Pro Line Kedi Kumu

247 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

En Güvenilir Pro Line Kedi Kumu Ürünleri Trendyol'da!

Kedi kumu, kedilerin günlük tuvalet ihtiyaçlarını gidermeleri için özel olarak üretilen bir üründür. Kalite özelliklerine göre birbirinden farklı markalar tarafından üretilen kedi kumları piyasada yer alır. Bunlardan birisi olan Pro Line kedi kumu, bentonit ve kristal türde maddelerden imal eder. Topaklaşan kedi kumu özelliğine sahip pro line bentonit kedi kumu, kokuyu absorbe etmesinin yanı sıra kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Hijyenik ve ekonomik özelliği nedeniyle müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen bu ürün, içeriğine eklenen ekstra maddeler ile zenginleşir ve farklı özelliklere sahip olur. Kedinin üzerine yapışmayan Pro Line kristal kedi kumu, iri taneli yapıya sahiptir. Kediye yapışmadığı için evinize kum tanesi taşınmaz böylece evinizin içi temiz kalır. Aynı zamanda kötü kokuyu hapseden bu ürün, uzun süre temiz kalabilme özelliğine sahiptir. Kedi kumu seçiminde kumun yapısı kadar hayvanın yaşı ve türü de ihmal edilmemelidir. İnce veya kalın taneli kedi kumları farklı türde ve yaşta olan hayvanlar için üretilir. Yavru kediler için daha çok topaklanmayan kedi kumları tercih edilirken yetişkinler için topaklanan kumlar kullanılabilir. Bunun en önemli nedeni bentontit içeren ve topaklanan kedi kumlarını yavru kedilerin yalaması ve hatta yutmasıdır. Eğer siz de evde yaşayan evcil hayvanınız için Pro Line ince taneli kedi kumu arıyorsanız, Trendyol’un zengin içeriğinden faydalanabilirsiniz.

Farklı İçerikler İle Zenginleşen Pro Line Kedi Kumu

Farklı İçerikler İle Zenginleşen Pro Line Kedi Kumu

Pro line kedi kumu, zengin içeriği sahip ürünleri ile müşterilerin ihtiyacını karşılarken evde yaşayan evcil hayvanınızın da sağlığını korumaya yardımcı olur. İçeriğine eklenen birçok ürünle zenginleşen Pro line ürünleri, kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını giderirken rahat etmelerini sağlar. Bentonit ve kristal türde üretilen kedi kumlarının parfümlü, portakal kokulu, parfümsüz, lavanta kokulu gibi birçok farklı çeşidi bulunur. % 100 doğal ve katkısız bentonitten üretilen Pro line bebek pudralı kedi kumu, güçlü ve hızlı topaklanma özelliği nedeniyle kolayca kumun temizlenmesine olanak sağlar. Böylece daha uzun süre kalan kumun kullanılmasına yardımcı olur. Farklı ambalaj seçeneklerinde üretilen bu üründen ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Sıvı ile temas ettiğinde ortama hoş bir koku veren Pro Line portakallı kedi kumu, ortama kötü kokunun yayılmasını önler. Mevye aromasına sahip bu ürün, sıvıyı çekerek hemen topaklaşır. Ayrıca içeriğinin doğal olması nedeniyle kedinize zarar vermez. Kokusuyla evinizde mis gibi bir hava yaratan Pro Line lavanta kokulu kedi kumu, bentonitli ve kristalli olarak farklı seçeneklere sahiptir. Kristalli ürün sıvıyı birkaç dakika içerisinde içine hapseder ve bakteri oluşumunu önüne geçer. Böylece ortamın hijyenini sağlarken aynı zamanda ortama hoş bir koku bırakır. Ayıca kokulu kumların yanı sıra kokusuz ürünler de müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Alerjik bünyeye sahip kediler için geliştirilen Pro Line parfümsüz kedi kumu, onların sağlığını korumaya yardımcı olur. Kedinizin rahatça tuvaletini yapmasına olanak tanıyan bu ürünler, temizlik ve hijyen bakımından oldukça önemlidir. Markanın geliştirmiş olduğu kaliteli kumlar sayesinde kedinizin tuvalet ihtiyacını tek bir noktada gerçekleştirir. Böylece evinizin hijyeni sağlanırken kediniz de ihtiyacı giderilmiş olur. Geniş ürün yelpazesi sayesinde marka, kedinizin ihtiyacını karşılamaya yönelik ürünler piyasaya sunar. Evcil hayvanınız için en doğru ürünü bulup satın alarak onun ihtiyaçlarına cevap vermiş olursunuz. Farklı ambalaj seçenekleri ile her bütçeye uygun çözümler sunan marka, aynı zamanda kedinizin de düşünür. Eğer siz de evcil hayvanınız için Pro Line kokusuz kedi kumu arıyorsanız Trendyol’da yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.

