Pijama

66875 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Pijama

Sağlıklı ve rahat bir uyku için özenle seçilmesi gereken pijamalar, ürünleri arasında birbirinden farklı modeller eşliğinde sizlere sunulur. Kadınlar ve erkekler için takım hâlinde satılan pijamalar, mevsime göre değişen modelleri ile alıcıya ulaşır. Şortlu takımlardan sabahlık ile satılan çok parçalı setlere kadar aradığınız her pijama modeli, ürünler arasında yer alır. 

Kadın Pijama Modelleri

Kadın pijama modelleri arasında uzun kollu takımlardan şortlu takımlara kadar birçok modeli bulabilirsiniz. Özellikle sıcak yaz gecelerinde tercih edilen şortlu takımlar, kısa kollu üstler ve askılı üstler gibi değişen modellere sahiptir. Askılı şortlu pijama takımları, kalın ve ince askılara sahip olup, üretildikleri kumaşa göre farklılık gösterir. Pamuklu takımlar, sevimli baskıları ile öne çıkarken polyester şortlu pijamalarsa dantel süslemeleri ile kadınsı yönünüze vurgu yapar. Rahatından ödün vermeyenler için ise tulum pijama modelleri, iyi bir tercih olur.

Kısa kollu üst ve uzun pijama altından oluşan modeller ise mevsim geçişlerinde tercih edilir. Üstten bol kesim tişört ile rahat bir uyku çekmenize imkân veren modeller, genellikle baskılı tasarımları ile her yaştan kadının ilgisini çeker. Kısa kollu pijamalar arasında önden düğmeli, polyester ve pamuk karışımından üretilen modeller de yer alır. Şık tasarımları ile dikkat çeken modeller; kırmızı, beyaz veya siyah gibi renk seçenekleri ile bulunabilir. Kısa kollu pijamalarda özel baskılar ile süslü birçok kısım alır. Özellikle çok renkli baskılara ve özel temalara sahip ürünleri, Dagi pijama veya Penti pijama markalarından temin edebilirsiniz.

Uzun kollu pijama modelleri arasında ise polar pijama, kadife pijama ve peluş pijama çeşitleri öne çıkar. Yumuşacık dokuları ve sevimli baskıları ile kış gecelerinde sıcacık bir kullanım sunan peluş ve polar pijama modelleri, rahatlık hissi vererek keyifli bir uyku çekmeyi sağlar.

Kadın saten pijama modellerinde iki parçalı takımların yanında sabahlığı ile satılan setler de yer alır. Uzun veya kısa sabahlıkla satılan ürünleri de birçok renk ve model eşliğinde bulabilir; büyük beden pijama çeşitlerine erişebilirsiniz.

Erkek Pijama Modelleri

Erkek pijama modelleri; atletli, kısa kollu ve uzun kollu modeller olarak değişir. Kısa kollu ve atletli modeller, hem şortlu takımlar olarak hem de uzun modeller olarak bulunabilir. Kısa kollu şortlu modeller, sıcak yaz gecelerinde rahat bir kullanım sunarken uzun pijamalar ise her dolapta bulunması gereken kullanışlı parçalar arasında yer alır. Uyku sırasında sağlıklı bir kullanım sunan pijamalar arasında likralı kumaştan üretilenleri, farklı pijama markaları ile bulabilirsiniz. Özellikle konforlu takımları ile öne çıkan Siyah İnci pijama markasının ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Uzun kollu erkek pijama takımı çeşitleri arasında ise mevsim geçişlerinde ve soğuk kış gecelerinde giymek için tasarlanan ürünler yer alır. Modern desenleri ile klasik pijamaları unutturan modelleri, birçok farklı marka seçeneği ile bulabilir; şık tasarımlara sahip çizgili pijama modellerini inceleyebilirsiniz. Önden düğmeli gömlek pijama çeşitlerine de uzun kollu modeller arasından erişebilir; cepli tasarımları ile dikkat çeken Pierre Cardin pijama çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Çocuk Pijama Modelleri

Çocuk pijamaları arasında kız ve erkek çocuklar için farklı modeller bulunur. Erkek çocuklar için koyu tonlarda takımlar öne çıkarken kız çocuklar için sevimli baskılar ile süslü modeller göze çarpar. Özellikle unicorn pijama modelleri, kız çocuklarının beğenisini kazanırken, erkek çocuklar için çizgili pijama çeşitleri, en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.

Hem erkek hem kız çocukları için kısa kollu, atletli ve şortlu takımlar, yaz mevsiminde rahat bir kullanım sunar. Uzun kollu pijamalar içinde ise kalın dokulu modeller, çocuğunuzun soğuk kış gecelerinde sıcak bir uyku çekmesine imkân verir.