Philips

12039 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Philips

Philips

Philips, 1891 yılında Hollanda'da kurulmuş olan ve şuan 60'tan fazla ülkede faaliyet gösteren başarılı bir elektronik şirketi. Öncelikle ampullerin ve bazı elektrikli aletlerin üretimiyle yola çıkan Philips, geçmişten bugüne ürün çeşitliliğini genişletiyor. Kurulduğu günden itibaren yenilikçi ve insan odaklı ürün tasarımını benimseyerek günümüze ulaşıyor. İnsanların yaşam kalitelerinin yükselmesine yönelik, beklentilerin önüne geçen ürün tasarımlarını hedefliyor. Yenilikçi, kişisel ürünlerinin yanı sıra aydınlatma teknolojileri ve sağlık hizmetleri için tasarladığı ürünler ile öne çıkmayı başarıyor. Philips, insanların ihtiyaçlarının doğru bir şekilde analiz ederek ortaya koyduğu çözümler ile talepleri karşılıyor.

Marka bünyesinde ses ve görüntü, kişisel bakım, anne ve çocuk bakımı, ev ürünleri, aydınlatma, sağlık ve aksesuar başlıkları altında değerlendirilebilecek pek çok ürün bulunuyor. Philips elektronik ürünlerinin tamamında, hayatınızı kolaylaştıracak çözümleri tasarımları ile entegre ediyor. İnsanı odağına alarak yüksek teknoloji sunan bu tip ürünleri Trendyol üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz. 

Eşsiz Görüntü Deneyimleri Sunuyor

Philips, ses ve görüntü ihtiyacınıza yönelik ürünler anlamında TV ve monitör tasarımlarını sizlere sunuyor. Performans Serisi yenilikçi çözümleri ile oldukça geniş boyut alternatifi sunan ürün seçenekleri içeriyor. Sinema deneyiminizi evinizde yaşama fırsatı sunarak görüntü deneyimlerinizi zenginleştiriyor. P5 görüntü işlemcisi ile oldukça net, titremeyen, mükemmel görüntüler sunuyor. Kullandığı Dolby Vision ve Dolby Atmos sistemi ise üst düzey parlaklık ve 3D ses deneyimi yaşatıyor.

OLED TV'ler sunduğu gerçekçi görüntü kalitesiyle öne çıkıyor. Panel sistemi aracılığıyla renkleri, renkler arasındaki geçişleri ve kontrast değerleri ekrana yansıtma anlamında oldukça başarı gösteriyor. Philips bu ürünlerinde parlaklık seviyesini her karede ayarlayarak gerçekçi ve net görüntüler sunuyor. İzlediğiniz içerik kalitesine bağlı olmaksızın P5 motoru sayesinde görüntü kalitenizi yükseltiyor.

Philips LCD televizyon alternatifleri arasında yer alan Ambilight TV, izlediğiniz görüntüleri duygu anlamında hissedeceğiniz bir deneyim yaşatıyor. Ekrandaki renkleri eş zamanlı olarak duvara yansıtıyor ve sizde görüntü içine dahil olduğunuz hissi uyandırıyor. Dilediğiniz zaman duvara yansıyan bu ışık yoğunluğunu azaltma ya da tamamen kapatma seçeneği sunuyor. Ayrıca oyun oynarken ya da müzik dinlerken ritme hareket eden ışık gösterileri yaşatıyor.

Smart TV ise dilediğiniz içeriğe kolayca erişerek izleme fırsatı sunuyor. Dizüstü bilgisayarlarınızdan ve akıllı cihazlarınızdan istediğiniz içeriği aktararak, cihanızı sesinizle kontrol etme imkanı tanıyor. Sunmuş olduğu oyun modu ile keyifli oyun deneyimleri yaşamanızı sağlıyor. Televizyonlarınızla uyumlu kullanabileceğiniz Philips kumanda çeşitleri farklı özellikleri içeren tasarımlar içeriyor. Ayrıca sağlık sektöründe kullanıma uygun olan, hastaları ve sağlık personelini destekleyen ürün çeşitleri de bulunuyor.

