Pierre Cardin Gecelik

1758 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Pierre Cardin Gecelik

Pierre Cardin Gecelik ile Kaliteli Uykular

Pierre Cardin gecelik ve birçok ürün seçeneği ile 1922 yılında Venedik’te kurulmuştur. O tarihten bu yana ev giyim ürünlerinden ayakkabı ve çantaya kadar birçok seçenek ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Son zamanlarda en sık tercih edilen gecelik markalarından biri olan Pierre Cardin gecelik takım seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Kadınlar, günlük kıyafet seçiminde rahatlığa verdikleri önemi gece uyurken de isterler. Bu rahatlığı alabilmek için kumaş kalitesi ve ürün işçiliği çok önemlidir. Gecelikler ile rahat edebilmek için kullanım amacına uygun bir ürün seçilmelidir. Çünkü farklı seçenekler bulunmaktadır. Örneğin, rahat bir kullanım için Pierre Cardin penye gecelik seti, oldukça ergonomik bir kullanıma sahiptir. Cildi rahatsız etmeyecek penye kalitesi ile rahat bir uyku çekmeye yardımcı olur. Bu gecelikler, vücuda uygun çeşitler ile bulunur. Gecelik ve pijama setlerinde rahatlığa önem veren Piere Cardin ürünleri, tekli ya da takım şeklinde tercih edilebilir. Örneğin, Pierre Cardin gecelik seti içinde geceliğe uygun olarak sabahlıklar bulunur. Kumaşlar ise saten, tül, elastan, polyamid, dantelli, dantelsiz seçenekleri ile kumaşlardan üretilebilmektedir. Rahat ve kaliteli bir uyku arayan kişiler için Pierre Cardin saten gecelik takımı, elbise ya da şortlu takım seçenekleri ile dikkat çeker. Aynı zamanda geniş renk seçenekleri ve cilde dost olan imalatı ile en sık tercih edilen setlerdir. Saten takımlarda fantezi tarz ya da düz seçenekler de vardır. Günlük kullanım arayanlar için ise Pierre Cardin şortlu gecelik rahat giyilir ve çıkarılır olmasıyla kolay bir kullanıma sahiptir. Üst kısmı askılı olarak tasarlanmış, V yaka, oval, yuvarlak yaka seçenekleri ile çeşitlere ayrılır. Setlerin üst kısmı düz ya da dantelli gelebilir. Rahat bir kullanım yakalanabilmesi için saten yerine penye seçenekler de tercih edilebilir. Geceliği seçerken, mevsim seçeneklerine uygun modellerden belirlenmelidir. Pierre Cardin yazın terletmeyen ve kışın da vücut ısısını koruyan ürün çeşitliliği ile sunulmaktadır. Çünkü uyurken, rahatlık oldukça önemlidir. Bu durum ise uyku kıyafeti olarak alınacak ürünlerin vücuda uygun seçenekler ile tercih edilmesidir. Her beden yapısına ve stile göre belirlenebilecek çeşitlilikte gecelik türü bulunur.

Piere Cardin Gecelik ile Şık Seçenekler

Pierre Cardin dantel gecelik çeşitleri genellikle şıklığı yüksek oranda gösteren farklı tasarımları ile dikkat çeker. Renk skalası oldukça fazladır. Şıklığı yakalayabilmek için öncelikle vücut yapısına uygun olan ürünlerin seçilmesi gerekir. Uyurken, klasik şıklıktan hoşlananlar için dantelli, gipürlü, tüllü, modeller bulunur. Bu detaylar, şortlu takımlarda üst kısımda ya da şort kısmında dantel detay ya da gipür detay olarak tasarlanabilmektedir. Seçenekler arasında kişi tercihlerine göre Pierre Cardin fantezi gecelik modelleri de bulunur. Ürünlerin, transparan kısımları, belde göğüste, alt bölümde, yırtmaçta, oluşturulabilir. Ya da ürünler komple gipür ile transparan bir halde sunulmaktadır. Renk seçenekleri oldukça fazla ve modeller ile birleştirilerek kadınların tarzlarını yansıtmalarına yardımcı olur. Şıklığı yakalamak isteyen kadınlara, marka kalitesi ve sağlam işçiliği ile sunulan bir diğer gecelik seti, Pierre Cardin gecelik fantezi olarak ifade edilebilir. Tekli bir şekilde olabileceği gibi set olarak da tercih edilebilir. Setlerin içindeki sabahlıklar ve bununla birlikte 6’lı takım seçenekleri ile de sunulabilir. İçerik olarak ise pijama üst ve altı ile oluşan takım, saten şortlu üstü ince askılı takım, gipür ya da dantel detayları ile süslenebilmektedir. Set ya da tekli seçenekler malzeme yapısı olarak kaliteli satenler ile imal edilir. Model değişkenliklerine göre kumaş farklılıkları da gösterir. Şıklığı yakalayabilmek kadınların tarzına uygun seçeneklerde sunulur. Düz ya da Pierre Cardin puantiyeli gecelik olarak desenli ürünlerden tercih yapılabilir. Puantiyeli modeller, üzerinde yuvarlak detayların renk seçenekleriyle ahengi sağlanarak imal edilen ürünlerdir. Askılı ya da sabahlık setli olarak çeşitleri vardır. Görünüşlerinin yanı sıra malzeme kalitesi ve sağlam işçiliği ile uzun süreli kullanılabilen geceliklerdir. Geceliklerin vücut yapısına uygun ve kullanım alanları düşünülerek sunulan birçok modeli vardır. Buna örnek olarak ise Pierre Cardin lohusa geceliği ürünüdür. Yeni doğum yapan kadınlara uygun olarak kumaş kalitesi ve görünümü ile şık detayların birleşimi olan geceliklerdir. Şık olmasının yanı sıra rahat ve uzanırken kolay hareket edebilme imkânı sunar. Bu durum da yeni doğum yapan kadınlar için oldukça önemlidir. Mevsimsel olarak da seçeneklere ayrılabilmektedir. Yazın cildi serin tutan ve kışında sıcaklığı koruyacak lohusa gecelik çeşitlerini bulabilmek mümkündür.

Canlılığını Piere Cardin’den Alan Renkler

Pierre Cardin kırmızı gecelik genellikle kadınların favori renk kategorisinde yer alan ürünlerdir. Kırmızı rengin iddialı oluşu, Piere Cardin ürünlerinin tasarımı ile buluşur. Bu da kadınların stillerini bulabilmesine yardımcı olur. Renkler her türlü kıyafet seçimi için oldukça önemli olabilmektedir. Günlük hayatta kombinlenecek kıyafetler ya da mobilya seçimi gibi durumlarda bile renklere ihtiyaç duyulur. Gece uyurken de özellikle kadınlar için bu durum geçerlidir. Canlı ve kendini gösteren renklerden hoşlanan kadınlar için Pierre Cardin mor gecelik morun en güzel hali ile tasarımlar ile birleşmiştir. Mor renkten hoşlanan kadınlar için iddialı bir seçenek olacaktır. Gece için alınacak çeşitlerde Pierre Cardin lacivert gecelik rengi geceyi yansıtan tarzı ve tasarım değişkenliği ile kullanıcılara sunulur. Modellerin, transparan, fantezi, düz kullanım, şortlu takım gecelikleri modelleri bulunur. Kadınların tarzını yansıtacak ürün özelliğini lacivert rengi ile yakalayabilmek mümkündür. Askılı şort takım ya da elbise gecelik modellerinde geniş renk skalası yakalamak mümkündür. Üstelik malzeme ve üretim kalitesi yüksek olduğu için solmayarak canlılığını koruyan renkler ile gecelikler sunulur. Bunlardan bir tanesi de Pierre Cardin mavi gecelik ürünüdür. Mavinin canlılığı ve gipür, dantel detaylar ile birleştirilmesi ile farklı tasarımlar meydana getirilmiştir. Genellikle kadınlar iddialı renklerden hoşlanırlar ve bu renklerin, her zaman canlı ve kendini gösteren görsellikte olmasına önem verirler. İddialı bir renk olan Pierre Cardin bordo gecelik şortlu, fantezi, takım şeklinde çeşitlilik göstererek kullanıcılara sunulur. Renk geçirgenliği ve kalitesi yüksek ve kumaş farklılıkları ile harika bir uyum içinde tasarlanmıştır. Ürün renklerinin uzun süre kalıcılığını ve canlılığını koruması geceliklerin kalitesi ile alakalıdır. Pierre Cardin’den canlılığını alan birçok renk seçeneği ile gecelik ve takım seçenekleri tercih edilebilir. Düz modellerin yanı sıra desenli olan seçeneklerinde görselliği kadınlar için oldukça önemlidir. Çünkü desenlerin cıvıl cıvıl ve ilk günkü gibi kalması uyurken de şıklığın yakalanmasına yardımcı olacaktır. Tercih edilecek olan seçenekler içinde her zevke uygun renk farklılığı bulunur. Bu farklılıklar ise Pierre Cardin tasarım şıklığı ile buluşturulmuştur.

Farklı Tasarım Pierre Cardin Gecelikler

Pierre Cardin iç giyim gecelik seçeneklerinden günlük giyilebilecek ürün çeşitliliği olarak farklı tasarım gecelik türleri bulunur. İç giyim gecelikler, transparan ve fantezi tarz kesimler ile imal edilmiştir. Bu farklı tasarımlar, cilde kaşıntı, egzama, cilt hastalığı problemlerini oluşturmayan kumaşlar ile imal edilmiştir. Uyurken rahatlık ve kumaşların rahatsızlık vermeden ya da batmadan kullanımı çok önemlidir. Tarz kesim gecelikler, günlük kullanım için en sık tercih edilen model Pierre Cardin gecelik seti penye kumaşlar ile imal edilir. Penye olmasından kaynaklı yazın ya da kışın tasarıma uygun seçim sağlanabilir. Mevsimsel değişkenliğe uygun olan tasarımlardır. Penye setler ile uyurken, rahat hareket edebilmek ve kaliteli bir uyku çekebilmek mümkündür. Üstelik sabah uyanıldığında sabahlık seti de oldukça şık ve geceliğe uygun olarak tasarlanmıştır. Farklı model ve dizaynlardan bir tanesi de Pierre Cardin uzun gecelik ürünleridir. Uzun seçenekler, renk farklılığı, kumaş yapısı, kesim şekli ile değişik tasarımda gecelikler imal edilmiştir. Geceliklerin tasarımları saten ürün seçeneklerinde ön bölümde dekolte ya da sırt tarafında bırakılan transparan detaylar ile modeller oluşturulmuştur. Pierre Cardin, her kadının tercih edebileceği çeşitliliktedir. Vücuda yapışan ya da bol kesim olarak şortlu takım ya da elbise gecelik seçenekleri bulunur. Fantezi seçeneklerden hoşlanan kadınlar için, elbise gecelik ürünlerde komple transparan detaylar ya da göğüs, bel, sırt bölümü bazı malzemeler ile açık bırakılacak şekilde tasarlanmıştır. Mini, midi, maxi boyutlarda seçenekler bulunur. Askı detayları, kalın danteller ile işlenmiş ya da ince askı olarak tasarlanmış çeşitliliktedir. Bazı elbise gecelik tasarımları belden oturan ve beli ortaya çıkaran bir tasarımda meydana getirilmiştir. Düz kesim, dar kesim, oturtmalı olarak uzanan gecelik modelleri bulunur. Kadınlar ise vücut yapılarına en uygun olan gecelik çeşidini bu seçenekler ile belirleyebilir. Kadınların öncelikli baktığı nokta şıklıktır. Bunun ardından ise sağlamlık ve tasarıma önem verirler. Tüm bunları içinde bulunduran seçenekleri Pierre Cardin geceliklerinde bulabilmek mümkündür. İnsan tenine uygun materyaller ile imal edilmiştir. Ayrıca gece rahatlığına önem veren kadınlar için oldukça uygundur. Farklı tasarımlar ile tarzını ortaya çıkartmak isteyen kadınlar için gecelikler, ağırlık yapmayan ve hafif malzemeler ile üretilmiştir. Bu durumda kolay giyilip çıkarılmasına yardımcı olur.

Pierre Cardin Geceliklerinde Saten Şıklığı

Pierre Cardin beyaz gecelik çeşitleri saten şıklığı ile saf ve doğal bir görünüm yakalanabilmesine yardımcı olur. Saten şıklığı birçok tasarıma uygulanmıştır. İkili pijama takımları, şortlu takımlar, elbise gecelikler, takım ve set şeklinde birçok ürün tasarımında gerçekleştirilir. Saten kalitesi ve gipür, tül detaylar ile birleştirilerek farklı tasarımlar meydana getirilebilir. Saten gecelikler, günlük kullanımların yanı sıra yeni doğum yapan kadınlarında kullanacağı çeşitlilikte tasarlanmıştır. Pierre Cardin gecelik lohusa kadınları için ikili takım şeklinde tarza uygun seçeneklere ayrılır. Gipür ya da dantel detayları ile her renkte satışa sunulmaktadır. Üzerindeki sabahlık pijama ya da gecelik ile uyumludur. Saten yapısı bu tarzdaki setlere farklı bir hava katar. Satenler, görünüş olarak parlak kumaşlardır. Bu nedenle gecelikler saten kumaşlarda harika bir görünüme sahip olur. Set ya da geceliklerin kol, göğüs, etek, paça, bel kısmında dantel detaylar ya da tül detaylar bulunabilmektedir. Şıklığından ödün vermeyen kadınların hem rahatlığından hem de görünümlerinin mükemmel olması için saten gecelikler, harika seçeneklerdir. Kullanım genişliği birçok alanda rahatlıkla tercih edilebilmesine yardımcı olacak çeşitliliktedir. Vücut yapılarına en uygun gecelik seçenekleri Pierre Cardin kalitesi ve saten şıklığı ile alınabilir. Ürünlerin kaliteli olması uzun ömürlü bir kullanım sağlanabilmesine yardımcı olur. Düz ya da asimetrik kesimler ile tarzlar rahatlıkla ortaya çıkarılabilir. Kadınların kendilerini özel hissedebilmeleri için dantel detay ya da tüllü kumaşlardan satenlere işlemeler yapılmıştır. Saten kumaşın yanı sıra hassas olan diğer kumaş malzemeleri de sağlam işçilik ile uzun süreli giyilebilir. Farklı kumaşların birleşimi ile birlikte ortaya çıkan tasarımlar kadınlar tarafından oldukça dikkat çeker. Satenler, her yaş aralığı için uygun seçenekler ile sunulur. Kullanım alanları değişkenlik gösterse de geceliklerin tasarımları bu durumlara uyum sağlamaktadır. Geceliklerin üzerine işlenen artı materyaller, cilde rahatsızlık vermeyen ve uyurken batmayan özelliklerdedir. Saten kumaşlar ile elde edilen takımların şıklığı setler ile uyumlu bir şekilde içeriğinde elbise gecelik, şort takım, pijama takımı, sabahlığı olan setlerdir. Satenin gipür ile uyumu geceliklerin farklı bölümlerine işlenmiştir.

Pierre Cardin Gecelik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pierre Cardin gecelik modelleri, gece uyurken rahat edebilinecek şekilde tasarlanmıştır. Çeşitli kumaşlar ile üretilse de yatakta rahat hareket edebilmeye yardımcı olan geceliklerdir. Pierre Cardin kaliteli kumaşlar ile üretmiş olduğu gecelik özelliklerini kullanıcılara sunar. Belli başlı durumlara göre ise fiyatlar değişkenlik gösterir. Örneğin, ürünlerin, kumaş çeşitleri, tasarımları, özellikleri, modelleri kendi içinde fiyat farklılıkları oluşmasına neden olacaktır. Ayrıca herkesin hitap edecek fiyatlar ile satışa sunulur. Mevsimsel olarak çeşitlilik gösteren gecelik türlerini içinde barındırır. Yazın terletmeyecek ve kışında vücut ısısını koruyan gecelik modelleri ile dikkat çeker. Yaz aylarında serin tutacak ve cilt sağlığını da tehdit etmeyen kumaş kaliteleri ile imal edilmiştir. Dantel ya da nakışlı seçenekler gece rahatsızlık vermeyecek özelliktedir. Canlı renkleri ve tarz kesim tasarımları ile vücudu saran ya da belden oturan modeller bulunmaktadır. Günlük kullanılacak özelliklere sahip olan ürünler, şortlu takımlar rahat seçeneklerdir. Cıvıl cıvıl ya da renk skalası yüksek bir şekilde özelliklere ayrılmaktadır. Elbise gecelikler, askılı olan derin dekolte ya da transparan detaylarda birleştirilerek tasarım farklılıkları meydana getirilir. Gecelik çeşitlerinin kadınlar tarafından en sık tercih edileni ise Pierre Cardin fantezi gecelik modelleri olarak ifade edilebilir. Fantezi olmasından kaynaklı, dantel işlemeler ya da farklı materyaller ile tasarlanmıştır. Fantezi giyimde en sık tercih edilen göğüs ya da sırt dekolteli seçeneklerdir. Göğüs dekolteleri gipür ve danteller ile işlenebilen özelliklerde sunulabilir. Ya da ürünlerin farklı bir bölümüne bu detaylar eklenerek kadınların tarzını bulması sağlanabilir. Genellikle kumaş özellikleri, kaliteli ve sağlamdır. Yazın terletmeyen kışın sıcak tutacak şekilde seçeneklerde mevcuttur. Pierre Cardin bu anlamda oldukça fazla seçeneği kullanıcılara sunar. Elbise model olan geceliklerde kesim şekli değişkenlik gösterir. İster düz kesim ister dar kesim olsun vücut yapılarına göre tercih edilebilir. Kadınlar genellikle birçok seçeneği bir arada isterler. Kalite, kumaş malzemesi, tasarım, rahatlık oldukça önemlidir. Pierre Cardin gecelik ürünleri, özel tasarım ve model çeşitliliği ile günlük ya da klasik şıklıkta kadınların karşısına çıkar. Model ve özelliklere göre ise fiyat seçenekleri meydana gelir. Kullanıcılar ürünlerdeki çeşitliliğin yanı sıra kullanım amaçlarına uygun olarak belirleyeceği ürünlere göre fiyat seçenekleri alırlar. Kullanılacak olan alana göre fiyatlar, markanın ürettiği tasarım çeşitliliğine göre değişkenlik gösterir. Yeni sezon gecelik modelleri ve değişik özellikleri ile modaya en uygun ürünleri bulabilmek mümkündür. Uyurken, şıklığı yakalamak Pierre Cardin gecelikleri ile sağlanabilir. Kadınların vücut yapısı ön plana alınarak meydana getirilmiş olan tasarımlar, hassas cilt yapılarına en uygun geceliklerdir. Çoğu kadın memnun kalarak saten, polyester, penye gibi kumaşlar ile imal edilen ürünleri, düz ya da desenli seçenekler ve boyutlar ile tercih eder. Çünkü her zevke ve stile uygun çeşitlilikler vardır. Bu çeşitlilikleri ise sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.