Relax Mode

773 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Relax Mode

Relax Mode

Relax Mode, 1965 yılında üretim hayatına başlayan Ünsal Giyim'in bir markası olarak faaliyet gösterir. Tekstil alanında yılların getirdiği deneyimle gücüne güç katan marka, her yıl ürün çeşitliliğini artırarak yoluna devam eder. Marka oluşturulurken rahatlık anlayışı temel misyon olarak belirlenmiştir. Relax Mode, üretimlerinde bu misyonla hareket ederek, üretilen tüm ürünlerin bu alanda beklentileri karşılayacak yapıda olmasına özen gösterir. Bu nedenle ürünlerin kumaş kalitesi, kalıbı ve tasarımı gibi özellikleri rahatlık anlayışına paralel şekilde seçilir. Üretim alanında titizlikle seçilen modeller, günlük kullanıma uygun ve içinde kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz bir yapıda üretilir. Aynı zamanda göze hitap eden tasarımlar, şıklığından ödün vermeden rahat olmak isteyenlerin beklentilerini karşılar. Relax Mode, adına yakışır rahatlık anlayışı ile her geçen gün farklı koleksiyonlar üreterek sektöründe adından söz ettirmeye devam eder. Bu sayede Relax Mode’un gelişen ürün yapısı kadın, erkek ve çocukların beklentilerine hitap edecek şekilde yenilenir. “Rahatsan Özgürsün” sloganıyla yoluna devam eden Relax Mode, ürettiği her ürün grubunda bu anlayışı hissettirir.

Rahatlığın Adresi Relax Mode Pijama

Rahatlığın bir giysi üzerinden tanımlanması istense, pek çok kişinin aklına gelecek ilk şey pijama olacaktır. Pijama hemen hemen herkesin evde geçirdiği vakitlerinin baş kahramanı olarak günlük hayattaki yerini alır. Bu durum onu sadece uyurken kullanılan bir nesne olmaktan çıkarır. Evde geçirilen vakitlerin çoğunda rahatlık timsali pijamalar tercih edilir. Pijamanın bu denli sık kullanılıyor olması, pijama seçimlerinde rahatlığın yanında hoş tasarımların da aranması sonucunu doğurur. Relax Mode bu sonuçtan hareketle ürettiği pijamalarda rahatlık ve şıklığı bir arada bulundurur. Erkek ve kadın kullanıcılarına farklı tasarımlarıyla seslenen Relax Mode, pijama konusunda her türlü beğeni grubuna hitap edebilir. Relax Mode'un kendine has tasarımları, her mevsim grubu için farklı özellikler gösterir. Bu sayede yılın her dönemi için beklentilere hitap eden bir Relax Mode pijama ürünü bulunabilir.

Relax Mode kadın pijamalarında farklı ürün grupları yer alır. Kadınların rahatlık beklentilerinin yanında şıklığından da ödün vermeyeceği fikrini benimseyen Relax Mode, kadın grubu pijamaları bu düşünceden hareketle tasarlar. Kadın grubu ürünler arasında uzun kollu pijamalar, yaka ve düğme seçenekleri ile birbirinden ayrılır. Bisiklet yaka, V yaka gibi modellerin bulunduğu pijamalar, düğmeli ya da düğmesiz olarak satın alınabilir. Relax Mode pijamalarda desenli ürünler farklı beğeni gruplarına hitap etmek üzere üretilir. Ayrıca baskılı pijamalar kadın grubu modelleri arasında yer alır. Pijamalarda mevsimsel tercihler göz önünde bulundurularak kısa kollu, askılı ya da şortlu pijama modelleri tüketicinin beğenisine sunulur. Relax Mode, kadın ürünlerinde genel olarak rahatlığın yanında şıklığı ön plana alır. Bu nedenle pijamalarda dantel ve süslemeli modeller de mevcuttur. Ayrıca uyku grubu ürün kategorisinde gecelikler de yer alır. Relax Mode yeni sezon kadın gecelik modelleri, şık dantelli ya da daha sade tercih edenler için düz penye seçeneklerinden oluşur. Askılı ve yarım kol gecelikler dokuma kumaşlardan üretilir. Şık saten gecelikler de bu ürün grubu içerisinde yer alır. Saten geceliklerin tasarımlarında modern çizgiler dikkat çeker. Pijamalarda kadın grubu ürünler genel olarak yumuşacık yapısı ve vücuda uyumlu kalıplarıyla fark yaratır. Farklı beden seçeneklerinin varlığı ile herkesin aradığı bedenlere kolaylıkla ulaşması amaçlanır. Ürünlerin kalitesi bir kez satın alındığında yeniden satın almak isteyeceğiniz düzeydedir. Relax Mode yeni ürünlerinde bu kalitesini korur ve artırır. Gece grubu ürünler pijama ve geceliklerin bir arada yer aldığı setler halinde de satın alınabilir. Bu setlerde pijama takımı, gecelik ve sabahlık ürünleri bir arada yer alır. Ürünler ayrı ayrı alınarak da kendi kombininizi oluşturma ve her pijama grubuna uygun modellerde Relax Mode sabahlık bulma şansınız vardır.

Kadın grubu pijamalar arasında Relax Mode yeni sezon hamile ürünleri de yer alır. Hamile ürünleri beden ve kalıp konusunda titizlikle tasarlanır. Hamile kadınların pijamalardan beklediği rahatlığı sağlayabilmek adına beden aralığı geniş tutulur. Hamile grubu ürünlerde alt pijamalar lastiklerle desteklenerek, karın şeklini alabilecek tarzda tasarlanır. Üst pijamalarda ise karın bölgesi yine karın şeklini alabilecek yapıda ve rahatlıktadır. Hamile pijamalar aynı zamanda lohusalık dönemine de kullanıma uygundur. Relax Mode'un farklı tasarıma sahip boydan boya fermuarlı gecelik modelleri de hamile ve lohusa kadınlar için kullanım kolaylığı sağlayan ürünler arasında yer alır. Ayrıca tüm kadın grubu pijamalar uygun modelli sabahlıklarla kombinlenebilir. İster hamile pijamalarıyla, isterseniz günlük olarak tercih edebileceğiniz sabahlık seçenekleri bulunur. Bunun için farklı modellerde Relax Mode kadın sabahlık seçenekleri mevcuttur.

Relax Mode erkek grubu pijamalarda özellikle rahatlık ön plana çıkar. Pijamaların kumaş yapısı bu rahatlık anlayışı ile paralel olarak yumuşaktır. Terletme yapamayan kumaşlar ile üretilen ürünler, bol kesimleriyle de bu anlayışa hitap eder. Uzun kollu, kısa kollu, düğmeli ya da düğmesiz olarak tercih edilebilen ürünler, yaka yapısı olarak da yine bisiklet yaka ya da V yaka modellerinden oluşur. Ayrıca şortlu pijama takımı seçenekleri de mevcuttur. Erkek grubu ürünlerde yine beden seçeneği geniş olan modeller yer alır. Kumaş ve dikiş kalitesi sayesinde uzun süreli kullanım olanağı sunan Relax Mode erkek pijamaları oldukça beğenilen ürünlerdir.

Relax Mode Günlük Giyim

Üretilen her ürün kategorisinde olduğu gibi günlük giyim ürünlerinde de Relax Mode, yine rahatlığı temel alan tasarımlar geliştirir. Günlük hayatta iş yerinde ya da evde giyilebilecek tüm ürünlerde bu rahatlık anlayışı ile geliştirilen modeller dikkat çeker. Kadın ve erkeklerin farklı tercihlerine seslenen marka, her cinsiyete uygun beden ve kalıplarda ürünler tasarlar. Ayrıca markanın bu alanda geliştirdiği hazır kombinli takım ve setler, alışverişi sizin adınıza kolaylaştırır. Gömlek ve pantolon, bluz ve kapri gibi ikili setler mevcuttur. Bunların yanında gömlek, pantolon ceket ya da hırka ile kombinlenen 3'lü takımlar bulunur. Takım ve setler oluşturulurken; modellerdeki renk ve desen uyumu gibi ayrıntılara dikkat edilir. Özenle oluşturulan setler kullanıcıların beğenisine sunulur.

Günlük rahatlıkta kadınların en çok tercih ettiği giysilerden biri olan elbiseler de yine Relax Mode şıklığı ile ürün kategorileri içerisinde yer alır. Relax Mode elbise modelleri kumaş yapıları ve tasarımları ile birbirinden ayrılır. %100 ve %50 pamuk kumaşlı elbiseler yanında viskon, şifon, penye ve havlu kumaştan elbise modelleri bulunur. Elbise tasarımları mini, midi ve maxi boy seçenekleri ile koleksiyon içerisinde yer alır. Elbiselerde askı ve kol yapıları modellere göre farklılıklar gösterir. Bu kategoride düz renkli ya da desenli elbise modelleri tercih edilebilir. Model seçeneklerine göre kemerli ya da yandan bağlamalı elbise tasarımları bulunur. Elbiseler kullanım alanlarına göre de farklılık gösterilebilir. Elbise koleksiyonu içinde yer alan havlu elbiseler plaj veya havuzlarda havlu yerine kullanılabilir. Tüm elbise grubu ürünler kadınların tercihlerine hitap edebilecek beden aralıklarında üretilir. Ayrıca tüm elbise modelleri rahatlık çizgisinden ödün vermeden tasarlanmaktadır. Bu nedenle kumaşlar titizlikte seçilir ve cilde uyumları kontrol edilerek üretilir. Kaliteli dikiş yapısına sahip elbiseler kolay bozulma ve yıpranma yapmayacak şekilde üretilir. Elbiseler gibi Relax Mode tulumlar da günlük giyimde tercih edilen ürün gruplarıdır. Son yılların yıldızı parlayan giyim ürünlerinden olan tulumlar, şık ve rahat tasarımlarıyla markanın ürün grubu arasında yerini alır. Uzun ve kısa modelli tulumlar farklı kumaş seçenekleri ve farklı modelleri ile kadınların beğenisine sunulur.

Günlük rahatlık konusunda ilk akla gelen ürünlerden biri olan eşofman takımları da Relax Mode'un günlük giyim kategorileri arasında yer alır. Relax Mode yeni sezon eşofman takımları hem kadın hem de erkek tüketicilere uygun model seçenekleri ile üretilir. Eşofman grubu ürünler de müşteri tercihleri göz önünde bulundurularak tasarlanır. Bu amaçla üretilen ürünler günlük kullanımda hareketleri engellemeyecek şekilde esnek ve ergonomiktir. Vücut yapısı ile tam uyumlu olarak tasarlanan model seçenekleri sayesinde eşofmanlar, spor yaparken ya da ev işlerinde herhangi bir alanda rahatlıkla giyilebilir. Eşofmanların kol ve paça bölümleri lastikli olan modelleri kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca pamuklu kumaş yapısı ile terletmeyen eşofmanlar, elastik özellikleriyle de konforlu bir gün geçirmenize olanak sağlar. Relax Mode eşofman grubu ürünlerde de yine beden aralığı konusunda geniş ürünler sunar. Bu sayede kendinize uygun modeli seçerek günlük giyimde istediğiniz konfora ulaşma şansınız doğar.

Günlük giyim alanında iç giyim ürünlerine de ağırlık veren Relax Mode, bu grup ürünlerde de rahatlığı ön plana alır. Kadın, erkek, çocuk tüm yaş grupları için iç giyim ürünlerinin üretimi gerçekleştirir. %100 pamuklu penye kumaşlardan üretilen atlet, külot, fanila, çıtçıtlı body, boxer ve taytlar pek çok model seçeneği ile göz doldurur. Relax Mode iç giyim ürünlerinde genel olarak sadelik hakimken, ürünlerde beyaz renk dikkat çeker. Kadın grubu ürünlerde ince ve kalın askılı atletler, slip külot ve yüksel belli külot ürünleri mevcuttur. Tüm bu ürünlerde işleme gibi detaylar bulunmazken, bazı atletlerde dantelli modellere rastlanabilir. Erkek ve çocuk grubu çamaşırlarda ise tamamen sadelik söz konusudur.

Plajlarda Relax Mode Şıklığı

Rahatlık anlayışını yaşantının her alanına yaymayı hedefleyen Relax Mode, plaj grubu ürünleriyle de iddiasını ortaya koyar. Aklınıza gelebilecek tüm plaj ürünlerinde birbirinden güzel tasarımlı ürünler yer alır. Bu grupta özellikle renk ve desenlerin kullanımıyla birbirinden şık tasarımlar dikkat çeker. Yazın tüm renklerini yansıtan bu ürünlerde, modern çizgiler tasarımlarda ağırlıklı olarak kullanılır.

Kadınlar için üretilen plaj grubu ürünler oldukça çeşitlidir. Bikini ve mayo gibi temel ürünler yanında plaj elbisesi ve pantolonu gibi ürün seçenekleri de mevcuttur. Bikinilerde üst ve alt modeller farklı tarzlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Bikini üstlerinde askılı ya da askısız modeller tercih edilebilir. Bikini altlarında ise klasik slip tarzı yanında yüksek belli slip modelleri de mevcuttur. Mayolar da desen ve askı çeşitleri ile birbirlerinden ayrılır. Straplez ya da tek omuz askılı modeller oldukça ilgi çeker. Bunların yanında düşük omuz detayıyla fırfırlı modeller de kreasyon içinde yer alır. Mayo tasarımlarında, bazı bölgeleri transparan özellikte olan, tüllü mayolar da yine kadınların beğenisine sunuluyor. Mayo modellerinde düz renkler kadar desenli ürünler de beğenilen ürünler arasında yer alır. Diğer plaj aksesuarlarından olan plaj pantolonları, boydan boya tül ya da keten kumaşlardan üretilir. Yırtmaç detaylı plaj pantolonları aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlar. Plaj elbiselerinde ise çeşit oldukça fazladır. Şifon, tül, viskon, keten, pamuklu ve havlu kumaşlardan üretilen plaj elbiseleri hanımların ilgisine hitap edecek tasarımlarında üretilir. Plaj kreasyonunun en dikkat çeken ürünleri olan elbiseler düz renkli ya da desenli model seçeneklerine sahiptir. Havlu kumaştan üretilen plaj elbiseleri, denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra havlu yerine üzerinize geçirebileceğiniz tarzdadır. Tüm plaj grubu ürünlerde su tutmama ve çabuk kuruma özelliklerine dikkat edilerek üretilir. Ayrıca ürünlerin serin tutacak ve terletme yapmayacak kumaşlardan üretilmesine özellikle dikkat edilir.

