Plaj Giyim

41102 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Plaj Giyim

Plaj giyim çeşitleri; yazın havuz ve deniz kenarlarında kullanılan şorttan mayoya, bikiniden pareoya, gözlükten plaj çantasına kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsıyor. Tüketicilerin tatil konseptlerini maksimum ölçüde keyifli geçirmeleri için kullandıkları plaj giyim modelleri genelde renkli, neşeli ve kullanışlı nitelikleriyle ön plana çıkıyorlar. Plaj giyim ürünleri erkek mayo, kadın bikini, mayokini, çocuk mayo, kız çocuk bikini, deniz şortu, pareo, plaj elbisesi, bone gibi birçok seçeneğe ayrılıyor. Trendyol'da plaj modasına yönelik çok sayıda markaya ait değişik renk ve modellerde ürün, tüketicilerle buluşuyor.

Mayo, Bikini ve Mayokiniler Rengarenk

Mayo ve bikini modelleri hem desen ve renk hem de tasarım olarak birçok çeşide ayrılıyor. Yaz aylarının eğlenceli havasını yansıtan renkli, desenli mayo ve bikinilerin en kaliteli çeşitleri Altınyıldız, TrendyolMilla, Koton, Kom, Marks&Spencer ve benzeri birçok markanın ürünleri arasında yer alıyor.

Speedo, Adidas gibi spor markaların profesyonel yüzücüler için ürettikleri özel mayolar da spora meraklı tüketiciler tarafından plaj ve havuz kenarlarında kullanılıyor. Plajda bikini altı kullanmak istemeyen ya da alternatif arayanlar için farklı markaların sunduğu deniz şortları kurtarıcı oluyor.

Plaj şıklığını sonuna kadar yaşamak isteyen kadın modaseverler farklı markalara ait mayokini modelleriyle yazın tadını çıkarıyor.

Tesettür modasına ait plaj giyim modelleri tam tesettür, yapı kapalı tesettür olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Remsa, Arnes, We Cool, Emayo, Alfasa, Adasea gibi plaj giyim markalarına ait ürünler muhafazakar tercihlere sahip tüketiciler için şık alternatifler sunuyor.

Havalı Plaj Elbiseleri

Mayo ve bikinilerin üstlerinde kullanılan plaj elbiseleri farklı renkleri ve desenleriyle yaz aylarına renk katıyorlar. Önde gelen markaların plaj elbise modelleri mayo ve bikinilerle sağladıkları uyum ile plajlarda şık bir rüzgar estiriyor.

Giyimde risk almayı sevmeyen kadınlar çeşitli modellerde beyaz ve siyah plaj elbiselerini seçerken; hareketlilikten hoşlanan tüketiciler en bilinen markaların canlı renklerini tercih ediyor. Kumaş türlerine göre polyester, pamuklu, dantel, havlu, örgü plaj elbisesi çeşitleri bulunuyor.

Plaja Giderken Alınması Gerekenler

Kullanıcılar plaja giderken öncelikle mayo ve bikini çeşitleri, güneş kremi, plaj havlusu, bone, deniz gözlüğü, güneş gözlüğü, plaj elbisesi, pareo, havlu, plaj terliği gibi ürünlere ihtiyaç duyuyor. Tüm bu ürünlere ait en yenilikçi, kaliteli ve kullanışlı modeller Trendyol'da bir arada bulunuyor ve tüketicilerin arayışlarına son veriyorlar.

Plaja giderken ihtiyacınız olan ürünleri yanınıza almanız önem taşıyor. Bunun için de plaj çantaları önemli bir plaj aksesuarı olarak öne çıkıyor. Plaj giyim kategorisinde birbirinden farklı modelleri bulunan plaj çantaları düz renk, hasır, örgü, file, plastik, kumaşa dijital baskı, desenli gibi seçenekler ile tüketiciler ile buluşuyor.

Çocuklarınız Rahatça Oynasın

Çocuk mayo ve kız çocuk bikinileri hem kullanışlı hem cıvıl cıvıl koleksiyonlardan oluşuyor. Minikler renkli mayo ve bikinileriyle plajlarda neşeyle koşup oynuyor. Kaliteli markalara ait çocuk mayoları çabuk kuruyan içerikleri nedeniyle kullananların plaj keyiflerine özgürce devam etmelerine yardımcı oluyor. Böylece çocuğunuz için ekstra bir mayo taşımanıza gerek kalmıyor.

Erkekler De Renkli Mayo Giyer

Günümüzde erkekler de modayı kadınlar gibi yakından takip ediyorlar. Klasik stilden vazgeçmeyen erkekler düz renk şort veya slip mayolar kullanmaya devam ederken, çoğunluk renkli modellerle trendlere kucak açıyor. Markalar birbirinden farklı renk ve desenlerle tasarlanmış mayo kategorilerini gitgide genişletiyor ve çeşitlerini artırıyor. Nautica, Kiğılı, TrendyolMan, DeFacto, Ayyıldız, Madmext gibi markalar erkek mayolarında tüketicilere birçok alternatif sunuyor.

Plaj Giyim Fiyatları

Trendyol giyim kategorisinde yer alan plaj giyim ürünleri içeriklerine, markalarına ve modellerine göre farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Dönemsel olarak tüm ürünlerde ya da ürün kategorisi bazında gerçekleşen indirimler tüketicilere kolaylık sağlıyor.

Siz de en kullanışlı ve zevkli tasarımlardan oluşan plaj giyim çeşitlerine Trendyol giyim kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz.