search result placeholder

Portmanto&Ayakkabılık

Trendyol, evin düzenini sağlamada büyük bir rol oynayan portmanto ve ayakkabılıkların farklı model ve renk seçeneklerini bir araya getirerek alıcısı ile buluşturuyor. Düzenleyici görevini üstlenen bu portmanto ve ayakkabılıklar, evinizin derli toplu gözükmesini sağlayarak görüntü kirliliğinin önüne geçmiş oluyor. Yenilikçi ve farklı tasarımlı portmanto ve ayakkabılık modelleri ile evinizin dekorasyonuna son derece şık ve farklı bir dokunuş yapmanız mümkün oluyor. Böylece evinizin düzenini sağlarken şık ve kaliteli görünümden de ödün vermenize gerek kalmıyor. 

Ayakkabılık Portmanto ile Dağınıklığın Önüne Geçin

Düzensiz görünümü ortadan kaldıran portmanto ve ayakkabılıklardan antrenize en çok yakışacak modeli seçerek evinizin dekorasyonuna güzel bir dokunuş yapabilirsiniz. Her isteğe ve ihtiyaca hitap etmeye çalışılarak tasarlanan mobilyaların, bazı modellerinde bulunan geniş hacimli dolap ve çekmeceler kötü görüntüye yer vermeden daha çok eşyanızı saklamada size yardımcı oluyor. Açıkta bırakılsa kötü duracak ve çok yer kaplayacak ayakkabı, mont, ceket gibi eşyalarımızın düzenli bir şekilde muhafazasını sağlayan bu portmanto ve ayakkabılıkları kullanmak çok kolay. Aradığınız eşyaları kolayca bulabilmenizi sağlayan büyük düzenleyiciler, bu sayede günlük yaşantınızı da büyük ölçüde kolaylaştırmış oluyor.

Size pratik çözümler sunan antre mobilyaları tasarımında ilk olarak yaratıcılık göze çarpıyor. Çok kullanışlı olması ürünlerin çekiciliğini arttırırken üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi de uzun yıllar kullanıma olanak tanıyor. Şıklığı ve konforu bir arada barındıran mobilyaları antrenizde kullanarak evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Her evde olması gerektiği düşünülen bu tasarımları en kullanışlı haliyle müşterilerine sunan Trendyol ayakkabılık ve portmanto ürünlerine antre ve hol kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Ayakkabılık Portmanto Modelleri

Yenilikçi ve yaratıcı tasarımlar ile dikkat çeken Trendyol binlerce farklı modeli çeşitli renk ve desen ile bir araya getirerek alıcısının beğenisine sunuyor. Her evin tasarımı ya da genişliği doğrultusunda istenen modeli bulmak Trendyol'un geniş ürün yelpazesi ile çok kolay bir hal alıyor.

Trendyol, bu kategoride duvara asılan ya da ayakta durabilen kıyafet askılığı modellerinin yanı sıra açık ve kapaklı ayakkabılık modellerini de satışa sunuyor. Yine bu modellerden farklı olarak geniş dolap şeklindeki portmantolar da kategori içinde yer alıyor.

Ürünlerin bazılarında bulunan ayna, raf, çekmece gibi unsurlar ürünlerin estetik tarafını ön plana çıkarırken günlük yaşantınızı da daha pratik hale getiriyor. Bulundurduğu dolapları açıp kapatmanın bile farklı yolları olan mobilyalarda dilerseniz sürgülü modellerle evinize daha modern bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz tercihinizi kapağı aşağı ya da yukarıya doğru açılan dolaplardan yana kullanarak dekorasyonunuza daha yenilikçi ve farklı bir dokunuş yapabilirsiniz. Çeşitli boyut ve modeldeki askılıklardan ihtiyacınıza ve zevkinize en çok hitap edeni tercih ederek hem dağınık görünümün önüne geçebilir hem de şık ve kaliteli mobilyalarınızın keyfini sürebilirsiniz.

Her model farklı renk seçeneklerine sahip olduğu için beğendiğiniz ürünün evinizin rengine en çok uyum sağlayanını elde edebilirsiniz. Evinizin giriş kısmına en çok yakışacak ürünü belirleyip doğru renk tercihiyle boş koridorlarınıza canlılık getirebilirsiniz. Evinize yapacağınız yeni dokunuş evinizin enerjisini tazelerken, antrenizin görünümü de baştan aşağı değişir. 

Ayakkabılık Portmanto Fiyatları

Trendyol portmanto ve ayakkabılık fiyatları ürün çeşitliliğine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Fakat bütün ürünlerde dikkat çeken en önemli unsur uygun fiyatlara sahip olmaları. Her bütçeyi göz önünde bulunduran ve buna yönelik bir fiyatlandırma yapan Trendyol, ayakkabılık ve portmanto fiyatlarını da oldukça uygun tutuyor. Bu uygun fiyatlara ek olarak sık sık uygulanan indirimler sayesinde daha da düşen fiyatlar ile Trendyol, daima müşterisinin yanında olduğunu bir kez daha gösteriyor.

search result placeholder