Puma Saat Kordonu

175 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Puma Saat Kordonu

Şıklığı Kolunuzda Taşıma Fırsatı

Şıklığı Kolunuzda Taşıma Fırsatı

Kadınların şıklıklarını ön plana çıkartmak için birçok aksesuardan faydalanabildikleri bilinmektedir ve erkeklerin kullandığı aksesuarlar kadınların kullandıklarına göre daha sınırlıdır. Erkek modasının en vazgeçilmez aksesuarlarının başında ise hiç kuşkusuz ki kol saatleri gelmektedir. Kadınlar tarafından da kıyafet kombinlerinde sıklık ile yer verilen aksesuarlardan birisi olan saatler hem moda sektörünün ilerlemesi hem de teknoloji alanındaki gelişmeler ile birlikte günümüzde çok ileri seviyelere gelmişlerdir. Hem kadın hem de erkek tüketiciler tarafından vazgeçilmez bir aksesuar olan saatler bileklerde sabit bir şekilde kalabilmesi için saat kordonu ile desteklenmektedir ve günümüzün en gözde modellerinin başında ise Puma saat kordonları gelmektedir. İster klasik ister spor bir giyim tarzı tercih edilsin, her iki giyim tarzını da sportif unsurlar ve aksesuarlar ile desteklemek çağımızın moda anlayışı ve şıklık kriterleri içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. Hem spor hem de klasik giyim tarzınızda tamamlayıcı bir unsur olan saatlerin kayışları da tarzınızı ve şıklığınızı yansıtmada kilit bir rol oynamaktadır. Çok küçük bir detay olarak gözükse bile, dışarıdan bakıldığında tarzınızı baştan sona etkileyecek bir öneme sahiptirler. Özellikle Puma saat kordonu, tüketicilerin şık ve tarz görünme istekleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Farklı birçok saat türüne uyabilecek bir şekilde üretilen alternatif Puma kol saati kordonu seçenekleri ile günlük kıyafet kombinlerinizi kolay ve pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Spor saatlerden klasik saatlere kadar farklı birçok saat türü için alternatif malzemelerden üretilmiş seçenekleri Puma markasının ürettiği kol saati kordon seçenekleri arasında bulabilirsiniz. Cildinizin hassasiyetine göre veya kıyafetiniz ile uygun bir kombin yaratabilmek için deri, silikon veya hasırdan üretilmiş kol saati kordonları bulunmaktadır. Farklı malzeme içeriği ile üretebildikleri gibi sunmuş olduğu farklı renk seçenekleri ile de Puma erkek saat kordonu tercihlerinde her zaman ilk sırada yer almaktadır. Kol saatlerinin en dikkat çekici unsurlarından birisi olan kol saati kordonları, zevkli bir çift göz ile iyi bir şekilde kombine edildiğinde kullanıcısına havalı ve şık bir görünüm katacaktır. Bu görünüme sahip olmak için ise büyük miktarlarda paralar harcayıp birçok aksesuar satın almanıza gerek kalmadan, sadece bir kol saati kordonu ile yapma fırsatına sahip olabilirsiniz. En uygun renk seçeneğine karar verdikten sonra bu kaliteli kol saati kayışları kıyafet kombinlerinizin en mükemmel tamamlayıcısı olacaktır.

Dikkat Çekici Bir Aksesuar

Dikkat Çekici Bir Aksesuar

Mükemmel bir görünüme ve şıklığa sahip olabilmek için bulunulan ortama uygun bir kıyafet tercihinin yapılması önemli olduğu gibi, kıyafet tercihine uygun bir şekilde kol saati tercihi de yapılması konusunda da birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Özellikle resmi bir davet esnasında çok şık ve gecenin ağırlığını taşıyacak bir elbise tercih edilmiş ise bu kıyafeti dijital bir kol saati veya spor bir kol saati ile kombinlemek dışarıdan bakıldığında kötü bir görüntüye sahip olmanıza neden olacaktır. Bu tarz ortamlar için daha klasik kol saati modelleri tercih edileceği için kol saatinin kayışı da kıyafetinize uyum göstermelidir. Deri, silikon veya hasır gibi farklı malzemelerden üretilen Puma kol saat kordonları arasından Puma saat kordonu deri modeli ile şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Üretiminde kullanılan kaliteli deri içerik sayesinde, kol saati kayışının altında kalan cildinizin nefes almasını sağlar ve ciltte herhangi bir alerjik etki yaratmamaktadır. Kol saatleri, uzun saatler boyunca kolumuzda olduğu ve kol saatinin takılıp çıkartılabilmesinde kayış kısmı kullanıldığı için özellikle bu bölgenin sağlam ve dayanıklı bir maddeden üretilmesi gerekmektedir. Kol saati üzerinde en çok deformasyona uğrayan bu bölgenin üretiminde eğer deri kullanılacak ise, derinin kesinlikle hakiki deri olması gereklidir. Hakiki olmayan veya farklı içeriğe sahip malzemelerin birleştirilmesi ile üretilen deri kordonlar cildinize zarar verebileceği gibi, uzun süre kullanımı sonunda kordonun sahip olduğu boyayı da kolunuza akıtabilir. Özellikle kıyafet kombinlerinizde deri kıyafetler kullanıyorsanız veya resmi bir davete katılacaksanız, tercihiniz kesinlikle deri kayışlı kol saatlerinden yana olmalıdır. Kol saati kayışlarının doğru bir biçimde tercih edilmesinde ayakkabı ve kemer tercihleri de referans olmaktadır. Kıyafet kombinlerinde ilk dikkat edilen aksesuar seçimlerinde kol saati ile birlikte kemerler gelmektedir. Giyilen ayakkabı ile uygun bir tarzda seçilen kemer kombinini şık bir kol saati kayışı ile tamamlayabilirsiniz. Koyu renklerde tercih edilen ayakkabı ve kemer kombini yine koyu renklerde tercih edilebilecek olan bir kol saati kayışı ile kusursuz bir hale getirmek mümkündür. Değiştirilebilir kayışa sahip olan saatler ise kıyafet kombinleri için büyük avantaj sağlamaktadır. Severek takılan bir saati farklı kayış alternatifleri ile kullanabilmek çok memnun edici bir durumdur. Eğer yıpranmış bir deri kayışa sahipseniz, bunu da jean pantolonlar ile uyumlu bir şekilde kombin edebilirsiniz.

Alternatif Malzemeler ile Üretilen Bir Ürün

Alternatif Malzemeler ile Üretilen Bir Ürün

Kol saati kordonları farklı yapıdaki malzemelerden üretilmektedir. Farklı yapıdaki kol saati kordonları arasında Puma saat kordonu silikon modeli ile ön plana çıkmaktadır. Silikon kayışa sahip olan kol saati modelleri çoğunlukla spor ve rahat kıyafetler ile birlikte kullanılmaktadır. Kayışın üretiminde kullanılan silikon malzeme daha çok spor giyim stili için uygundur, aynı zamanda spor yapıldığı esnada da yine silikon kayışlar tercih edilmelidir. İşlevsel olmaları ve sportif tarzı en iyi şekilde yansıtabilmesi sebebi ile Puma saat kordonu siyah silikon ile üretilen modeliyle göz doldurmaktadır. Spor esnasında veya spor giyimde tercih edilen Puma spor saat kordonu çoğunluk ile silikondan üretilen modeli ile tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Mavi, yeşil veya daha farklı canlı renklerin tercih edildiği spor kol saati kayış modelleri arasında Puma saat kordonu beyaz renkteki modeli ile de ön plana çıkmaktadır. Ancak hangi renk tercih edilirse edilsin, farklı içerikteki malzemeden üretilmiş olan her kol saati kayışının da farklı temizleme metotları bulunmaktadır. Kol saatleri gün boyunca kolumuzda olduklarından, gün içerisinden farklı yüzeyler ile temas etmektedirler. Terlemenin kol saati kayışı üzerinde yaratacağı deformasyona ek olarak gün içerisinde temas edilen yüzeylerdeki tozda eklenince kol saatindeki yıpranma çok hızlı olmaktadır. Bu sebeple belirli aralıklarla kol saati kayışlarının temizlenmesi gerekmektedir ve temizleme işlemi de kayışın üretildiği malzemeye göre farklılık göstermektedir. Silikondan üretilmiş bir kayış ile deriden üretilmiş olan bir kol saati kayışının temizlenme yöntemleri kesinlikle birbirinden farklıdır. Deri kayışların temizliği için nemli bezle silmek gerekmektedir. Kayış üzerinden yıpranma veya çatlama meydana gelmemesi için deri kayışları direk olarak su ile temas ettirmemek gerekiyor, bu sebeple temizlik esnasında yardımcı olacak bir bez doğru şekilde temizlemeyi sağlayabilir. Ayrıca direk olarak güneş altında bırakılmamalıdırlar, bu sebeple güneş görmeyen bir yerde, pencere kenarında veya bir fan yardımı ile havalandırılması gerekmektedir. Silikon kayışların temizlenmesi ise diğer kayış modellerine göre daha kolaydır. Bu kayışlar düzenli olarak ıslak bir bez yardımı ile temizlenebilirler. Eğer saatin su geçirmezlik özelliği var ise direk olarak bir kaba konulacak ılık su ile de temizlenebilirler. Eğer saatin su geçirmezlik yok ise silikon kayışı kol saatinden çıkartarak yine bir kap içerisinde ılık su yardımı ile temizleyebilirsiniz.

