Puflu Ayakkabılık

74 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Puflu Ayakkabılık

Ayakkabılıklar, ayakkabılar için mükemmel bir saklama düzeneği sunuyor. Ayakkabılık kullanarak ayakkabılar düzenli saklanıyor ve daha hijyenik bir ortam oluşuyor. Ayakkabılık, günlük kullanılacak tüm ayakkabıları saklamak ve dolayısıyla istendiğinde ulaşabilmek için mükemmel bir alan sağlıyor. Doğru ayakkabılık seçimiyle evlerin girişlerinde yer tasarrufu yapmak da mümkün oluyor. Ev dekorasyonunun bir parçası olan ayakkabılık sadece ayakkabıları düzenlemekle kalmıyor. Ev girişine bir statü de kazandırıyor. Ayrıca, ayakkabılık ayakkabıları tozdan korurken gerekli hava akışını sağlayarak ayakkabıların yeni kalmasına yardımcı oluyor. İyi organize edilmiş bir ayakkabılık zaman kazandırıyor. Çünkü, her şeyin mükemmel bir şekilde organize edildiği ayakkabılıkta, giyinmek ve evden çıkmak için acele edildiği bir zaman diliminde aranılan rahatlıkla bulunuyor. Ayakkabılık kullanımıyla zemini her gün temizlemeye gerek kalmıyor. Çünkü eve girer girmez ayakkabıların kaldırılacağı bir alan hijyene destek veriyor. Tüm işlevlerinin yanında ayakkabılık ev dekorasyonunu tamamlıyor. Şık tasarımlı ayakkabılık modelleri ile ev dekorasyonu bir üst seviyeye çıkıyor. Özellikle puflu ayakkabılık modelleri ergonomik tasarımları ve şıklıklarıyla antreye çok yakışıyor. Alt kısmı ayakkabıları koymak için depolama alanı sağlarken üst kısmı yumuşak bir dinlenme alanı sunuyor. Aynı zamanda eve girer girmez çantaları ve poşetleri koymak için minder kısmını kullanmayı mümkün kılıyor.

Puflu Ayakkabılık Modelleri İle Antreler Daha Düzenli

Antre ve koridor gibi alanları düzenlemek kolay bir iş değil. Bu alanlar genellikle dar ve karmaşık geometrik tasarımlarıyla ekstra plan ve işlevsel eşyalar gerektiriyor. Bu alana büyük aynalı vestiyerleri sığdırmak çok zor olabiliyor. Puflu ayakkabılıklar bu dolapların küçük ve işlevsel bir versiyonunu sunuyor. Çok fazla yer kaplamıyor olmasına rağmen ayakkabılar için şirin ve şık bir ayakkabı dolabı olma özelliği taşıyor. Birçok ayakkabıyı aynı anda depolayabiliyor. Kapalı sistemleri sayesinde ayakkabıları kirden, tozdan koruyor. Aynı zamanda ayakkabılardaki kir, çamur lekelerinden evleri de uzak tutuyor.

Puflu ayakkabılık ayakkabılara kolay erişme imkanı sunuyor. Tasarımı sayesinde içindeki ayakkabılar ilk bakışta rahatlıkla seçiliyor. Klasik ayakkabılık modellerinden farklı olarak minimalist tasarımlarıyla seçkin bir görüntü sağlıyor. Puflu ayakkabılık modellerinin en üst kısmında rahat bir yastık bulunuyor. Eve girer girmez cep telefonu, anahtar gibi kaybolma riski olan eşyaları üzerine bırakmak mümkün oluyor. Bu sayede de özellikle kış aylarında mont, kaban gibi eşyalardan hızla kurtulmak ve dinlenmeye geçmek kolaylaşıyor.

Bağcıklı ayakkabıları, sıkı ve uzun çizmeleri giymek bazen bir kabusa dönüşüyor. Puflu ayakkabılıklar oturma minderleri sayesinde ayakkabıların daha rahat giyilmesine olanak sağlıyor. Bu durum çocuklar için de avantaj sunuyor. Çocuklar bu sayede uzun bağcıklı spor ayakkabılarını kendi kendilerine oturup bağlayabiliyor.

Puflu ayakkabılık modelleri özel tasarımıyla her mekanda yerden tasarrufu sağlıyor. Dekoratif görünümüyle her yerde şıklık vadediyor. Antrede büyük bir vestiyer ya da ayakkabı dolabı olsa bile bazen tüm ayakkabıları içine sığdırmak mümkün olmuyor. Puflu ayakkabılık ayakkabılar için ekstra bir depolama alanı yaratmasının yanında antre dekorasyonuna büyük bir katkı sağlıyor. Antrede şık bir oturma ya da dinlenme alanı oluşturmak için bir puf koymak mümkün. Ancak puflu ayakkabılık ile dinlenme alanı sağlanırken ayakkabılar için fazladan bir alan açılmış oluyor. Antre dar bir alan olduğu için eve ilk adım atıldığı zaman eldeki eşyaları bırakmak için bir sehpa ihtiyacı duyuluyor. Puflu ayakkabılığı sehpa yerine de kullanmak mümkün. Ekstra depolama alanı sadece ayakkabılara özel değil. Eğer ayakkabı depolamak için alan zaten varsa puflu ayakkabılığın sunduğu depolama alanını faturalar, alışveriş poşetleri gibi evden çıkarken hızlıca çantaya alınması gereken eşyalar için de kullanılabiliyor. Böylelikle ortalık derli toplu olurken, günlük eşyalar el altında durmuş oluyor.

Puflu ayakkabılık modelleri evcil hayvan sahipleri için de ekstra imkan sağlıyor. Minik dostlar ev halkı bir yere gittiği zaman kapıda beklemeyi çok seviyor. Puflu ayakkabılık modelleri onlara sevdiklerini bekleyebilecekleri rahat bir alan sunuyor. Ayrıca, evcil hayvan sahipleri tarafından minik dostların burada uyumayı çok sevdikleri belirtiliyor. Evin girişi olduğu için minik dostlar bu bölgeden bütün alana hakim olup her yeri izleyebiliyorlar. Özellikle çekmeceli modellerde çekmeceler onların ödül mamalarını, tasma, kayış, kıyafet gibi aksesuarlarını saklayacak bir alan oluşturuyor.

Puflu Ayakkabı Dolabı Her Yerde Kullanılabilir

Ayakkabılık sadece antreye özel bir ürün olarak düşünülüyor. Ancak puflu ayakkabılık sıradan ayakkabılık özelliklerinden fazlasını taşıyor. Sunduğu puf özelliği sayesinde mekanların her yerinde kullanılabiliyor. Yatak odasında ayakkabılık kullanmak kulağa çok hoş bir fikir gibi gelmiyor. Ancak, özellikle kadınlar sadece özel günlere mahsus ayakkabılar kullanıyor. Bu ayakkabıları kutularında, baza altı, gardırop üstü gibi yerlerde saklamak ayakkabıların varlığını bazen unutturuyor. Ancak, puflu ayakkabılık yatak odasına tasarımıyla şıklık sunarken kişiye özel ayakkabılık olarak tercih edilebilir. Kapalı sistemiyle etrafı kirletmiyor, bu yüzden herhangi bir hijyen sıkıntısı yaşamadan rahatlıkla yatak odasında kullanılabilir. Sadece ayakkabı dolabı olması şart değil. Klasik puf yerine yatak odasındaki eşyalarla koordine olabilecek özellikte ve renkte puflu ayakkabılık, bir çanta dolabı olarak da düşünülebilir. Çünkü, klasik puflar büyük bir kutu gibi ancak puflu ayakkabılıklar raflı sisteme sahip özellikte üretiliyor. Bu raflı sistem eşya saklamada gruplandırmaya yardımcı oluyor.

Çocuk ve genç odaları için puflu ayakkabılık kullanımı büyük kolaylık sağlıyor. Büyük ayakkabı dolabında, büyük çizmeler ve botların arasında çocuk ayakkabılarını bulmak zor oluyor. Üstelik bu ayakkabıların arasında çocuk ayakkabılarının olması çok da hijyenik bir ortam sunmuyor. Özellikle 0-3 yaş arası çocuklar gezi sırasında ayakkabılarına dokunabiliyor. Ebeveynlerin ayakkabılarına nazaran onların ayakkabılarının çok daha hijyenik tutulması gerekiyor. Bu hijyeni sağlamak için onlara özel bir puflu ayakkabılık satın alınması iyi bir seçenek olabilir. Genç odalarına puflu ayakkabılık ekstra bir koltuk sağlarken gençlerin fazladan olan spor ayakkabılarını, terliklerini depolamaları için bir fırsat sunuyor. Böylelikle antredeki ayakkabı dolabına sadece günlük kullanıma özel ayakkabılar konuluyor. Dolayısıyla büyük ayakkabı dolabında, ayakkabı kalabalığı engellenmiş oluyor. Bu sayede ayakkabı dolapları daha temiz kalıyor. Az sayıda ayakkabı barındırması daha rahat temizliğe imkan sağlıyor.

Ofislerde Kapaklı Puflu Ayakkabılık Kullanabilirsiniz

İşyerlerinde ayakkabılık ihtiyacı yok gibi görünüyor. Ancak puflu ayakkabılık ofislerde büyük bir avantaj sağlıyor. İşyeri dekorasyonuna göre seçilecek renk ve tasarımıyla, etrafına yerleştirilecek ilgi çekici objeler ve tablolarla bekleme koltuğu olarak kullanılabilir. Hem de dekoratif bir görüntü sağladığı için şıklığı da bir avantaj sağlıyor. Ayrıca, kişisel ofislere bir puflu ayakkabılık satın almak gerekiyor. Çünkü, büyük ayakkabılıklar ofiste şık görünmüyor. Ancak puflu ayakkabılık içindekileri gizleyerek ofise şık bir hava katıyor. Kişisel ofislerde, eğer rahat bir iş ise sıradan bir günde spor ayakkabısı kullanmak mümkün oluyor. Ancak, aniden bir iş ziyareti ile karşılaşılırsa şık bir iş ayakkabısı ihtiyacı duyulabilir. Aynı zamanda mesaiye kalınması gereken zamanlarda, artık bir misafir de gelmeyecekse topuklu ayakkabıları puflu ayakkabı dolabındaki spor ayakkabıyla değiştirip dinlenmek mümkün oluyor.

Balkonda puflu ayakkabılık kullanılabilir. Küçük evlerde ayakkabı depolama sıkıntısı yaşanıyor olabilir. Mesela kış mevsiminde kullanılan büyük botlar ve çizmelerle bütün ayakkabı dolabı tıka basa doluyor. Yazlık ayakkabılara yer kalmıyor. Bu durumda puflu ayakkabılık imdada yetişiyor. Puflu ayakkabılık küçük boyutlarıyla her yere sığıyor. Özellikle kapalı balkonda, mevsim dışı ayakkabıları puflu ayakkabılık depolayabilir. Kullanılmayan ayakkabılar bir sonraki mevsimde ortaya çıkmak üzere puflu ayakkabılığa kaldırılabilir. Puflu ayakkabılık sayesinde balkonda fazladan bir koltuk da ortaya çıkmış oluyor. Küçük evlerde, küçük balkonlarda balkon mobilyaları ve büyük sandalyeler çok fazla yer kaplıyor. Üstelik bu ürünler sadece kendi işlevlerini gerçekleştiriyor. Puflu ayakkabılık multifonksiyonel çalışma özelliğiyle evin her yerine avantaj sağlıyor. Başka hiçbir sandalye koyamayacak kadar dar bir alan varsa önüne konulacak ufak bir masayla bir hatta iki kişiye bile yetecek bir oturma imkanı sunuyor.

Birbirinden Şık Puflu Ayakkabılık Modelleri

Üstü puflu ayakkabılık çok fazla seçenekle üretiliyor. Minimalist tasarıma sahip bu ayakkabılıklar ev dekorasyonuna uyum sağlaması amacıyla farklı renklerde, ihtiyaca göre de farklı özelliklerde tasarlanıyor. Puflu ayakkabı dolabı seçenekleri kapalı sistemler ve multifonksiyonel özellikleriyle aynı anda birçok ihtiyacı bir arada karşılayan bir tasarım harikası olarak evlerde yerlerini almaya aday gösteriliyor. Klasik ayakkabılara bir alternatif olarak üretilen ayakkabı dolabı puflu özelliği sayesinde salon ve yatak odası dekorasyonlarında kullanılan pufların yaptığı her şeyi yapabiliyor. Dekorasyonda şıklığı sağlarken her evin ihtiyacı olan ekstra depolama alanını sunuyor. Puf özellikleri rahat bir dinlenme, bekleme ihtiyacına çözüm bulurken raf sistemleri ayakkabıları gruplandırmaya olanak tanıyor. Her ihtiyaca özel olan puflu ayakkabılıklar raflı, kapaklı, ahşap gibi özelliklerde üretiliyor.

Kapaklı puflu ayakkabılık modelleri ihtiyaca ve kullanılacak alana göre birçok farklı seçeneğe sahip olarak tasarlanıyor. Tekli, ikili ve 3 kapaklı üzeri puflu ayakkabılık modelleri farklı özelliklerde ve boyutlarda piyasaya sürülüyor. Bazı modeller aynalı vestiyer ile birlikte üretiliyor. Bunlar ayrıca vestiyeri olmayan evler için ideal özellikler taşıyor. Aynı zamanda aynalı modeller özel tasarımlarıyla yer tasarrufu sağlıyor. Yine de bunları seçmeden önce kullanılacak konumun değerlendirmesini yapmak ev ölçülerini almak gerekiyor. Büyük antrelere küçük aynalı puflu ayakkabılık modellerinden kullanmak dekorasyon hatası olabilir. Küçük antreler için de aynı durum geçerli oluyor. Tasarımcılar tarafından aynalı modellerin antrede tek başına kullanılacağı için antre metrekaresine uygun seçilmesi öneriliyor. Doğru modeli bulmak için karar vermeden önce alan ve mobilya ölçülerini dikkate almak gerekiyor.

Raflı puflu ayakkabılık seçenekleri üç işlevi bir arada sunuyor. Ayakkabı saklamak için ikili veya üçlü dolap, ayakkabıları giymek veya dinlenmek için rahat bir koltuk, koltuğun hemen yanında da eşyaların konulabileceği ikili veya üçlü raf sistemi ile tasarlanıyor. Bütün bu özellikleriyle raflı ayakkabılık, bir antrede ihtiyaç duyulacak birçok şeyi bir arada sunuyor. Model rafları oldukça işlevsel özellikler taşıyor. Evden çıkarken çantaya konulacak eşyalar için pratik bir saklama noktası oluşturuyor. Örneğin, aile üyeleri asla şarjsız kalmasın diye evdeki powerbankleri burada depolamak mümkün oluyor. Açık bir raf sistemi olduğu için evden çıkarken mutlaka bu ürünler göze batacak ve çantaya alınacak. Sprey kolonya şişesi, ıslak mendil, alışveriş çantası gibi ürünler de bu raflarda saklanabilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak bu raflar dekoratif de kullanılabilir. Şık biblolar bu raflarda kullanıldığında ev dekorasyonuna ve antredeki olumlu enerjiye katkıda bulunuyor.

Puflu Ayakkabılık Vestiyer Kullanımıyla Ekstra Büyük

Vestiyer puflu ayakkabılık modellerinin alternatiflerine nazaran montları asmak için askılıklarla tasarlanmış olması avantaj sağlıyor. Bu ayakkabılıklar alan ölçülerine göre küçük ve büyük boy seçenekleriyle üretiliyor. Büyük boy seçenekleri kalabalık aileler ve geniş antreler için ideal. Geniş ayakkabı depolama seçenekleriyle çok sayıda ayakkabıyı bir arada saklamak mümkün oluyor. Büyük modeller çok sayıda askılığa sahip olduğu için birçok kaban, mont ve yeleği taşıyabiliyor. Aynı zamanda dinlenmek ve ayakkabıları rahat giyebilmek için şık bir mindere sahip tasarımıyla kullanıcılara birçok özelliği bir arada sunuyor. Bazıları aynalı ve bir veya daha sayıda çekmece ile üretiliyor. Bazı modeller de daha küçük alanlar için daha küçük şekilde tasarlanmış. Yerden tasarruf sağlamak isteyenler için bu seçenekler de değerlendirilebilir. Puflu ayakkabılık vestiyer modellerini seçerken antrenin ölçülerini dikkate almak gerekiyor.

Çekmeceli puflu ayakkabılık seçeneklerinde şıklık ve konfor ön plana çıkıyor. Aynı zamanda birçok işlevi bir arada sunuyor. Dinlenme pufu, ayakkabı dolabı, çekmeceleri ile aynı anda en az üç sorunu çözüyor. Bazı modellerinde montları asabilecek askılıklar da bulunuyor. Bu durum çekmeceli modelleri alternatiflerinden ayıran özellikler arasında sayılıyor. Çekmeceleri sayesinde anahtarlar asla kaybolmuyor. Eve girer girmez ev, araba, ofis anahtarlarını, kilit açma ve otopark kartlarını bu çekmecede saklamak mümkün oluyor. Bu tarz eşyaların çekmecede saklanması çok önemli çünkü evde en sık bu eşyalar kayboluyor. Küçük boyutlarda oldukları için çekmecede rahatlıkla bulunabilirler. Evcil hayvan sahipleri için de pati temizleme mendillerini, minik dostların tasma ve kayışlarını bu alanda saklayabilir. Böylelikle evden çıkmaya hazır olan minik dostlar kapının önünde rahatlıkla yürüyüşe çıkmaya hazır hale geliyorlar. Çekmeceli modeller tek, iki ve üç çekmece seçenekleriyle üretiliyor. Çoklu çekmeceler kalabalık aileler için ideal çünkü eşyaları çekmecelere göre gruplandırma imkanı sunuyor. Bazı modellerin ayakkabı koyma kısımları açık raf sistemli, bazı modeller ise dolap şeklinde tasarlanıyor. Her şekliyle çekmeceli puflu ayakkabılık modelleriyle kullanışlı bir alan oluşturmak mümkün oluyor.

Alternatif Arayanlara İlginç Tasarımlı Puf Ayakkabılıklar

Dekorasyonda alternatif arayanlara özel olarak desenli puflu ayakkabılık modelleri üretiliyor. Bu modeller sadece antrede değil, evin her yerinde kullanılabilecek nitelikler sunuyor. Genellikle siyah beyaz renkleriyle bu modeller evin her yerine zarif dokunuşlar sağlıyor. Desenli puflu ayakkabılıklar minimalist tasarımı ve tasarımda tercih edilen nötr renkleriyle ev dekorasyonuna hakim olan tüm renklerle bir arada kullanılabiliyor.

Ahşap puflu ayakkabılık modelleri mütevazı tasarımıyla evlere rustik bir dokunuş sağlıyor. Özellikle shaker stili ile tasarlanmış evlerde ahşap başroldeki yerini alıyor. Shaker stilinde evlerde sadelik öne çıkıyor. Sadelik ve olabildiğince doğal materyallerle üretilmiş mobilyalarla kent hayatının sıkıcı telaşından sıyrılarak doğal bir alan oluşturmak hedefleniyor. Bir nevi kır evi konseptiyle yaşam alanında kişilerin daha rahat daha huzurlu olmasına çalışılıyor. Bu sebeple ahşap puflu ayakkabılık modeller sadeliği ve ahşap materyalleriyle shaker stili evler için çok uygun seçenekler arasında gösteriliyor. Ahşap puflu ayakkabılıklar genellikle sade, açık ayakkabılık rafı sistemiyle üretiliyor. Üst kısmında dinlenme minderi bulunuyor. Genellikle ahşap renkleriyle üretilen modellerin beyaz başta olmak üzere birçok renk seçeneği de bulunuyor. Ancak, iç mimarlar tarafından shaker stili ile tasarlanmış evlerde ahşap renginin tercih edilmesi öneriliyor. Ahşap puflu ayakkabılık modelleri de genellikle iki veya üç rafa sahip. Kapaklı modellerde genellikle bir veya iki kapak bulunuyor.

Birbirinden Şık Puflu Ayakkabılık Modelleri Trendyol’da

Trendyol birbirinden şık puflu ayakkabılık modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. Eğer siz de en güzel tasarımları, birbirinden şık modelleri bir arada görüp ihtiyacınıza en uygun olanı seçmek isterseniz Trendyol’daki puflu ayakkabılık modellerine göz atabilirsiniz. Trendyol alışveriş dünyası özel avantajları, sadece size özel indirimleri ile sizleri bekliyor. Güvenli alışveriş ve hızlı teslimat seçenekleriyle siz de Trendyol’un avantajlı alışveriş dünyasına katılın. Benzersiz alışveriş fırsatını yakalayın.