Pilsan Akülü Araçlar

189 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Pilsan Akülü Araçlar

Güvenli ve Zevkli Pilsan Akülü Araçlar

Güvenli ve Zevkli Pilsan Akülü Araçlar

Küçük yaştaki çocukların biraz da etrafındaki yetişkinlere öykünmeleri sebebi ile arabalara düşkünlük göstermeleri sık sık karşılaşılan bir durumdur. Bu anlamda akülü araba ürünleri pek çok çocuğun en çok sevdiği oyuncak türleri arasında en tepelerde yer almaktadır. Yetişkinlerin kullanmakta olduğu araçlara benzer bir formlara sahip olacak bir biçimde imal edilen ve bu tasarımları ile çocukların öykündüğü araç sürme deneyimini onlara uygun bir hale getiren akülü araçlar, çocuklarınızın hayatını renklendiren ve hayal gücüne katkı sağlayan önemli oyuncak seçeneklerinden biridir. Gerek kız çocukları gerekse de erkek çocukları tarafından ilgi gösterilen akülü araç ürünleri aynı zamanda çocukların kullanımına uygun bir biçimde geliştirilen pek çok güvenlik ve kullanım detayı ihtiva etmektedir. Bu doğrultuda her çocuğun hayallerini süsleyen Pilsan akülü araba ürünleri, ortaya koydukları gerçeğe son derece yakın modellemeler sayesinde çocukların eşsiz bir deneyimi tatmasına imkân sağlamaktadır. Neredeyse gerçek araçların özelliklerinin simüle edilmesi ile çocuklarınızın kullanımına sunulan Pilsan akülü araba, pek çok farklı özelliği ile çocukların keyifli bir biçimde vakit geçirmesine fırsat vermektedir. Farklı yaş gruplarına hitap eden Pilsan akülü araba çeşitleri aynı zamanda pratik kullanımları ile çocukların işini kolaylaştırmakta, gelişimlerine büyük oranda destek olmaktadır. Motor yeteneklerin yanı sıra bağımsız bir biçimde karar alabilme, sorumluluk ve tercihlerinin arkasında durabilme gibi pek çok eşsiz gelişimsel kazanımı elde etmeye yardımcı olan deneyimi ile Pilsan akülü araba ürünleri, sunduğu eğlenceli vakitlere ek olarak öğretici bir yönde barındırmaktadır. Pilsan kalitesinin tüm özelliklerini yansıtan Pilsan akülü araba ürünleri, bu anlamda çocukların kırılgan ve hassas yapıları göz önüne alınarak gerekli güvenli önlemlerini ihtiva edecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda çocukların zevk ya da isteklerine göre özelleştirilebilen farklı özellikleri sayesinde çocukların sıkılmadan çok daha uzun zamanlar boyunca kullanabileceği Pilsan akülü arabalar, aynı zamanda ayarlanabilir koltuk tasarımı sayesinde çocuğunuzun gelişimi süresince uzayan boyu ve artan kilosu ile doğru orantılı bir biçimde düzenlemeler yapmanıza imkân vermektedir. Böylelikle uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır. Buna ek olarak 25 kilo ile 70 kilo arasında bir taşıma kapasitesi ile hizmetinize sunulan Pilsan akülü araba ürünleri, farklı yaş ve gelişimsel dönemlerde yer alan çocukların rahatlıkla kullanabilmesine uygun bir biçimde tasarlanmaktadır. Çocuklarınızın eğlenirken bir yandan da motor fonksiyonları ve göz vücut koordinasyonu için gelişimsel egzersizler ve aktiviteler gerçekleştirmesini sağlayan akülü araçlar, çocuk gelişiminde son derece faydalı olabilecek pek çok özelliği bir araya getirmektedir.

Pilsan Akülü Araba ile Güvenli Bir Sürüş Deneyimi

 Pilsan Akülü Araba ile Güvenli Bir Sürüş Deneyimi

Çocuklarınızın uzun saatler boyunca eğlenceli bir biçimde vakit geçirebileceği Pilsan akülü araçlar, basit bir eğlenceden çok daha fazlasını vaad etmektedir. Çocukların gelişim dönemlerinde oynadıkları oyunlar, yerine getirdikleri işlemler dolayısıyla pek çok gelişimsel niteliğin erken dönemde kazanım haline gelmesine yardımcı olmaktadır. Bu doğrultuda Pilsan akülü araba ürünleri, çocuklarda sorumluluk bilinci gibi bilişsel yetilerin yanı sıra algı ve motor fonksiyonların koordinasyonu açısından da pek çok faydası olan aktivitenin gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. Tüm bunları göz önüne alarak geliştirilen Pilsan akülü araba ürünleri, aynı zamanda çocuğunuzun güvenliği için de titiz bir biçimde planlanmış güvenlik önlemleri istenmedik durumların meydana gelmesinin önüne geçmektedir. Nitekim pek çok anne baba akülü araçların çocuklar için yeterince güvenli olmadığını düşünerek endişeye kapılabilmektedir. Ancak en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Pilsan 12 volt akülü araba modelleri başta olmak üzere Pilsan araçların tümünde son derece üst düzey güvenlik tedbirleri yer almaktadır. Herhangi bir tehlike yaratmaması nedeni ile konunun uzmanları tarafından belirlenmiş hız limitleri kullanılan araçlar, çocuklarınızın sorunsuz bir biçimde keyifli anlar yaşamasına olanak tanımaktadır. Bu doğrultuda kolayca ulaşılabilecek şekilde konumlandırılmış pedalların yanı sıra pratik bir biçimde ileri ya da geri alınabilecek hafif vites kolu, çocuğunuzun yolculuğunu rahatlıkla gerçekleştirebilmesine izin vermektedir. Buna ek olarak Pilsan Fortune 12v uzaktan kumandalı akülü araba modellerinde olduğu gibi pek çok Pilsan modelinde anne babaların uzaktan kontrolünü sağlayarak çocukların daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşamasına katkıda bulunmak üzere tasarlanmış uzaktan kumandalar yer almaktadır. Böylelikle olası bir tehlike anında anne babaların hızla müdahale etmesini mümkün hale getiren Pilsan akülü araba ürünleri, ebeveynlerin tüm endişelerini ortadan kaldırmak için titizlikle geliştirilmektedir. Ayrıca Pilsan akülü araba elektrik tesisatı, çocuğunuz gaz pedalından ayağını çektiği anda aracın otomatik bir biçimde anında durmasını sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Bu sayede çok daha güvenli bir kontrol imkânı sağlayan araçlar, zaten yüksek hızlara ulaşmayacak şekilde düzenlenmiş motor güçleri ile son derece güvenli bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Ayrıca Pilsan akülü araba ürünleri aşırı ısınmaya karşı elektrik devresini koruyan thermo protector fonksiyonu ile de öne çıkmaktadır. Bu sayede akü ve tesisata bağlı sorunların yaşanması ihtimalini de en aza indiren Pilsan akülü araba ürünleri, anne babaların güvenliğe dair hiçbir endişe taşımadan çocuklarına, hayallerini süsleyen bu oyuncağı temin edebilmesi şansını yaratmaktadır.

Pilsan Akülü Araba Özellikleri

 Pilsan Akülü Araba Özellikleri

Pilsan akülü araba ürünleri, çocuklarınızın güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilmesi geliştirdiği detaylı güvenlik önlemlerinin yanı sıra çok daha eğlenceli bir biçimde vakit geçirmeyi mümkün kılan son derece işlevsel özelliklere de sahiptir. Yüksek taşıma kapasitesi öne çıkan araçlar özellikle Pilsan Attack 12v çift kişilik akülü araba gibi modelleri ile iki kardeşin ya da iki arkadaşın birlikte binerek keyifle yolculuk yapabilecekleri bir kullanım sunmaktadır. Böylelikle hayal gücünü geniş bir biçimde kullanan çocuklarının akülü araba aracılığıyla farklı oyun dünyaları inşa edebilmesini kolaylaştıran Pilsan akülü araçlar, çocuklarınıza sınırsız bir eğlence vadetmektedir. İki çocuğun birlikte binebileceği ergonomik bir tasarıma sahip olan Pilsan Attack akülü araba, 70 kg maksimum ağırlık taşıma kapasitesi ile çocuğunuzun uzun yıllar boyunca kullanabileceği bir potansiyel ihtiva etmektedir. Pilsan Tery Bery 12V beyaz akülü araba gibi modeller ise sahip oldukları akıllı anahtar sistemi ile öne çıkmaktadır. Üzerinde renkli bir ışıklandırma sistemi barındıran bu araç anahtarları, çocuğunuzun aracın aküsünü kilitleyerek kullanım dışı bırakmasına olanak tanımaktadır. Anahtar üzerinde yer alan akü göstergesi de aracın aküsünün hali hazırda aktif olup olmadığını görmek için son derece pratik bir kullanım sağlamaktadır. Bunlara ek olarak Pilsan akülü araba ürünleri, çocukların eğlenceli dünyasına katkıda bulunan pek çok renkli özelliğe sahiptir. Hareket halinde yanan farları ile çok daha göz alıcı bir görünüm ortaya koyan ürünler, aynı zamanda elektronik korna sesleri ile de çocuklara gerçekçi bir eğlencenin kapısını aralamaktadır. Kontrol paneli üzerinde yer alan FM radyonun yanı sıra SD hafıza kartı ya da USB bağlantı seçenekleri çocuğunuzun araç sürerken aynı zamanda sevdiği şarkıları dinleyebilmesine de izin vermektedir. Hareketli aynaları ile adeta gerçekten trafiğe çıkar gibi düzenlemeler yapmaya izin veren Pilsan akülü araba ürünleri, çocukların yetişkinlerin dünyasına adapte olmasını da kolaylaştırmaktadır. Çocuklara sunduğu özelliklerin yanı sıra Pilsan akülü araçlar anne babaların işlerini de daha basit bir hale getiren pek çok geliştirme ihtiva etmektedir. Şarj aparatı kullanılarak akü üzerinden ya da aracın depo kapağından kolaylıkla şarj edilebilen araçlar, aynı zamanda gösterge panelinde aracın şarj durumunu kontrol etmenize de olanak tanımaktadır. Buna ek olarak bir arıza durumunda kolaylıkla sökülebilir bir şekilde monte edilmiş olan aküsü sayesinde pratik bir biçimde cihazı yeniden kullanılabilir bir hale getirmenize olanak tanıyan ürünler, aynı zamanda açık havada uzun süre geçirmeyi planladığınız aktiviteler esnasında da kolaylıkla değiştirebileceğiniz yedek akülerle desteklenmektedir. 8 saatlik bir şarj süresinin ardından tüm gün boyunca aralıksız bir biçimde kullanılmaya yetecek kadar yüksek bir şarj kapasitesine sahip olan Pilsan akülü araba ürünleri, kesintisiz bir eğlence için başlıca tercihlerden biridir.

Pilsan Akülü Araba Modelleri

 Pilsan Akülü Araba Modelleri

3 yaş üstü çocukların kullanımına uygun bir biçimde geliştirilen Pilsan akülü araba ürünleri, çocuklarınızın uzun kullanım ömrü boyunca üstün bir deneyim yaşaması pek çok özellik içermektedir. Bu doğrultuda farklı beklentilerinize göre tercihte bulunabileceğiniz akülü araçlar, sizlere geniş bir seçim olanağı tanımaktadır. Bu bakımdan Pilsan akülü araç modellerinin 6, 12 ve 24 volt olmak üzere farklı motor gücü seçeneklerine sahip olduğunu öncelikle belirtmek gerekir. 24 volt motor gücüne sahip olan Pilsan modelleri 680W’lık bir enerji kullanımına sahipken Pilsan 6 volt akülü araba modelleri buna göre çok daha düşük bir enerji tüketimi ile kullanılabilmektedir. 6 volt akülü arabaların en öne çıkan modellerinden biri olan Pilsan tombik akülü araba son derece klasik bir tasarıma sahiptir. Bu doğrultuda efsanevi tostos çizgilerini simüle eden Pilsan tostos akülü araba düşük motor gücüne rağmen özellik bakımından diğer modellere göre hiçbir eksik barındırmamaktadır. Aracın motor gücünün etkisi yalnızca hız limiti ile ilgilidir. Diğer modellerde saatte 7 kilometreye ulaşılabilen bir hız yapmak mümkün 6 volt modeller yalnızca 3.5 kilometre ile sınırlıdır. Pilsan akülü araba ürünleri form olarak gerçek hayatta karşılaştığımız pek çok ikonik araç modelini esas almaktadır. Bu doğrultuda hayran olunan pek çok aracı minimize ederek çocuklarınızın kullanımına sunan Pilsan, çocuklarınızın gerçekçi bir oyun dünyasına adım atmasına olanak tanımaktadır. Bu açıdan çocukların en sevdiği modellerden biri olan Pilsan Ranger uzaktan kumandalı 12v akülü araba yüksek dağ araçlarını modelleyen eşsiz görünümü ile son derece güçlü bir deneyim sağlamaktadır. Benzer bir tasarıma sahip olan Pilsan Panther uzaktan kumandalı akülü araba 12v modeli de gerçek hayatta çok daha kıvrak bir hareket stiline sahip olan off-road araçlar temel alınarak tasarlanmıştır. Güçlü off-road araçlara benzer tasarımı ile öne çıkan modellerden biri olarak Pilsan Snappy 12v akülü araba da öne çıkmaktadır. Bu birbiriyle oldukça benzer özelliklere sahip üç akülü araç, daha çok kullanım özelliklerindeki detaylar doğrultusunda fark yaratmaktadır. Dolayısıyla ürünler arasında tercihte bulunmadan önce ürün detaylarını incelemeniz çocuklarınızın kullanım alanına uygun aracı seçmeniz açısından çok daha isabetli bir tutum olacaktır. Ayrıca 4x4 araçların tasarımına ek olarak çift kişilik bir yolculuk imkânı da sunan Pilsan Panzer çift kişilik 4x4 akülü araba 12 volt modeli de bu kategorinin güçlü seçenekleri arasında sayılmaya uygundur. Off-road araçları andıran modellemelerin dışında farklı Pilsan akülü araç modelleri de mevcuttur. Örneğin golf araçlarını andıran tasarımı ile dikkat çekici bir görüntüye sahip Pilsan Fantastik akülü araba bunlardan biridir. 12 voltluk bir motor gücüne sahip olan Pilsan Fantastik akülü araba, 35 kilo taşıma kapasitesi ile 3-7 yaş arası çocukların kullanımına uygun bir profil çizmektedir. Bunlara ek olarak özellikle renk seçimi ve oyuncak bebekleri andıran tasarım çizgileri ile Pilsan Prenses akülü araba modelleri, akülü arabalara ilgi duyan kız çocuklarının beğenebileceği özellikler barındırmaktadır. Farklı özellikleri ile gerek çocukların dikkatini canlı tutan gerekse de anne babaların işlerini daha kolay bir hale getiren Pilsan akülü araç modelleri, kullanım tarzınıza göre çeşitlilik gösteren pek çok modeli ile sizlere geniş bir seçim imkânı sağlamaktadır. Bu doğrultuda beklentilerinize paralel olarak tercih edebileceğiniz akülü araçlar ile çocuklarınızın gerçekçi ve aynı zamanda öğretici oyunlar oynamasına yardımcı olabilirsiniz.

Pilsan Akülü Araba Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Pilsan Akülü Araba Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pilsan akülü araçlar, farklı yaş grubu ve gelişimsel özelliklerdeki çocukların kullanımına uygun bir biçimde geniş bir model yelpazesine sahiptir. Bu anlamda öncelikli olarak ürünler arasında karar vermeye çalışırken aracın kapasitesine dikkat etmek önem taşımaktadır. 3 yaş üstü çocukların kullanımı için elverişli olan Pilsan akülü araba ürünleri, farklı maksimum yük kapasiteleri ve ebat seçenekleri ihtiva etmektedir. Örneğin daha spor araç modelleri esas alınarak tasarlanmış olan Pilsan Jaguar 12 volt kumandalı akülü araba 35 kilogramlık bir maksimum taşıma kapasitesine sahipken Pilsan tiger akülü araba modelleri ise 50 kilograma kadar yük taşıyabilmektedir. Pilsan akülü araba yorumları ve ürün detaylarını inceleyerek ürünün hangi yaş grubunda daha efektif bir kullanım ortaya çıkaracağını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu doğrultuda 70 kilograma kadar varabilen taşıma kapasiteleri ile akülü araç modelleri, her yaştan çocuğa farklı seçenekler sunmaktadır. Bunlara ek olarak akülü araç seçiminde en önemli noktalardan biri de güvenliğe dair önlemlerdir. Emniyet kemerinden thermo protector’a kadar her noktada çocuğunuzun güvenliğine titizlikle yaklaşan Pilsan, bu anlamda her modelinde detaylıca planlanmış güvenlik tedbirleri barındırmaktadır. Son olarak Pilsan akülü araç modelleri arasında tercihte bulunurken çocuğun gelişimsel özelliklerine bağlı olarak farklı hız seçeneklerine yönelmenizin isabetli olacağını belirtmek gerekir. Bu anlamda özellikle 3 ya da 4 yaşındaki çocuklar için Pilsan 6 volt akülü araba modelleri saatte 3.5 kilometre hız kapasiteleri ile daha ideal bir kullanım sağlamaktadır. Daha büyük yaş gruplarında ise saatte 7 kilometreye kadar çıkabilen 12 voltluk modeller edilmeye uygundur. Kalite ve güvenlik bakımından gerekli sertifikalara sahip olan Pilsan akülü araçlar, çocuğunuzun eğlenceli ve aynı zamanda nitelikli bir biçimde vakit geçirebilmesi özenle geliştirdiği modelleri ile çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Pilsan Akülü Araba Fiyatları

 Pilsan Akülü Araba Fiyatları

Pilsan akülü araba ürünleri, aracın akü gücü, koltuk sayısı, yük taşıma kapasitesi gibi pek çok özelliği ile birbirinden ayrılmaktadır. Pek çok özelliği ile hem güvenli hem de eğlenceli bir kullanım deneyimi vadeden Pilsan akülü araçlar, bu doğrultuda modellere göre değişkenlik gösteren fiyatlar barındırmaktadır. Trendyol’un son derece bütçe dostu Pilsan akülü araba fiyatları ile elde edebileceğiniz ürünler, vadettikleri üstün deneyimle gerçek birer fiyat performans harikasıdır. Bu anlamda pek çok farklı model ihtiva eden Pilsan akülü araç ürünlerini fiyat ve teknik özellikler bakımından kıyaslayarak çocuklarınızın kullanımına en uygun olan ürünü kolaylıkla tercih edebilir, bu sayede çocuğunuzun geçireceği keyifli vakitleri en ideal şekilde düzenleyebilirsiniz. 1940’lı yıllardan bugüne kadar pek çok sektörde üretimine devam eden Pilsan’ın yüksek kalite standartları ile beğeninize sunulan Pilsan akülü araba ürünleri, çocuklarınız için en iyisini sunmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.