Ps4

12053 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

PS 4

PS 4 ile Keyifli Zamanlar Geçirin

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle ve yenilenmesiyle beraber oyunlar ve oyun konsollarının yaşattığı gerçekçilik hissiyatı artıyor. Keyifli bir şekilde vakit geçirmek isteyenler için ideal olan oyunlar, son dönemde gelişen teknolojik özellikleri sayesinde yüksek oranda tercih ediliyor. Tercih edilirliği artan ve teknolojik detayları ile kullanıcılar tarafından dikkat çeken PS 4 popülerliği her dönem korumayı başaran nadir oyunlardan biri oluyor. Evde, işyerlerinde veya istenilen her ortama kolayca kurulabilen oyunlar, kullanıcıların kullanım deneyimini üst düzeye çıkarıyor. PS 4 fiyat olarak hedef kitlesine uygun aralıklar ve ekonomik imkânlar tanırken öte yandan da; işlemci hızı, grafik kalitesi, kumandalarındaki hareket sensörü ve performansı yüksek konsolu ile teknolojik anlamda oldukça beğeni kazanıyor. Play Station serisi, piyasada yer alan üç farklı ürünü ile teknolojiyi yakın takip edenlerin karşısına çıkıyor. Bunlardan biri olan PS 4 Pro, GPU (Grafik İşlemci Ünitesi) ile daha gelişmiş ve yenilenmiş bir şekilde yer alıyor. Bunun yanı sıra kablolu ağ bağlantısı gerçekleştirme özelliği ile sınırları ve kullanım şeklini genişleten ürün, USB bağlantı seçenekleriyle de imkânları geniş tutuyor. İşlemcisi, hareket sensörlü kumandası ve medya desteğini artıran özellikleri de cihazda bir arada bulunuyor. 3840 x 2160p ultra HD çözünürlük ile 4K desteğinde görüntü aktarımı ile oynanan oyunlardan en yüksek oranda verim alınıyor. Performans olarak son derece profesyonel bir etki bırakan konsollar, kasalarındaki dahili hafıza seçeneği ile 500 GB ve 1 TB aralığında değişik seçenekler ve avantajlar sağlıyor. Renk ve parlaklık dengesini de oldukça başarılı bir şekilde sağlayan ve dengeleyen cihazlar ile oyun esnasında daha canlı, net ve detaylı görüntüler elde edilebiliyor. Aynı zamanda net görüntülerin elde edilmesini sağlayan HDR çözünürlük moduna ek olarak, Play Station konsolları arasında dosya aktarımı gerçekleştirme olanağı sağlayan Wi-Fi bağlantısı ile imkânlar son noktaya kadar çeşitlendirilebiliyor.

PS 4 Oyun Konsollarının Gün Boyu Kullanım Desteği

Cihazların donanım birimlerinin çalışma şekli ve performansı, ürünlerin saniyelik görüntü sayısını yani FPS olarak adlandırılan özelliğine etki ediyor. PS 4 oyun konsolunda da daha gerçekçi ve verimli bir oyun deneyimi yaşanması adına 1920 x 1080p çözünürlükte Full HD görüntü kalitesi fırsatı ile 30 FPS değeri elde ediliyor. Bu değerin yüksek olması oyunların akışının kaliteli bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra, kesintisiz bir oyun oynama imkânı da bu oyun konsolları sayesinde gerçekleşiyor. Aktif güç tüketimi testinden onay alan ve bu şekilde oyun severlerin karşısına çıkan PS 4 konsol modelleri, HD modunda aktif oyun oynanmasına yardımcı oluyor. Blu-ray oynatma, veri akış ortamı, ana menü kullanıcı ara yüzü ve DVD oynatma gibi diğer dört detayı da ürünün kullanım verimini ve performansını artırıyor. Oyun modunda 139,0 W enerji harcayan cihaz; DVD oynatmada 51,3 W, Blu-ray oynatmada ise ortalama 56,0 W enerji tüketimi gerçekleştiriyor. Ayrıca veri akış ortamı sırasında 57,4 W’luk enerji yakan ürün ana menü kullanıcı ara yüzü ile 58,5 W enerji harcayarak aktif bir çalışma gerçekleştiriyor. Hemen her teknoloji cihazda olduğu gibi bu ürün de kalitesi yüksek cihazlar ile entegre olması mümkün hale geliyor. HDMI girişi olan televizyonlara kolaylıkla bağlanabilen PS 4 kol sayılarının farklı olmasıyla daha çok kişi ile beraber oynama olanağı tanıyor. Performans olarak yüksek oranda geri dönüş sağlayabilmek adına ve çözünürlük açısından çok daha net bir akış gerçekleştirilmesi için cihazların bağlandıkları televizyonların da kalitesinin yüksek olması öneriliyor. Bu doğrultuda sağlana uyum ile alınan geri bildirim daha etkin sonuçlara yol açıyor. PS 4 Slim başta olmak üzere 4 serisinin tüm ürünleri, kullanım sıklığı ve gösterilen özen ile doğru orantılı bir ömür sunuyor. Her elektronik cihazda olduğu gibi bu cihazlar da özen gösterildiği sürece uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Play Station 4’ün Sanal Gerçeklik Deneyimini Keşfedin

Hayal dünyasının sınırlarını oyunlar aracılığı ile zorlayan kullanıcı adayları, aynı zamandan keyifli vakit geçirmeyi amaçlıyor. Oynanan oyunun olay örgüsü içerisinde duyusal olarak algılama yaşamak, hem gerçeklik hissiyatını artırıyor hem de alının verimi artırıyor. Aksesuarlar sayesinde kaliteli bir oyun deneyimi yaşamak da bu cihaz ile mümkün oluyor. PS 4 Dualshock kumanda modeli, cihaz ile tam uyum gösteriyor ve kolay bir kullanım olanağı tanıyor. Bunun yanı sıra PS 4 kulaklık da oyunu daha kişiselleştirmek ve ses efektleriyle oyuna daha fazla adapte olmak için kullanılan bir diğer aksesuar olarak set içerisindeki yerini alıyor. Görsel olarak son derece profesyonel sonuçlar ortaya çıkaran cihaz, yüksek kaliteli ses sistemleri ve ekipmanları ile alınan hazzı artıyor. Aynı zamanda Play Station ürünlerinin aksesuarlarını kullanmak; tasarım açısından estetik bir etki oluşturmak, eşsiz deneyim yaşamak, kullanım ömrünü uzatmak ve tasarruf sağlamak açısından büyük bir avantaj sağlıyor. PS 4 500 GB oyun konsolu, mevcut performansı, fonksiyonel özellikleri ve işlevselliği ile tercih edilebilirliğini artıran bir ürün oluyor. Bunun yanı sıra PS 4 VR sayesinde sanal gerçeklik içerisine giriş yapılabiliyor ve kullanıcılar oynadıkları oyunlarda karakterin kendisi olma fırsatını yakalamış oluyorlar. Ufku genişleten ve her oyun deneyimini bu şekilde yaşama isteği uyandıran VR ile kullanıcılar, keyifli vakit geçirmenin ötesinde hayal dünyalarının gelişmesine de katkıda bulunmuş oluyorlar. Oyun konsolları arasında yıllardır ön planda olan Play Station, her geçen gün gerek aksesuarlarıyla gerek fonksiyonel özellikleri ile oyun deneyimini üst boyuta taşımayı hedefliyor. Yüksek hız, sağlam grafik yapıları ve akıllı kişiselleştirilen ekranları ile bir arada olarak kullanıma sunuluyor. Sosyal entegrasyon ve çoklu oyuncu olanakları ile alanında bir adım öne çıkan ürün, teknolojik özelliklerini her dönem yeniliyor. Dahili hafıza açısından çeşitlilik gösteren PS 4 Pro fiyat performans açısından da doğru orantılı seçenekler sunuyor. Oyun sayısının fazlalığı, kol sayısının farklılığı ve hafıza seçenekleri fiyatı belirleyen faktörler arasında yer alıyor. İhtiyaca ve bütçeye en uygun ürünün seçilmesi kolaylığını sunan seçenekler sayesinde kullanıcılar kendilerine en uygun ürünü kolayca satın alabiliyorlar.

Play Station 4 Serisinin Fonksiyonel Özellikleri

PS 4 Pro 1 TB mevcut hafıza alanı sayesinde kullanıcılara hem kendileri hem de arkadaşlarına ve topluluklarına sunmak için video kaydetme ve paylaşma olanağı sunuyor. Bu sayede oyunları arşivleme fırsatı elde ediliyor ve gerçek zamanlı yayınlar yapılabiliyor. Aynı zamanda sosyal ortamlarda da oyunu sürdürmeyi ve oynamayı sağlayan cihaz, “share” butonu sayesinde oyunun hızlı bir şekilde taranmasını, etiketlenmesini ve paylaşıma açılmasına olanak veriyor. Bu işlem arka planda gerçekleştirirken oyun deneyimin kesintiye uğramaması adına da geri dönülüp oyuna kalındığı yerden devam edilmesi sağlanıyor. Tıpkı bu özellikler gibi oyundan alınan kaliteyi ve verimi artıran PS 4 direksiyon seti sayesinde araba ve yarış oyunlarında daha etkili bir performans gerçekleştirilebiliyor. Bu aksesuar ile kullanıcılar oyunlarda daha başarılı sonuçlar elde ederek keyifle geçirdikleri zaman sayısına yenilerini ekliyorlar. Tamamen yeni olan tasarımı ürünün teknoloji takipçileri ve oyun severler tarafından fark edilme ihtimalini oldukça artırıyor. Oyun deneyimlerini daha gerçekçi bir şekilde yaşatan teknolojik özellikler sayesinde her türlü işlem PS 4 1 TB ile gerçekleştirilebiliyor. Günümüz teknolojisine tamamen uyumlu bir şekilde çalışan cihaz, Ustream ya da Twitch üzerinden canlı yayın yapma ve o esnada oyunu güncel olarak oynama fırsatının elde edilmesini sağlıyor. Ayrıca oyun anında herhangi bir anı kayıt altına alma ve sosyal medya hesaplarında paylaşma özelliği sayesinde benzersiz bir oyun deneyimi yaşanıyor. Oyuncular, farklı multimedya araçları sayesinde oyunlar arasından seçtiklerini bir araya getirebiliyor ve özelleştirebiliyorlar. Alanında uzman olan oyun geliştiricilerinin dahi beklentilerine ve ihtiyaçlarına karşılık veren oyun oynama sistemi aracılığı ile yaratıcılık sınırlarının arttığı bir kullanım gerçekleştiriliyor. PS 4 Slim 1 TB hafızasının yanı sıra diğer ürünlerde de olduğu gibi sekiz çekirdekli ve 1.84 TFLOPS grafik işlemcisine sahip bir ürün oluyor. Ayrıca 8 GB’lık ultra hızlı performans sergilenmesini sağlayan GDDR5 birleşik bellek sistemi teknolojilerinin yer aldığı özel bir yonga cihaz içerisinde bulunuyor. Bu detay sayesinde de oyuncuların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak bir gerçekçilik ve aksiyon oyunlarda işleniyor. PS 4 kamera Play Station 4 serisinin tüm ürünlerine uyumlu olması ve beraberinde getirdiği avantajlar ile oyun severlerin dikkatini üzerine çekiyor. Ayrıca Dualshock kumandanın hassas altı eksenli sensörü de oyun esnasında kolaylık sağlıyor. Hem oyun esnasında hem de multimedya aktivitelerinde konforlu kullanım desteği sağlayan konsol kolu, dokunmatik üst yüzeyi ile teknolojinin en yeni özelliklerinden yararlanıyor. Oynanan oyununu canlı yayın ile paylaşma ve video akışı gerçekleştirerek kaydedip sonrasında paylaşma gibi özellikler de “share” butonu sayesinde kolayca yapılabiliyor.

PS 4 Geniş Hafıza Seçenekleri ve Ek Özellikleri

Kullanılan hemen her teknolojik ürünün dahili hafızasının geniş kapasiteli olması büyük avantajları da beraberinde getiriyor. PS 4 500 GB Slim başta olmak üzere 1 TB’lık diğer modeller de ürün çeşitliliğini artırıyor. Bu geniş hafıza seçenekleri sayesinde dijital kütüphaneye kısa sürede ulaşmak mümkün hale geliyor ve oyun oynamaya en kısa süre içerisinde başlanmış oluyor. Arkadaşlarla ve aileyle birlikte hem oyun oynanabilen hem de film izlenebilen cihazlarla her türlü ihtiyaca karşılık bulunabiliyor. Depolama alanı sayesinde PS 4 yeni oyunlar yüklemede kullanıcılara bir yandan da kolaylık sağlıyor. Oyun denildiği zaman akla ilk gelen konsollardan biri olan ve dünya çapında her oyun sever tarafından ilgi gören Play Station, son dönemde teknolojinin de getirileriyle daha başarılı sonuçlar ortaya koymaya çalışıyor ve gelişmeye de her geçen gün devam ediyor. PS 4 araba oyunları ve yarış oyunlarının yanı sıra birçok oyunu bünyesinde bulundurarak seçenekleri çoğaltıyor. Herkesin zevkine hitap edecek oyunlarla zamanı değerlendirmek bu oyun konsolu ile mümkün hale geliyor. Bir önceki serilere oranla geliştirilmiş olan ve grafik yapısı daha güçlü olan konsol, etkileşimi artıran ve akıllı cihazlarla gerçekleştirdiği entegre özelliği ile rahat bir kullanım gerçekleştirme olanağı sunuyor. Her geçen gün popülerliği artan sosyal medya uygulamalarına oyun üzerinden bağlantı kurabilme özelliği olan cihaz, oyun oynarken öte yandan sosyalleşme fırsatını da doğuruyor. Güncel bir şekilde video oyunu paylaşma uygulaması olan ve son dönemde oldukça popüler olan Twitch ve benzeri platformlarda yayın yaparken oyun oymayı kolaylaştıran bir entegrasyon sistemi bulunuyor. Bu sayede oynanan oyunlar arkadaşlarla ve takipçilerle anlık olarak paylaşılabiliyor. Yine bu özelliğin getirisi olan oyunları video kayda alarak kişisel bir arşiv oluşturma fırsatı elde edilmiş oluyor. Böylece herhangi aracı bir uygulamaya gerek duyulmadan ya da eklentiler olmadan sorunsuz bir şekilde görüntü aktarımı gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda mevcut görüntüler aktarılırken, oyun zevkine ara vermeden ya da herhangi bir kesinti yaşamadan oyuna devam etmek de mümkün oluyor. Bu esnada arka planda video görüntüler kaydedilip paylaşılabiliyor. Tüm bunlara ek olarak gerek TV yayınları gerek video içerik sağlayan multimedya ekranı aracılığıyla tüm içeriklere konsol üzerinden kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirilebiliyor.

Play Station 4 Sürümleri ve Fiyatları

Play Station 4, Pro ve Slim olmak üzere üç farklı model ile oyun severlerin ve teknolojiyi yakından takip edenlerin beğenisine sunuluyor. Teknolojinin her türlü imkânından yararlanılarak üretilen PS 4 özellikleri ve işlevsel detayları ile gelişmiş bir ürün haline geliyor. Serinin Pro üyesi, oyun oynanırken gerçekleştirdiği 4K çözünürlük desteği ve yüksek oranlı FPS değeri ile canlı, net ve renk açısından dinamik görüntüler sunuyor. Bu anlamda performansını daha etkin bir seviyeye çıkaran cihaz, AMD Radeon grafik birimi ve polaris mimariye sahip olan AMD işlemcisi sayesinde alınan etkiyi artırıyor. Serinin Slim üyesi ise oyun oynamaya yeni başlayanlar için en ideal ürün oluyor. Kompakt yapısı ile öne çıkan ürün, yuvarlatışmış köşeleri sayesinde daha az yer kaplayarak ergonomik bir ürün oluyor. Tüm bu özelliklerle ve önemli detaylar sayesinde ihtiyaca uygun konsol seçimi yapmak daha kolay oluyor. Aynı zamanda farklı depolama alanı sunan ürünler, 500 GB ve 1 TB depolama seçenekleriyle piyasadaki yerini alıyor. Mevcut depolama alanı yetersiz geldiğinde de alternatif olarak hafıza alanını genişletme ve artırma işlemi de yapılabiliyor. Bu da kullanıcılar için sınırsız bir depolama alanı sunmak anlamına geliyor. Oyun severler de bu özellik sayesinde oyun anında istedikleri her kısmı kayıt altına alabiliyorlar ve kişisel arşivlerine sürekli yeni kayıt ekleyebiliyorlar. Play Station 4 serisinin kullanıcılar tarafından büyük avantaj sağlayan parçalarından biri de Dualshock 4 kumanda oluyor. Hassas altı eksenli sensörü bulunan ve dokunmatik üst yüzeyi ile teknolojik açıdan yenilikçi pek çok detay barındıran aksesuar, konsol alınan verimi ve kaliteyi artırıyor. Aynı zamanda multimedya uygulamalar için de konforlu kullanım sunan ürünün dâhili hoparlör özelliği de bulunuyor. Hoparlörler ile kontrol cihazından çıkan efektler daha yakından hissedilebiliyor ve duyulabiliyor. PS 4 iki kişilik oyunlar esnasında çıkan sesler dışarıya verilmek istenmediği takdirde, kumanda üzerindeki jak girişine kulaklık bağlanabiliyor ve sesler direkt olarak kulaklık üzerinden kullanıcıya ulaşıyor. Play Station 4 ile geliştirilen konsol, yeni nesil video oyunlar, beraberinde gelen aksesuarlar ve teknik detaylar ürünün tercih edilebilirliğini artırmakla beraber uzun süre göz önünde olmasını sağlıyor. Hafıza seçenekleri, aksesuar çeşitliliği ve ürün ile beraber gelen oyunlara göre ürün fiyatı değişiklik gösteriyor. Kullanıcıların bütçesine hitap edecek düzeyde ekonomik olan paketler de piyasadaki yerini alıyor. Ürünün özellikleri, performansı ve alternatif yan ürünlerle çeşitlenmesi ile fiyat bandı doğru orantılı bir şekilde artış veya azalış gösteriyor. Bu sayede kullanıcı adayları ve oyun severler kendi bütçelerin uygun seçimlerde bulunabiliyor. PS 4 indirim olanaklarından yararlanmak da dönemsel olarak düzenlenen kampanyalar dahilinde mümkün oluyor. Sayfamızdan ürünün tüm sürümlerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve size en çok hitap eden özellikli ve hafıza seçenekli modeli satın alabilirsiniz.