Ps3 Oyunları

2568 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

PS3 Oyunları

Herkesin Tercihi PS3 Oyunları

Playstation seven herkesin ilgiyle takip ettiği PS3 oyunları her yaştan, herkesin severek oynayabileceği oyun modelleri arasındadır. Özellikler farklı oyun çeşitleriyle herkese hitap eden PS3 oyun çeşitleri, farklı versiyonlarıyla kişilerin büyük bir ilgisini çekmektedir. PS3 oyunları yükleme işlemi için kişiler oyunları temin ederek, diledikleri oyunu kolay bir şekilde PS konsollarına entegre edebilirler. Farklı oyunlara sahip olan PS3 serisi aynı zamanda da içerisinde macera, aksiyon ve korku oyunları barındırmaktadır. PS3 oyunları indirim dönemlerinde kişiler uygun fiyatlarla bu ürünleri temin edebilirler. Bununla beraber bu oyunlar içerisinde kendi özel zevkinize göre farklı ürün modellerini tercih edebilirsiniz. PS3 oyunları indirim dönemlerinde, özellikle almak istediğiniz oyun modelini tercih ederek, zevkli bir şekilde oyun oynamaya başlayabilirsiniz. PS3 oyunları fiyat tutarları oldukça uygundur kişiler, ihtiyaçlarına göre farklı oyun modellerini tercih edebilirler. Arkadaşlarıyla online, birebir veya ailecek oyun oynamak isteyen kişiler rahat bir şekilde bu oyun modellerini tercih edebilirler. Bu oyunlar aynı zamanda da kolay bir şekilde, uygun fiyatlara temin edebilirler. Üstün görüntü kalitesi ve gerçekçi oyun yapısı sayesinde kişilerin zevkle oynayabileceği bu oyunlar aynı zamanda da özel kol yapısı sayesinde kişilere birebir oyun oynama imkanı yaratmaktadır. Özel ses efekti sayesinde, kişileri oyuna tam adapte edebileceği bu oyun modelleri aynı zamanda da özel hikaye sistemleri sayesinde kişilere zevkli dakikalar geçirmektedir. PS3 araba oyunları arasında en çok tercih edilen serilerden biri Need for Speed serisidir. Bu oyun serisi her yaş grubunun severek oynadığı, gerçekçi yapısı sayesinde kişilerin severek oynayabileceği oyunlardan olabilecek olan bu oyun aynı zamanda da içerisinde tamamen Need for Speed serisi paketlerine sahiptir. Özel mekan tasarımları sayesinde kişilere farklı kullanıcı olma imkanı yaratan bu oyun aynı zamanda da en zorlu parkurları geçmek için kişilere özel bir oyun deneyimi yaratmaktadır. Kişiler en hızlı arabalarla özel haritalarla hızlı bir şekilde oyun oynayabilirler. Kişiler bu oyunları full paket olarak uygun fiyatlara temin edebilirler. 1 oyuncu olarak oynanabilecek olan bu oyunlar aynı zamanda da ağ bağlantısıyla beraber 2-6 oyuncu sayısına da çıkmaktadır. 1080P görüntü kalitesine sahip olan bu ürün modelleri, kişilere gerçekçi bir oyun oynama imkanı yaratmaktadır.

