Puma Spor Ayakkabı

4911 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Puma Spor Ayakkabı

Puma Spor Ayakkabılarındaki Sağlam İşçilik

Puma spor ayakkabı alanında kendini kanıtlamış ve kalitesiyle dünyaca bilinir hale gelmiş olan spor malzemeleri satan bir markadır. Spor dallarına özel olarak geliştirilen ayakkabılar ile her sporcunun tarzına ve oyun çeşidine hitap etmektedir. Spor, kişileri dönüştürme ve güçlendirme yetisine sahiptir. Dünya’da önde gelen spor markaları arasında yer alan ve ünlü sporculara hitap eden ürün çeşitliliğine sahiptir. Markanın geliştirdiği ayakkabılar, her spor dalına özel olarak imal edilmiş ve ayağın tam olarak rahatlığı göz önünde bulundurularak tasarımları yapılır. Puma’nın ton farklılıklarının yanı sıra trend renklerden olan beyaz, farklı tonları ile ayakkabı seçenekleri vardır. Puma beyaz spor ayakkabı farklı materyal özellikleri ile üretilen ve mevsimsel geçişliliğe uyumlu olan ürünlerdir. Ayrıca kadın, erkek ve unisex seçenekleri ile her ayağa hitap edecek özelliklere sahiptir. Sırf beyaz ya da baskılı, dış süslemeli olarak seçenekleri vardır. Kullanım amaçları doğrultusunda ayakkabının şekli ve modeli belirlenebilir. Çeşitli spor dalları vardır ve spor dalları doğrultusunda ayakkabı kullanımları değişkenlik gösterir. Örnek verilecek olursa; voleybol ayakkabısı ile futbol ayakkabısı aynı özellikleri taşımamaktadır. İkisi de farklı niteliklere sahip olan ürünlerdir. Ayrıca hakiki deri, süet, suni deri, tekstil dış yapıları ile sağlam ve kaliteli ayakkabı üretimleri sağlanır. Beyaz gibi siyah renkli olan ayakkabılar da ilgi görmektedir. Puma siyah spor ayakkabı düz taban, kalın taban seçeneklerin yanı sıra bağcıklı, bantlı kullanım şekillerine göre seçilebilmektedir. Siyah sporlar, günlük, sneaker, yürüyüş, koşu, futbol, fitness, outdoor kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterir. Ürünlerin kullanım alanları ve ayakkabıların özelliklerine göre fiyat aralıkları belirlenmektedir. Puma spor ayakkabı fiyatları bu duruma göre kendi içinde farklı aralıklarda sunulur. Model, kullanım amacı, dış materyal yapıları, tasarım özellikleri fiyatta belirgin olan konular arasındadır. Ayrıca ayakkabıların imalatı yapılırken, sağlam işçilik ve kaliteli malzemeler ile meydana getirilir. Markanın üretim seçenekleri bir hayli geniştir ve her ayakkabı kendi içinde en kaliteli teknikler kullanılarak üretilir. Bayan giyimin yanı sıra erkek giyimde çok dikkat çeken flex ayakkabı çeşitleri bulunmaktadır. Puma flex essential erkek spor ayakkabı farklı renk seçenekleri ile imal edilen koleksiyonlardır. Asıl özelliği günlük ve koşu, yürüyüş ayakkabısı olmalarıdır. Erkek ayak yapısına uygun olarak üretilmiş ve ergonomik özelliklerle satışa sunulan ürünlerdir. Ayağa giyildiği andan itibaren çevik ve konforlu hissetmeye yarayan bir yapıları vardır. Ayrıca dayanıklılığı, fonksiyonel oluşları ve rahatlıkları ile en sık tercih edilen ayakkabılardır.

