PSP Vita

1 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

PSP Vita

Sony'nin ürettiği taşınabilir oyun konsolu PS Vita, eğlenceyi parmaklarınızın ucuna getiriyor. Bol oyun seçeneğiyle günümüzün en çok ilgi gören teknolojik cihazları arasında yer alan PS Vita, yediden yetmişe tüm oyunseverlere hitap ediyor. Şık tasarımıyla kolay bir kullanım sağlayan ürün; dayanıklı yapısı, zengin içeriği ve yeni nesil teknolojisiyle benzerlerinin arasından sıyrılmayı başarıyor. PS Vita fiyatları da bu yüksek kaliteyi uygun bir bütçeye satın almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. 

PS Vita Özellikleri

Siyah ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülen PS Vita, malzeme kalitesi ve şık tasarımıyla göz dolduruyor. 17,2 cm boyutunda ekranıyla kullanıcısına doyurucu bir oyun zevki yaşatan ürün, çoklu işlemlere izin veren dokunmatik ekranıyla oyun keyfini zirveye taşıyor. Arka yüzünde de dokunmatik bir panel bulunduran cihaz, ayrıca standart dört yön tuşu, PlayStation komut tuşları ve çift analog çubuğuyla da tüm komutların kolayca verilebilmesine olanak tanıyor. Üründe ayrıca ön ve arka kamera ile ivmeölçer de bulunuyor. Böylece uzun süreli kullanımlarda oyuncunun parmaklarının tahriş olması gibi sorunlar tamamen tarihe karışıyor. 

PS Vita'da oyun oynamak için yaklaşık olarak bir Micro SD kart boyutundaki PS Vita kartlarını cihaza yerleştirmek yeterli oluyor. Cihaz, herhangi bir dahili depolama alanı barındırmadığı için hafızayla ilgili tüm işlemler de yine bu kartlar aracılığıyla gerçekleştiriliyor. 4 GB, 8 GB, 16 GB ve 32 GB seçeneklerine sahip olan bu kartlar, PS Vita oyunları yüklemeyi bir hayli kolay hale getiriyor. Kartın yerleştirilmesiyle birlikte cihaz, oyunu otomatik olarak hemen algılıyor ve açmaya hazır hale getiriyor. Oyunun yüklenme süresi, oyunun dosya boyutlarına ve grafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebiliyor.

PlayStation 4'e Bağlanın

PS Vita ile 3G, Bluetooth ve Wi-Fi bağlantıları kurulabiliyor. Cihaz, evinizdeki PlayStation 4 cihazına da uzaktan bağlanabiliyor ve PlayStation 4 oyunlarını taşınabilir konsolunuzla oynamanıza olanak tanıyor. PlayStation 4 oyunlarının neredeyse tamamı, PS Vita ile uyum gösteriyor. PS Vita'lar ayrıca Facebook, Twitter gibi sosyal ağları kullanabilmenize ve fotoğraflarınıza çeşitli efektler eklemenize olanak tanıyarak adeta kişisel bir yaşam asistanı görevi de üstleniyor.

Arttırılmış gerçeklik uygulamalarıyla her yaştan oyuncuyu tatmin edecek düzeyde performans sergileyebilen cihaz, dilediğiniz oyunu sallayarak, sarsarak, iterek ve döndürerek oynamanıza, yani oyun zevkini maksimum seviyede yaşamanıza fırsat tanıyor. PS Vita fiyat açısından da uygun olması nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Ürün, çağımızın en gözde oyun konsolları arasındaki yerini başarıyla muhafaza ediyor.

PS Vita ile Sınırları Zorlayın

PS Vita, herhangi bir harici aparata ihtiyaç duymadan çalışıyor, ancak yine de ürünün uzun ömürlü olabilmesi için koruyucu bir kılıfla kullanılması tavsiye ediliyor. Cihazdan en iyi performansı almak için ise sistem yazılımlarının güncellemelerine dikkat etmek gerekiyor. Düzenli aralıklarla yayınlanan güncellemeleri indirmek cihazın daha güncel ve daha hızlı performans göstermesini sağlıyor. PS Vita oyun fiyatları ise tercih edilen oyuna göre değişiklik gösteriyor. Eski sürüm PS oyunlarını PS Vita'da oynamak isterseniz, son derece cüzi rakamlar ödemeniz yeterli görünüyor.

Yeni nesil ve yüksek performanslı oyunların fiyatları ise daha farklı seviyelerde seyredebiliyor. PS Vita'nın çok sayıda oyun tanıtmış olması, oyuncular için bol seçenek anlamına geliyor. Cihazda oynanabilen oyunlar arasında Prostroke Golf, New Little King's Story, Championship Manager ve The Bigs gibi her yaştan oyunsevere hitap eden keyifli seçenekler bulunuyor. PS Vita oyunları için  oyun ve oyun konsolları kategorisi içinde bulunan ürünlere göz atabilir ve dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz.