidir.Bu konuda fırça önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Boyama işlemini tamamladıktan sonra aynı ultra mat görüntüyü korumak için Ultra Matte Chalked Varnish kullanmanızı tavsiye ederiz,ama ultra mat bir görüntü istemiyorsanız,mat,yarı mat,parlak vernikler de uygulayabilirsiniz.


Mobilya dönüşümlerini yapmak için özel bir kullanım becerisi istemez. Ultra mat dokusu kadife hissi uyandırır. Zımparalama ve astar boyama gerektirmez.Renkler kendi aralarında karışabilir.

 

Rich Multi Decor Chalked  boyalar yoğun pigmentli ve yüksek kapatıcılığa sahiptir.Kullanmadan önce mutlaka çalkalama işlemini yapın.


Rich Multi Decor Chalked boyalar uzun raf ömrüne sahiptir.Satın aldığınız boyanızı oda sıcaklığında saklamanız gerekmektedir.Aşırı sıcak ve soğuk boyanızın kıvamını ve kimyasını bozacaktır.Boyanızıkullanırken,kullanacağınız kadarını başka bir kaba döküp bu kapta inceltme yapın ve boyanızın kapağını her zaman sıkıca kapatın.


Rich Multi Dedor Chalked boyalar ile kullandığınız fırçalarınızı ya da boyama rulonuzu  boyama işleminiz bittikten sonra mutlaka yıkayınız.Fırçanızda kalan boyaları en iyi beyaz sabun,bulaşık deterjanı ve arap sabunu yardımı ile kolayca çıkartabilirsiniz.


Rich Multi DecorChalked boyaların ;46 adet geniş renk seçeneği ve 100-250-500 ve 1750 cc olarak 4 farklı gramaj seçeneği vardır.


Rich Multi Dedor Chalked boya uygun fiyat ve geniş renk seçeneklerini incelemek için Atölye Dide her zaman sizlerle.125TL

Satıcı Hakkında

Kalemium

9.3
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (28)
YEKCENTER
9.8
Tahmini Teslimat: 5 - 8 Nisan
169,00 TL
129 TL
Öztürk Ticaret
9.8
Tahmini Teslimat: 5 - 8 Nisan
165,00 TL
129,99 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Multi Decor Chalked 1750cc Beyaz
Rich
Multi Decor Chalked 1750cc Beyaz
4.7
116Değerlendirme
68Yorum
Ürünü satın aldı
El altı boyam diyebilirim mutfak dolaplarını, tv ünitemi sehpalarımı balkon dekorunda kullandım hemen bitmiyor boya çok iyi ama üstüne muhakkak vernik lazım
Ürünü satın aldı
Şuan sehpalarımı boyuyorum ikinci katta işlem tamam... üçüncüye gerek yok .. yeni sehpa almaktan kurtuldum :) çok güzel
Ürünü satın aldı
Bu boyayı çok beğeniyorum kapatıcılığı harika matlığı da öyle oyuzden 5 yıldız tek sorun 1750 cc yazıp 1250 cc gelmesi üzücü