Regal Çamaşır Makinesi

19 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Regal Çamaşır Makinesi

Regal Çamaşır Makinesi

Ürettiği kaliteli, uzun ömürlü ve avantajlı beyaz eşyalar ile kullanıcıların daima memnun kaldığı markalar arasında yer alan Regal, diğer ürünlerinde olduğu gibi çamaşır makinesi ürünleriyle de kullanıcıların her türden ihtiyacını en ideal şekilde karşılıyor. Farklı teknik özelliklere ve kullanıcı dostu detaylara sahip Regal çamaşır makineleri, farklı renk seçeneklerinin yanı sıra gelişmiş teknolojik yeniliklerle beraber sunuluyor. Bir çamaşır makinesinden beklediğiniz tüm özellikleri bulabileceğiniz Regal çamaşır makineleri, oldukça şık tasarımlarıyla da evinize benzersiz bir hava katıyor. Hayatınızı kolaylaştıran Regal ürünleriyle hem zamandan hem de enerjiden büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

Regal Çamaşır Makinesi: Lekeleri Gözünden Tanıyan Yardımcı

Bir çamaşır makinesinden beklenen en önemli detay; lekeleri tam anlamıyla çıkartıp hijyeni en üst seviyede sağlaması oluyor. Gelişmiş teknoloji kullanılan Regal çamaşır makineleri, lekeleri adeta gözünden tanıyarak ona uygun bir yıkama programı uyguluyor ve size daima tertemiz çamaşırları kullanma rahatlığını sağlıyor. Farklı çamaşırlara uygun farklı yıkama programlarının tanımlandığı Regal çamaşır makinelerinde spor giysi yıkama programı, pamuklular eko, yorgan yıkama programı, sentetik yıkama programı ve perde yıkama programı gibi programlar ile kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu yıkama özelliklerine nokta atışı çözümler sunuluyor.

Bunların yanı sıra ön yıkama ve hızlı yıkama programları ile kısa sürede çamaşır yıkama işini halletmek zorunda olan kullanıcıların da beklentileri fazlasıyla karşılanıyor. Regal markasının özellikle çocuklu ailelere yönelik olarak geliştirdiği ve önemli bir ihtiyacı karşılayan Regal ultra sessiz çamaşır makinesi ise sessiz yıkama özelliği sayesinde çamaşır makineleri arasında adeta bir devrim yaratıyor. Ayrıca Regal çamaşır makinesi özellikleri arasında bulunan kalan zaman göstergesi ile evden acil çıkmanız gereken durumlarda makinenizin ne kadar daha yıkama yapacağınız kolayca görebilir ve programınızı buna göre düzenleyebilirsiniz. Zaman erteleme özelliği ile ise seçtiğiniz programda istediğiniz saatte yıkamayı başlatabilirsiniz. Bu sayede evde olmasanız dahi elektrik maliyetinin çok daha az olduğu vakitlerde çamaşır makineniz sizin ertelediğiniz saatte yıkama işlemini gerçekleştirebiliyor.

Regal’de her evin büyüklüğüne ve çamaşır yıkama yoğunluğuna uyabilecek farklı yıkama kapasitelerine sahip çamaşır makineleri bulunuyor. Tek başına yaşayanlar ve küçük bir evde oturanlar için özel olarak geliştirilmiş olan Regal 5 kg çamaşır makinesi ile çok pratik şekilde yıkama yapabilir ve büyük oranda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Özellikle kalabalık ve çocuklu aileler için geliştirilmiş olan geniş bir yıkama kapasitesine sahip Regal 10 kg çamaşır makinesi ise tek seferde pek çok çamaşırı bir arada yıkayarak hem kolaylık hem de tasarruf yaratıyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre farklı yıkama kapasitelerinde çamaşır makineleri arıyorsanız Regal 6 kg çamaşır makinesi, Regal 7 kg çamaşır makinesi, Regal 8 kg çamaşır makinesi ve Regal 9 kg çamaşır makinesi gibi farklı ürün çeşitleri de bulunuyor. Regal çamaşır makinesi fiyatları; ürünlerin teknik özelliklerine, sıkma hızlarına, enerji performanslarına, kontrol panellerine, renklerine ve yıkama kapasitelerine göre değişkenlik gösteriyor. Eğer satın almayı düşündüğünüz çamaşır makinesinden çok yüksek bir sıkma hızı beklentiniz yoksa Regal 800 devir çamaşır makinesi tercihi yapabilirsiniz. Regal kurutmalı çamaşır makinesi fiyatları ise makinenin devir hızına, yıkama ve kurutma kapasitesine göre farklılık taşıyor. Trendyol’da hem beklentilerinize hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uygun pek çok Regal çamaşır makinesi modeli bulabilirsiniz.

Hem Bebeğinizin Hem de Makinenizin Sağlığını Düşünen Koruma

Regal çamaşır makinelerinde hem makinenin çok daha uzun ömürlü olması için hem de bebeklerin çok daha hijyenik çamaşırlar giyebilmesi için çok önemli korumalar yer alıyor. Çamaşır makinelerinde bulunan alerji duvarı, fazladan oluşturulmuş fonksiyonları ile tanımlı 4 bakteri ve 7 alerjene karşı etkili bir şekilde koruma sağlıyor. Bebeklerin yanı sıra fazla alerjik olan ciltler için de epey önemli olan bu koruyucu program ile çamaşırlarınızı içiniz rahat bir şekilde yıkayabilir ve giyebilirsiniz. Bebeklerin zarar görmesini engellemek için makinelerde aynı zamanda çocuk kilidi de bulunuyor. Özellikle çocuklu aileler için Regal kurutmalı çamaşır makinesi oldukça avantajlı oluyor. Bu sayede sürekli yıkanması gereken kıyafetler hızlı ve hijyenik bir şekilde kurutularak hem zaman kazanılıyor hem de bebeğinizin sağlığı ile ilgili gözünüz arkada kalmıyor. Çamaşırları askıya astığınızda temas edeceği mikroplarla alakalı bir endişe taşımanıza gerek olmuyor.

Regal çamaşır makinelerinde makinenizi çok daha uzun ömürlü şekilde kullanabilmeniz için de önemli korumalar yer alıyor. Geliştirilen kireç zırhı sisteminin üzerindeki nikel malzemeden yapılan kaplama sayesinde makine rezistansı, sulardan kaynaklı olan kireçlenmelere karşı korunabiliyor. Böylece bulunduğunuz bölgedeki su ne kadar kireçli olursa olsun çamaşır makineniz koruma altında oluyor. Bu da Regal çamaşır makinenizi çok daha uzun yıllar boyunca ilk günkü performansında kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Çamaşır makinelerinin en büyük kabusu ve problem sebebi olan kireçleri Regal çözümleri ile durdurabilirsiniz. 

Ütü Dert Olmaktan Çıksın

Regal çamaşır makineleri, çamaşırlarınızı en temiz ve en hassas şekilde yıkarken sizin için yıkama sonrasını da düşünüyor. Makinelere eklenen kolay ütü fonksiyonu sayesinde yıkama ve sıkma işlemlerinin arasında çamaşırlarınızın çok daha az kırışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede yalnızca yıkama sırasında değil yıkamadan sonra da çok daha az zaman ve çok daha az enerji harcayıp pratik bir şekilde çamaşırlarınızı ütüleyebilirsiniz. Özellikle ütü yapmaktan hoşlanmıyorsanız ya da ütüye ayıracak çok fazla zamanınız olmuyorsa kolay ütü fonksiyonuna sahip olan bir Regal çamaşır makinesi tercih ederek kendinize harika bir iyilik yapabilirsiniz. Kolay ütü fonksiyonu, aynı zamanda çamaşırlarınızın yapısına da iyi bakarak onları en narin biçimde yıkayacak şekilde çalıştırılıyor. 

Hassas Yıkama Özelliği ile Çamaşırlarınızı Çok Daha Uzun Süre Kullanın

Regal çamaşırlarında bulunan kristal kazan özelliği, hassas çamaşırları için hassas yıkama arayan kullanıcıların imdadına yetişiyor. Makinelerde yer alan özel kazan yapısı ile çamaşırlar yıpranmadan en hassas biçimde yıkanabiliyor. Yani Regal, çamaşırlarınıza tam da istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz özeni gösteriyor. Bazı durumlarda hassas olan çamaşırlarınızı zarar görmemesi için elde yıkamak isteyebilirsiniz. Ancak elde yıkama yapmak oldukça zahmetli bir iş olduğu için Regal, bu soruna da mükemmel bir çözüm getiriyor. Çamaşır makinelerinde yer alan elde yıkama programı sayesinde hassas kumaşa ve yapıya sahip olan çamaşırlarınızı hem düşük devirde hem de düşük sıcaklıkta yıkayabilir ve adeta elde yıkanmış hissiyle yıpranmasını önleyebilirsiniz. Böylece ne siz yorulursunuz ne de çamaşırlarınız zarar görür. Eğer gün içinde çok fazla kirli olmayan çamaşırlarınızı hızlı bir şekilde yıkayıp hemen temizleme ihtiyacınız fazlaca bulunuyorsa hızlı 15 dakikada yıkama programını kullanarak en kısa sürede çamaşırlarınızı tertemiz bir hale getirebilir ve hemen kullanabilirsiniz.

Trendyol’da bulunan kullanım alışkanlıklarınıza, yıkama beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun pek çok Regal marka çamaşır makinesi arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Farklı tasarımlara ve renklere sahip ürünlerin içinden size en uygun olanını seçtikten sonra Trendyol aracılığıyla en avantajlı fiyatlara hızla satın alabilirsiniz. Böylece evinizin en önemli beyaz eşyalarından bir tanesi olan çamaşır makinenize kolayca sahip olabilirsiniz.