Remington

279 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Kişisel Bakım Ürünleriyle Remington Her An Yanınızda

Remington, saç ve vücut bakımınızı en iyi şekilde yapmanızı sağlıyor. Saç şekillendirici, saç kurutma makinesi, tıraş makinesi ve epilasyon aleti gibi birçok ürün, yüksek performansı ve üstün koruma teknolojisi ile öne çıkıyor. Remington markasının şık ve işlevsel tasarımlı ürünleri, saçlarınız ve vücudunuz için mükemmel bir bakım sağlıyor. Remington, farklı fonksiyonel özellikleri ve benzersiz tasarımlarıyla tüketicinin tercih ettiği markalar arasında yer alıyor.

Yeni Nesil Teknolojisi ile Remington

Elektrikli kişisel bakım ürünleriyle adından söz ettiren Remington, göz alıcı tasarımlara imza atıyor. En son teknolojiyle donatılan Remington epilasyon cihazları, badem yağı içerdiği için rahatlatıcı bir etki yapıyor. Smoothest Ever Shave teknolojisi ile de cildinizde kadife yumuşaklığı sağlıyor. Ayrıca ıslak ya da kuru olarak kullanılabiliyor. Hipoalerjenik başlık ile de kolay ve hijyenik bir temizleme sunuyor. 40 dakikaya kadar kablosuz kullanım imkanı tanıyan Remington epilasyon aletleri, ergonomik tasarımı sayesinde de dilediğiniz yere taşınabiliyor. IPL teknolojisine sahip olan Remington epilasyon aletleri ile tüyleriniz kalıcı şekilde azalıyor. Tırnak bakımına önem verenlerin ilgisini çeken Remington pedikür seti ise birçok parçadan oluşuyor. Bu parçalar tırnaklarınıza mükemmel bakım yapıyor. Aynı zamanda ölü cildi temizlemek için konik uçlu nasır törpüsü dahi bulunuyor. Erkeklerin dikkatini çeken Remington tıraş makineleri, yüksek performansı ve çok yönlülüğü ile öne çıkıyor. Remington tıraş cihazlarının çeşitli boyutlardaki kesme taraklarıyla istediğiniz uzunlukta ve tarzda sakallara sahip olabiliyorsunuz. Remington, 60 dakikaya kadar kullanım süresi ile de kesintisiz bir bakım imkanı sunuyor. Su geçirmez özelliği sayesinde banyoda da rahatlıkla kullanılabiliyor. 4 saatlik bir şarj süresine sahip olan Remington tıraş makineleri, LED göstergeleri ve ergonomik tasarımı ile büyük beğeni kazanıyor.

Şık ve Fonksiyonel Remington

Yüksek güç kapasitesine sahip olan Remington saç kurutma makineleri, iyon jeneratörü sayesinde kabarmayan ve parlak saçlar elde etmenizi sağlıyor. Kademeli ısı ve üfleme ayarı ile de kullanım kolaylığını beraberinde getiriyor. Remington saç şekillendirici çeşitleri ise istediğiniz saç stiline sahip olmanıza yardımcı oluyor. Keratin ve badem yağı ile zenginleştirilen Remington saç şekillendiriciler, hem saçınızı besliyor hem de mükemmel bir parlaklık kazandırıyor. Portatif tasarımı ve estetik görünümüyle göz dolduran Remington maşa modelleriyle de uzun süre kalıcılığını koruyan kıvırcık ya da dalgalı saçlara sahip olabiliyorsunuz. Kalın saçlar ya da daha geniş bölümler için sıcaklık artırma fonksiyonuna sahip olan Remington maşa, saçlarınız için etkili çözümler sunuyor. Ayrıca dijital ısı göstergesi ile tüm ayarları kolaylıkla görebiliyor ve yapabiliyorsunuz. Remington şekillendirici, zamandan da tasarruf etmenizi sağlayarak 15 saniye gibi kısa bir sürede saçlarınızı hazır hale getirebiliyor. Remington şekillendiricinin benzersiz bukle teknolojisi ise döner başlığı ile göz alıcı şerit bukleler yaratıyor. Remington, koni formu ve kavrama teknolojisi sayesinde de saçlarınızın gövdeden kaymasını engelliyor. Böylece saça kolaylıkla şekil vermenizi sağlıyor. Yüksek güç kapasitesine sahip olan Remington bukle motoru, özel başlıklar ile muhteşem saç stilleri yaratmanıza imkan veriyor.

Yüksek Performanslı Remington

Remington saç düzleştirici modelleri, en son teknolojisi ve şık tasarımlarıyla tüketici ihtiyacını karşılıyor. Duş sonrası kuruyan saçlarınızı kolaylıkla düzleştiren Remington, hassas ısı ayarları sayesinde saçlarda hasar oluşumunu da önlüyor. Keratinli Remington saç düzleştirici çeşitleri, saçlarınız için 3 kat daha fazla koruma sağlıyor. Aynı zamanda saçlarınızın nem oranını ölçerek en sağlıklı şekilde düzleştiriyor. Şık tasarımlı Remington düzleştiriciler, zengin renk seçeneğini de beraberinde getiriyor. Gelişmiş seramik plakaları ise daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı oluyor. Badem yağı ile zenginleştirilen Remington saç düzleştirici tarakları ise çok daha parlak ve canlı saçlara sahip olmanızı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda uzun süre etkisini ve kalıcılığını koruyor. Remington düzleştirici taraklar, dijital ısı göstergesi ile tüm sıcaklık ayarlarını ve ısı kademelerini görebilmenizi sağlıyor. 150°C ile 230°C arasındaki 5 ısı ayarı özelliği ile öne çıkan Remington, saç tipinize en uygun sıcaklığı ayarlamanıza yardımcı oluyor. Akıllı sensörü sayesinde de ısıyı, saçınızın nem oranına göre farklı bölgelerinde düşürüyor ya da artırıyor. Böylece sürekli ısı ayarı yapmanıza gerek kalmıyor. Remington saç düzleştiricisinin gövdesindeki beyaz ısı koruma sembolü ise saçınızdaki nem durumuna göre yanıyor. Bu sayede saçınızı düzleştirirken üstün bir koruma sağlıyor.