Heyecanseverlerin Tercih Edebileceği PS3 Oyunları

PS3 orjinal oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlardan biri ise GTA oyun serisidir. Kişiler bu oyun modellerini set olarak tercih edebilirler bununla beraber bu serinin başlangıç setini alarak da PS3 oyunlarının orijinal oyununun keyfine varabilirsiniz. Her yaş grubunun severek oynadığı bu oyun modelleri aynı zamanda da 30’a kadar farklı çevrimiçi oyuncuyla oyun oynama imkanı yaratmaktadır. Bu PS3 oyunları aynı zamanda da kişilere online bir şekilde oyun oynama imkanı yaratmaktadır. Dinamik bir şekilde oynanan bu oyun modelleri, kişilere heyecanlı bir macera içerisine girme imkanına yaratmaktadır. Kişiler bu oyun içerisinde kendilerine özel suç örgütü veya oyunu ilerletme yoluna giderek severek bu oyunları oynayabilirler. GTA oyunun içerisinde mülkler, silahlar ve heyecan verici oyun bölümleri bulunmaktadır. PS3 yeni oyunları arasında olan oyunlardan biri Little Nightmares oyun serisidir. Kişilerin özel korkularıyla yüzleştiren bu oyun türü aynı zamanda da içerisinde özel bir hikaye sistemi barındırmaktadır. İçerisinde ruhların, gizemin ve yolculuğun bulunduğu bu oyunlar aynı zamanda da kişilere sürekli olarak kaçış planı yapmasına yardımcı olmaktadır. Oldukça eğlenceli oyunlar arasına giren bu oyunlar aynı zamanda da kişilere çocukluğunda yaşadığı korkularla yüzleşme imkanı tanımaktadır. Bir oyuncu ile oynanabilen bu oyun modelleri aynı zamanda da uzaktan bir şekilde oynanabilir. 1080P görüntü kalitesiyle oynanabilecek bu oyun modelleri aynı zamanda da set olarak tercih edilebilir. Özel ses sistemine sahip olan bu ürünler aynı zamanda da kişilere kaliteli bir şekilde oyun oynama imkanı yaratmaktadır. Bu oyunlar kişilere eşsiz zaman geçirme imkanı yaratmaktadır. Aynı zamanda da bu ürünler PS3 korku oyunları arasına girmektedir. PS3 savaş oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlardan biri Middle- Earth oyunudur. En sevilen oyunlardan biri olan bu oyun modelleri, kişilere yeni bir diyar keşfetme imkanı yaratmaktadır. İçerisinde farklı hikayeler bulunan bu oyunlar aynı zamanda da full paket olarak tercih edilebilmektedir. Aksiyon, savaş ve özel yenilikçi oyun olan bu oyun modelleri kişilerin severek oynayabileceği oyun modelleri arasındadır. İçerisinde av lordu ve karanlık lordun hikayesi anlatılan bu oyun aynı zamanda da kişilere özel testler sunmaktadır. Sonsuz bir mücadele imkanı sağlayan bu oyun içerisinde kişiler özel ürün sistemleriyle farklı görev sistemlerine girmektedir. Özel görevleri sayesinde kişilere tam olarak oyun oynama imkanı tanıyan bu oyunlar içerisinde özel karakter sistemleri bulunmaktadır. Kişiler bir oyuncuyla bu oyunu kolay bir şekilde oynayabilirler ve aynı zamanda da 1080P görüntü kalitesiyle bu oyunları oynayabilirler.

Adrenalinin Dibine Vurmak İsteyen Kişiler İçin PS3 Oyunları

PS3 yarış oyunları arasında en çok tercih edilen serilerden biri Dirt Rally oyun serisidir. Bu seri içerisinde oyun oynayacak olan kişilerin, çok dikkatli bir şekilde yarış yapmaları gerekmektedir. Özellikle en küçük olumsuzluğun bile yarışı sona erdirebilecek olan bu oyun modelleri aynı zamanda da dünya çapında tanınan bütün yarışçıları içerisinde karakter olarak barındırmaktadır. Kişiler farklı tasarlanan arazi şartlarında kişilere meydan okuyarak hızlı bir şekilde oyun oynamaktadır. Bir oyuncuyla oynanan bu oyun modelleri aynı zamanda da 8 oyuncu tam çevrimiçi bir şekilde kişilere özel olarak oyun oynama imkanı yaratmaktadır. 1080P görüntü kalitesiyle oyun oynamak isteyen kişiler, bu oyun modellerini tercih edebilirler. Aynı zamanda da bu oyunların, özel bir ses sistemi ve harita sistemi bulunmaktadır. Bu oyun modelleri aynı zamanda da PS3 aksiyon oyunları arasına girmektedir. PS3 oyun listesi içerisinde kişilerin severek oynayabileceği birçok heyecanlı oyun modeli bulunmaktadır. Özellikle son derece adrenalinli oyun oynamak isteyen kişiler, heyecanın dorukta olduğu bu oyun modellerini tercih edebilirler. Bu oyun serisi içerisinde en çok sevilen oyunlardan biri ise Assassin’s Creed oyun serisidir. Bu oyun serisi içerisinde çeşitli paketler bulunmaktadır kişiler son derece üst seviyeye çıkmış oyun deneyimini bu oyun modeli üzerinden deneyimleyebilirler. İçerisinde özel görevler bulunan bu yoğun modelleri içerisinde özel görevler, haritalar ve karakterler bulunmaktadır. Antik Mısır’da geçen bu oyun serisi aynı zamanda da kişilere müthiş bir iktidar savaşı sunmaktadır kişiler örgütleriyle beraber özel bir macera içerisine girebilirler. PS3 oyunları 2 kişilik oynamak isteyen kişilerde bu oyun modellerini tercih edebilirler. PS3 futbol oyunları arasında en çok tercih edilen oyun modellerinden biri ise Fifa oyun serisidir. Bu oyun serisi aynı zamanda da kişilere gerçekçi bir oyun oynama imkanı yaratmaktadır. Hareketli oyun teknolojisi sayesinde kişilere futbol heyecanını birebir yaşatan bu oyun modelleri aynı zamanda da kişilere sanal dünyada gerçekçi bir oyun oynama imkanı yaratmaktadır. Kişiler bu oyunlarda gerçek heyecanı ve adrenalini dibine kadar yaşayacaktır. Bununla beraber kişiler dünyanın en büyük futbol turnuvasını da bu oyun üzerinden gerçekleştirebilirler. Kişiler özgün bir şekilde bu oyunlarda oynayabilirler bununla beraber kişiler stadyum içerisinde rahat bir şekilde bu oyunun içerisinde futbolu tecrübe edebilirler. Oyun içerisinde gerçek futbol dinamiğini birebir yaşayabilir ve heyecanı sonuna kadar hissedebilirsiniz. 22 ağ oyuncusuna kadar bu oyunu oynayabilirsiniz aynı zamanda da PS3 oyunlarını satın almak isterseniz uygun fiyatlara dilediğiniz oyunu temin edebilirsiniz.

Kaliteli Oyun Oynamak İçin PS3 Oyunları

PS3 oyunları cd formları için kişiler severek oyun oynayabilirler. Bu oyunlar aynı zamanda da kişilere, sınırsız bir şekilde oyun oynama imkanı yaratmaktadır. PS3 oyun modelleri farklı kategorilere ayrılmaktadır. Kişiler gerçekçi bir oyun oynama keyfi için bu oyunları tercih edebilirler ve sürekli olarak bu oyun modelleri üzerinden adrenalini bol bir oyun oynayabilirler. Bu oyunlar arasında en çok sevilen serilerden biri Resident Evil oyun serisidir. Bu oyun serisi içerisinde hızlı bir şekilde oyun oynamak isteyen kişiler macerayı sonuna kadar yaşayabileceği oyunlar arasındadır. Bununla beraber dünyanın dört bir yanında geçen bu oyun modelleri 4 kişiye kadar çevrimiçi olarak oynanmaktadır. Kişiler gizli silahlarıyla, özel haritalarda maceranın sonuna kadar keyifli bir oyun oynayabilirler. CD formunda üretilen bu oyunu, uygun fiyatlara temin ederek kolay bir şekilde PS3 oyun konsollarına entegre edebilirsiniz. Bu oyun modelleri uzaktan oynanabilir aynı zamanda da 1080P görüntü kalitesiyle oyun oynanabilmektedir. PS3 silah oyunları arasında da en çok tercih edilen bu oyun modeli gerçekçi bir şekilde oyun oynamak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünler arasındadır. 2 kişilik PS3 oyunları arasında en çok sevilen serilerden biri GTA V oyun serisidir. Bu oyun serisi çoklu oyuncu oynama imkanı tanınmaktadır. Kişiler bu oyun modellerini başlangıç paketleri dahilinde temin edebilirler bununla beraber de online olarak bu oyunları oynayabilirler. Kişiler heyecanlı bir şekilde oyun oynamak için bu oyun modellerini tercih edebilirler. PS3 CD’si üzerinden bu oyunu oynayan kişiler aynı zamanda da oyuna bonus para ile başlamaktadır. Kişiler özel mülkler içerisinde bu oyunları oynayabilirler ve aynı zamanda da kendi çetesini kurarak rahat bir şekilde bu oyunları tercih edebilirler. Bu oyunlar içerisinde aynı zamanda da çeşitli araçlar bulunmaktadır. Kişiler gerçekçi bir şekilde bu oyunu oynamak için, bu araç modellerini tercih edebilirler. Bu oyunlar toplamda 30 oyuncuyla rahat bir şekilde oynayabilirler. Kişiler aynı zamanda da PS3 simülatör oyunları modellerini tercih ederek gerçekçi bir şekilde oyun oynayabilirler. PS3 oyun önerileri arasında çeşitli birçok oyun bulunmaktadır. Bu oyun modelleri arasında en çok tercih edilen serilerden biri Alien oyun serisidir. İçerisinde özel ek paketler bulunan bu ürünleri kişiler oynamak için rahat bir şekilde tercih edebilirler. Alien filmi içerisinde bulunan bütün karakterlerinin içerisinde yer aldığı bu oyun serisi heyecanın dorukta olduğu oyunlardan biridir. Her dakikası heyecan olan bu oyun modelleri, kişilere büyük bir dehşet vermektedir. Sürekli olarak heyecan içerisinde olacağınız bu oyun serisi aynı zamanda da kişilerin hayatta kalması için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu oyun içerisinde aynı zamanda da filmden sevilen karakterlerin devam versiyonları bulunmaktadır. 1 oyuncuyla oynanan bu oyun aynı zamanda da 1080P görüntü kalitesine sahiptir. PS3 oyunları tavsiye yazılarında en çok tercih edilen oyun serilerden biri Ailen serisidir.

İlginç Karakterleriyle PS3 Oyunları

PS3 zombi oyunları arasında en çok tercih edilen oyun modelleri arasında Zombie Army Trilogy oyun serisi bulunmaktadır. Üstün aksiyon yapısı sayesinde kişilerin severek oynayabileceği bu oyun modelleri, İkinci Dünya Savaşı içerisinde geçmektedir. Kişiler oyun oynarken aynı zamanda da dünyayı işgal etmeye çalışan zombilere karşı savaşmaktadır. Bu oyunlar içerisinde kişiler üç farklı oyun bölümüyle, rahat bir şekilde oyun oynayabilir. Haritalar içerisinde rahat bir şekilde oyun oynayabilirler. Kişiler bu oyunları 4 kişilik olarak da online olarak oynayabilirler. Özel zombi karakterlerin bulunduğu bu oyun modelleri, efsanevi karakterler barındırmaktadır. İçerisinde 5 farklı harita bulunduran bu oyunlar aynı zamanda da 3 boyutlu olarak oynanabilmektedir. Kişiler üç boyutlu televizyonlarla bu oyunları oynayabilirler. Aynı zamanda da kişiler uzaktan olarak bu oyunları oynayabilirler. Aynı zamanda da bu oyunlar orijinal PS3 oyunları arasındadır. Türkçe PS3 oyunları arasında kişilerin en çok tercih ettiği oyun serilerinden biri ise The Walking Dead oyun serisidir. Bununla beraber bu oyun modelleri, kişilerin zevkle oynayabileceği oyun modelleri arasındadır. Aynı zamanda da bu oyun serisi New Orleans içerisinde geçmektedir. Kişiler sınırsız bir şekilde bu oyunlarda seyahat edebilirler aynı zamanda da kişiler şehir içerisinde bulunan gizemi çözmek için bu oyun içerisinde uzun sürekli bir maceraya atlayabilirler. Kişiler bireysel veya grup olarak oyunda rahat bir şekilde oyun oynayabilir. Kişiler oyun içerisinde istedikleri bütün silah, yiyecek ve aletleri sağlayabilmektedir. Bununla beraber kişiler oyun oynarken pür dikkat oyuna odaklı bir şekilde ilerlemeleri gerekmektedir. Aynı zamanda da kişiler bu oyun içerisinde hayatta kalmaya çalışması gerekmektedir. Kişiler aynı zamanda Türkçe oyunlar içerisinde bulunan PS3 uçak oyunları serilerini tercih edebilirler. PS3 strateji oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlar içerisinde Xcom serisi bulunmaktadır. Özel yapısı sayesinde kişilerin oldukça çok sevdiği bu oyun modelleri aynı zamanda da PS TV ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. ��zel grafikleri ve yaratıcı haritaları sayesinde kişilerin severek oynayabileceği bu oyun modelleri, aynı zamanda da kişilere ölüm kalım hakkında yeni bir heyecan yaşatacaktır. Kişiler bu oyun serisi içerisinde dünya dışı varlıklarla mücadele edilmektedir. Kişiler gizli bölümlere girerek, oyun içerisinde gizemleri çözmeye çalışacaktır. Kişilere dehşet veren görsellere sahip olan bu oyun serisi içerisinde aynı zamanda da kıran kırana bir mücadele bulunmaktadır. İnsanlığın eli tamamen sizin elinizde olacak olan bu oyun zeka, strateji ve macera oyunudur. Bu oyun aynı zamanda da 2 kişiyle oynanmaktadır. PS3 macera oyunları arasında en çok tercih edilen bu oyun modelleri kişilere yüksek adrenalin imkanı yaratmaktadır.

PS3 Oyun Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

PS3 açık dünya oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlardan biri God of War oyun serisidir. Bu oyun serisi içerisinde özel bölüm serileri ve ekstra karakter ürünleri bulunmaktadır. Özel haritaya sahip olan bu oyun serisi aynı zamanda da kişileri bilinmedik diyarlara göndermektedir. Bir oyuncu ile oynanan bu oyun serisi aynı zamanda da kişilere mitolojik diyarlara götürmektedir. İskandinav mitolojisinden esinlenerek hazırlanan bu oyun serisi içerisinde kişilerin üstün bir strateji sağlaması gerekmektedir. Bununla beraber kişiler özel görevleri tamamlaması durumunda ödül almaktadır. 1080P görüntü kalitesiyle oynanan bu oyun modelleri kişilere sınırsız bir şekilde oyun oynama imkanı yaratmaktadır. Kişiler güncel PS3 oyunları arasında bulunan bu serileri rahat bir şekilde tercih edebilirler. PS3 otobüs oyunları arasında en çok sevilen serilerden biri Farming Simulator oyun serisidir. Bu oyun modelleri farklı dil seçenekleriyle oynanmaktadır bununla beraber kişiler PS oyun konsolu üzerinden, HD bir şekilde bu oyun modellerini tercih edebilirler. İçerisinde üstün bir görüntü kalitesi bulunduran bu oyun modelleri içerisinde kişiler gerekirse şoför, çiftçi veya tarımcı olabilirler. Özellikle özel simülasyonu sayesinde kişilere özel bir oyun oynama imkanı sağlayan bu ürün modelleri, kişilere üstün bir oyun oynama imkanı yaratmaktadır. Bununla beraber kişiler NBA oyunlarını PS3 basketbol oyunları üzerinden rahat bir şekilde bu cd üzerinden oynayabilirler. Bu oyun serisinde kişiler sevdikleri basketbolcuları tercih edebilirler, özel bir şekilde oyun kurabilirler. Gerçekçi bir şekilde basketbol oynamak isteyen kişiler bu oyun serisini tercih edebilirler. PS3 hikaye oyunları arasında en çok tercih edilen serilerden biri Heavy Rain oyun serisidir. Kişiler bu oyun serisi içerisinde gerçekçi bir şekilde bir hikayeyi yaşama imkanı yaratmaktadır. Eşsiz hikaye örgüsü sayesinde kişilere zekice bir oyun oynama imkanı yaratan bu seri aynı zamanda da kişilere özel karakterlerle oyun oynama imkanı yaratmaktadır. Aynı zamanda da kişiler özel aktiviteler sayesinde karakterlerini gelişime sokabilirler. Karakterlerin bedenlere entegre olan bu kişiler istedikleri her şeyi bu oyun içerisinde gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda da kişilere, oyunun gidişatlarını rahat bir şekilde değiştirebilirler. Kişiler bu oyun örgüsü içerisin de istedikleri tercihlere seçerek oyunu yönlendirebilirler. Aynı zamanda da kişiler yeni PS3 oyunları üzerinden kendilerine hitap eden farklı oyun çeşitlerini tercih edebilirler. PS3 oyun modellerini daha detaylı inceleyebilmek için ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.