Philips TV Sound ürünleri ile görsel her deneyimi duyusal olarak hissetmenizi sağlıyor. Her ayrıntıyı sizlere hissettirerek en düşük frekanstaki sesleri bile sizlere ulaştırıyor. Görüntü ve ses senkronizesini olağanüstü bir şekilde sağlayarak keyifli anlar yaşatıyor.

Yükses Ses Kalitesini Size Ulaştırıyor

Evinizde yüksek kalitede ses deneyimi yaşamanız için tasarlanan Philips ses sistemi, CD oynatıcı, radyolar ve radyolu saatler talebinize yönelik ihtiyaçları sizlere taşıyor. Yüksek teknolojiyi size ulaştıran Philips soundbar'lar kablosuz, zarif ve sade tasarımları ile oldukça dikkat çekiyor. Sinematik bir deneyim yaşamanızı sağlayarak izlediğiniz içeriklerde üç boyutlu surround ses sistemi ile sizi içine çekiyor. Philips bluetooth hoparlör ürünleri arasında sayılabilecek soundbar'lar bluetooth aracılığıyla cihazlarınızla entegre olarak, sizlere sınırsız bir müzik dünyasının kapılarını açıyor. Radyolu çalar saatler ise yavaşça yükselen alarm sesi ya da sevdiğiniz radyo istasyonu şarkılarıyla eşsiz bir uyandırma hizmeti sunuyor. Yanınızdaki kişiyi düşünerek tasarlanan sistemi çift alarm kurmanıza imkan tanıyor.

Müziğinizi yanınızdan ayırmadan keyifli zamanlar geçireceğiniz Philips kulaklık seçenekleri sizlere harika deneyimler sunuyor. Kablolu, kablosuz, kulak içi ve kulak üstü kulaklık tasarımları pek çok alanda kullanım kolaylığı sağlıyor. Philips kulak üstü kulaklık ürünleri kulağınıza rahat uyum gösterek yüksek çözünürlüklü sesleri size getiriyor. Kablolu ve kablosuz Philips kulak içi kulaklık ürünleri ise müziğinizi dinlerken sizlere konforlu bir deneyim yaşatıyor. Kulağınıza tamamen oturan tasarımı ve boyutuyla oldukça kolay taşınabiliyor. Philips headphones başlığı altında da inceleyebileceğiniz ürünler arasında sizlere uygun birçok seçenek yer alıyor.

İletişimi İyileştiren Ürünler Tasarlıyor

Philips ürün gamında bulundurduğu cep telefonu ve tabletler, sabit telefonlar, bilgisayar aksesuarları ve veri depolama ürünleri ile sizlere uygun seçenekler sunuyor. Philips Xenium cep telefonu ile hafif ve kullanışlı bir cep telefonu kullanımı sağlıyor. Philips aksesuar ürünleri arasında bulunan Philips şarj aleti, Philips powerbank ürünleri güç kaynağı performansı sağlayarak işlerinizi kolaylaştırıyor. 

Marka, bilgisayarınız için yüksek çözünürlüklü monitörleri, mouse'ları tasarlarken insanı odağına alan yaklaşımı ile kullanımınızı kolaylaştırıyor. Yüksek teknoloji ve tasarımı bütünleştiren ürünler geniş alternatifler ile sizlere sunuluyor. 

Kişisel Bakımınızı Es Geçmiyor

Philips, erkekler ve kadınlar için tasarladığı ürün alternatifleri ile kişisel bakım ihtiyacınızı karşılayacağınız çözümler sunuyor. Erkekler için tasarlanan tıraş makineleri , bakım setleri ve saç kesme makineleri beklentileri karşılıyor. Philips tıraş makinesi alternatifleri arasında rahat tıraş olmanızı sağlayan, hassas ciltleri düşünen ve cildinizi koruyan seriler bulunuyor. İstediğiniz uzunlukta tıraş olmanıza yardımcı olan, cildinize zarar vermemek adına ideal yakınlığı sağlayarak tıraş olabileceğiniz tasarımlar yer alıyor. Marka ayrıca sakal görünümünüzü düzeltmek için düzeltici aletler de tasarlıyor.

Philips'in saç bakımınızı gerçekleştirmek için hassas cilde yönelik olan ve yüksek performans gösteren ürünleri bulunuyor. Cihazların sahip olduğu paslanmaz çelik bıçakları ve 24 kesim ayarı özelliği kesim boyunu ayarlamanıza yardımcı oluyor. Ayrıca vücudunuzu tıraş etmek için cilt dostu tıraş başlıkları sunarak vücudunuza uygun mesafede kalan uçlar ile kişisel bakımınızı sağlıyor.

Kadınların kişisel bakımına yönelik seçenekler arasında bulunan Philips epilasyon ürünleri sık tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Philips Lumea, üç uygulamadan sonra %92 oranında azalttığı tüylerle başarısını ortaya koyuyor. Cildinize dost ve her bölgenize uygulayabileceğiniz hassas tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda kablolu ve kablosuz kullanım alternatifi sunuyor.

Philips epilatör ürünleri aracılığıyla da tüylerinizi kolaylıkla alabileceğiniz ürünler tasarlıyor. İhtiyacınıza göre kullanabileceğiniz peeling başlığı, masaj başlığı, tıraş bölgesi, yüz bölgesi ataçmanı, hassas bölge ataçmanı ile oldukça fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Islak ve kuru kullanıma uygun olan ürün tasarımları her an kişisel bakımınızı sağlamanıza yardımcı oluyor. Kişisel bakımınızı sağlarken vücudunuzu rahatlatmayı amaçlayan bir yaklaşım sunuyor. 

Saç bakımınıza yönelik ürünleri de sizlere sunan Philips, saç kurutma makineleri ve düzleştirici ile görünümünüze katkı sağlıyor. Philips saç düzleştirici saçınızın sağlığını kaybetmeden istediğiniz görünüme ulaşmanıza olanak veriyor. Essential düzleştirici iyonik bakım yapan, seramik kaplamalı plakaları ile saçlarınızın yumuşak, parlak ve canlı görünmesine yardımcı oluyor. Ayrıca kalın telli ve uzun saçlara yönelik geliştirdiği plaka genişliği, kullanım kolaylığı sağlıyor.

Anneler ve Çocukları İçin Konfor Vadediyor

Philips, bebeğiniz dünyaya geldiği ilk andan itibaren ona sağlıklı bir başlangıç sunmanızı sağlayacak ürünler tasarlıyor. Başlangıç (0-6 ay) ve büyüme (6-12 ay) evrelerinde sizlere yardımcı olabilecek pek çok alternatifi Philips Avent ürünleri ile sizlere sunuyor. Emzikler, göğüs pompaları, biberonlar, bebek telsizleri ve başlangıç setleri ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Annelerin 1 numaralı tercihi Philips Avent bebeğinizin sağlığını koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımları size sunuyor. Anneyi de düşünen ürün alternatifleri ile anne-bebek konforunu gözeten bir yaklaşım sergiliyor. Emziklerde, biberonlarda kullanılan uçlar anne göğsü hissini vermek üzere tasarlanıyor. Marka, bebeklerin sağlığı düşünülerek tasarlanmış ürünleri sizlere ulaştırıyor. Emzirme serüveninizde sizlere oldukça kolaylık sağlayacak manuel emzirme pompası ya da elektrikli emzirme pompası alternatiflerini sunuyor. Tüm bu süreçte ihtiyacınızı konforlu bir şekilme karşılamayı esas alıyor. 

Büyüme sürecindeki bebeklerinize sağlıklı yemekler hazırlamanız için için tasarlanan mama makinesini sizlere ulaştırıyor. Buharda pişirme ve pişirdiklerinizi karıştırma işlevini bir arada sunan makine tek haznede tüm işlemi halletmenizi sağlıyor. Böylelikle sütten katı gıdaya geçişinizde bebeğiniz için sağlıklı tarifler oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Mutfakta Yardımcı Oluyor

Philips, küçük ev aletleri evinizde içecek hazırlama, yemek hazırlama ve pişirme, ütüleme ve temizleme eylemlerinize yönelik yenilikçi çözümler getiriyor. Yemek hazırlama esnasında pratik olmanızı sağlayacak Philips doğrayıcı, meyve sıkacağı, Philips blender alternatiflerini beğeninize sunuyor. Philips rondo 1,2 ve 4 bıçaklı seçenekleri ve geniş hazneleriyle sebzelerinizi doğramada sizlere kolaylık sağlıyor.

Philips el blender, tekli ve setli ürün seçenekleriyle birllikte fonksiyonel anlamda geniş seçenekler içeriyor. Kullanım kolaylığı sağlayan tasarımları ile hazne ve hız ayarı özellikleri öne çıkıyor. Geliştirdiği ProMix teknolojisiyle hızlı ve pürüzsüz karıştırma imkanı sunuyor. Set olarak bulunan ürünleri Philips mikser ve mutfak robotu fonksiyonlarını da taşıyor. Philips ekmek kızartma makinesi ise kahvaltılarınıza eşlik edecek sıcacık ekmekleri yapmanızda yardımcı oluyor.

Ayrıca mutfağınızda musluğunuzla entegre şekilde kullanabileceğiniz su arıtma sistemlerini sizlere sunuyor. Sahip olduğu filtre ile zararlı bakterileri ve organikleri ortadan kaldırarak, mineralleri koruyan bir sistem ile saf suyu size getiriyor. Su filtreli sürahi seçenekleri ise kloru ve kurşunu azaltarak sağlıklı suya ulaşmanızı sağlıyor.

Evinizde Akılcı Çözümler Sunuyor

Philips ev aletleri ev temizliğinizi yaparken kolaylık sağlayacak ürünler ile sizlere yardımcı oluyor. Philips süpürge ürünleri torbalı ve torbasız alternatifleri ile geniş bir yelpazede sunuluyor. Derinlemesine temizlik ve yüksek emiş gücü ile temizliğinizi kolaylaştırıyor. Bu ürünler arasında yer alan Philips Marathon Ultimate, emiş gücü ile polen, hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere tüm tozları hapsederek üst düzey temizlik vadediyor. Ayrıca alerjik durumu olanlar için bu tip durumların ortadan kalkmasını sağlayan, alerjenleri temizleyen bir teknoloji kullanıyor. PoerMax sensörü ile filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiği bilgisini vererek daima yüksek emiş gücü sağlamanıza yardımcı oluyor. Philips Ultimate zemin ışığı teknolojisiyle tüm tozları gözle görülür hale getiriyor.

Philips Performer ise toz torbalı elektirikli süpürge alternatifleri arasında yer alıyor. Maksimum performans sağlayarak, minimum ses özelliği gösteriyor. Tüm tozları derinlemesine temizleyerek ihtiyacınız olan hijyeni sunuyor. 3'ü 1 arada TriActiveMax başlığı aracılığıyla tüm tozları topluyor. Philips elektrikli süpürge modelleri ve fiyatları tüm alternatifleri ile incelemeniz adına Trendyol'da sizleri bekliyor.

Türkiye'nin 1 numaralı ütü markası Philips, ütü modelleri ile size eşsiz ürünler ulaştırıyor. Yenilikçi teknolojileri ile zahmetsiz ve verimli bir ütü işlemi uygulamanızı sağlıyor. Buharlı ve buhar kazanlı ütüleri zamandan tasarruf sağlarken giysilerinizin harika görünmesini sağlıyor. Alternatifler arasında bulunan Azur Philips, akıllı buhar teknolojisi ile hareketinize göre buhar çıkışı veriyor, durduğunuzda ise buharı da tamamen durduruyor. Ütülenebilir tüm kumaşlardaki yanık riskini ortadan kaldırarak kullanım kolaylığı sağlıyor. Turbo buhar pompası ile %50 daha fazla buhar imkanı veriyor. Ayrıca hızlı kireç temizleme imkanı ile 15 saniyede kireci temizlemenize yardımcı oluyor. 

Philips Elite ve Philips Elite Plus buhar kazanlı ütü alternatifleri ise sizlere hızlı ve kompakt, güçlü ve kullanışlı bir ütüleme deneyimi yaşatıyor. Üstün kırışıklıkları gidermek için güçlü buhar çıkışı sağlıyor. Fazla buhar çıkışı sağlayarak daha hızlı sonuçlar almanıza yardımcı oluyor. Sıfır yanık riski özelliği ile herhangi bir sıcaklık ayarı gerektirmiyor.

