Primanova

1520 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Primanova

Primanova Evinizdeki Şıklık

Günlük yaşamda sizlere kolaylık sunan birçok önemli banyo setinden, mutfak gereçlerine olmak üzere, sizlerin ev hayatına yenilik ve konfor katmak için üretimlerini yapan Primanova, hayat tarzınızı önemseyerek en iyi ürünleri çıkarmak için sizlere ev ürünleri sunuyor. Ürettiği ürünlerle kullanışlılık sağlarken aynı zamanda dekorasyonunuza da katkılar sağlayan markanın ürünleri, seçkin ev içi modelleriyle hayatınızı daha kolay hale getiriyor. Kullanışlılığı ile kullanıcılarının uzun süreler etkisini ve faydasını sağlayacağı markanın banyo ve mutfak ürünleri, kalitenin her açıdan düşünülerek sunulması ile kullanıcılarına hissettiriyor. Farklı banyo ürünleri ile kişisel temizliğinize ekstra katkı sağlayan Primanova banyo ürünleri, evlerinize şıklığı işlevsel ürün tarzı ile beraber sunarken; sizlerin daima hijyenik, parlak, kolay kullanışlı ve beklentileri karşılayan ürünlerle kullanım yapmasını sağlıyor. Klasik ve çok fazla tercih edilen banyo ve mutfak tarzı ile oluşturulan modeller, modern çizgileriyle her dönem aranılan banyo ve mutfak ürünleri arasındaki yerini alıyor. Birçok kadının fazlaca sahip olmayı istediği ev ürünleri, yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirip evlerinizi daha yaşanabilir mutlu yuvalara dönüştürüyor. Sürekli olarak kullandığınız ve kişisel ihtiyaçlarınızı giderdiğiniz önemli ev bölümleri arasında bulunan banyolar, her yaştan kullanıcının gün içerisinde sıklıkla uğradığı ev bölümlerinden olduğundan, banyonuza uygun olan ve birçok önemli kullanışlılık sunan Primanova markası banyo ürünlerinden birkaçını satın alarak yaşam alanlarınıza konforu daha fazla sağlayabilmeniz mümkün oluyor. Banyo atıklarının ya da kişisel temizlik odaklı duş ürünlerinin kullanılmasına yönelik modellerden diğer farklı kullanım amaçlarına uygun yapılmış ürünlere olmak üzere pek çok ürün sizlerin daha temiz ve konforlu banyo ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için sunuluyor. Ürettiği seçkin ürünlerle mutfak hijyenini ve temizliğini de es geçmeyen marka, birçok ailenin ev hayatına konfor, temizlik, kullanışlılık ve dekoratif ürün stili vadettiğini gösteriyor.