Erkeklerin plaj rahatlığında ise şort modelleri yer alır. Su tutmaz özelliğe sahip erkek deniz şortları aynı zamanda çabuk kuruma özelliğine de sahiptir. Farklı desenlerde olmasıyla deniz şortları da farklı tercihlere hitap edecek ürünler olarak görülüyor. Hem modern hem de şık tasarımlı erkek deniz şortları fark beğeni gruplarına hitap eder.

Çocuklar İçin Relax Mode

Relax Mode yetişkinler kadar çocuk ürünlerinde de beğenilen bir marka olarak rahatlık iddiasını sürdürür. Özellikle çocuk iç giyim ürünleri, pijama ve gecelik modelleri konusunda kalitesiyle dikkat çeken bir markadır. Relax Mode çocuk grubu ürünlerde tasarımlarını çocukların ilgisini çekecek tarzda oluşturur. Çocuklar renkli tasarımlar sayesinde Relax Mode ürünlerini severek giyerler. Çocuklar için üretilen tüm ürünlerde %100 pamuklu penye kumaşlar kullanılarak, sağlıklı giysiler tasarlanır. Çocukla yumuşacık yapılı, sağlıklı kumaşlardan üretilen pijamalarla kaliteli uykuların keyfini çıkarır.

Kız çocukları için üretilen pijama ve geceliklerde renkli desenlerden oluşan tasarımlar, fırfır ve fiyonk gibi detaylarla süslenir. Pijama takımları her mevsim grubu için ayrı ayrı üretilir. Uzun kollu ve paçalı takımların yanında, şortlu ve askılı pijama takımları da kreasyonda yer alır. Kız çocukları için ayrıca birbirinden güzel gecelik modelleri de mevcuttur. Yıldızlı, bulutlu, pastalı, şekerli ve benzeri pek çok baskının yer aldığı modeller çocukların oldukça ilgisini çeker. Erkek çocukları için de yine benzer şekilde farklı baskılarla her mevsime uygun modellerde pijamalar bulunur. Çocuk pijamalarında kalıp ve beden yapısı, çocukların yaş ve cinsiyet gruplarına uygun olarak üretilir.

Çocuk giyimde çamaşır modellerine de yer veren Relax Mode, özellikle termal içlik gruplarıyla ilgi görür. Soğuk havalarda tercih edilen termal fanila ve taytlar içlik olarak kullanıma uygundur. Termal yapıdaki ürünler, okulda veya dışarı çıkarken çocuklarınızın her türlü giysisinin içine giydirilebilir. Pamuklu yapıları sayesinde de terletmeden sıcak tutma özelliğine sahiptir. Termal fanilalar uzun ve kısa kol seçeneği ile üretilir. Çocuk giyimin ebeveynler tarafından en beğenilen özelliği olan %100 pamuklu ürün yapısı, fanila ve taytlarda da kendini gösterir. Termal fanila ve taytlar çocukların vücut yapısına uygun olarak tasarlanır. Bu sayede hareket engeli yaratmadan rahatlıkla kullanılabilir. Çocuk çamaşırlarında atlet ve külot grubu ürünler de pamuklu yapısı ile tercih edilen ürün grupları arasındadır. Bu ürünlerde en çok dikkat çeken sadeliktir. Özellikle beyaz renkten üretilen çamaşırlar kaliteli dikiş yapısıyla oldukça beğenilir.

Tüm Relax Mode ürünleri kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar kullanıma uygun olarak üretilir. Yıkama ve kurutma talimatları ile kullanıldıkları sürece yıpranma yapmadan uzun süreli kullanılabilirler. Bir kez satın aldığınızda ürünlerin kalite farkını görebilirsiniz. Relax Mode ürünlerinin tüm ilgi çeken özellikleri ve Relax Mode outlet indirim seçenekleri Trendyol farkıyla sizlerle. Siz de Relax Mode online indirimli ürünler ile tanışıp kaliteyi uygun fiyatlarla satın alma şansını elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden Relax Mode outlet ürünleri inceleyip kendinize uygun olanları sepetinize ekleyebilirsiniz. Trendyol' un evinizin rahatlığında sunduğu alışveriş imkanlarıyla ürünlerinizi kapınıza kadar getirtmenin tam zamanı.