Alternatif Pro line Kedi Kumu

Alternatif Pro line Kedi Kumu

Meyve aromalı kedi kumlarının yanı sıra kedinin cilt sağlığını koruyan ürünler de piyasada satılır. Pudralı ürünler yumuşak yapısıyla kedinin cilt sağlığını korumaya yardımcı olurken istenmeyen kokuların da önüne geçer. Maksimum düzeyde hijyen sağlayan bu ürün, evcil hayvanınızın tuvalet ihtiyacını gidermesini sağlar. Aynı zamanda kedinizin tek bir alanda ihtiyacını karşılaması evinizin temiz kalmasına yardımcı olur. Evcil dostunuzun tüy yapısını da koruyan bu modeller, onun tüylerinin parlak ve canlı görünmesini sağlar. Pro line kalın taneli kedi kumu olarak bilinen kristal yapıdaki ürünler, içeriğinde silisyum tozları bulundurur. İri yapısı nedeniyle kedinizin tüyüne yapışmayan bu ürün, evinize de yayılmaz ve ortamın temiz kalmasını sağlar. Yüksek emiş gücü ile kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı maksimum seviyede bloke eden Pro Line aktif karbonlu kedi kumu, kapalı ortamların doğal kokusunu bozmaz. Böylece evinizin her bir yanı ilk günkü temiz havasını muhafaza eder. Pro line sabun kokulu kedi kumu, doğal yapısı nedeniyle evcil dostunuza zarar vermeden onun idrar ve dışkısını rahat bir şekilde yapmasını sağlayacak ortam sunar. Daha çok yetişkin kediler için tercih edilen Pro Line topaklanan kedi kumu, kürek yardımıyla kolaylıkla temizlenir ve ilk günkü gibi taptaze kalır. Kedilerin konforu ve sağlığı için kullanılan doğal kumların yanı sıra pratik kullanımı ile öne çıkan sentetik ürünler de tercih edilebilir. Fakat evcil hayvanınız için ürün seçerken kumun türü kadar kedinin yaşı ve cinsi de baz almalısınız. Zira yanlış kum seçimi kedinin tüylerine zarar verebilir ve onun sağlığında olumsuz etki bırakabilir. Eğer siz de evcil hayvanını için kedi kumu proline markasını tercih etmek istiyorsanız, Trendyol'dan satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Pro Line Kedi Kumu

Uygun Fiyatlı Pro Line Kedi Kumu

Kedi kumu seçiminde farklı içeriklerin yanı sıra ambalaj seçenekleri de oldukça çeşitlidir. Bu yüzden müşteriler sıklıkla karar verme konusunda zorluk yaşayabilir. Doğru ürün seçiminde dikkat edilecek en önemli nokta deneme yanılma yöntemidir. Özellikle de ilk kez evcil hayvan besleyecek olanlar için Pro Line kedi kumu 5 lt ve 20 lt gibi seçenekler bulunur. 5 lt gibi seçenekler doğru ürünü bulma noktasında size yardımcı olabilir. Kediniz için uygun ürünü bulana kadar en düşük miktara sahip bu paketleme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Daha büyük seviyedeki kumlar ise tek seferlik alımlarda müşteriye büyük avantaj sağlar. Bu doğrultuda Pro Line kedi kumu 10 lt’lik ambalaj seçeneklerini tercih ederek kum değişimini zamana yayabilirsiniz. Böylece kediniz sürekli yapacağınız değişimden rahatsız olmaz. Ayrıca bu ürünlerin kokulu olanını satın alarak uzun süre değişim yapmamanız durumunda evinize yapılabilecek kötü kokuyu da önleyebilirsiniz. Mükemmel topakalaşma etkisine sahip Pro Line extra kedi kumu, İçerisinde yer alan bentonitin etkisinin artması ile farklı bir yapıya bürünür. İçeriği kedinin dışkısı ile beraber daha fazla topaklaşan bu ürün kolaylıkla temizlenir. Yapısı nedeniyle nemi mükemmel derecede hapseden Pro line silika kedi kumu, dışkıdan kaynaklı amonyak kokusunu önler. Böylece kedi tuvaletinin temiz kokmasını sağlayarak üstün hijyen performansı sunar. Piyasada bulabileceğiniz Pro line kokulu kedi kumu ve kokusuz olanlar hakkında daha detaylı bilgi edinmek için daha önce ürünü deneyimlemiş kişilerin fikirlerini baz alabilirsiniz. Bunun için Pro Line kedi kumu yorumlarına göz atarak ürünler hakkında kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Trendyol müşteri yorumlarını deneyimleyerek doğru ürünü seçebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un avantajlı Pro line kedi kumu fiyatlarından yararlanarak bütçenize uygun ürünü satın alabilirsiniz.