Powerbeats Pro

2 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Powerbeats Pro

Kablosuz kulaklık modelleri, kullanışlı fonksiyonları ve estetik tasarımları sayesinde hayatı kolaylaştıran teknolojik ekipmanlar arasında yer alır. Telefon görüşmelerini daha kolay şekilde gerçekleştirmek için spor yaparken rahatlıkla müzik dinleyebilmek için kulaklık kablolarına dolanmadan kullanım kolaylığı sağlamak için kablosuz kulaklıklar son derece uygundur. Apple’ın alt markası olan Beats, öncü kulaklık modellerini geliştirerek sektörde adından söz ettirir.

Beats markasının öne çıkan teknolojik aksesuarları arasında yer alan Powerbeats Pro, kablosuz kulak konusunda tüm beklentilerinizi karşılamaya yardımcı olur. Kulağa güvenle oturan, tere dayanıklı ve gürültü önleme konusunda çığır açan Powerbeats Pro, özel kulaklıklar arasında yerini alır. Estetik açıdan fark yaratan kablosuz kulaklık, dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Siz de gündelik hayatta vazgeçilmez aksesuarlarınız arasında yer alacak olan Powerbeats Pro modellerini, Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Kablosuz Kulaklık Kullanmanın Avantajları

Kablosuz kulaklıklar, ellerinizin serbest kalmasını sağlar. Ayrıca, kullanım sırasında kulaklık kablosuna takılmaya ve hareket kısıtlamasına izin vermez. Telefonu kulağınızın üzerine koymadan gelen aramaları cevaplayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kulaklık kablolarının oluşturduğu düğümleri çözmenize gerek yoktur. Bir yandan telefonla müzik dinlerken diğer yandan egzersiz yapabilirsiniz.

Kablosuz kulaklıklarda kablo bulunmasa bile iyi kalitede sese ulaşabilirsiniz. Aslında günümüzde mevcut olan kablosuz kulaklıklar, kablolu modellerden daha iyi ses kalitesine sahiptir. Hatta gürültü engelleme ve bas güçlendirme özellikleri bulunan kablosuz kulaklıklar, keyifle müzik dinlemenize olanak tanır.

Kablosuz kulaklık kullanmanın bir başka yararı da konuşurken veya müzik dinlerken size hareket etme özgürlüğü tanımasıdır. Aslında kablosuz kulaklık kullandığınızda, telefonunuzu yanınızda tutmanıza gerek kalmadan, ev ve ofis içinde dolaşabilirsiniz. Çalışırken bir yandan da ev işlerini tamamlayabilirsiniz. Telefonunuz oturma odasındayken ve siz mutfakta yemek yaparken, kablosuz kulaklıkla aramaları yanıtlayabilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Kablosuz kulaklıkta kullanılan bluetooth teknolojisi, telefonunuzdan ne kadar uzak olabileceğinizi belirler.

Kablosuz kulaklık modelleri, sadece telefonlara değil tablet ve bilgisayarlara bağlanmanıza da olanak tanır. Bilgisayar ekranından film izlerken rahatça kablosuz kulaklığınızı kullanabilirsiniz. Bu sayede evde bulunan diğer kişileri rahatsız etmeden film ve dizilerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kablosuz kulaklık modelleri, şık ve sofistike görünümlere sahiptir. Görünüş ve tasarım açısından sportif kulaklıklara sahip olabilirsiniz. Kablosuz kulaklık başlıkları, hareket halindeyken veya egzersiz yaparken bile kulağınıza oturacak şekilde tasarlanır. Zevkinize ve tercihlerinize uygun kablosuz kulaklıkları kolayca bulabilirsiniz. Powerbeats Pro yorum açısından pozitif değerlendirmeler alan bir kulaklık modelidir ve kablosuz kulaklıktan bekleyeceğiniz tüm özellikleri size sunar.

Powerbeats Pro Tasarımı

Powerbeats Pro, öncelikli olarak spor antrenmanlarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra tasarımsal açıdan estetik ve şık görünümü, onu spor salonu dışında da kullanmanızı mümkün kılar. Powerbeats Pro, her iki kulaklık üzerinde de Beats logosunun bulunduğu bir kontrol düğmesine ve ses ayarı butonuna sahiptir. Bu sayede hangi eliniz boş olursa onunla kolayca sesi ayarlayabilir, arama kabul edebilir ya da müziği duraklatabilirsiniz. iPhone modellerinde Siri özelliğini etkinleştirirseniz Powerbeats Pro kulaklığı sesli komutlarla da kullanabilirsiniz.

Powerbeats Pro’nun tasarım özellikleri sadece görünümünü belirlemez. Aynı zamanda kablosuz kulaklığın daha fonksiyonel olmasını da sağlar. Kulak anatomisine göre geliştirilen Powerbeats Pro, kulağınıza son derece rahat bir şekilde oturur. Ergonomik tasarım, duyduğunuz sesin kalitesini doğrudan etkiler. Bazı kablosuz kulaklıklarda müzik dinlerken kulak içi basınç hissedebilirsiniz. Powerbeats Pro kullanırken basınç sorunu kontrol altına alınır. Bunu sağlayan özellik, kulaklığın ön kısmında bulunan mikro lazer barometrik havalandırma deliğidir. Bu sayede hissettiğiniz basınç azalır ve bas duyuşu iyileşir.

Powerbeats Pro kablosuz kulaklık modelinin kulağınıza tam anlamıyla oturmasını sağlayan bir diğer özelliği, kulaklık başlıklarının ince oluşudur. Kusursuz kavrayış sağlayabilmek adına, kulak boyutuna göre dört farklı kulaklık başlığı size sunulur. Hangi başlık uygunsa, onu kullanarak en kaliteli sese ulaşabilirsiniz. Kulaklık başlıkları, aynı zamanda duyduğunuz seslerin dışarı çıkmasını önleyerek çevrenizde bulunan insanların rahatsız olmasını engeller.

Powerbeats Pro’nun tasarımsal olarak güçlü yanlarından bir tanesi de kulak kepçesine takılan kısmıdır. Bu bölüm sayesinde kulaklığın tam olarak kulağınızı kavraması sağlanır. Koşu antrenmanlarında ya da hareketli spor aktivitelerinde, kulaklığın düşmesinden endişelenmeniz gerekmez. Bu özelliğin tek dezavantajı, kulaklık boyutunu biraz büyütmesidir; ancak özenli hazırlanmış olan dizayn, kulaklığın yine de kaba görünmesini engeller. Powerbeats Pro kılıfı, nispeten büyük boyutludur. Bunun sebebi, kulaklıkların daha uzun süre kullanılmasına olanak tanıyan şarj kapasitesini artırmaktır.

Sahip olduğunuz Powerbeats Pro kutusunda, iki adet kablosuz kulaklık, bir adet şarj kılıfı, dört farklı boy seçeneği sunan kulaklık başlıkları, USB şarj kablosu, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi yer alır. Tüm bu ürünleri saklayarak kablosuz kulaklığınızı güvenle kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olmadığı durumlarda kulaklığı kendi kutusu içinde tutarak onun zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Powerbeats Pro Kurulumu

Tıpkı diğer AirPod ürünleri gibi, Powerbeats Pro kurulumu da Apple markalı telefonlarda ve tabletlerde daha kolay kurulum imkanı sağlar. Powerbeats Pro'yu iOS işletim sistemine sahip cihazınızla eşleştirmek için tuş kilidi açık olan telefonunuzun yanında kulaklık kılıfının kapağını açmak yeterlidir. Sonrasında telefonunuzda çıkan yönergeleri izleyerek “Bağlan” tuşuna basabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde Powerbeats Pro kurulumunu sağlayabilirsiniz. Eğer iCloud oturumunuz açıksa Powerbeats kulaklık kayıtlı olan tüm iOS cihazlarınızla senkronize olacaktır. Böylece, kulaklık kurulumunu her cihazınız için tekrar gerçekleştirmeniz gerekmez.

Powerbeats Pro, her ne kadar iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanım kolaylığı sağlasa da bu kulaklık modeli sadece Apple markasına özel değildir. Kulaklığınızı, Android işletim sistemiyle ya da Windows 10 ve üzeri yazılımlarla uyum içinde kullanabilirsiniz. Android ve Windows yazılımda kulaklık kurulumunu sağlamak için tek yapmanız gereken, kulaklık kılıfının içinde yer alan eşleştirme düğmesini basılı tutmaktır. Böylece, telefon ya da bilgisayarınızın mevcut bluetooth cihazları kısmında kulaklık eşleştirmesini görebilirsiniz.

Kurulumu yapmak istediğiniz cihazda “Powerbeats Pro” yazısını seçerek kurulumu tamamlayabilirsiniz. “Ulaşılabilir Bluetooth Cihazları” sekmesinde “Powerbeats Pro” seçeneğini göremezseniz kulaklığı sıfırlamanız, bu sorunu genellikle çözüme kavuşturur. Bunun için Powerbeats Pro şarj kılıfını açarak küçük beyaz LED ışık yanıp sönmeye başlayana kadar kasanın düğmesine basmalısınız. Birkaç dakika bekledikten sonra “Ulaşılabilir Bluetooth Cihazları” listesini yenileyerek Powerbeats Pro eşleşmesini tamamlayabilirsiniz.

Windows, Android ya da iOS yazılımlarını kullanan cihazlarda Powerbeats Pro ses kalitesinde herhangi bir farklılık görülmez. Kulaklıktan beklediğiniz verimi, tüm cihazlarınızda alabilirsiniz. Apple cihazlarda Powerbeats Pro kullanmanın en büyük avantajı, kulaklığı sesli yardımcı Siri’yi aktifleştirerek kullanmaktır. Bu size elleriniz serbest haldeyken de arama yapma, metin gönderme ve müzik dinleme olanağı sağlar.

Powerbeats Pro Özellikleri

Powerbeats Pro, varsayılan fabrika ayarı özellikleri sebebiyle "Powerbeats Pro" olarak adlandırılacaktır. Kulaklık kurulumunuzu tamamladıktan sonra, telefon ya da tablet üzerinden ayarlar menüsüne giderek kulaklık isminizi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Bu size kulaklık kullanımında daha kişisel bir deneyim sağlayacaktır.

Bir kulaklıktan en büyük beklentiniz ses kalitesinin karşılanmasıdır. Özellikle hareket halindeyken dinlediğiniz müzikten keyif almak için yüksek ses kalitesi son derece önemlidir. Powerbeats Pro kulaklık, spor sırasında size kaliteli bir ses deneyimi sağlar. Bu sayede, antrenman sırasında telefon görüşmesi yaparken karşı tarafı duyma problemi ile karşılaşmazsınız.

Powerbeats Pro ses özelliklerinden bir diğeri, bas duyuşunun hafiflemesidir. Ses seviyesi, tamamıyla düz bir frekans ayarında değildir; ancak orta seviyelerde iniş ve çıkışları artıran yumuşak bir “V” şekli gibidir. Böylece, hem dinlediğiniz şarkılar kulağınıza makul seviyede enerjik gelir hem de bas ağırlıklı müzikleri kolaylıkla duyabilirsiniz. Powerbeats Pro frekans özellikleri, fabrika ayarları olarak belirlenir. Dolayısıyla bunları, ilerleyen süre içerisinde değiştirmek mümkün olmaz.

Powerbeats Pro, çevredeki gürültüyü olabildiğince engellemeye çalışır. Çok gürültülü ortamlarda dışarıdan gelen sesi duymak mümkün olabilir ama Powerbeats Pro, ses seviyesini dilediğiniz şekilde yükselterek dış sesi engellemenize olanak tanır. Bunun yanı sıra, Powerbeats Pro tere dayanıklı bir yapıya sahip olsa da tamamıyla suya dayanıklı değildir. Dolayısıyla kulaklıkla beraber havuza dalmak mümkün değildir.

Powerbeats Pro, özellikle sessiz ortamlarda yüksek performans sergiler. Bu kablosuz kulakları, evde, ofiste ya da spor salonunda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Siri’yi aktifleştirerek bir yandan bilgisayarınızla çalışmaya devam ederken diğer yandan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Uzun pil süresi sayesinde Powerbeats Pro, günlük kulaklıklarınız arasında vazgeçilmezler içine girer.

Powerbeats Pro, video görüşmeler yaparken de size yeterli ses kalitesini sunar. Birden fazla kişinin katıldığı video toplantılarda, hem konuşan kişileri rahatça duyabilir hem de mikrofon kalitesi sayesinde kendi sesinizi onlara iletebilirsiniz. Eğer bu tarz görüşmelerde bir kulağınızın boşta kalmasını istiyorsanız yine de kulaklığın mikrofon özelliği çalışacaktır.

Powerbeats Pro iOS Özellikleri

Beats markası, Apple’ın alt markası olduğu için kablosuz kulaklık, Apple ürünlerine özel birtakım avantajlar sağlar. Bunlardan ilki, otomatik kulaklık algılama özelliğidir. iOS kullanıcısıysanız Powerbeats Pro modelinin otomatik kulaklık algılama özelliğini kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kablosuz kulaklığı kulağınıza yerleştirdiğiniz anda cihazlarınız bunu algılayacaktır. Bu özelliği kapatmak isterseniz “Ayarlar” kısmında yer alan “Bluetooth” menüsüne girerek Powerbeats Pro algılamasını devre dışı bırakabilirsiniz.

iOS cihazlara özel olarak sunulan Powerbeats Pro fonksiyonlarından bir diğeri, Siri yani sesli komut mekanizmasını harekete geçirme fırsatıdır. Bunun için “Hey Siri” ifadesini kullanmak yeterli olacaktır; ancak kalabalık ortamlarda Siri uygulamasına sesli komut vermekten çekinebilirsiniz. Böyle durumlarda iki kulaklık üzerinde de yer alan oynatma ve duraklatma düğmelerinden birisini, üç saniye boyunca basılı tutarak Siri’yi aktifleştirebilirsiniz.

Powerbeats Pro, yalnızca bir kulaklığı taktığınızı bilecek kadar akıllıdır. Bu sayede mikrofonlar arasında geçiş yapabilir. Bu özelliği manuel olarak ayarlamak isterseniz, Powerbeats Pro için “Bluetooth” menüsünde “Otomatik Kulak Algılama” seçeneğini aktifleştirebilirsiniz. Maalesef bu özellik Windows ve Android kullanıcıları için sunulmamaktadır.

Powerbeats Pro Pil Ömrü

Tam olarak şarj olan Powerbeats Pro kulaklık şarj kılıfı, tekrar doldurmaya kadar size yaklaşık olarak 24 saatlik bir depo süresi tanır. Kablosuz şarj imkanı bulunmayan kulaklık modelini şarj etmek için ürün kutusu içinden çıkan şarj kablosunu kullanmanız gerekir. Sağ ve sol kulaklıkları, şarj kılıfı içine yerleştirerek kolayca doldurabilirsiniz. Şarjı tam olan kulaklıklar, dokuz saat kesintisiz olarak çalışabilir. En uzun antrenmanlar sırasında bile kulaklık şarjının bitmesi pek olası değildir.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kalan pil seviyesini görmek için basit adımlar izlemeniz yeterlidir. Öncelikle, kabaca bir bilgi edinmek istiyorsanız akıllı cihaz ekranının sağ üst köşesindeki bluetooth simgesinin yanında yer alan gösterge bölümünü kontrol edebilirsiniz. Bu kısım tam olarak kalan şarj yüzdesini göstermez; ancak pilin bitme seviyesine yaklaşıp yaklaşmadığını anlayabilirsiniz.

Daha detaylı olarak ne kadar şarjın kaldığını merak ediyorsanız “Piller” listesinde yer alan “Artı” işaretine tıklayarak kablosuz kulaklık pil uygulamasını aktif hale getirebilirsiniz. Ardından, sağ ve sol kulaklıkları şarj kılıfına yerleştirerek kılıf kapağını açarsanız ekranınızda hem kulaklıkların hem de şarj kılıfının güç seviyesini gösteren bir iletişim kutusu çıkacaktır.

Apple Watch modeli giyilebilir teknolojik aksesuarda da Powerbeats Pro pil ömrünü görebilmeniz için imkan tanınır. Yalnızca saatinizin kontrol merkezine giderek “Pil” düğmesine dokunmanız yeterli olacaktır. Bu kısımda, hem saatinizin hem de saate bağlı olan Powerbeats Pro kulaklığın pil ömrü göstergelerini bulabilirsiniz.

Android ya da Windows işletim sistemi kullanıyorsanız akıllı cihaz ekranında şarj simgesini maalesef ki göremezsiniz. Ne kadar şarjın kaldığını, sadece kılıf kapağını açtığınızda çıkan gösterge bölümündeki ışıklardan anlayabilirsiniz.

Daha uzun pil ömrüne ulaşmak için kulaklıklarınızı tek tek kullanabilirsiniz. Örneğin sağ kulaklığınızı kullanırken sol kulaklığı şarj kılıfı içerisine yerleştirerek bekleyebilirsiniz. Bu, duyduğunuz sesin kalitesini etkileyecektir ancak bu sayede daha uzun süre şarj imkanıyla Powerbeats Pro kulaklığı kullanabilirsiniz.

Powerbeats Pro Yazılım Güncelleme

Powerbeats Pro kablosuz kulaklığı manuel olarak güncelleyemezsiniz. Kulaklık güncellemeleri gerektiğinde iOS güncellemesinin parçası olarak gerçekleşecektir. iPhone veya iPad'inizi güncelledikten sonra, Powerbeats Pro kulaklığınızı cihazlarla eşleştirebilirsiniz. Bu sayede, Powerbeats Pro yazılımı da kendiliğinden güncellenecektir. Kablosuz kulaklığın var olan yazılımını, iOS işletim sisteminde “Ayarlar” sekmesi altında bulunan Powerbeats Pro yazılım detaylarından öğrenebilirsiniz. Bunun için belirtilen adımları izlemeniz yeterli olur.

Powerbeats Pro yazılımı öğrenmek için öncelikle onu kulağınıza yerleştirerek başlayabilirsiniz. iPhone veya iPad'inizde “Ayarlar” sekmesini açtıktan sonra “Genel” tuşuna basarak “Hakkında” kısmına dokunabilirsiniz. Bu kısımda Powerbeats Pro yazısı karşınıza çıkacaktır. Buradan kablosuz kulaklığınızın model numarasını, seri numarasını, yazılım sürümünü ve donanım sürümünü öğrenebilirsiniz.

Powerbeats Pro Temizliği

Powerbeats Pro temizliğini düzenli olarak sağlamanız gerekir. Bu sayede ürün üzerinde biriken kir ve tozlardan kurtulabilirsiniz. Kulaklık temizliğini sağlamak için basitçe birkaç adımı takip edebilirsiniz. Öncelikle, Powerbeats Pro kulaklıkları şarj kutusundan çıkarmanız gerekir. Eğer şarj kablonuz takılıysa bunu hem kılıftan hem de güç adaptöründen sökmelisiniz. Powerbeats Pro şarj gözlerini temizlemek için ılık suyla hafifçe nemlendirilmiş pamuklu bir bez kullanabilirsiniz. Kılıftaki şarj pimlerini temizlemek için nemli ve tüy bırakmayan bir bez kullanmanız önemlidir. Eğer kir ve tozlar düşündüğünüzden fazlaysa bu durumda pamuklu çubuk veya bez üzerine %70 izopropil alkol sürerek temizliği sağlayabilirsiniz. Son olarak, kulak başlıklarını temizleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Kulak başlıkları, kulağınıza doğrudan temas ettiği için onları temizlemek çok önemlidir. İlk olarak, kulak başlıklarını kulaklık üzerinden çıkarmanız gerekir. Sonrasında ılık ve sabunlu bir suyla onları silebilirsiniz. Bu aşamada, fazla güçlü temizlik malzemeleri kullanmanız gerekmez. Sabunlu suyla sildikten sonra, kulaklıkların nemini alarak tamamen kurumasını beklemeniz gerekir.

Powerbeats Pro Fiyat Seçenekleri

Powerbeats Pro satın al seçeneği sırasında, siyah, fildişi, yosun ve lacivert renkler size sunulur. Kendi zevkiniz doğrultusunda tercihinizi gerçekleştirerek istediğiniz renk seçeneğine sahip olabilirsiniz. Kulaklık şarj kılıfı da belirlediğiniz renge göre size sunulur. Powerbeats Pro, dayanıklı ve ergonomik malzemelerle üretilmiştir. Aynı zamanda ses kalitesi beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayabilir. Powerbeats Pro fiyatları, kablosuz kulaklık özelliklerine, tasarımına ve fonksiyonlarına göre belirlenir.

Siz de Powerbeats Pro kulaklık modeline Trendyol güvencesi ve kalitesiyle kolayca ulaşabilirsiniz. Alışverişiniz sırasında size özel kampanyalar ve indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda güvenli paketleme ve hızlı teslimat seçenekleri sayesinde siparişinize vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, beğendiğiniz Powerbeats Pro modelini alışveriş sepetinize eklemek ve siparişinizi tamamlamaktır.