Profilo Bulaşık Makinesi

12 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Profilo Bulaşık Makinesi

Profilo Bulaşık Makinesi

Bulaşıkların temizliği sağlığınız için çok önemlidir. İyi temizlenmeyen mutfak eşyaları bakteri üretir ve bu da çeşitli sağlık sorunlarını beraberinde getirir. Bulaşık kaplarının üzerinde biriken mikrop ve bakterileri öldürmek için yüksek sıcaklığa sahip su gereklidir, ancak insan eli bu yükseklikteki sıcaklığa dayanamaz. Bulaşıklarınızı elinizde yıkayarak görünür kirlerden arındırmış olsanız bile bakterilerden arındırmış olamazsınız. Profilo bulaşık makinesi modelleri tam da burada imdadınıza yetişir. İnsan elinin dayanamayacağı yüksek sıcaklıklarda bulaşıklarınızı yıkayarak gerçek temizlik ve hijyen sağlar. Özellikle bebekleriniz için kullandığınız biberon veya mama kapları çok iyi sterilize edilmelidir. Yüksek hijyen sağlayan özel yıkama programlarıyla bebeğinizin kullandığı kapları gerçek anlamda sterilize edebilirsiniz. Profilo bulaşık makineleri, geniş iç hacimleri, fonksiyonel özellikleri ve zengin program seçenekleriyle bulaşıklarınızı tertemiz yıkar, kurutur ve kullanmaya hazır hâle getirir. 12-13 ve 14 kişilik bulaşık makineleri ile tek seferde bir yemek takımını kolayca yıkayabilirsiniz. Makineler, bulaşıklarınızı yıkarken aynı zamanda enerji ve sudan tasarruf ederek bütçenizi de korur. Modern ve şık tasarımlı tam ankastre, yarı ankastre ve solo bulaşık makinesi modellerine cazip Profilo bulaşık makinesi fiyatları ile kolayca sahip olabilirsiniz. 

Profilo 6 Programlı Bulaşık Makinelerinin Teknik Özellikleri

Profilo 6 programlı bulaşık makinesi modelleri; 12, 13 ve 14 kişilik bulaşığı yıkayacak kapasiteye sahip geniş hacimli bulaşık makineleridir. 6 program ihtiva eden bu makineler, A, A+, A+++ enerji sınıflarına mensuptur ve ekonomik yıkama özellikleriyle donatılmıştır. Ortalama 9,5 ile 14,5 L su tüketimi ile 12- 13 ve 14 kişilik bir yemek takımını gayet ekonomik bir biçimde yıkayabilirsiniz. 5 adet sıcaklık sayısından dilediğinizi seçerek istediğiniz sıcaklık seviyesine makinenizi programlayabilirsiniz. Paslanmaz çelik/Polinoks malzeme ile üretilen kazanlar uzun ömürlü ve dayanıklıdır. 6 programlı ankastre, yarı ankastre ve solo makineler, modeline bağlı olarak çeşitli fonksiyonlara sahiptir. Elektronik program seçimi ile programları elektronik olarak seçebilir, program takip göstergesi üzerinden yıkama sürecini anbean takip edebilirsiniz. Parlatıcı ve tuz göstergeleri ile parlatıcı ve tuz durumunu görebilirsiniz.

Profilo Bulaşık Makinesi: Öne Çıkan Teknik Detaylar

Profilo ankastre bulaşık makinesi ve solo makineler olmak üzere çeşitlere ayrılan 6 programlı makinelerde; akıllı dozaj sistemi, 3 kademeli kendi kendini temizleyen filtre sistemi, Anti-fingerprint yüzey, BLDC motor teknolojisi ve geri emme önleyici bulunur. Belli bir açıdan sonra kapağın kendi kendine kapanmasını sağlayan servo kilit, temiz durulama göstergesi, yenileme elektroniği, gizli ısıtma rezistansı, buhar koruma kutusu, çok sıcak yıkama ve ayarlanabilir taban özelliği de teknik detaylar arasında yer alır. Dönüşümlü yıkama özelliği bulunan modellerde, bulaşıklar üst ve alt yıkama sepetinde dönüşümlü olarak yıkanır ve bunun sonucunda deterjan bulaşık üzerindeki kiri yumuşatabilmek için yeterli zamanı kazanmış olur. Böylece çok daha verimli ve temiz bir yıkama performansı gerçekleşir. Isı alışveriş bloğu ile kurutma yapan modellerde, yıkama suyundan elde edilen enerji, bir sonraki yıkama aşamasında suyu ısıtmak için kullanılır ve daha ekonomik bir yıkama işlemi sağlanır. Bulaşık makineleri yük sensörü özelliğine sahiptir. Bu sensör makineye ne kadar bulaşık koyduğunuzu algılar ve kullanacağı su miktarını buna göre ayarlar. Bu da gereksiz su tüketiminin önüne geçen faydalı bir özelliktir.

Uzun ve Kısa Yıkama Programları

6 programlı bulaşık makinelerinde; hassas (cam), ekonomik, hızlı, otomatik ve yoğun olmak üzere zengin program seçenekleri bulunur. Yarım yük yıkama ve ekstra hijyen seçenekleri sunan makinelerle, kolay yıkama ve derinlemesine hijyen sağlayabilirsiniz. Yoğun yıkama programları yüksek ısıda sıcak su ile ekstra hijyen ve derinlemesine temizlik sunar. Yarım yük programı makinenin tam olarak dolmasını beklemenize gerek kalmadan sadece ufak tefek bulaşıklar için seçebileceğiniz programlardır ve hem enerjiden hem de sudan tasarruf sağlar, bulaşıklarınızı tertemiz yıkar. Böylece ufak tefek bulaşıkları biriktirmenize gerek kalmaz. Ekspres 29 seçeneği ile yarı dolu makinede bulaşığı 29 dakika gibi kısa bir sürede yıkayabilirsiniz. Akıllı dozaj sistemi bulunan modellerde deterjan, yıkama sırasında sepete alınarak mükemmel yıkama performansı sağlar. Hem hijyenik hem de ekonomik yıkama yapan Eko program süreleri, 235 dakika ile 210 dakika arasında değişir. Makinelerde ön yıkama özelliği de vardır. Dilerseniz bulaşıklarınızı ana yıkamaya geçmeden evvel bir ön yıkama yaptırarak sudan geçirebilirsiniz. Yıkama erteleme özelliği ile yıkamayı maksimum 24 saat içinde istediğiniz bir zaman dilimine ayarlayabilirsiniz.

Çocuk Kilidi ve Diğer Özellikler

45 dB ile 52 dB arasında değişen ses profiliyle çalışan bulaşık makineleri, sessiz sedasız çalışır ve sizi rahatsız etmez. Çocukların can güvenliğini korumak ve olası kazaları önlemek için makineler çocuk kilidi özelliğine sahiptir. Bazen çocuk kilidi yanlış kullanımdan dolayı kilitlenebilir ve açılmak istendiğinde açılamaz. "Profilo bulaşık makinesi çocuk kilidi nasıl açılır?" sorusunun cevabı, bulaşık makinesinin modeline bağlı olarak değişiklik gösterir. Böyle bir durumda makinenizin kullanma kılavuzunda ya da makine üzerinde yer alan yönergeleri takip ederek çocuk kilidini deaktif etmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra kilit açılır. 6 programlı makinelerde cam mutfak eşyalarınızı çizilmekten koruyan cam&bardak koruma sistemi vardır. Suyun sertlik derecesini oldukça hassas bir şekilde ayarlayan bu sistem sayesinde deterjan daha iyi çözülür ve cam eşyalar çizilmekten korunur, renkleri ve desenleri solmadan ilk günkü güzelliğiyle kalır. Makinelerin iç hacmi son derece geniştir. Makinenizi daha fonksiyonel kullanabilmeniz için iç kısımda katlanabilir tabak rafı, fincan rafları, gümüş renkli XXL sepetler ve VarioFlex Sepetler yer alır. 3 kademeli yükseklik ayarı özelliği ile diğer bulaşıklarınıza ekstra yer açabilirsiniz. 

Profilo 5 Programlı Bulaşık Makinelerinin Teknik Donanımı

Profilo 5 programlı bulaşık makinesi modelleri, 12 ile 13 kişilik bulaşığı tek seferde yıkama kapasitesine sahiptir. 2400 W güçle çalışan ankastre ve solo makineler, 9,5 L ile 12 L arasında su tüketir. Yıllık su tüketim miktarı ortalama olarak 2600 L ile 3360 L arasında değişir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen kazanlar, dayanıklı ve uzun ömürlüdür ve kolayca temizlenir. Kendi sıcaklığı ile kurutma yapan makineler; deterjan, parlatıcı ve tuzu bir tablette sunan kombi deterjanlar için Multitablet fonksiyonuna sahiptir. 4 ya da 5 sıcaklık seviyesi sunan makineler, yük sensörü ve yarım yük yıkama özelliği ile donatılmıştır. Bu özellikler sayesinde makinenizin tam olarak dolmasını beklemenize gerek kalmaz ve ufak tefek kahvaltı bulaşıklarınızı kısa programlarla çabucak ve tertemiz yıkayabilirsiniz. Teknik özellikler bunlarla sınırlı değildir. Akıllı dozaj sistemi, BLDC motor teknolojisi, çok sıcak yıkama, geri emme önleyici, şoklamalı gizli ısıtıcı rezistansı, servo kilit, yenileme elektroniği, ayarlanabilir taban ve buhar koruma kutusu da diğer teknik özellikler arasındadır. Tüm özellikler, makinenize işlevsellik kazandıran özelliklerdir ve makinenizi daha verimli kullanmanızı sağlar.

Programlar ve Göstergeler

Markanın bulaşık makinesi 5 programlı modellerinde LED ışıklı birçok gösterge yer alır. Bu göstergeler üzerinden makinenizin genel durumunu takip edebilirsiniz. Program takip göstergesi ile programları, kalan süre göstergesiyle yıkamanın bitmesi için kalan süreyi, parlatıcı ve eksik tuz göstergesiyle tuzun durumunu takip edebilirsiniz. Program bitişinde akustik sinyal ile yıkama işleminin sonlandığı uyarısı verilir. Makineniz 5 adet yıkama programı özelliğine sahiptir. Bu programlar, ağır kirli bulaşıklarınız için 70 °C sıcaklığa sahip suyla yıkama yapan yoğun yıkama, 50 °C suyla ekonomik yıkama yapan eko programı, 65 °C'lik sıcak su ile hızlı yıkama yapan hızlı yıkama programı, 45 °C'lik sıcak suyla hızlı yıkama programı ve ön yıkama programıdır. Ekspres 60 seçeneği ile tam dolu makine bulaşıklarınızı sadece 1 saat gibi kısa bir sürede yıkama konforu sunar. Ekspres 29 seçeneği ile yarı dolu makine bulaşığı 29 dakikada tertemiz yıkar. Auto 3in1 özelliği sayesinde makineniz deterjan türünü algılayabilir ve yıkama sürecini otomatik olarak ayarlar. Akıllı deterjan dozaj sistemiyle deterjanı özel sepete alarak mükemmel yıkama sağlar. 24 saat yıkama erteleme özelliği, 54 dB düşük ses sesviyesi, cam&bardak koruma özelliği de makinelerin sunduğu diğer özellikler arasında yer alır. Makinelerin ayarlanabilir hareketli sepetleri de oldukça işlevseldir ve gerektiğinde makinenin içini daha da genişletmenize yardımcı olur. Bardak tutucu, fincan rafları, gümüş renkli XXL sepetler ve VarioFlex Sepetler makinelerin sepet özellikleridir. A enerji sınıfı makineler enerjiyi de son derece tasarruflu kullanır. 

4 Programlı Bulaşık Makineleri

Profilo 4 programlı bulaşık makinesi modelleri, 12 ile 13 kişilik bulaşığı tek seferde yıkama kapasitesine sahiptir. 12 L su tüketimi yapan bulaşık makinelerinin ortalama yıllık su tüketimi 3360 L olarak gerçekleşir. A ya da A+ enerji sınıfı solo makineler, enerjiyi tasarruflu kullanarak bütçenize katkı sağlar. Yarım yük yıkama modu ve ekonomik yıkama programıyla da enerjiden tasarruf sağlayarak bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Profilo 4 programlı bulaşık makinesi modelleri; Yoğun 70 °C, Eko 50 °C, Hızlı 65 °C, Hızlı 45 °C olmak üzere dört program seçeneği ve 4 yıkama suyu sıcaklığı seçeneği sunar. Elektronik olarak seçebileceğiniz bu programlar bulaşığınızın miktarına ve kirlilik oranına göre yıkama yapar. Hijyen Ekstra seçeneğiyle ağır kirli bulaşıklar uzun süre yüksek sıcaklıkta yıkanarak derinlemesine temizlenir. Ekspres 60 opsiyonu ile 1 saatte hızlı yıkama konforu sunarken ekspres 30 opsiyonu yarım dolu makine bulaşığınızı 30 dakika gibi kısa bir sürede yıkar ve kendi sıcaklığıyla kurutarak kullanıma hazır hâle getirir.

Ekstra Özellikler

Yük sensörüne sahip 4 programlı makineler, makineye konan bulaşık miktarını algılar ve ona göre su tüketimi yapar. Böylece sudan tasarruf sağlamış olur. Modeline bağlı olarak; Multitablet fonksiyonu, akıllı dozaj sistemi, çok sıcak yıkama, gizli ısıtma rezistansı, servo kilit ve yenileme elektroniği ve BLDC motor teknolojisi özelliği gibi fonksiyonlara sahip olan 4 programlı bulaşık makinelerinin sepet kısmı da son derece kullanışlı ve işlevseldir. Çatal / bıçak sepeti, fincan rafları, gümüş renkli XXL sepetler ve katlanabilir teller fonksiyoneldir ve bulaşıklarınızı ergonomik ve en uygun şekilde yerleştirmenize olanak tanır. 3 kademeli asansörlü sepeti dolu durumdayken bile bulaşıkların konumuna uygun hale getirebilmek için aşağı ya da yukarı hareket ettirebilirsiniz. Profilo çelik tabanlı bulaşık makinesi modellerini 10 yıl boyunca paslanmadan kullanabilirsiniz.

3 Programlı Profilo Bulaşık Makineleri

Profilo 3 programlı bulaşık makinesi modelleri, 12 kişilik bulaşık yıkama kapasitesine sahiptir ve 3 program seçeneği sunar. 14 litre su tüketimi ve ortalama 1.02 kWh enerji tüketimi ile A, A+ enerji sınıfı solo makineler, suyu ve enerjiyi verimli ve tasarruflu kullanır. Yıllık su tüketimi miktarı 3920 L'dir. Profilo 3 program bulaşık makinesi modelleri, 3 adet program ve 3 adet yıkama suyu sıcaklığı sunar. Ekonomik, hızlı ve yoğun olmak üzere 3 programda bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Yoğun 70 °C, Eko, Hızlı 65 °C sıcaklıklarda yoğun kirli bulaşıklar ve orta kirli bulaşıklar derinlemesine temizlenir ve makinenin kendi sıcaklığıyla kurutularak kullanıma hazır hâle getirilir. Cam&Bardak koruma özelliği ile cam eşyalarınız yıkanırken zarar görmez. 60 dakika kısa program, 210 dakika eko program seçenekleriyle bulaşığınızın miktarına ve durumuna göre yıkama yapabilirsiniz. Programları mekanik olarak seçebilir, program takibi, tuz ve parlatıcı seviyelerini LED'li göstergeler üzerinden takip edebilirsiniz. Akıllı dozaj sistemi, BLDC motor teknolojisi, şoklamalı ısıtıcı rezistans, servo kilit ve yenileme elektroniği gibi özelliklerle donatılan bulaşık makineleri, hem yüksek performanslı hem de güvenli kullanım konforuna sahiptir. Bulaşık makinelerinin sepetleri de fonksiyonellik sunar. Fincan rafları, yüksüz ayarlanabilen gümüş renkli XXL sepetler, katlanabilir tabak rafı ve Vario sepetler bulaşıklarınızı ergonomik olarak yerle��tirebilmenizi sağlar. Ayarlanabilir üst sepet yüksekliği sayesinde tencere ve tavalarınıza daha geniş yer açabilirsiniz.

Profilo 2 Programlı Bulaşık Makineleri

Profilo 2 programlı bulaşık makinesi modelleri 2400W güçle çalışır. 12 kişilik bulaşık yıkama kapasiteli solo makineler, 2 sıcaklık seviyesi ile normal ve ekonomik olmak üzere 2 program seçeneği sunar. Auto 3in1(deterjan otomatiği) özelliği sayesinde makineler, deterjan türünü algılayarak yıkama sürecini otomatik olarak ayarlar. Mekanik program seçeneği ile programları seçebilir, LED'li göstergeler üzerinden program durumunu, parlatıcı ve tuz durumunu takip edebilirsiniz. 195 dakika eko yıkama program süresi sunan makinelerde bulaşıklarınız yüksek su sıcaklığı ile yıkanır ve dezenfekte edilir. Makine, kendi sıcaklığı ile kurutma yaparak bulaşıklarınızı kullanıma hazır hâle getirir. 2 programlı bulaşık makinelerinde modeline bağlı olarak; 3 kademeli kendi kendini temizleyen filtre özelliği, şoklamalı ısıtıcı rezistans, geri emme önleyici, gömülebilir düğme, kavisli püskürtme kolları, temiz durulama göstergesi, yenileme elektroniği, akıllı dozaj sistemi, BLDC motor teknolojisi, servo kilit gibi özellikler vardır. 54 dB düşük ses profilli makineler çalışırken asla sizi rahatsız etmez.

2 Programlı Makinelerde Öne Çıkan Diğer Özellikler

2 programlı makineler, cam ve bardak koruma özelliğine sahiptir ve cam eşyalarınızı yıkarke hassas ve özel bir yıkama tekniği uygular. A veya A+ enerji bulaşık makinesi modelleri, eko 50°C'de yıllık ortalama 280 yıkamada yalnızca 290 kWh enerji tüketimi sağlar. Bu programla normal kirli bulaşıklarınızı su ve enerji tasarrufu açısından en verimli şekilde yıkayabilirsiniz. Makineler, yük sensörü özelliği ile bulaşık miktarını algılar ve suyu bulaşığa göre ayarlar. Kazan malzemesinde kullanılan paslanmaz çelik/ Polinox sayesinde kazanınız uzun ömürlü olur.10 yıl boyunca paslanmazlık vaadi sunan makineler paslanmaya karşı son derece dirençlidir. Su baskınlarına karşı çoklu su koruma sistemi ile donatılan 2 programlı makineler güvenli kullanım konforuna sahiptir. Bardak tutucu ve katlanabilir teller sayesinde bulaşıklarınızı makineye kolayca ve ergonomik bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Makine içerisinde ekstra yer açan 3. çekmece özelliğine sahip modellerde; çatal, bıçak, kaşık ve küçük fincanlar 3. çekmeceye konarak daha fazla bulaşık için ekstra yer açılabilir.

Kullanıcı Dostu Profilo Bulaşık Makineleri

Profilo tüm; 2, 3 ,4, 5 ve 6 programlı çok fonksiyonlu bulaşık makinesi modelleriyle mutfaktaki iş yükünüzü azaltır ve zamanınız böylece sevdiklerinize ve size kalır. Tüketicilerin beğenerek kullandığı makineler enerji tasarruflu özellikleriyle ekonominize katkı sağlar. Kalitesiyle olduğu kadar Profilo bulaşık makine fiyatları açısından da caziptir. Herkesin rahatça ulaşabileceği fiyat aralıklarıyla beğeninize sunulan modelleri kolayca satın almanız mümkündür. İnternet ortamında yapılan olumlu Profilo bulaşık makinesi yorumlar ve tavsiyeleri de bu konuda tüketici memnuniyetini yansıtır. Tüm Profilo bulaşık makinesi modelleri, şimdi Trendyol üzerinde sizlerle buluşuyor. Siz de bulaşık makinesi modellerini hemen inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü bütçenize uygun Profilo bulaşık makinesi fiyatları ile kolayca satın alabilirsiniz.