Primanova Yaşam Alanlarınıza Konfor Getiriyor

Banyoya her girdiğinizde gözünüzün önünde olan markanın banyo ürünü modelleri, dekorasyona ve şık görünüme olan katkıları ile öne çıkarken; sizlerin banyoya her girişinizde ayrı hava ve şıklık tarzı ile karşılaşmanıza yardımcı oluyor. Birçok banyoda bulunan klozetlerde ya da alaturka tuvalet yakınlarında kullanılan Primanova tuvalet fırçası çeşitleri, tuvalet ve klozetlerin temizlenmesi işlevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Kolay tutulabilen sapları ve aşınma yapmayan yapısı ile uzun süre kullanım sağlayabilen markanın tuvalet fırçası ürünü, klasik tuvalet ürünleri arasında bulunması ile biliniyor. Farklı gövdeleri ile banyo fayanslarına, dolaplarına ve klozete uygun görüntülerde sunulan tuvalet fırçaları, kap bölmesiyle beraber sunularak daha fazla hijyen ve daha güzel görüntü esası ile sizlerin karşısına çıkarılıyor. Eve geldiğinde sıcak bir duşun rahatlatıcı etkisini görmek isteyen pek çok kullanıcı, bir an önce banyoya girip kişisel temizliğini ve suyun arındırıcı etkisini yaşamak isteyebiliyor. Banyonuzu yaparken elinize almak istediğiniz ilk şey şampuan, duş jeli ve diğer banyo ve duş jeli ürünleri oluyor. Kullanıcılarının çeşitli eşyaları suya yakın yerde ve genellikle köşelere koymasını sağlayan Primanova banyo rafı çeşitleri, farklı raf bölümleri ve malzeme çeşidinden yapılmış olması ile sizlere farklı çeşit yapısı sunuyor. Farklı raf bölümlerine değişik banyo eşyalarını koymanızı sağlayan markanın banyo rafları, sadece banyolarda değil evin mini duşluk bölümlerinde de kullanılmaları ile biliniyor. Tarzınıza uygun olarak sunulan Primanova banyo ürünleri, farklı tarzlara uygun yapısı ile banyoların köşelerinde en verimli yere sabitlenerek işlevini yerine getiriyor. Duşakabin içerisindeki duvar köşelerine sabitlenebilen modellerle memnuniyet yaratan markanın kişisel ürün sınıflandırıcı rafları, duşakabin üzerine asılabilen modellere sahip olabilmesi ile de sizlere kullanım sağlayabiliyor. Kirli çamaşırlarınızın rahatlıkla ayrılmasını sağlayıp, daha sonrası için makineye koyulabilmesi için bekletilen kullanışlı yerlerden olan Primanova çamaşır sepeti ürünleri, kapakları ile kötü görüntünün önünde engel olup, çamaşır makineniz için sınıflandırılmış ürün etkisi gösteriyor. Birçok banyoda bulunması gereken elzem ürünler arasında bulunan markanın çamaşır sepetleri, duşakabine yakın yerlere koyulması ile daha kolay ve pratik kullanım sağlıyor. Farklı desenlere, boyutlara ve renk yapısına sahip olan Primanova markası çamaşır sepetleri, banyonun dekoratif ortak görüntü yapısını bozmayan ve uyumluluk gösteren birçok özel model yapısı ile sizlere önemli ürünler olarak sunuluyor. Yavaş kapanan ve yıkanabilir iç torbaya sahip olan modellere de sahip olabilen markanın çamaşır sepetleri, kirlilerinizi sınıflandırmak için ekstra bir şey yapmadan günlük ya da haftalık kullanıma bağlı olarak içerisinde biriktireceğiniz çamaşırlarla yıkama gününe özel kullanışlılık gösterebilmesiyle biliniyor.

Primanova Banyo Ürünleri İhtiyaçlara Uygunluk Sağlıyor

Çeşitli ürünlerin ortak kullanışlılığı ile takım görüntüsüne kavuşan Primanova banyo seti modelleri, içerisinde sabunluktan diş fırçasına, kovadan tuvalet fırçasına olmak üzere birçok üründen oluşturulmaları ile sizlerin kullanımına giriyor. Kırılmaya dayanıklı resin maddesinden plastik modellere olmak üzere birçok farklı malzeme ve üretim yapısından oluşturulan markanın işlevsel banyo setleri, rahatlıkla aynı model serisinin uzun yıllar sizlerin kullanabilmesine olanak ağlayıp dikkatleri çekiyor. Set şeklinde satılan ürünleri ile kullanıcılarının belirli avantajlar elde etmesini sağlayan banyo seti modelleri, banyoya her girdiğinizde tek tip ve görsel açıdan kusursuz görünümlerle karşılaşmanıza olanak yaratıyor. Banyo perdeleri ile daha özgür şekilde banyo yapmanızı sağlayıp, çeşitli suların banyo ortasına taşmasını sağlayan perdeler, dayanıklı banyo malzemeleri arasında bulunuyor. 180x200 boyutlara sahip olan PVC malzemeli Primanova banyo perdesi çeşitleri; klasik beyaz renk yapısından yuvarlak desenlere, siyah ve beyaz renklerden oluşturulan kare desenlerden çiçek motifli desenlere olmak üzere birçok farklı tasarım stili ile karşınıza getiriliyor. Suya dayanıklı olarak üretilen markanın banyo perdeleri gizliliğinizi korurken; kapalı bölümlerde yıkanmanın getirdiği buharlaşma problemini de tamamen yok ederek sizlere kullanışlı banyo ürünleri olarak sunuluyor. Üzerinde deniz kabuğu ve deniz yıldızı bulunan banyo perdeleri güzel görüntüleri ile dikkat çekerken; beyaz ve desensiz modeller de daha düz banyo havası seven birçok ev sahibinin fazlaca tercih etmesine olanak yaratıyor. Birçok duşun daha eksiksiz ve konforlu geçmesini sağlayıp banyo malzemeleri arasında önemli yere sahip olan Primanova duş rafı ile çeşitli şampuanlara rahatlıkla ulaşım sağlayıp, işiniz bittiğinde de ekstra bir şey yapmadan rahatlıkla yerine koymanızı sağlayan modeller, her banyoda bulunması gereken önemli banyo malzemeleri arasında bulunuyor. Tuvalet ya da banyo sonrası yıkanan beden yüzeylerinin rahatlıkla kurumasını sağlayan havlular, birçok banyo için orta yerde bırakılmaları ile hijyen ve kötü görüntü açısından istenmeyen durumların ortaya çıkarılabilmesini sağlıyor. Kullanıldıktan sonra düzeni bozulmadan aynı şekilde yerine bırakılan havlular; 3,4 ve 5 kollu çamaşır havluluğu olarak bulunan farklı modellerle sizlerin karşısına çıkarılıyor. Metal ve mini yapıdaki tarzı ile görünmez havlu taşıma aparatı şeklinde bulunan modellerden alüminyum yapıdaki paslanmaz borulara ve askı olarak kullanılabilen tapalardan oluşturulan 50x29.5x20 cm ürün ölçülerinden oluşturulan modellere kadar pek çok Primanova havlu modeli bulunuyor. Sağlık açısından belirli aralıklarla temiz havlularla değiştirilip markanın havluluk modellerine temiz olanları asmanız ile hijyenik koşulları her daim banyonuzda korumanız mümkün oluyor.

Primanova Mutfak ve Banyo Ürünleri Kullanışlılıklarıyla Dikkat Çekiyor

Banyonuza diş fırçalık, sabunluk ve tuvalet fırçası gibi farklı kişisel hijyenik malzemeler ile set halinde sunulabilen banyo ürünleri, kullanışlı ve cazip avantajlı yapısını kullanıcılarına sunarken; aynı zamanda onlara tek tek satılabilen ürünleriyle de birçok banyo ürünü ihtiyacını gidermelerini sağlıyor. İçerisine yıkama teli ya da süngeri koyabilmeyi sağlayan bölüm ve içindeki maddenin ellere daha hızlı ulaşmasını sağlayan presle çalışan 2’li ağızlara sahip Primanova sabunluk modelleri, kullanıcılarına gri renk yapısı ile tercih hakkı sunarken; yuvarlak boyuta, seramik malzemeye ve parlak tarzlı siyah renk yapısına sahip tekli model de koyu temalarda olan tuvalet, banyo ve mutfaklarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Mutfaklarınızda içerisine deterjan maddesinin koyulması ile kullanabileceğiniz sabunluklar, birçok tuvalette ve banyo da el sabunu koyularak kullanım sağlıyor. Siyah, beyaz, gri, kırmızı, metal renklerden oluşturulabilen Primanova çöp kovası, banyo ve tuvaletlerden çeşitli mutfaklara olmak üzere birçok kullanıcının atık malzemelerini atmasını sağlıyor. Kapaklı yapısı ile çöpün dışarı taşmasını engelleyen modeller, iç kovalı hazneleri ile çöp kovasının komple yerinden oynatılmamasını sağlıyor. 23.5x30 cm boyutu ve7,5 litre ürün hacmine sahip olan doğal örgü görünümü ile memnun bırakan çöp kovası modelinden porselen malzemeli, nef kapaklı ve estetik görünümlü altın rengi ve beyaz uyumundan oluşturulan modele olmak üzere mutfak ya da banyoda kullanılmak üzere birçok kova modeli Primanova tarafından sizlere sunuluyor. Evin banyo, ara antre ya da giriş olmak üzere birçok yerinde kullanılmak üzere sizlere sunulan ve her evde mutlaka olması gereken eşyalar arasında ecza dolapları bulunuyor. İhtiyaç anında çeşitli ilaçları ya da tıbbi malzemelerin süratle kullanılmasını sağlayan Primanova ecza dolabı, şeffaf modellerden dolap yapılı ve içerisindeki eşyaların görünmemesini sağlayan modellere olmak üzere farklı şekillerde karşınıza çıkarılabiliyor. Şeffaf görünümlü, aynalı, ekstra raflı ve krom kaplı tutacak yapısından oluşturulan Primanova ecza ihtiyaç dolabı, evlerinize güvenlik ve sağlık sunarken; dekoratif tarzlarıyla ortamın tasarımını bozmuyor. Kırmızı, beyaz, pembe, mavi ve turuncu renklerden oluşturulan şeffaf ön görüntüye sahip ecza dolapları ile farklı iç mimariye uygun olarak üretildiğini kanıtlayan markanın hayati riskleri önleyebilecek tıbbi malzemelerin saklandığı dolaplar, 17x38x32 cm’ye sahip modelleri ile standart boyutlarda bulunabiliyor. Mutfakta yıkanılan çeşitli mutfak gereçlerinin durulanmadan önce kurutulmasını sağlayan bulaşıklık modelleriyle de öne çıkan Primanova mutfak bulaşıklık ürünleri, farklı boyutlarıyla sizlere fayda sağlayıp, mutfak gereci temizliğinin kusursuz yapılmasını mümkün kılıyor.

Primanova Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lenox, Garnsey ve Lima serisi olmak üzere birçok yaşam alanına uygun ev ürünleri sunan Primanova özel tasarımlı modeller, beklentilerinizi aşarak sizlere memnuniyet sağlıyor. İçerisinde çöp kovası, banyo seti, tuvalet fırçası gibi ayrı olarak sunulan ürün modelleri ile memnuniyet yaratan Primanova Lenox serisi modeller, birçok evin banyosu için özel olarak üretilmeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Beyaz, bej, kırmızı, gri ve siyah renklerden oluşturulan lenox serisi banyo takımları, 5 parçadan oluşturulan modelleriyle banyonuzun tüm alanlarında kullanım sağlayıp renk uyumunu her yere taşıyor. Sıvı sabunluk, sabunluk, diş fırçalık, kova ve tuvalet parçasından oluşturulan altın rengi çerçeve yüzeyine sahip olan Primanova Lenox banyo seti, gösterişli banyolara sahip olmak isteyen ev sahiplerinin önemli tercih sebepleri arasına giriyor. Seramik malzemeden üretilen Primanova Garnsey gri banyo seti ürünleri, açık ya da kapalı tonların geçişliliğini seven ve dekor yapısına son derece önem veren birçok kullanıcının aradığı stilleri ve estetiği önünüze çıkarıyor. Banyolarda ve tuvaletlerde kullanabileceğiniz ürünler dışında mutfak gereçleri ve mutfak atıklarıyla ilgili birçok özel ürünlerle de kullanım sağlayan marka, deterjanlık ve Primanova bulaşıklık çeşitleriyle de öne çıkıyor. Keyifli yemekler sonrası kirlenen gereçleri hızlıca yıkamanız için önceden içini doldurduğunuz sabunluk modelleri ile birkaç pres sonrası yeterli miktarda temizlik maddesi alabilmenizi sağlayan ürün, sizlerin daha rahat bulaşık yıkamasını sağlıyor. Bulaşık yıkaması sonrası tabak, çatal, kaşık ve çeşitli bardakların rahatlıkla suyunun süzülmesini ve kurumaya bırakılmasını sağlayan Primanova mutfak bulaşıklık modelleri; paslanmaz çelikten paslanmaz alüminyuma, çıkartılabilir tepsi yapısına sahip iki katlı modellerden 32x27x17 cm boyutlarında üretilen çıkartılabilir kaşıklık ve yön değiştirebilir su sızdıran aparat modeline olmak üzere birçok farklı ürün özellikleri ile sizlere kullanım kolaylığı veriyor. 20 ve 30 litrelik boyutlara sahip metal görünümlü ve siyah kapaklı yapıya sahip olan Primanova Lima çöp kovası modelleri, mutfaklarda rahatlıkla kullanabilmenizi sağlayan dayanıklı atık malzemesi deposu olarak kullanım sağlıyor. İç kovaları ile çöplerinizi dışarı atarken rahatlıkla çıkarmanızı sağlayan Lima serisi modeller, çöp poşetlerinin yere damlama yapmamasını sağlamaları için özel olarak eklenen kullanışlı eklentileri ile dikkat çekiyor. Duş raflarından ve havlupan askılıklara, çöp kovalarından ecza dolaplarına, Primanova Toskana banyo seti modellerinden mutfak havlu ve bulaşıklık setine olmak üzere marka tarafından kullanıcılarının yaşam alanlarına uygun pek çok kaliteli, sağlıklı ve dayanıklı ürünler sunuluyor. Primanova mutfak ve banyo malzemesi fiyatları, birçok kullanıcının ihtiyaç duyacağı modelin özelliklerine ve kullanım amaçlarına bağlı olarak değişiyor. Set şeklinde satılan ürünlere ve tekli malzemelere sahip ürünlere göre de farklı şekilde fiyatlanan modeller, sizlere en indirimli şekilde sunuluyor.

Primanova Ürünleri Sağlam, Kaliteli ve Dekoratif Tarzlar Sağlıyor

Primanova üretim anlayışından doğan pek çok banyo ve mutfak ürünü bulunuyor. Kendi arasında farklı boyutlara ve ağırlıklara sahip olan markanın farklı ihtiyaçları karşılayan ev ürünleri, kullanışlı yapıları ile hayatınızı kolaylaştırıp yaşanılan evden daha fazla keyif alınıp mutlu olmasını sağlıyor. Çeşitli banyoların daha konforlu ve tam donanımlı olmasını sağlayan set ürünleri ile sunulduğu gibi kova, fırça, sabun koyma yeri ya da banyo köşe rafı gibi tek başına model yapısı sunan ürünlerle de sizlerin tercih edilmesini sağlayan markanın banyo ürünleri, farklı birçok ürünü ile konforlu kişisel temizliğin keyfini sürmenizi sağlıyor. Banyolarda kullanılmak üzere sunulan Primanova banyo taburesi modelleri ile oturarak banyo yapmak isteyen pek çok kullanıcıyı etkileyen ürünler, klasik formu ile bulunduğu gibi sırt destekli ve kol koyma yeri gibi birçok ekstra eklentili tabureler olarak da sizlerin karşısına çıkıyor. 120 kilograma kadar taşıma yapabilen banyo taburesi modelleri arasındaki 28x29x45 cm boyutlara sahip olan beyaz renkli model, kaymaz yapıdaki alüminyum ayaklara sahip olması ile güvenliği arttırılmış banyo ürünleri olarak da memnun bırakıyor. Primanova mutfak sıvı sabunluk modellerinden tava ve tencerelere, kâğıt havluluklardan düzenleyici raflara olmak üzere pek çok farklı kullanım amacına göre markanın ev grubu ürün modelleri sizlere sunuluyor. Oldukça dayanıklı yapılara sahip olan markanın ürünleri, yıllarca kullanılabilen ömürlük modelleri ile beklentilerinizi aşabileceğinin sinyallerini veriyor. Suya dayanıklı yapıda üretilen paslanmaz yüzeylere sahip banyo modelleri ile öne çıkan Primanova banyo grubu ürünler, çabuk kırılmayan ve renk değiştirmeyen model tarzları ile pek çok kullanıcının tercih sebebi oluyor. Hijyeni sağlayan banyo ve de tuvalet fırçalarından mutfak çöp kovalarına olmak üzere kullanıcılarının çeşitli atıklarını daha güvenli ve steril biçimde uzaklaştırmasını sağlayan ürünler, sizlerin sağlığını koruyan ürünler olarak da görülebiliyor. Güzel yemekler yapabilmenizi sağlayan krep ve kızartma tavalarından yemek kalıntılarını kolay şekilde temizlemenize yardımcı olan deterjanlık, bulaşıklık ve temizlik gereçlerine kadar, pek çok model sizlere konforu ve kaliteyi bir arada sunabilmeleri ile önemini koruyor. Fırsat ürünleri olmasını uygun fiyatlı yapısı ile sunan Primanova Outlet modeller, birçok kişinin daha fazla indirimle ürün alışverişini yapabilmesini sağlıyor. Kullanışlılıkları ile fayda sağlayıp cazip fiyatlandırılmaları ile ceplerinizi yakmayan markanın ürünleri, banyo ve mutfakların iç dekorasyonuna sunduğu uyumlu ve güzel görünümlü görsellikleri ile oldukça fazla memnun bırakıyor. Primanova ürünleri içerisinden evinize ve ihtyaçlarınıza uygun ürünü tercih etmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.