Steam&Go Plus buharlı düzleştirici, günlük kırışıklıkları hızla açarak giysilerinizi kokulardan arındıran bir performans sergiliyor. Hafif ve kompakt tasarımı dikey ya da yatay kullanım olanağı sağlıyor. Ayrıca ütü masası gerektirmeden kullanım olanağı sağladığı için pratik bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Akıllı Aydınlatmalar ile Fark Yaratıyor

Philips, ihtiyacınızı karşılayacak ürünleriyle gelişmiş teknolojiyi ayağınıza getiriyor. Markanın ev aydınlatmaları ve profesyonel aydınlatmalara yönelik ürünleri bulunuyor. Evleriniz için LED aydınlatma, armatür, ampulleri hizmetinize sunarken profesyonel projelerinize yönelik iç ve dış mekan aydınlatmalarını içeriyor. Evinizdeki her oda için doğru ambiyansı sağlayacağınız ürün tasarımlarını size ulaştırıyor. Oturma odalarınız için daha sıcak tonları içeren aydınlatma seçenekleri bulunurken, mutfak ve banyolarınızda daha parlak ve canlı aydınlatma seçenekleri yer alıyor.

Philips tasarruflu ampul tasarımları arasında özellikle Philips Essential %85'e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Uzun kullanım ömrü sağlayarak tavan armatüleri, abajurlar ve masa lambalarında kullanılmak üzere geniş bir kullanım alanı sunuyor. Philips aplik alternatifleri ise evinizin pek çok alanında kullanılmak üzere tasarımlar içeriyor. Farklı ölçü uzunluklarının bulunması ihtiyacınızı karşılama kolaylığı sağlıyor. Bu tip ürün seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz.

Philips ayrıca büyük projelerinizde kullanmak üzere geliştirdiği iç mekan ve dış mekan aydınlatmalarını da hizmetinize sunuyor. Markanın kamusal alanlar, ofis ve endüstri, parekende ve konaklama alanlarına yönelik tasarımları bulunuyor. Tüm bu ürün tasarımlarında enerji tasarruflu LED aydınlatma çözümlerine ağırlık veriyor. Sıva altı armatürlerden ray tipi spotlara, stadyum ve alan aydınlatmalarından tünel aydınlatmalarına kadar geniş bir ihtiyaç skalasını içeriyor. Pek çok projenin aydınlatma tasarımı ihtiyacı Philips'in gelişmiş ürünleri ile karşılanıyor. 

Son dönemlerde oldukça popüler olan Philips Hue akıllı ev sistemini mekanlarınıza taşıyor. Hue akıllı ampuller, Hue LED şeritler, Hue go aydınlatmalar, dış mekan aydınlatmaları  arasında ihtiyacınızı karşılayacak ürünler bulunuyor.  Başlangıç sistemleri evinizin mevcut sistemine en az müdahalede bulunarak kullanabileceğiniz ampulleri ve bunlar arasında bağlantıyı sağlayan köprüleri içeriyor. Philips Hue ampulleri arasında çeşitli renk alternatiflerini içeren tasarımlar yer alıyor. LED şeritler ise ışık yoğunluğunun miktarını değiştirebilme imkanı tanıyarak ortama göre ışık yoğunluğunu ayarlamanıza imkan tanıyor. Philips Hue uzaktan kumanda ya da hareket sensörü ile ışıklarınızı açıp kapatırken kullanım esnekliği sağlıyor.

Trendyol'da Sizleri Bekliyor

Philips ürünleri geniş alternatiflerle, Philips outlet ve Philips kampanya ürünleri dahil olmak üzere Trendyol'da bulunuyor. Tüm ürünlerde yer alan kullanım detayları ve özellikleri alışveriş yaparken sizlere kolaylık sağlıyor. Ürün kategorisini ve filtrelendirme seçeneklerini sizlere sunarak ihtiyacınıza yönelik ürünleri inceleme imkanı tanıyor. 

Trendyol, sizlere sunmuş olduğu güvenilir alışveriş hizmeti ile keyifli bir deneyim yaşatıyor. Kullanıcı yorumlarını içeren sistemi aracılığıyla ürün ile ilgili ipuçları veriyor. Ayrıca kolay iade seçeneğiyle beklentinizi karşılamayan durumlarda sizlere kolaylık sağlıyor. Philips elektronik ürünlere yönelik tüm ihtiyaçlarınızı ve bunun dışında ihtiyacınız olan pek çok ürün çeşidini sunduğu marka alternatifleri ile Trendyol üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz.