Postacı çanta

12164 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Postacı çanta

Hem düz hem de çapraz şekilde omuza asılarak kullanılabilen postacı çanta modelleri, rahatlığından ödün vermeden şık görünmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. İlk olarak atlı posta birlikleri tarafından mektup ve paketleri taşımak için kullanılan çanta, sofistike görünümü ve çok yönlü kullanımı sayesinde sadece erkeklerin değil, kadın ve çocukların da sıklıkla tercih ettiği çanta modelleri arasında görülüyor. Okul kitapları, defterleri ve diğer yardımcı gereçleri taşımak için öğrenciler tarafından tercih edilen postacı çanta modeli, tablet ve notebook gibi teknolojik aletlerin yanı sıra ajanda ve işle ilgili evrakları taşımanın en konforlu ve şık yollarından biri oluyor. Çoğunlukla birden fazla cep, göz ve özel bölmelerle donatılan modeller, kullanım konforunu üst seviyelere taşıyor. 

Sizi Yansıtan Postacı Çanta Modeli

Postacı çantası; bisikletli kuryeler, dağcılar, askerler ve öğrenciler gibi farklı kullanım ihtiyaçlarına sahip pek çok insan tarafından tercih ediliyor. Hem düz hem de çapraz kullanıma izin veren kol kısmı, kullanım şekliniz ve konfor ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz uzunluğa kolayca ayarlanıyor. Ağırlığı dengeli şekilde taşımak ve hareket özgürlüğü kazanmak isteyen kullanıcılar, postacı çantasını çapraz şekilde kullanmayı tercih ediyor. Düz formda kullanılan postacı çantası, daha ciddi bir görünüm çizmenize yardım ediyor. 

Postacı çantası modelleri, çoğunlukla unisex olarak tasarlanıyor. Deri postacı çantası modelleri, çoğunlukla 1940'ları ve 1950'leri anımsatan detayları sayesinde zamansız bir kimliğe bürünüyor. Kanvas gibi kumaşlardan üretilen bol cepli tasarımlar, 2. Dünya Savaşı'nda kullanılan askeri çantaları anımsatıyor. Kapak detayına yer verilen küçük postacı çantası modelleri, yanınızdan ayırmadığınız gözlük, cep telefonu ve kitap gibi eşyaları organize edebileceğiniz alternatifler arasında bulunuyor. Stilinizin bohem, klasik, sportif, modern ya da maskulen olması stilinizi tamamlayan bir postacı çanta modeli bulmanıza engel olmuyor. Yalın tasarıma sahip siyah postacı çanta, farklı giyim stiline sahip kullanıcıların tercih edebileceği klasik bir seçim olarak öne çıkarken farklılık arayanlar işlemelerin kullanıldığı heybe formundaki modellere yönelebiliyor. 

Rahat, Kullanışlı ve Çok Yönlü Postacı Çanta Çeşitleri

içinden ulaşabileceğiniz postacı çanta çeşitleri, sadece günlük kullanım için değil, iş ve özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz birçok tasarım barındırıyor. Postacı okul çantası tasarımları, birden fazla gözü sayesinde öğrencilerin defter ve kitap gibi malzemelerini kolayca organize edebilmelerini sağlıyor. Kalem ve silgi gibi malzemelerin yerleştirilebildiği ayrı gözlerin bulunduğu çanta modelleri, sahip oldukları ekstra cep ve gözler sayesinde çok daha keyifli bir kullanım sunuyor. Sportif çizgiler barındıran Hummel postacı çanta modelleri arasında günlük kullanım için birbirinden şık alternatifler yer alıyor. Spor postacı çantası arayışında olanlar, Puma postacı çanta modellerini değerlendirebiliyor. Klasik çizgiler barındıran tasarımlar, iş amaçlı kullanımlar için ideal bir seçim oluyor. Siyah, gri, lacivert ve kahverengi tonlarının kullanıldığı klasik postacı çanta tasarımları, iş giyiminiz için rahat ve kullanışlı çanta alternatifleri arasında geliyor. Guess postacı çanta modelleri, klasik çizgileri sayesinde iş giyiminizde keyifle değerlendirebileceğiniz çantaların başında yer alıyor. Lüks detayların kullanıldığı Beymen postacı çantası çeşitleri, profesyonel görünümünüze kalite ve özenli işçiliği taşıyor. 

Özel günlerde tercih edebileceğiniz postacı çanta modelleri, kompakt boyutlarının yanı sıra toka, fermuar ve düğme gibi detaylarıyla öne çıkıyor. Çoğunlukla gözü yormayan fakat dikkat çeken tasarımlara sahip olan modeller, baskı ya da desenlerle hareketlendiriliyor. Parlak metaller; kol, toka ya da fermuar gibi kısımlarda kullanılabiliyor. Çok fazla göz ya da bölmeye sahip olmayan abiye postacı çanta tasarımları, özel günlerde tercihini sadelikten yana yapanlara hitap ediyor.