DSACategoryId/104024/103613/103629

Profilo Derin Dondurucu

Profilo Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Profilo, 1995 yılında kurulduktan sonra kısa süre içerisinde ev aletleri kategorisinde ön plana çıkan markalardan biri haline gelmiştir. Türkiye genelinde sıkça tercih edilen Profilo, kullanıcılara yüksek kaliteye sahip son derece dayanıklı birbirinden farklı ürünler sunmaktadır. Ürünlerinde kullandığı son teknoloji gelişmelerin yanı sıra fonksiyonel tasarımları ve işlevselliği ile kullanıcılardan tam not alıyor. Uzun yıllar yüksek performansta kullanım imkânı sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri hayatınızı kolaylaştırır. Profilo, ürünlerinin işlevselliği yanı sıra tasarruf yapabiliyor olmasına oldukça önem vermektedir. Evinizin her yerinde pratik ve etkili çözümler sunan Profilo ev aletleri hayatınızı kolaylaştırarak hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilmenize imkân sağlar. Profilo, elektrikli süpürgeden beyaz eşyaya, klimadan su ısıtıcısına oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Profilo derin dondurucu modelleri hem tasarımları hem fonksiyonel özellikleri ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Derin dondurucular gıdaları ideal soğuklukta dondurarak uzun süre tazeliklerini koruyarak muhafaza edebilmenizi sağlar. Mevsiminde aldığınız taze meyve, sebze ve balık gibi gıdaları dondurarak mevsimi geçtikten sonra da tüketebilmenize imkân verir. Profilo derin dondurucular gıdaların tat ve koku kaybı olmadan uzun süre saklayabilmenizi sağlar. Tasarımları ile son derece kullanışlı olması yanı sıra enerji tasarrufu sağlayarak hem doğaya hem bütçenize katkıda bulunur. Profilo No Frost derin dondurucu geniş hacmi sayesinde rahat kullanım sunar. Sahip olduğu No Frost teknolojisi sayesinde hem zaman hem enerji tüketen çözdürme işlemine gerek duyulmaz. Sıcaklık kontrolü ile derin dondurucunuz istenilen dereceye kolayca ayarlanabilir. No Frost fonksiyonu ile dondurucu, gıdaları karlanma ve buzlanma etkisi yapmadan soğutabilir. Derin dondurucular kullanım şekillerine göre yatay ve dikey olmak üzere farklı modellere sahiptir. Dikey derin dondurucu modelleri hacmine ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. İçerisinde raf veya çekmece bulunan bu modeller kullanım amacına ve konulacağı alana uygun boyutta seçilmelidir. Geniş hacmi ve fonksiyonel tasarımları ile Profilo 7 çekmeceli derin dondurucu modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra yatay konumda kullanılan Profilo sandık tipi derin dondurucu geniş iç hacmi sayesinde oldukça fazla ürün alabilmektedir. İhtiyacınız olan hacme sahip ve kullanım alanına uygun modeli tercih ederek derin dondurucunuzdan maksimum verim alabilirsiniz. Gıdalarınızı tazeliklerini uzun süre koruyacak şekilde dondurucunuzda güvenle muhafaza edebilirsiniz. Alandan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olan derin dondurucu modelleri, yiyecekler için ideal ve uygun koşulları sağlayarak güvenle ve tazeliğinden ödün vermeden muhafaza edebilmenize olanak tanır. Profilo derin dondurucu fiyat bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Pratik Kullanımlarıyla Profilo Dikey Derin Dondurucu Modelleri

Derin dondurucular gıdaları uzun süre muhafaza edebilmesi yönünden kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Sebze, meyve, hamur işi gibi aklınıza gelebilecek her türlü gıdayı güvenle saklayabilirsiniz. Tasarımları ile kullanım kolaylığı ve pratiklik amaçlayan çekmeceli derin dondurucu modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Profilo çekmeceli derin dondurucu modelleri ile ürünleri kategorilere göre ayırarak aradığınız ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Çekmeceli dondurucu modellerinde gıdaları bir düzene göre saklayabilirsiniz. Çekmelerin şeffaf olması o kısımda hangi gıdaların bulunduğunu rahatça görebilmenizi sağlayarak işinizi daha kolay hale getirir. Dikey olarak konumlandırılan çekmeceli dondurucuların sahip olduğu çekmece sayısı ürün modeline ve hacmine göre değişkenlik göstermektedir. Kullanım amacınıza ve dondurucuyu konumlandıracağınız alana uygun ürünü tercih ederek dondurucunuzdan maksimum verim alabilirsiniz. Profilo derin dondurucu 5 çekmeceli modeli ideal hacmi ile hem kullanımı pratik hem de konumlandırması kolaydır. Ergonomik tasarımları ile yiyeceklerinizi güvenle saklayabilirken enerji tasarrufu da yapmış olursunuz. Profilo derin dondurucu 6 çekmeceli modeli kullanıcılara birçok avantaj sunmaktadır. Geniş kapasitesi sayesinde mevsiminde aldığınız gıdaları tazeliğini koruyarak uzun süre rahatça saklayabilirsiniz. Raf sistemi sayesinde gıdaları düzenli bir şekilde yerleştirebilir ve aradığınızda kolayca bulabilirsiniz. Profilo 5 çekmeceli ve 6 çekmeceli derin dondurucu fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Derin dondurucuyu kullanacağınız alana ve ihtiyacınıza bağlı olarak size en uygun hacimdeki ürünü tercih edebilirsiniz. Dondurulmuş gıdalar mutfakta pratiklik sağlamanın yanı sıra mevsiminde aldığınız ürünleri dondurarak aylar sonra bile tüketebilirsiniz. 7 çekmeceli Profilo derin dondurucu hacmi ile dondurulmuş gıdalarınız için oldukça geniş bir kapasiteye sahiptir. BigBox adı verilen ve diğer çekmecelerden daha büyük olarak yer alan bir çekmecesi sayesinde büyük boyuttaki gıdalarınızı kolayca yerleştirebilmenizi sağlar. Bu sayede gıdaların muhafazası daha kolay hale gelir. Elektronik ayar paneli ile dondurucu istenen sıcaklığa kolayca getirilebilir. Sahip olduğu akıllı sensörler sayesinde ısıyı sabitleyerek gıdaların tazeliğini uzun süre korumasına yardımcı olur. Hem tasarımı hem pratik kullanımı ile hayatınızı kolaylaştırır. Çekmeceli derin dondurucularda farklı gıdaları sınıflandırarak bir düzen sağlayabilirsiniz. Bu sayede aradığınız yiyeceği bulmak daha kolay hale gelecektir. Çekmeceli dondurucular arasından ihtiyacınıza göre az veya çok çekmeceli modellerden tercih edebilirsiniz.

Geniş Hacim Sunan Profilo Derin Dondurucu Yatay Modeller

Gelişen teknolojiler kullanılarak tasarlanan ev aletleri hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Gıdaları uzun süre tazeliklerini koruyarak saklamak için derin donduruculardan yararlanılır. Ev aletlerinde yüksek kaliteye ve geniş ürün yelpazesine sahip Profilo, derin dondurucularıyla da ön plana çıkmaktadır. Derin dondurucular sayesinde gıdaları lezzetinden ve tazeliğinden bir şey kaybetmeden güvenle dondurup muhafaza edebilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza göre onlarca model arasından size en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Derin dondurucuların çekmeceli ve sandık tipi modelleri bulunmaktadır. Çekmeceli ve raflı modeller dikey konumlandırılırken sandık tipi derin dondurucular yatay şekilde kullanılır. Evinizde dondurucuyu koyacağınız alana göre ve ihtiyacınız olan kapasiteye göre bu modellerden tercih edebilirsiniz. Profilo derin dondurucu sandık tipi modelleri geniş hacimleri sayesinde yiyecekleriniz için ekstra kapasite sunar. LED aydınlatması, dondurucunun içini aydınlatarak rahatça görebilmenizi sağlar. Dondurucu içerisinde bulunan sepetler sayesinde düzenli kullanabileceğiniz depolama alanı sunar. Daha sık kullandığınız ürünleri üstte kalacak şekilde yerleştirdiğinizde işiniz oldukça kolay hale gelecektir. Sandık tipi dondurucuların ergonomik tasarıma sahip kapağı kullanıcıyı zorlamadan açma kolaylığı sağlar. Yüksek kalitesi ve geniş kapasitesi yanı sıra gerçekleşebilecek herhangi bir elektrik kesilmesi durumunda ürünleri 40 saate kadar çözülmeden muhafaza edebilir. Hayatınızı kolaylaştırmanın yanı sıra tasarruf yaparak hem bütçenize hem de doğaya katkıda bulunur. Enerji sınıfı sayesinde üst düzey tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Profilo sandık tipi derin dondurucu fiyatları ürünün boyutuna, hacmine, kapasitesine ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Geniş kapasitesi sayesinde beğeniyle kullanılan sandık tipi dondurucular evlerin yanı sıra profesyonel mutfaklarda da sık sık tercih edilmektedir. Profilo derin dondurucu kullanma kılavuzu incelenerek hangi gıdanın nasıl dondurulabileceği hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. Doğru ve ideal bir kullanım için ürünün kullanım kılavuzu mutlaka dikkatle okunmalıdır. Derin dondurucular işlevselliğin yanı sıra beyaz ve inox seçenekleri ile mutfağınıza son derece şık bir görüntü katmaktadır. Sandık tipi derin dondurucular ergonomik tasarımlarıyla mutfağınıza pratiklik ve şık görünüm kazandırmanın yanı sıra geniş kapasitesi sayesinde oldukça fazla ürün muhafaza edebilir. Yiyecekler için ideal saklama koşullarını sağlayarak uzun süre taze ve bozulmadan saklanabilmesini sağlar. Bu sayede mevsiminde dondurucunuza koyduğunuz taptaze ürünleri mevsimi geçtiğinde de gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Profilo Derin Dondurucu Çekmeceli Modeller ile Sağlanan Düzen

Ev aletlerinde önde gelen markalardan Profilo, ürünleriyle yüksek kalite yanı sıra işlevsellik ve tasarruf imkânı da sunmaktadır. Mutfaklarda büyük kolaylık sağlayan derin dondurucular mevsiminde aldığınız meyve, sebze, balık ve et gibi taptaze ürünleri lezzetini koruyarak uzun süre saklayabilmenize olanak sağlar. Birçok kullanıcı mevsiminde aldığı gıdaları yıl boyunca tüketebilmek için derin donduruculardan yararlanıyor. Tazeliğini kaybedebilecek gıdalar için uygun ortamı hazırlayan derin dondurucular sayesinde dilediğiniz her türlü yiyeceği dondurucunuzda muhafaza edebilirsiniz. Geniş kapasitesi ile oldukça fazla ürün stoklayabilen derin dondurucular ile mutfağınıza pratiklik kazandırabilirsiniz. Dondurucunuzda hazır olarak bulundurduğunuz pizza, börek gibi pratik yiyecekleri kısıtlı zamanınız olsa bile çıkarıp kolay ve hızlıca kullanabilirsiniz. Derin dondurucu tercih ederken ürünü koyacağınız alana ve ihtiyacınız olan kapasiteye uygun modeller arasından tercih yaparak dondurucunuzdan maksimum verim alabilirsiniz. Dikey ve yatay şekilde tasarlanan dondurucular mutfağınıza en büyük yardımcılarınızdan biri haline gelecektir. Dikey modellerinin içinde raf veya çekmece yer almaktadır. Dondurmak istediğiniz ürünleri kategorilere ayırmanızı sağlayan bu tasarımı sayesinde aradığınız ürüne kolaylıkla erişebilmenize olanak sunar. İhtiyaçlarınıza göre daha küçük veya daha geniş kapasiteli modeller kullanılabilir. Daha minimal kullanımlar için Profilo derin dondurucu 3 çekmeceli modeller arasından biri tercih edilebilir. Ergonomik tasarımı ile konumlandırmak oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra en geniş kapasiteye sahip ürünlerden biri olan Profilo 8 çekmeceli derin dondurucu ile oldukça fazla gıdayı muhafaza edebilirsiniz. Geniş hacimli modeller, muhafaza edebileceğiniz ürün miktarını arttırmanın yanı sıra rahat bir kullanım sunmaktadır. Çekmeceleri sayesinde yiyecekleri gruplandırarak organize edebilir ve bir ürünü ararken kolay bir şekilde bulabilirsiniz. VitaPlus teknolojisi ile soğutma seviyesi daima sabit kalır. Bu sayede ısı dengesizliğinden ortaya çıkabilecek bakteri üreme gibi istenmeyen durumların önüne geçilmiş olur. Sahip olduğu hava kanalı sistemi ile kapısı kullanıcıyı zorlamadan rahat bir şekilde açılabilir. Elektrik kesintisi gibi durumlarda 22 saate kadar gıdaları muhafaza edebilir. Verimli enerji sınıfı ile üst düzey enerji tasarrufu sağlamaktadır. Enerji tasarruflu ürünler bütçenize büyük ölçüde destek sağlamaktadır. Ekstra kapasitesi daha fazla sebze, balık ve et muhafaza edebilmenize olanak sağlar. Farklı boyutlara sahip çekmeceleri sayesinde düzenli kullanım imkânı sunar. Defrost fonksiyonu buzlanmanın rahatça çözülebilmesini sağlıyor. Her mevsim taze yiyecekleri dondurarak, dilediğiniz zamanda tüketebilmenize olanak sunan derin dondurucular mutfağınıza pratiklik ve işlevsellik katıyor.

Profilo Derin Dondurucu Modelleri ile Gıdalar Hep Taptaze

Derin dondurucular ideal soğutma şartlarını sağlayarak gıdaların bozulmadan ve besin değerlerini kaybetmeden muhafaza edilebilmesi için uygun ortamı sağlar. Profilo, kullanıcılarına yüksek kalite ve modern tasarımlara sahip son derece işlevsel ürünler sunmaktadır. Günümüzde derin dondurucular sayesinde sebze, meyve ve balık gibi gıdalar mevsiminde olmasa bile tüketilebiliyor. Mevsiminde alıp donduracağınız her türlü gıdayı lezzetinden ödün vermeden muhafaza edebilirsiniz. Bunun yanı sıra pizza, mantı ve börek gibi yiyecekleri stoklayarak kısıtlı süreniz olduğunda kolayca dondurucudan çıkarıp tüketebilirsiniz. Derin dondurucular sayesinde yemek işleri son derece pratik hale gelmektedir. Uzun süreler boyunca aktif çalışır vaziyette kullanılan ürünlerin enerji tasarrufu yapabiliyor olması önemli bir kriterdir. Profilo marka derin dondurucular fonksiyonel özellikleri yanı sıra enerji tasarrufu yaparak doğaya ve bütçenize büyük oranda destek oluyor. Profilo A++ derin dondurucu modeller yüzde 40’a kadar enerji tasarrufu sağlamaktadır. Dondurulmuş gıdaların ilk günkü tazeliğini ve lezzetini muhafaza edebilmesi için gereken şartlardan birisi de soğutma düzeyinin standart olmasıdır. Soğutma seviyesinde meydana gelen dalgalanmalar, yiyeceklerinizde bakteri oluşumuna neden olabilir. Profilo marka derin dondurucularda bulunan VitaPlus teknolojisi sayesinde dondurucunun iç ısısını sabit tutularak gıdalarınızın ilk günkü tazeliğini uzun süre koruyabilmesine olanak verir. Sahip olduğu LED aydınlatmalar sayesinde dondurucunun içini rahatça görebilir, dilediğiniz ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Günden güne gelişen teknolojiler sayesinde ürünler her geçen gün daha kullanışlı ve pratik bir hale gelmektedir. Çeşitli modellerin sahip olduğu özellikler de değişkenlik göstermektedir. Süper dondurma özelliğine sahip bazı dondurucu modelleri, yeni yerleştirdiğiniz taze meyve, sebze gibi gıdaları hızlı bir şekilde ideal ölçüde dondurarak diğer gıdalarla eşit seviyede soğutulmasını sağlar. Profilo derin dondurucuların temizliği de oldukça kolaydır. Bu sayede dondurucunuzu temizlemek için saatler harcamak zorunda kalmazsınız. Mevsiminde toplanan taze meyve, sebze gibi gıdaları güvenle muhafaza edebildiğiniz derin dondurucular, mutfağınıza pratiklik katmanın yanı sıra zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra derin dondurucunuzda balık ve et gibi ürünleri de rahatça saklayabilirsiniz. Kısıtlı zamanınız olduğunda buzlukta hazır bulundurduğunuz pizza ve börek gibi hamur işleri ile kısa sürede son derece pratik bir öğün hazırlayabilirsiniz.

Yiyecekleri Taptaze Muhafaza Eden Profilo Derin Dondurucular

Ev aletleri üreten markalar arasında öne çıkan Profilo, yüksek kalite ürünleri ile kullanıcılar tarafından beğenilerek tercih edilmektedir. Derin dondurucular son yıllarda mutfaklarda vazgeçilmez yardımcılardan biri haline gelmiştir. Mevsiminde dondurduğunuz taze meyve ve sebzeleri dilediğiniz zaman tüketebilme imkânı sunmaktadır. Yiyecekler için uygun koşulları sağlayarak aylarca tazeliğini korumasına yardımcı olur. Derin dondurucular gıdaların tat ve lezzet kaybı olmadan muhafaza edilmesini sağlar. Bu sayede mevsimi geçse bile sakladığınız yiyecekleri dilediğiniz zaman dondurucunuzdan çıkararak keyifle tüketebilirsiniz. Dondurucuların sandık tipi, çekmeceli gibi farklı fonksiyon ve teknik özelliklere sahip birçok modeli bulunmaktadır. Onlarca model arasından evinizde dondurucuyu koyacağınız alana ve ihtiyacınız olan kapasiteye göre size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Profilo marka derin dondurucular yüksek kalite ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım olanağı sunuyor. Elektronik sıcaklık kontrolü ile dondurucunuzu kolay bir şekilde istenilen sıcaklığa ayarlayabilirsiniz. Dondurucunuzun sıcaklığı olması gerekenden yüksek seviyeye çıktığında alarm ile sizi uyarır. Profilo derin dondurucu inox görünüme sahip modellerin şık tasarımları yanı sıra temizliği de oldukça kolaydır. Meyve ve sebzelerinizi ilk günkü tazeliğini korumasını sağlayarak her mevsim dondurucudan çıkarıp tüketebilirsiniz. Yiyeceklerinizi ideal ortamda güvenle muhafaza etmenize olanak sunan Profilo derin dondurucular, sağladığı avantajlarla kullanıcılardan tam not alıyor. Profilo dondurucular içerideki ısıyı sabit tutarak yiyeceklerin daha uzun süre lezzet kaybı yaşanmadan muhafaza edilebilmesine yardımcı oluyor. Dondurucuların içinde yer alan ve kapağı açtığınızda devreye giren LED aydınlatmalar sayesinde dolabın içini rahatça görebilir, bu sayede aradığınız ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Enerji bakımından büyük ölçüde tasarruf yapmanızı sağlayan Profilo derin dondurucular, bu özelliği ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Kolay temizlenebilen dondurucular sayesinde temizlik için saatler harcamanıza gerek kalmadan zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Teknik özellikler ve ürün kapasitesi gibi fonksiyonlarda değişkenlik gösteren dondurucu modelleri kullanışlı tasarımları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Profilo derin dondurucu modellerine, teknik özellikleri ve fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Trendyol’u ziyaret edebilir, en uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.