Puma ile Sporun Keyfini Çıkarın

Puma üretimli ayakkabılar, sağlam yapıları ve spora renk veren çeşitliliği ile sporseverler tarafından ilgi gören bir üretim yapısı vardır. Sporun keyfi, yapılacak olan spor dalına göre uyumlu ayakkabının seçilmesi ile mümkün hale gelebilir. Markanın üretimleri bu anlamda en kaliteli ve konforlu ayakkabıları sporcular ile buluşturmaktadır. Puma Ferrari spor ayakkabı ürünü ile örnek verilecek olursa; Drift cat serisi ile bilinen ve her yeni versiyonu güçlenerek sezon seçeneklerine göre tasarlanan ürünlerdir. Ayakkabıların dış kaplaması lazer kesim ya da klasik puma niteliklerine göre çeşitlenebilir. Bu koleksiyonların kendine özel özellikleri vardır; yüksek kaliteli yapıları, gerçek konfor, gösterişli çizgileri ile göze hitap eden seriler arasındadır. Ferrari logoları, kavrayış sunan kauçuk tabanlar ile harika bir görünüm sunar. Ferrari ayakkabılar, Puma erkek spor ayakkabı modelleri içinde yer alan koleksiyonlardır. Sporu daha konforlu ve kaliteli hale getirebilmek için markanın ürettiği spor ayakkabı seçenekleri muhteşem özellikler taşımaktadır. Ayrıca kış tarzına ya da yaz tarzına uygun olan spor ayakkabı çeşitleri bulunmaktadır. Böylece mevsimsel özelliklere göre de ürün seçimi rahatlıkla yapılabilir. Bütün spor ayakkabıların kullanım alanlarına göre özellikleri birbiri içinde farklılık gösterir. Örnek verilecek olursa; Puma roma spor ayakkabı serisi eski üretimlerden günümüze gelmiş olan klasik tarz marka imzası taşıyan ürünleri sunar. İlk versiyonu atletizm pistleri için tasarlanmıştır ve bu ayakkabılar, sokak tarzı ve günlük giyim şıklığı ile uyum sağlayabilecek özellikleri taşır. Dolgulu ayakkabı dilleri, özel ayak kemer destekleri, sentetik deri dış kaplama ve son moda renk seçenekleri ile yeni zaferler kazandıracak ayakkabılardır. Roma tarzdaki ayakkabılar, sentetik deri dış materyal, T şeklinde ayak parmak bölge tasarımları, harika uyum için bağcık sistemi, konfor ve dayanıklılık için ayak kemer desteği, yastıklı orta taban, üstün tutuş ve kauçuk dış taban desteği ile gönül rahatlığı ile seçilebilir. Spor yaparken, rahatlık sunan ve geniş desteği ile ilgi toplayan çeşitler arasında; Puma turin erkek spor ayakkabı serisi bulunmaktadır. Yeni koleksiyon içinde yer alan ve markanın lifestyle ürün kategorisinde yer alan ayakkabılardır. Sportif, gösterişli ve yeni trendlere ilham verecek modelleri sunar. Ayakkabıların aynı zamanda renk seçenekleri ve farklı çizgileri vardır. Puma gri spor ayakkabı bunlardan bir tanesidir. Grinin tonlarını ve sade gri seçeneklerini marka imzasını ve yorumunu katarak tasarlamıştır.

Puma’nın Özel Koleksiyonlar ile Sportif Tarzlar

Rahatlık çoğu kişi için önemli olan ve bu alanda da şık görünümün önemsendiği söylenebilir. Puma’nın sunduğu ayakkabı seçenekleri ile her spor dalını müthiş konforla yaşayabilmek mümkündür. Ayrıca özel koleksiyon ve yeni tarz ayakkabıların, ayaktaki uyumu tartışılmaz derecede yüksektir. Puma BMW spor ayakkabı modelleri bu ürünlerden biridir. Özellikleri arasında BMW’nin bu ayakkabıların üzerinde tasarlanarak farklı bir tarz yakalanmasına olanak sağlaması vardır. Klas ve şık bir görünümü olan BMW modellerin, lazer kesim tasarımları ve 3D organik yapıda tasarımı dinamik bir hale gelmiştir. Bu ayakkabılar, günlük giyimden spor klasiklik şıklığına kadar farklı bir hava yakalamaya yardımcı olur. Ayakkabıların marjinal tarzının yanı sıra dış materyal yapılarının da farklı özelliklerde üretildiği söylenebilir. Puma deri spor ayakkabı kadın, erkek, unisex ve çocuk modelleri ile sağlam işçilik ve harika dış görünüm özellikleri sunmaktadır. Çeşitleri arasında %100 deri, bağcıklı, bağcıksız, cırtlı seçenekler vardır. Ayrıca markanın bütün model ve seri seçeneklerinde deri malzeme sağlamlığını bulabilmek mümkündür. Spor dallarını ve günlük kullanımları destekleyici nitelikte ayakkabı imalatları bulunmaktadır. Markanın bu özeni, sporseverler tarafından ilgi toplamıştır ve her kullanım amacına uygun ürünlerden yararlanılmaktadır. Puma yeni sezon spor ayakkabı seçenekleri ayak sağlığı göz önünde bulundurularak, farklı spor dallarına uyumlu şekilde üretildiği gibi günlük seçeneklerde de çeşitli modeller vardır. Günlük tarzda koşu, yürüyüş gibi kullanımlara uyumlu dış ve iç tasarım üretimler harika kullanım rahatlığı olan ürünlerdir. Bunun yanı sıra farklı alanlardaki spor dallarına göre ayakkabıların salon uyumlu ya da çime uyumlu ayakkabı özellikleri ile üretildiği söylenebilir. Sporsever kadınların en ilgi duyduğu ayakkabılardan olan Puma roma bayan spor ayakkabı basic tarz olarak üretilebildiği gibi farklı niteliklerde de imal edilmektedir. Kadın ayak yapısına uyumlu olarak tasarlanan ve dış tasarımları göze ve rahatlığa hitap edecek özelliklerdedir. Ayakkabıların renk skalası oldukça geniştir ve modern yapıda tasarlanmıştır. Kadın ayakkabıları arasında en beğenilen ve dikkat çeken Puma kurdeleli spor ayakkabı seçenekleri, renkli özellikleri ile her tarza hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Kurdele detayları önde ve arkada tutturulacak şekilde yapılarak ayakkabılara farklı bir hava katılmıştır. Kurdelelerin kalın yapısı ve ayakkabı ile aynı renkte oluşu harika bir ahenk yakalamaya yardımcı olur.

Puma ile Trend Tasarım Modellerinden Yararlanın

Spor yaparken, rahatlık önemli bir konudur ve ayağın, spor ayakkabının içinde rahat hareket etmesi gerekir. Bu durumun yanı sıra yeni sezonun getirdiği yenilikler ile harmanlanan seçenekler de Puma spor ayakkabı modelleri içinde yer almaktadır. Yeni sezon seçeneklerin farklı renk özelliklerine örnek verilecek olursa; yaz kış çok sık tercih edilen, Puma spor ayakkabı beyaz renkteki ürünlerini, sade, puma baskılı, farklı çizgilerle, taban özellikleri ve materyal yapıları ile sunmaktadır. Ayrıca geleneksel spor dalları, modern spor dalları olarak çeşitlilik gösteren alanlarda yeni üretimler yapmaktadır. Kadın, erkek, çocuk ve unisex ayakkabıları her tarza uygun seçenekler ile bulabilmek mümkündür. Beyazın yanı sıra farklı renkler ile uyum sağlayan ayakkabı üretimleri yapılmaktadır. Puma kırmızı spor ayakkabı bu renklerden bir tanesidir ve beyaz ile karıştırılan seçenekleri ile harika bir uyum sağlar. Ayrıca kırmızının farklı tonları ve Puma’nın model çeşitliliği ile ortaya çıkarılan tasarımlar bir hayli ilgi görmektedir. Örnek verilecek olursa; Ferrari, speedcat, thunder, sesame Street, scuderia, st activiate switch, smash ayakkabı serilerinde kırmızı tonları çok sık kullanılmıştır. Yeni sezon seçenekler arasında mavinin getirdiği modernlik ile sunulan ürünler de vardır. Puma mavi spor ayakkabı çeşitleri farklı renkler ile birleştirilerek, bağcıklı ve bantlı özellikler ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca mavinin tonları ve karıştırılan renkler trend tasarımlar ile sağlandığı için dikkat çekici bir görünüm verir. Mavi renkli ayakkabılar, sneaker, yürüyüş, outdoor, fitness, futbol, koşu ayakkabılarının tümünde detaylandırılmıştır. Yeni sezonda en fazla ilgi duyulan renklerden biri de pembe ayakkabı modelleridir. Kadınların çok beğenerek giydiği spor ayakkabılar, sezonda çok fazla tercih edilmektedir. Puma pembe spor ayakkabı çeşitleri pembenin farklı tonları ve üzerinde tasarlanan materyal özellikleri birleştirilmiştir. Örnek verilecek olursa; pembe ayakkabılar, gri, toz pembe, çingene pembesi, şeker pembesi tonlarda tasarlanmıştır. Muhteşem bir tonlama ve markanın imzası ile yeni sezon seçenekler farklı bir görünümle sunulmaktadır. Kız çocuk modeller arasında en dikkat çeken spor ayakkabılardan biri de Puma simli spor ayakkabı bantlı kullanım özellikleri ile rahatça kullanılabilmektedir. Ayrıca gerçek sentetik deri ve dayanıklı bir yapıda imal edilmiştir. Orta tabanı köpük ve yastıklama özelliği ile hafif ve rahat bir yapıya sahiptir. Dış taban özellikleri, kauçuk olduğu için dayanıklı bir yapıda sunulur ve uzun ömürlüdür.

Ergonomik Tasarım Puma Spor Ayakkabıları

Ayakkabı kullanımlarında en önemli olan konu şüphesiz ki rahatlıktır. Sporun icra edilişini en kaliteli şekilde destekleyen Puma, farklı alanlara özel üretimleri ile dikkat çekmektedir. Üretimlerindeki dokunuşlar, ayak yapısına uyumlu ve sağlıkla kullanıma göre tasarlanmıştır. Ayaktaki koku oluşumu, bakteri ve ter gibi nedenleri en aza indirecek teknolojide üretim özellikleri vardır. Örnek verilecek olursa; Puma Ferrari erkek spor ayakkabı erkeklerin ayak yapılarına uyumlu olarak imal edilmiştir. Ayrıca tasarım özellikleri ayak ile harika bir uyum yakalayacaktır. Yüksek kaliteli yapıları farklı çizgiler ile işlenerek sporseverlerin zevkine bırakılıyor. Bu ayakkabıların ayağı kavrayış özellikleri ve kauçuk dış tabanlı olması kolay bir kullanım olanağı sunar. Ayakkabının rahatlığı; dil, burun ve taban bölümünde ayağa muhteşem uyum ve Puma logoda sunulması ayrıca bir hava verir. Kullanımda rahatlığı yakalamak isteyen kişiler için marka tarafından özel olarak üretilen, Puma günlük spor ayakkabı seçenekleri ayak sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Ayakkabıların bağcık ya da cırt özellikleri ayakla mükemmel bir uyum gösterir. Dayanıklılık ve ergonomi düzeyi, ayak kemerini destekleyen şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca orta tabanındaki yastıklı sistem ayak ortasında bulunan boşluğu destekler ve ağrı oluşumu meydana gelmez. Günlük ayakkabıların tutuş özellikleri yüksek ve uzun yürüyüşlerde bile ayağı rahatsız etmeyen bir yapısı vardır. Ayrıca ayakta koku, ter, bakteri oluşumunu önleyen yapıları vardır. Kolay ve rahat kullanımlar olarak bilinen, yeni sezonda ilgi çeken Puma yüksek taban spor ayakkabı çeşitleri genel anlamda rahat özellikli ürünlerdir. Yapılandırılmış ve rafine edilmiş taban sistemleri yüksek taban ayakkabıların önemli özellikleri arasındadır. Nefes alabilen, rahat orta taban ve gerçek bir stil görünümü sunan çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Yüksek tabanlı spor ayakkabılar, günün her saatinde yumuşak ve yastıklama sistemi ile tasarlanmış ürünler olduğu için konforu üst safhalara taşır. Hafif ve rahat bir hisle ayakkabıların giyimi keyifli bir şekilde sağlanır. Yüksek tabanların yeni sezonda tasarlanmış olan Puma renkli spor ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Bu ayakkabılar da renk uyumları harika bir şekilde yakalanmış ve ağ dokulu üst düzey seçenekleri ile imal edilmiştir. Renk çeşitliliği genellikle fosforlu niteliklerde ayakkabıya işlenmiştir. Farklı kullanım alanlarına uygun renkli spor ayakkabıları Puma imzası ile bulabilmek mümkündür. Ayrıca ayakkabıların iç tasarımları da ayağı saracak ve uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Puma Spor Ayakkabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Puma, dünyaca ünlü spor giyim ürünleri satan ve uzun yıllardır hizmet veren bir markadır. Sunduğu geniş kategoriler ve kullanım alanları ile profesyonel anlamda ayakkabı üretimleri yapmaktadır. İlgili ayakkabı kategorileri, sneaker, outdoor, fitness, futbol, koşu, yürüyüş olarak ayrılmaktadır. Ayrıca mevsimlere uygun olarak, kışlık ve Puma yazlık spor ayakkabı modelleri de vardır. Yazlık ürünler, ayağı yakmayan, pişirmeyen, nefes aldıran ve terletmeyen anti bakteriyel yapıdadır. Spor şıklığın yakalanabileceği Puma rugan spor ayakkabı parlak dış tasarımları ile kadın, erkek ve unisex modellere uyumlu olarak imal edilmiştir. Rugan özelliğin farklı renkleri ile sunulması her tarza ve giyilecek spor kıyafete uyum göstermesine yardımcı olur. Ayakkabıların yazlık olan modelleri arasında en beğenilen spor tarz; Puma fileli spor ayakkabı ayağı nefes aldıran ve hafif yapısı ile dikkat çekmektedir. Ayrıca ayağın yapısına göre şekil alan terletmeyen yapıları, çeşitli taban özellikleri ile kullanım alanlarına ayrılır. Dış kaplamaları file ve ek destekli materyaller ile yaz aylarında rahatlıkla giyilebilecek ürünlerdir. Sağlam dokuları, üst düzeyde kavrayış ve çekiş özelliği sunan kauçuk taban özelliklere sahiptirler. Ayakkabı seçenekleri arasında kullanım alanlarına göre renk skalası yüksek olan modeller vardır. Puma beyaz kadın spor ayakkabı sade ve farklı çizgiler ve desenler ile süslenmiş nitelikler taşır. Ayrıca beyazın her spor kıyafeti ile uyum sağlayabildiği söylenebilir. Yeni trend renkler arasında yer alan Puma yeşil spor ayakkabı her zaman modeller ile rahatlıkla uyum sağlamış bir renktir. Farklı tonlar ve renkler ile buluşarak, spor dallarına uyumlu ayakkabılarda ya da günlük tarzlarda rahatlıkla kullanılmıştır. Yeşilin rahatlatıcı lığı ve Puma’nın koleksiyon tasarımları ile harika işler ortaya çıkarılmıştır. Keskin renklerden hoşlananlar için tercih edebilecek Puma mor spor ayakkabı modelleri, morun farklı tonları ile ayakkabılara işlenmektedir. Sporseverlerin ruh yapılarını yansıtacak ve spor yaparken, şık bir görünüm yakalanacak tasarımlar imal edilir. Ayrıca herkese hitap edecek fiyat aralıkları ile ayakkabı seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte Puma spor ayakkabı indirim olanakları Trendyol sitesi üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edilebilir.