Her Modele Uygun Kordonlar

Her Modele Uygun Kordonlar

Kol saatler kullanım alanlarına göre farklı tarzda üretilmektedirler. Daha resmi ortamlarda ve iş ortamlarında genellikle deri kordonlu klasik modeller tercih edilirken, günlük hayatta ve spor esnasında ise silikon kordonlu spor saatler tercih edilmektedir. Çoğunluk ile sokak stilinde ve sporda kullanılan dijital saatlerde ise silikon kordonlar tercih edilmektedir. Silikondan üretilen Puma dijital saat kordonu da spor tarzın yansıtılabilmesi için tüketicilere farklı renk alternatifleri sunmaktadır. Genellikle canlı ve parlak renklerin tercih edildiği spor giyim tarzında kullanılan kol saati kordonlarında Puma saat kordonu kırmızı renkteki modeli ile sıklıkla tercih edilmektedir. Özgün bir tasarıma sahip olan markanın kordon modelleri hem günümüz modasına uygun bir şekilde modern olarak üretilmekteler hem de kullanışlı olmaları sebebi ile beğenilerek tercih edilmektedirler. Değiştirilebilir olmaları ve farklı boyutlardaki bilekler için özel olarak tasarlanan modelleri ile bu kordonlar her daim en sık tercih edilenler arasında yer alacaktır. Kol saati kordonlarının seçiminde, üretim için kullanılan malzemenin yapısına ve renge karar verildikten sonra bileğe olan uyumuna dikkat edilmelidir. Kol saati kordonları arasında bilek kalınlığına göre farklı ebat seçenekleri bulunmaktadır. Kadın modeli kol saatlerinde genelde 15mm ebattaki kordonlar kullanılırken, erkek kol saatlerinde ise en çok Puma saat kordonu 22mm ebattaki modeli kullanılmaktadır. Ancak daha geniş bir kordona sahip olmak isteyenler için Puma saat kordonu 28mm ebattaki modeli ile de satışa sunulmaktadır. Daha kalın bir bileğe sahip olan erkek tüketiciler, kol saati kordonunda da kadınlara göre daha kalın modelleri tercih etmektedirler. Puma markasının ürettiği saat kordonları ise herkesin ihtiyacına göre farklı seçenekler barındırmaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde istenilen boyutta ve renkte kol saati kordonu bulunabileceği gibi deri, silikon ve hasırdan üretilen farklı malzemelerdeki kordonlara da ulaşmak mümkündür. Kordon kalınlığının seçimindeki en önemli detay kol saatinin sahip olduğu kasa çapı ile orantılı olmasıdır. Kasa çapı büyük olan bir saate ince bir kordon takmak, hoş bir görünüm yakalanmasına engel olacaktır. Göze hoş gelen bir görünüm yakalayabilmek için kordon genişliğinin kasa çapının yarısı kadar olması önerilmektedir.

Kolay Renk Kombini

Kolay Renk Kombini

Günlük kıyafet kombinlerinin göze hoş gelen bir şekilde yapılabilmesi için en önemli detay hiç kuşkusuz ki kullanılan renklerin birbirleri ile olan uyumudur. Aynı veya birbirine yakın renk tonlarının kullanılması ile hoş bir kombin yaratılabileceği gibi kontrast renklerin kullanımı ile de hoş kombinler yaratılabilmektedir. Göze hoş gelen ve şık bir kombin yaratılmasında kullanılan en önemli aksesuarların başında ise kol saatleri gelmektedir. Kol saatlerini birbirinden farklı ve daha şık kılabilen en önemli detay ise kol saati kordonlarıdır. Hem klasik hem de spor giyim tarzında kendisine vazgeçilemez bir yer edinen kol saatleri, sahip oldukları farklı renkteki kordun alternatifleri sayesinde şıklığın baş mimarlarından birisidir. Puma markası da farklı birçok renk alternatifine sahiptir ve Puma saat kordonu yeşil, kırmızı, beyaz, siyah gibi farklı renk seçenekleri ile tüketici ile buluşmaktadır. Günümüzün en trend renk seçenekleri arasından en uygunu tercih ederek kıyafet kombinlerini tamamlamak artık çok pratik bir hal almıştır. Hem spor hem de klasik giyimde en çok tercih edilenlerin başında, her renk ile iyi bir uyum yakalayabilecek olan Puma saat kordonu siyah renk modeli ile gelmektedir. Siyah rengin sahip olduğu asalet ve sadelik tüm kıyafet kombinleri için gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Ancak son yıllardaki yeni trend sayesinde klasik giyimde de daha canlı renk seçeneklerinin tercih edildiği görülmektedir. Örneğin kıyafet tercihini takım elbiseden yana kullanan bir erkek tüketici, aksesuar olarak kullanacağı kol saatinde Puma saat kordonu mavi renkli modelini tercih edebilmektedir. Böylelikle takım elbisenin sahip olabileceği standart ve alışılagelmiş g��rüntüyü daha canlı bir renk ile süsleyerek odak noktasının kol saati kordonuna kaymasını sağlayabilir. Takım elbiseye katılan bu farklı tarzdaki aksesuar ile bambaşka bir havaya sahip olunması daha kolay bir hale gelmektedir. Ancak tercihini daha klasik modellerden yana kullanmak isteyenler için Puma saat kordonu lacivert renkli modeli ile ön plana çıkmaktadır. Hem spor hem de klasik giyimde tercih edilen lacivert renk, uygun bir renk kombinasyonu sağlandığında tüm gözleri üzerinize çekmenize yardımcı olacaktır. Farklı renk alternatiflerini kolay uyumu sayesinde de ayna karşısında saatler geçirmeden en güzel kombini en kısa sürede yaratabilmenize olanak sağlamaktadır.

Puma Saat Kordonu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Puma Saat Kordonu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hem kadın hem de erkek kol saatlerinde genellikle deri, metal veya silikondan yapılmış olan kordon modelleri tercih edilmektedir. Ancak özel bir tasarım ile üretilen Puma saat hasır kordon modeli ile de dikkat çekmektedir. Hasır örgüden üretilen modellerde birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve zarif bir görünüme sahip olan bu modelde de farklı renk alternatifleri bulunmaktadır. Hasır kordona sahip olan kol saatleri hem klasik hem de spor giyim tarzı ile kolay bir şekilde kombin edilebilmektedir. Özellikle mıktanıslı olan hasır modeller hem klasik hem de dijital kol saati modelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Farklı kıyafet kombinleri için geniş bir ürün seçeneğin bulunduğu saat kayışları, üretiminde kullanılan malzemeye göre fiyat farklılıkları içermektedir. Deri, silikon, metal veya hasır gibi birçok malzemeden kol saati kordonu üretimi yapılabildiği için çok uygun fiyatlara bulunabileceği gibi, özel tasarıma sahip modellerde de daha farklı bir fiyat politikası izlenmektedir. Deri, metal veya hasır örgüden yapılmış olan kol saati kordonları, tamamen değiştirilmek istenmediği sürece kol saatinin kasasında çıkarılmazlar ve temizlik işlemleri kordon kol saatine takılı iken yapılmaktadır. Ancak silikondan üretilen modeller kolaylık ile kol saatinden ayrılabildiği için kordon temizliği kol saatinden çıkarıldıktan sonra yapılabilir. Aynı zamanda kolay bir şekilde çıkarılabildikleri için farklı kordonlarda takılabilmektedir, bu da aynı kol saatini farklı kordon renkteki kordon seçenekleri ile kullanılabilmesini sağlamaktadır. Son yıllardaki moda anlayışının ve şıklığın vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesi olan kol saatlerindeki kordon tercihleri, tarzımız hakkında da önemli ipuçları vermektedir. Sahip olduğu tarzı en iyi şekilde yansıtmak isteyen hem kadın hem de erkek tüketiciler, kendilerine uygun tarzdaki kol saati kordonu seçenekleri ile dikkatleri üzerlerine çekmektedirler. Puma markasının farklı saat modelleri için ürettiği birçok kol saati kordon modeli bulunmaktadır ve bu kordon modelleri arasında seçim yapılırken kol saati modelinin önemli bir yeri vardır. Kol saatine ve kıyafet tarzına uygun bir kordon seçimi yapmak, zarif ve şık bir görünüme kavuşmanın en önemli noktasıdır. Farklı birçok renk seçeneği ile üretilen tüm Puma saat kayışı seçenekleri ve en uygun fiyatlar için Trendyol sitesini ziyaret edebilir, tarzınızı baştan aşağıya değiştirerek şıklığınıza şıklık katacak bu ürüne kolay ve pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz.